Chovanci na vnitru udělali čistku (X.)


Výrobou nového mediálního prefabrikátu necháme bokem předešlé mediální pitomosti. Ty jsme bohužel museli provést na nátlak z vyšších míst, aby byla obhájena existence našeho pracoviště v očích veřejnosti.


Milí soudruzi a soudružko,

vítám vás na pravidelné pracovní poradě našeho týmu. Ten hnusný web o nás opět psal, ale tentokrát nadpis nebyl tak odporný jako obvykle (Chovanci na vnitru dělají nefalešné zprávy). Možná ten web budu v budoucnu potřebovat, tak jsem se rozhodl, že ty úniky zatím budu ignorovat. Prostě je započítáme do našich zpravodajských her a tohoto podivného partnera tak říkajíc přizveme k pracovnímu stolu. Pokud ovšem bezpečáci přijdou na pachatele, pak na něj podávám trestní oznámení jako první v řadě.

A nyní k vyhodnocení vašich prvních textů a pracovních výkonů, které jsem na minulé poradě slíbil dělat veřejně. Na čtení nepřátelských webů jste měli dva měsíce, teď přišly první zkoušky odvahy. Jak víte, měli se vmísit do diskuzí na vybraných nepřátelských webech a dělat inteligentní troly, což příliš nedopadlo. Jeden z vás, a nebudu ho kvůli tomu zrádci jmenovat, se jednoznačně identifikoval vinou jeho podivuhodné znalosti češtiny a byl okamžitě sejmut zkušenými snajpery-diskutéry. Následný útok na jeho předešlou uměleckou kariéru skončil sexuálními urážkami. Náš kolega se s námi bude muset rozloučit stejně jako předtím kolega Novák. Jistě jej znovu přijmou na jeho evropsky hodnotném pracovišti, odkud k nám přišel. U mne to nepůjde, protože na našem ministerském postu je třeba umět psát česky a ve druhém kole dokonce i trochu myslet. Dále téměř propadli i moji oba rodinní příslušníci. Ale ty si pohlídám sám. Manželka i dcera si ze své výplaty platí povinně a vcelku draze jak hodiny češtiny, tak hodiny tvůrčího psaní, aby mohly zdařile redigovat naše budoucí zpravodajské svodky. Ostatní prošli s odřenýma ušima a mnozí budou asi vyřazeni v dalším kole. Výplatu nebohého kolegy zatím nechám v rozpočtu jako zálohu na mimořádné prémie a vydání.

Minule jsem řekl, že naším oficiálním úkolem je připravit mediální prefabrikát, který bude řídit strategii vnitra a možná i dalších vládních institucí a médií v otázce Trumpa. Pokud vezmeme dva měkké opoziční weby jako Deník referendum a Britské listy, najdeme zásadní shodu v úspěšném plnění korporátního mediálního zadání, které přikazuje špinit amerického prezidenta všemi mediálně obhajitelnými prostředky. Britské listy jsou samozřejmě přičinlivější, protože mají s britskými mediálními korporátkami výborné kontakty a spinují věci stejným způsobem. Levice trochu zaostává. Ale díky jejich neschopnosti samostatně myslet se jistě chytne korporátního pelotonu jiných nezávislých médií řízených korporátkami, jejichž společný tón teď udávají Britské listy.

Jenže pánové a dámo, tak primitivně anti-trumpovští jako tyto weby opravdu být nemůžeme. Jsme vládní pracoviště, a ne banda levicových a pravicových amatérů. A navíc musíme počítat s budoucími zvraty, které nikdo nemůže předvídat. Stačí se podívat na vládní Pýthie z oficiálně placeného Ústavu mezinárodních vztahů pod zamini. Elaborát jejich 12-ti členného autorského týmu Scénáře vývoje mezinárodního bezpečnostního prostředí (2017) byl povedený v tom, že ukázali svou informovanost, nic podstatného neřekli a perfektně si kryli záda, aby zůstali na svých flecích, i kdyby náhodou neměli pravdu. Hezký spinning cizích slov a prázdné učenosti, to je třeba uznat. A tuto úroveň nic neříkajícího odborného psaní budu vyžadovat i na tomto pracovišti. Tak si jejich expozé všichni přečtěte, protože dává základní úroveň, na které se budeme povinně pohybovat.

