Citizenfour: Občan Snowden

Česká televize o půlnoci na ČT2 plnila svůj závazek objektivity a nestrannosti daný jí zákonem. Její odvážný čin je nutné kvitovat s povděkem, podpořit a doufat, že není letos poslední. Tento dokument o Edwardu Snowdenovi lze shlédnout do 29. 3. 2016.

 

 

15
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
15 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Autoři komentářů
hudryperorinokopeter.IrenaAleš Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
peter.
Člen

A všetko začalo u občana Gorbačova,ktorý sa v týchto dňoch dožil „požehnanej“80 – tky,k čomu mu gratulovali všetci zmrdi sveta.
http://www.zemavek.sk/articles/view/michail-gorbacov-globalisticka-superstar

Aleš
Člen
Aleš

Ač pozitivní jev, vidím to asi takto. S iluzí objektivity nejlépe u nás zatočili na eurasia.cz.
„Nejsme objektivní, straníme dobru.“

hudryper
Člen
hudryper

peter. napsal A všetko začalo u občana Gorbačova,ktorý sa v týchto dňoch dožil „požehnanej“80 – tky,k čomu mu gratulovali všetci zmrdi sveta. Vážený p. Peter , ubral jste Gorbymu 5 let,což v této věkové skupině je poměrně hodně. Gorby je ve skutečnosti pětaosmdesátník. Jestli požehnaný – to nevím, myslím si ale ,že není , že je zklamán celkovým vyzněním jeho světodějného pokusu odzbrojit jednu ze dvou supervelmocí a očekávat totéž od druhé strany.Co poté následovalo v Rusku, se ve výsledcích podobalo prohrané válce se všemi doprovodnými efekty.Není divu,že v Rusku je významná část politiků a novinářů,kteří by rádi uviděli Gorbačova… Číst vice »

peter.
Člen

hudryper napsal ubral jste Gorbymu 5 let,což v této věkové skupině je poměrně p.hudryper: Nebolo to mojim úmyslom.Nedopatrenie,chyba,prehliadnutie,skrátka moje lajdáctvo.Dúfam,že vás to neodtiahlo od podstaty článku.Minule ste sa o ňom (o Gorbym)vyjadril,že ste mu vďačný za to,že ukončil normalizačné obdobie u nás.A ja vaše pocity plne chápem.Ale dúfam,že sa zhodneme na tom,že to mohol urobiť aj šetrnejším spôsobom,ktorý by nemal pre ZSSR, štáty socbloku a vlastne pre celý svet, také tragické následky.On nás vyliečil z chrípky,ale nakazil nás rakovinou.Tá zabila už státisíce ľudí na svete,rozožrala ZSSR,Juhosláviu aj náš spoločný štát.Jej metastázy sa objavujú všade,kam sa pozriete.Áno.Je to jeho zásluha,že u… Číst vice »

hudryper
Člen
hudryper

peter. napsal
dúfam,že Putin sa osudu Gorbačova vyhne a že po ňom zostane lepší svet ako po Gorbačovovi.

I já v to nejen doufám,a s každou další operací ruské zahraniční politiky nabývám silnější dojem,
že se svět už brzo vymaní z neoliberálního všeobecného úpadku morálky,politiky i válčení. Dojde
nepochybně k ukončení plýtvání zdroji nejen u energetického bumbrlíčka za velkou louží, ale též
v Evropě ,dojde i na Čínu,o budoucnosti japonské energetiky ani nemluvě. Svět v dalších 2000 létech ve znamení vodnáře bude více logický,pragmatický a zřejmě i podstatně méně romantický.

orinoko
Člen
orinoko

Mel jsem dlouhy prispevek stran Gorbacova. Ale dedska hracka ma svoje detske svehlavi.
Nechte uz Gorbacova na pokoji. Nechte na Rusech , at se s tim popasuji sami. Gorbacov byl logicky nasledek sveraci kazajky typu Suslov, Ponomarjov.
Cesko-slovensko-polska demence stran Gorbacova zacina byt otresne trapna,

orinoko
Člen
orinoko

A to vite uplne kulove , jak se mne osobne otevrelo Rusko jaksi v zivotnim razhledu. Je to silene. Ja uz dneska nejsem zadny dobrodruh. Njn, kdysi v rozpuku poklopce bych asi silel, dnesja to vidim hodne pragmaticky, Nic nepomaha. Cim vic sam sebe shazuji , tim vice ruska devocka zabira.
A kdyz jsem napsal – odin, dva, tri, cetire, pjat …. vysel zajcik poguljat, tak prakticky silela, jak dobre znam Rusko. – Neznam. Ale zaroven take vubec netusim, co je mi souzeno.

peter.
Člen

orinoko napsal
A kdyz jsem napsal – odin, dva, tri, cetire, pjat …. vysel zajcik poguljat, tak prakticky silela, jak dobre znam Rusko. – Neznam. Ale zaroven take vubec netusim, co je mi souzeno.

To sa podá.Je to len kríza stredného veku,alebo „druhá puberta“ ako tomu hovoria zlomyseľníci väčšinou ženy,ktoré z takéhoto stavu u mužov, majú ohromnú srandu.Vôbec vám to nezávidím a súcitím s vami.Potešiteľná správa je,že to dlho netrvá a je to liečiteľné.Vyliečeniu obyčajne predchádza poriadny šok,niekedy aj morálny výprask.Je to ťažké životné obdobie každého muža,ktorému pred očami začne blikať päťdesiatka.Držte sa!

peter.
Člen

peter. napsal
.Držte sa!

Nie ste v tom sám:
http://www.rouming.cz/upload/dymka_miru_3x_Bohusu.jpg

orinoko
Člen
orinoko

Chyba lavky /proboha , jak tohle vzniklo?/. Ja jsem uz mel velmi mladou milenku. Ji bylo bylo 23 a ja byl Metuzalem. V koncovce byla i jednim z duvodu rozvodu. Velmi jsme si rozumeli. Seznamila me se svymi rodici. Jeji tata byl v soku – Tak nas mlady je starsi nez ja. Tohle je jiny pripad. Jako usedavsi stary mladenec hledam kamaradky. – To je mozna ta chyba. Kdybych hledal jen sexundzwanzig, tak by byl klid. Ta Ruska uz mi posila i fotky ze sveho bydleni. Bydli v najmu. Je to male, ale ma tam vsechno. V Rusku se pry… Číst vice »

orinoko
Člen
orinoko

Peter, skvely. Rval jsem smichy.

hudryper
Člen
hudryper

Úsměvná fotomontáž,Peter, myslím,že tímhle už Zemanovi uškodit nelze,spíše naopak. Každý úsměv na jeho konto mu jen přidává na popularitě.