Citizenfour: Občan Snowden

Česká televize o půlnoci na ČT2 plnila svůj závazek objektivity a nestrannosti daný jí zákonem. Její odvážný čin je nutné kvitovat s povděkem, podpořit a doufat, že není letos poslední. Tento dokument o Edwardu Snowdenovi lze shlédnout do 29. 3. 2016.

 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
17. 3. 2016 9:35

A všetko začalo u občana Gorbačova,ktorý sa v týchto dňoch dožil „požehnanej“80 – tky,k čomu mu gratulovali všetci zmrdi sveta.
http://www.zemavek.sk/articles/view/michail-gorbacov-globalisticka-superstar

Aleš
Aleš
17. 3. 2016 11:56

Ač pozitivní jev, vidím to asi takto. S iluzí objektivity nejlépe u nás zatočili na eurasia.cz.
„Nejsme objektivní, straníme dobru.“

hudryper
hudryper
17. 3. 2016 15:36

peter. napsal A všetko začalo u občana Gorbačova,ktorý sa v týchto dňoch dožil „požehnanej“80 – tky,k čomu mu gratulovali všetci zmrdi sveta. Vážený p. Peter , ubral jste Gorbymu 5 let,což v této věkové skupině je poměrně hodně. Gorby je ve skutečnosti pětaosmdesátník. Jestli požehnaný – to nevím, myslím si ale ,že není , že je zklamán celkovým vyzněním jeho světodějného pokusu odzbrojit jednu ze dvou supervelmocí a očekávat totéž od druhé strany.Co poté následovalo v Rusku, se ve výsledcích podobalo prohrané válce se všemi doprovodnými efekty.Není divu,že v Rusku je významná část politiků a novinářů,kteří by rádi uviděli Gorbačova… Číst vice »

peter.
17. 3. 2016 16:23

hudryper napsal ubral jste Gorbymu 5 let,což v této věkové skupině je poměrně p.hudryper: Nebolo to mojim úmyslom.Nedopatrenie,chyba,prehliadnutie,skrátka moje lajdáctvo.Dúfam,že vás to neodtiahlo od podstaty článku.Minule ste sa o ňom (o Gorbym)vyjadril,že ste mu vďačný za to,že ukončil normalizačné obdobie u nás.A ja vaše pocity plne chápem.Ale dúfam,že sa zhodneme na tom,že to mohol urobiť aj šetrnejším spôsobom,ktorý by nemal pre ZSSR, štáty socbloku a vlastne pre celý svet, také tragické následky.On nás vyliečil z chrípky,ale nakazil nás rakovinou.Tá zabila už státisíce ľudí na svete,rozožrala ZSSR,Juhosláviu aj náš spoločný štát.Jej metastázy sa objavujú všade,kam sa pozriete.Áno.Je to jeho zásluha,že u… Číst vice »

hudryper
hudryper
17. 3. 2016 16:54

peter. napsal
dúfam,že Putin sa osudu Gorbačova vyhne a že po ňom zostane lepší svet ako po Gorbačovovi.

I já v to nejen doufám,a s každou další operací ruské zahraniční politiky nabývám silnější dojem,
že se svět už brzo vymaní z neoliberálního všeobecného úpadku morálky,politiky i válčení. Dojde
nepochybně k ukončení plýtvání zdroji nejen u energetického bumbrlíčka za velkou louží, ale též
v Evropě ,dojde i na Čínu,o budoucnosti japonské energetiky ani nemluvě. Svět v dalších 2000 létech ve znamení vodnáře bude více logický,pragmatický a zřejmě i podstatně méně romantický.

orinoko
17. 3. 2016 17:36

Mel jsem dlouhy prispevek stran Gorbacova. Ale dedska hracka ma svoje detske svehlavi.
Nechte uz Gorbacova na pokoji. Nechte na Rusech , at se s tim popasuji sami. Gorbacov byl logicky nasledek sveraci kazajky typu Suslov, Ponomarjov.
Cesko-slovensko-polska demence stran Gorbacova zacina byt otresne trapna,

orinoko
17. 3. 2016 17:44

A to vite uplne kulove , jak se mne osobne otevrelo Rusko jaksi v zivotnim razhledu. Je to silene. Ja uz dneska nejsem zadny dobrodruh. Njn, kdysi v rozpuku poklopce bych asi silel, dnesja to vidim hodne pragmaticky, Nic nepomaha. Cim vic sam sebe shazuji , tim vice ruska devocka zabira.
A kdyz jsem napsal – odin, dva, tri, cetire, pjat …. vysel zajcik poguljat, tak prakticky silela, jak dobre znam Rusko. – Neznam. Ale zaroven take vubec netusim, co je mi souzeno.

peter.
17. 3. 2016 18:31

orinoko napsal
A kdyz jsem napsal – odin, dva, tri, cetire, pjat …. vysel zajcik poguljat, tak prakticky silela, jak dobre znam Rusko. – Neznam. Ale zaroven take vubec netusim, co je mi souzeno.

To sa podá.Je to len kríza stredného veku,alebo „druhá puberta“ ako tomu hovoria zlomyseľníci väčšinou ženy,ktoré z takéhoto stavu u mužov, majú ohromnú srandu.Vôbec vám to nezávidím a súcitím s vami.Potešiteľná správa je,že to dlho netrvá a je to liečiteľné.Vyliečeniu obyčajne predchádza poriadny šok,niekedy aj morálny výprask.Je to ťažké životné obdobie každého muža,ktorému pred očami začne blikať päťdesiatka.Držte sa!

peter.
17. 3. 2016 18:48

peter. napsal
.Držte sa!

Nie ste v tom sám:
http://www.rouming.cz/upload/dymka_miru_3x_Bohusu.jpg

orinoko
17. 3. 2016 18:53

Chyba lavky /proboha , jak tohle vzniklo?/. Ja jsem uz mel velmi mladou milenku. Ji bylo bylo 23 a ja byl Metuzalem. V koncovce byla i jednim z duvodu rozvodu. Velmi jsme si rozumeli. Seznamila me se svymi rodici. Jeji tata byl v soku – Tak nas mlady je starsi nez ja. Tohle je jiny pripad. Jako usedavsi stary mladenec hledam kamaradky. – To je mozna ta chyba. Kdybych hledal jen sexundzwanzig, tak by byl klid. Ta Ruska uz mi posila i fotky ze sveho bydleni. Bydli v najmu. Je to male, ale ma tam vsechno. V Rusku se pry… Číst vice »

orinoko
17. 3. 2016 18:54

Peter, skvely. Rval jsem smichy.

hudryper
hudryper
18. 3. 2016 8:09

Úsměvná fotomontáž,Peter, myslím,že tímhle už Zemanovi uškodit nelze,spíše naopak. Každý úsměv na jeho konto mu jen přidává na popularitě.