Náš úkol není kibicovat jako parta na zamini, ale dát mediální linii směrem do budoucna, protože námi vypracovaný mediální prefabrikát ohledně Trumpa bude sloužit vládě a jimi ovlivněnými médii. Včetně České televize, kterou tímto krokem konečně začneme zespodu dobývat. Takže si všichni povinně prostudujete předložené materiály Pentagonu ohledně globální vojenské přítomnosti USA v 21. století. Američané chtějí být světový lídr i v situaci, kdy na to nebudou zcela mít s jejich 40 milióny lidí na žebračenkách a armády inženýrských poskoků z celého světa, které si zaměstnávají místo svých neexistujících odborníků. Není tak zcela jisté, že korporátky se budou držet USA, pokud s nimi Trump povede tvrdou obchodní a daňovou válku, na kterou se nyní chystá. A po zrušení smlouvy TPP, které nadnárodní korporace za Clintonitů a Obamovců zásadně prosazovaly. Naopak EU se podepsáním smlouvy CETA ukazuje jako věrný partner korporací a nechá se za to také kompletně zničit jako vymontované a vytunelované Česko. Ale to je vedlejší úvaha. My musíme naspinovat útok na Trumpa tak, aby napadl hegemonii USA jako světového četníka, protože tu budou přes nové typy obchodních smluv dělat nadnárodní oligarchické korporace. Přitom musíme pomalu a jistě prosazovat nezávislou politiku EU manipulovanou těmito korporacemi. A přitom budeme pochopitelně hájit tradiční roli USA jako vedoucí demokratické síly, protože na tento pravicový kec jsou lidé už dvacet let zvyklí.

Vidíte jasně, že se tím odlišíme od korporátních poskoků jako Referendum a Britské listy, protože uznáme Trumpa jako vůdce země, která si nárokuje problematickou světovou hegemonii. Pokud ji bude mít, tak potvrdíme, že jsme to pravili už dávno. Trump je stejně silný korporátní vůdce a miliardář v dolarech jako Putin v rublech nebo náš Babiš v korunách. Pokud USA nebude plnit tuto roli hegemona, což se už děje, tak upozorníme na to, že jsme přece hájili korporátní model EU a její samostatnou EU-cestu za českou oligarchickou demokracií typu Babiše. Česká cesta k oligarchické demokracii je budoucnost EU. Jsme přece vlastenci, a my také budeme vlastenci, a ne jako ta koupená banda cizáků na Kavčích horách. A v každém případě budeme tvrdit, že USA je silná demokratická země, která díky svým demokratickým kořenům je schopna najít cestu ze současné krize, kdy je v sázce její pověst světového četníka, hegemona a poněkud upadající ekonomické velmoci.

Takže do příště čekám vaše elaboráty na toto zajímavé téma, které bude tvořit stěžejní část naší mediální kampaně. Výrobou nového mediálního prefabrikátu necháme bokem předešlé mediální pitomosti. Ty jsme bohužel museli provést na nátlak z vyšších míst, aby byla obhájena existence našeho pracoviště v očích veřejnosti. Jak sami vidíte, náš drahý kolega, který tuto kampaň vedl, byl právě z našeho pracoviště odvolán pro neschopnost. Třeba si ho vezme Zaorálek nebo někdo jiný. Takže se těším na výkony od zbylé části mužstva. Čím více vyhozených, tím vyšší prémie pro inteligentní a pracovitý zbytek našeho dynamického týmu.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 500 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
36 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
21. 2. 2017 22:03

Nepředlédněte následující článek. Vymezuje přesně o co v dnešní Evropě jde . http://www.novarepublika.cz/2017/02/za-nenavisti-cechu-je-pocit-ponizeni.html Za nenávistí Čechů je pocit ponížení, pokrytectví elit a diktát „vítězů“ Uprchlíci jsou důležitější než novorozenci dýchající benzopyren v Radvanicích? Marek Beneš 21. 2. 2017 zdroj Problém našeho vztahu k uprchlíkům je sociální problém. Východní Evropa prostě musí přestat být levnou dílnou západních firem. Jinak není šance na humanismus. Zaznamenal jsem články na Britských listech o tom, že uprchlický problém je zástupným problémem zakrývající rafinovaně jiné problémy v ČR a dovoluji na to reagovat, protože tento názor považuji za mylný a pokusím se vysvětlit svůj pohled na… Číst vice »

