Web e-republika zase jede …ze Švýcarska

„Pevně proto věřím, že v období fungování mé vlády nebude situace, která by v tomto smyslu vyvolávala znepokojení.“ Zlatá slova, pane premiére. Znepokojení nejsme, tuto etapu už máme dávno za sebou. V následujícím týdnu po vypnutí webu jsme registrovali stejnojmennou doménu ve Švýcarsku www.e-republika.ch. Zde jsme také koupili na 1 rok dopředu serverové služby.

 

Info webu e-republika.cz (12.4.)

V případě, že bude server vypnut nebo na něj bude veden hackerský či jiný útok, použijte prosím k předávání obsahu webu výše uvedený kanál Telegramu

 

Info webu e-republika.cz (12.4.)

V neděli dne 10.4. vypnul námi placený provider v USA (A2Hosting) náš web s tím, že máme přímo v systému malware, který ohrožuje jejich provoz.

 
 
 
 

Retro: Wall Street proti Rusku a jeho spojencům

Bankstery zděsil fakt, že ropa se začne obchodovat možná z 20 % v jiných měnách, než je dolar. A vidět zlatý rubl, z toho by už asi dostali infarkt. Viz analýza měnové války, kterou vede Wall Street proti Rusku.

 

Dokument: Prohlášení redakce webu e-republika.cz

Tvoříme část zhruba dvaceti webů, které jsou buď protiprávně vypnuty nebo jako my napadeny DDoS útokem v souvislosti s válkou na Ukrajině. Náš web www.e-republika.cz je prakticky nedostupný a nevíme, kdy útok skončí. Shodli jsme se na tom, že k situaci na Ukrajině se vyjádříme pouze v bodech, protože k tomuto tématu jsme každý za sebe, nebo jako redakce napsali mnoho článků od roku 2014.