hudryper
hudryper
21. 2. 2017 22:05

Když přijde někdo další chudý a bude preferovaný a bude dostávat více dávek a podpory než ten, který pracuje. Tento pocit nespravedlnosti je hlavním motorem nedůvěry chudé populace nižších tříd k uprchlíkům, ale i k vlastním parazitujícím lidem. Takže mám pro intelektuály radu. Chcete pomoci uprchlíkům? Chcete jejich integraci? Tak řešte v prvé řadě naše lidi. Jestli pustíte mezi pracující lidi v ČR nepracující uprchlíky, kteří by dostali 410 eur, což je nemýlim-li se, celková sociální dávka pro uprchlíky v SRN a kteří by jako nepracující brali stejně jako někteří naši pracující, pak bezpečně vytvoříte naprosto třaskavou směs pro budoucí… Číst vice »

hudryper
hudryper
21. 2. 2017 22:07

kratší než jinde v ČR. Člověk by předpokládal, že prostředí špíny, karcinogenního vzduchu a rozkladu je ideálním voličským doupětem pro zelené. Tady všichni demonstrují za čistý vzduch. Mají toho dost. A copak dělají zelení a její mladý „hipsterský cool“předseda? Nabírá zde voliče? Agituje na Ostravsku za čistý vzduch? Ne. V životě se tu neukázal. Nejzásadnější ekologický problém ČR, kde už jde o životy, on ani jiní neřeší. A proč? No protože si vybral jiné voliče. Obyvatelstvo Prahy 1 až 3, absolventy Fakulty sociálních věd upřednostňující raw food. Chápete to? Máte tu zásadní ekologický problém ČR, který zabíjí lidi a politická… Číst vice »

hudryper
hudryper
21. 2. 2017 22:10

Ocitli jsme se v zemi, z níž se na dividendách vybírá nadnárodními společnostmi 350 – 450 mld. Kč, přičemž už polovina této částky by vyřešila základní sociální problémy v ČR. Hlavní katastrofa je, že obyvatelstvu už došlo, že už navždy budou Evropany druhé kategorie. Už neexistuje způsob, jak se z této pasti chudoby střední a východní Evropy dostat. Vezměte si ten paradox: Německo v roce 1945 prohrálo největší válku, mělo za sebou genocidní plány a holokaust a i přes zničená města a průmysl dostalo finanční injekce na svoji hospodářskou obnovu. Nebylo v plánu, aby Němci pracovali jako subdodavatelé a otroci… Číst vice »

hudryper
hudryper
21. 2. 2017 22:12

zatímco východní Evropa po 25 letech v roce 2015 ví bezpečně, že už navždy bude v EU ztracená. Existuje pouze teoretická možnost pro nás Východoevropany, že se pokusíme přibližovat úrovní našich platů k úrovni Rakouska či Německa, což jako jediná strategie zastavuje brain drain a stabilizuje školství a vědu, abychom zde mohli jednou rozumně fungovat. Mám vlastní strojírenskou firmu a vlastní výrobky s vysokou přidanou hodnotou. tím i vyšší platy pro zaměstnance. Touto cestou se ale ČR ani východní Evropa neubírá, jsem výjimka. A české politické a intelektuální elity nedělají nic pro překlenutí této propasti v platech, ačkoli je to… Číst vice »

hudryper
hudryper
21. 2. 2017 22:14

Vsadím se s vámi, že ve Švédsku je tato firma superkorektní, leží jí na srdci osud uprchlíků. A vsadím se s vámi, že ve Švédsku má firma švédské platy a to pro všechny etnika. Firma má své humanistické standarty, ale jen pro někoho a někde. Nebo z jiného soudku. Firma Starbucks. Ta se teď zviditelnila tím, že v boji proti nenáviděnému prezidentu Trumpovi nabídla 10 000 pracovních pozic pro uprchlíky v USA. Humanistická firma. Počkat počkat. Prosím není to náhodou ta stejná firma, které nyní stávkuje personál v Německu, protože tam bere minimální mzdu? A neřeší to slavná humanistická firma… Číst vice »

peter.
21. 2. 2017 23:28

p.hudryper: K tomu sa nedá nič dodať.Všetci to vieme.Bavíme sa o tom,nadávame,zúrime,obdivujeme Orbána,vkladáme nádeje ktoré ani nedokážeme definovať do Putina a Ruska a z bezmocnosti vypisujeme svoje obavy do diskusných fór.Pritom si ani nestíhame uvedomiť,že udalosti naberajú na obrátkach,že sa vezieme smerom ktorý nám ktosi určil a ktorý vedie do našej záhuby.Niektorí z nás v nádeji,že na konci tej cesty sa dočkajú nejakých výhod v porovnaní s nami „nadávajúcimi“vítajú a hlasno schvaľujú všetko to svinstvo ktoré sa na nás valí nevedno odkiaľ a s akým cieľom.Pripomínajú konfidentov a udavačov z čias okupácie.A presne tak ako dopadli tí konfidenti skončia aj… Číst vice »

fajt
22. 2. 2017 5:43

hudryper napsal hudryper nesmí se zapomínat, že čechy jako otroky západní Evropy vyrobili taky zdejší převratové elity, Klaus a jeho kemo na tom tvrdě pracovali, aby zdejší nárůdek dostali navždy do kolen, už při protiústavním rozdělení republiky ( kdy i na západě valili bulvy, co si tento asociál ke svým lidem dovolí za svinstva a projdou mu) udělal ze skoro milionu lidí bezprizorní masu ( od té doby taky romská populace měla na západě nevídané privilegia, protože se tady za ní zorganizovali další darebáci cítící příležitost se přes ně dostat k pořádnému balíku ) a ta to nakonec velmi nedůstojně… Číst vice »

fajt
22. 2. 2017 5:46

https://www.youtube.com/watch?v=geUwKx9wM9E – už jsem to dával vedle, ale tady se to hodí víc. ..)

Vaska
Vaska
22. 2. 2017 6:03

Hudryper – dost smutné čtení – a největší problém je v tom že tohle dojde v tyhle kolonii jen ¨velmi málo lidem

Aleš
Aleš
22. 2. 2017 6:11

peter: To, co pro svět dělá VVP je sice obdivuhodné a hodně důležité, člověk, který udělá tolik promyšlených činů s pozitivním dopadem na celé lidstvo se nerodí každý den, ale čím by byl bez ruského lidu? Sám pan Putin je si toho hluboce vědom. Neumělým způsobem jsem varoval před tím, co se na nás hrne před 3 lety a vyzval jsem, že tohle nepůjde zastavit jinak než odvážně, vlastní aktivitou přesahující vylívání si myšlenkových pochodů na internetu. http://outsidermedia.cz/Konfident/ Švejk je sice vynikající kniha, ale není to návod našeho přežití. A už vůbec žádnou naději nemůžeme hledat v pouhém čekání na… Číst vice »

fajt
22. 2. 2017 6:15

jako kdyby čechům chyběli vyšší mozkové funkce pro důstojnou a kvalitní civilizaci – a tahle omezenost ze dnes prostě neodpouští, stačí pouze počkat v prostém režimu kapitalistického vysavače a posledního čecha poslat do čínského skanzenu ( ta zhruba stovka českých miliardářů už dnes kope za někoho jiného a své děcka si šlechtí někde jinde než v tomto hororovém prostředí ). ..)

fajt
22. 2. 2017 6:32

a dnes už seru za politiku ( gor v české kolonii, páč žádná není) a na čas opouštím periferii ( Pustinu), kde ani imigranti nechtěj vegetovat za evropské prachy a vietnamci remcaj, že se maj hůře než za emereckého napalmu – snad to po návratu poznám a neuvidím jenom sobotkovy ruiny. ..)

a něco pro zahřátí a důkaz toho, že věk není limitem pro nic
https://www.youtube.com/watch?v=KKkxxLEBwBo
Sammy Hagar – dědkovi je sedmdesát a jeho vitalitu by mu mohl závidět i kdejaký současný namustrovaný český olympionik :-)

peter.
22. 2. 2017 6:40

Aleš napsal už vůbec žádnou naději nemůžeme hledat v pouhém čekání na silnou osobnost nějakého vůdce. To je nepřenositelná zkušenost, a i kdyby měla někdy nastat ta situace, tak bychom na ni mohli čekat jako na Blanické rytíře. Poučení z historie To,čo ste napísal,je len akýsi názor,ktorý kritizuje,no neponúka žiadne riešenie.Iba,že by ste vy sám poznali východisko,no potom sa musím opýtať: „prečo nerobíte a nenavrhujete účinnejšie opatrenia a riešenia daného stavu keď ich poznáte ?Také tie reči,že nedajme sa bratia,bojujme,zvrhnime tých vyžratých boháčov,spojme svoje „egregóry“ a „Hej hor sa sveta proletári“sú v danej situácii účinné asi tak,ako prdnutie do mora.Prečo… Číst vice »

Béda
22. 2. 2017 7:32

Blíží se doba politické sklizně – volby. A tak Sobotka znenadání začal projevovat zájem o „podhradí“. Začaly mu vadit vysoké ceny roamingu, dokonce si vzpomněl že ČSSD byla kdysi původně levicovou stranou. Uvažuje o zrušení Bohumína – za určitých podmínek jak jinak, uvažuje o daňové progresi. Hotl na pravé straně politického spektra svůj elektorát již nenajde – tam je velký přetlak politické nabídky. Tak začal v pudu politické sebezáchovy tento neoliberální politický chameleon lovit vlevo. A hned jak se dostane k moci, tak spadne klec. Všechny sliby budiž zapomenuty. Přes koalici vlak nejede. Nemůžeme si stanovit žádné podmínky, koaliční partneři… Číst vice »

Aleš
Aleš
22. 2. 2017 8:00

peter: Imigrantskou krizi bude nejlépe řešit rozpuštění teroristické organizace NATO. A jako návrh, co můžeme dělat my Čechoslováci, je vystoupit z této organizace. Imigrantskou krizi řeší nejúčinněji ruská politika. I proto bude účelné jim přestat okopávat kotníky.

peter.
22. 2. 2017 8:15

Aleš napsal peter: Imigrantskou krizi bude nejlépe řešit rozpuštění teroristické organizace NATO. A jako návrh, co můžeme dělat my Čechoslováci, je vystoupit z této organizace. Imigrantskou krizi řeší nejúčinněji ruská politika. I proto bude účelné jim přestat okopávat kotníky. Už tretí rok prebiehajú v Bratislave pravidelné protesty proti NATO pred US ambasádou s nulovým efektom.Možno potrvajú ešte ďalších 10,20,30 rokov s takým istým výsledkom.Vy viete ako vystúpenie z NATO urýchlene realizovať?Aký časový horizont tomu dávate? Ten Pjakin v jednom z minuloročných vydaní „otázka-odpoveď“ povedal,že jediným riešením ako zastaviť príval emigrantov do Európy je použitie ťažkýchguľometov.A ešte dodal,že strieľanie nad hlavy… Číst vice »

Béda
22. 2. 2017 8:16

Aleš napsal peter: Imigrantskou krizi bude nejlépe řešit rozpuštění teroristické organizace NATO. A jako návrh, co můžeme dělat my Čechoslováci, je vystoupit z této organizace. Imigrantskou krizi řeší nejúčinněji ruská politika. I proto bude účelné jim přestat okopávat kotníky. Správně: Řekl bych to trochu jinak. Rozpuštění NATO je příliš ambiciozní cíl. Myslím, že by nezaškodil minimalističtější a reálnější cíl – VYSTOUPENÍ ZE ZLOČINECKÉ ORGANIZACE NATO, kde jenom zbytečně mrháme prostředky na zvyšování bezpečnostních rizik. Hned za tím následuje bod 2: volit pouze toho, kdo má v programu vystoupení z NATO a důsledně se při všech hlasováních a politických diskusích tohoto… Číst vice »

Béda
22. 2. 2017 8:18

peter. napsal Už tretí rok prebiehajú v Bratislave pravidelné protesty proti NATO pred US ambasádou s nulovým efektom.Možno potrvajú ešte ďalších 10,20,30 rokov s takým istým výsledkom.Vy viete ako vystúpenie z NATO urýchlene realizovať?Aký časový horizont tomu dávate? Ten Pjakin v jednom z minuloročných vydaní „otázka-odpoveď“ povedal,že jediným riešením ako zastaviť príval emigrantov do Európy je použitie ťažkýchguľometov.A ešte dodal,že strieľanie nad hlavy ani pod nohy tých imigrantov nezastaví. Stále opakujete,že liekom je vystúpenie z NATO.Len zabúdate na to,že toto riešenie je na „dlhé lakte“,že k tomu chýba politická vôľa a že nie sme takými významnými štátmi,aby sme o tom… Číst vice »

Aleš
Aleš
22. 2. 2017 8:31

peter: Protest může ovlivnit veřejné mínění, nicméně nejdůležitější demokratický mechanismus, dokud je ještě přítomen, jsou volby. Zvolme si ty strany tak, jak píše Béda. Jiné cesty z toho není.

peter.
22. 2. 2017 9:08

Aleš napsal Zvolme si ty strany Poznáte nejakú stranu u vás alebo u nás,ktorá má v programe okamžité vystúpenie z NATO a ktorá má zároveň takú podporu voličov,že svoj zámer bude schopná aj realizovať? Ja nie!A keby sa tak aj stalo,ako dlho by to trvalo?Brexit sa ukončí podľa odhadov o 5-6 rokov a pri všetkej úcte našu ekonomiku nemožno porovnávať s ekonomikou VB.A to sa VB rozhodla spojiť svoju budúcnosť s USA a z NATO vystúpiť nehodlá.Treba sa prestať vznášať v oblakoch,hlásať vznešené no prázdne neuskutočniteľné heslá a prijať realitu v ktorej žijeme.Potom aj sám uznáte,že pomery vo svete môžu… Číst vice »

Vaska
Vaska
22. 2. 2017 9:28

když lidé zapomínaj na minulost , jsou odsouzeni si ji zopakovat (tak nějak se to říká) – mám tady jeden námět kdyby to chtěl někdo zpracovat: a to převedení části naši armády (žoldáků) pod wermacht.
Bohužel podrobnosti jsem již zapomněl – za Václava II se platilo němcům výpalné (nějaké hřivny stříbra – to je vpodstatě obdoba dnešního kolonialního statutu tyhle kotliny, která je soustavně vykrádána). A to převedení části žoldácké armády – k těm hřivnám stříbra jsme přidávali vycvičené žoldáky pro německou armádu (nevím kdo tam tenkrát vládnul).
Podobnost čistě náhodná ?

Béda
22. 2. 2017 9:28

Všichni jsme zde kibicové. Tedy „Švejci“. Rozdíl je mezi námi pouze v tom, jestli se naše kibicování shoduje anebo neshoduje s realitou. Případně do jaké míry se shoduje a do jaké míry dokážeme předvídat vývoj. Jak se nám to daří, to ať rozsoudí každý čtenář sám. Nejvtipnější je, když nějaký „Švejk“ si dělá srandu z jiného „Švejka“ a přitom sám pouze Švejkuje, aniž si to uvědomuje.

Admirál
Admirál
22. 2. 2017 10:13

Vaska napsal

Hudryper – dost smutné čtení – a největší problém je v tom že tohle dojde v tyhle kolonii jen ¨velmi málo lidem

Řekl bych, že to dochází už dost lidem. „Elity“ se byly nuceny odkopat. Vývoj jim k tomu poskytl mnoho vhodných příležitostí.

Ta množina chápajících se zvětšuje už ne lineálně, spíš exponenciálně.

hudryper
hudryper
22. 2. 2017 10:34

Béda napsal Rozdíl je mezi námi pouze v tom, jestli se naše kibicování shoduje anebo neshoduje s realitou. Případně do jaké míry se shoduje a do jaké míry dokážeme předvídat vývoj. Jak se nám to daří, to ať rozsoudí každý čtenář sám. Nebuďte tak skromný,Bédo, Vy nejste tady na tomto webu kibicem, Vy jste tady dominantnějším hráčem,než samotný editor Stan ! Když Váš podíl na diskusích přirovnám třeba ke hře v mariáš , jde o hru s pravidly tzv. voleného mariáše ve třech. Nebylo by špatné,kdybyste vzal na vědomí,že jsou zde hráči ovládající tzv. mariáš licitovaný ,navíc hraný ve čtyřech,tedy… Číst vice »

Béda
22. 2. 2017 10:41

pane Hudrypere,

Stejně dominantní (i dominantnější, anebo méně dominantní) zde může být každý hráč. Nemám žádná privilegia. Kromě toho zde nejsem stále, takže v době mé nepřítomnosti zde žádná má dominance vůbec nemůže být.

Bety
Bety
22. 2. 2017 10:52

Ten pocit bezmoci, kdy sice všechno víme, ale nevíme co s tím je zoufalý. Jediná schůdná šance kterou vidím, je aby ta množina chápajících která exponenciálně roste, podpořila stranu, která odjakživa trvá na vystoupení z NATO a kritizuje politiku EU. Že se národ nechal zblbnout – no nebyli jsme mezi prvními a klíči se zvonilo bez znalosti tunelu, do kterého jsme vlezli. Podpora by musela být masivní natolik, aby buď koalice nebyla nutná (je to vždy jen výmluva pro to, aby se nemusely plnit předvolební sliby), nebo aby případný partner souhlasil s hlavním cílem – t.j. přestat být bezprávným otloukánkem.… Číst vice »

peter.
22. 2. 2017 11:18

Béda napsal No, a teď nám povězte vy něco o vašem návrhu/programu. Když pokládáte tuto otázku panu Alešovi, jistě máte něco v talonu. Tak si prečítajte môj prvý príspevok pod príspevkom p. hudrypera a ak ho náhodou pochopíte,tak zistíte,že žiadny návrh na riešenie tejto situácie nemám a práve na to smerovala mierna kritika od Aleša.Reagoval som na neho,lebo diskusia s ním je pre mňa určite zmysluplnejšia ako diskusia s vami. Určite ste teraz nadšený z toho,že sám the Saker študuje vaše články z OM,čo je dôvodom preto,aby sa jeho názory začali približovať tým vašim.A keďže ste sa na mňa opäť… Číst vice »

Béda
22. 2. 2017 11:27

peter. napsal Tak si prečítajte môj prvý príspevok pod príspevkom p. hudrypera a ak ho náhodou pochopíte,tak zistíte,že žiadny návrh na riešenie tejto situácie nemám a práve na to smerovala mierna kritika od Aleša.Reagoval som na neho,lebo diskusia s ním je pre mňa určite zmysluplnejšia ako diskusia s vami. Určite ste teraz nadšený z toho,že sám the Saker študuje vaše články z OM,čo je dôvodom preto,aby sa jeho názory začali približovať tým vašim.A keďže ste sa na mňa opäť nalepili ako hovno na košeľu,tak vás uisťujem,že vám dnes už takú možnosť nebudem dávať.Teraz je celé OM vaše,píšte,dávajte odkazy,opisujte ich,tárajte a… Číst vice »

Béda
22. 2. 2017 11:36

peter. napsal Tak si prečítajte môj prvý príspevok pod príspevkom p. hudrypera a ak ho náhodou pochopíte,tak zistíte,že žiadny návrh na riešenie tejto situácie nemám a práve na to smerovala mierna kritika od Aleša.Reagoval som na neho,lebo diskusia s ním je pre mňa určite zmysluplnejšia ako diskusia s vami. Určite ste teraz nadšený z toho,že sám the Saker študuje vaše články z OM,čo je dôvodom preto,aby sa jeho názory začali približovať tým vašim.A keďže ste sa na mňa opäť nalepili ako hovno na košeľu,tak vás uisťujem,že vám dnes už takú možnosť nebudem dávať.Teraz je celé OM vaše,píšte,dávajte odkazy,opisujte ich,tárajte a… Číst vice »

Gatta
Gatta
22. 2. 2017 12:04

Bédo sorry, ale nebylo by lepší se po každém 25. příspěvku jít projít někam na hodinku do přírody? A neberte to ve zlém …

fajt
22. 2. 2017 21:29

peter. napsal
https://svet.sme.sk/c/20466346/hoax-fake-news-vybuch-francuzsko-jadrova-elektraren.html

v dnešních časech nulové informovanosti ze stran úřadů a vlády vůči obyvatelstvu nelze jednoznačně říci co je hoax a co má nějaký reálný základ, takže se jede podle čuchu a intuice – někde jsem četl, že ten Jod 131 ( i v malém množství) až tak neškodný není, u starší, imunologicky postižené a té nejmladší populaci může vyvolávat nějaké znatelné reakce, které se mohou projevovat jako atypická chřipka či střevní a žaludeční nevolnost – takže něco ve vzduchu lítá a zodpovědní psychopati dokonalé mlčí a nebo mlží. ..)