Retro: Matrix 2014

Všem těm, co to ještě nepochopili, světová válka již řadu let běží – je válkou anglo-americké boží finanční oligarchie proti zbytku světa, finančními prostředky a za využití finančních zbraní hromadného ničení.

 

Retro: Salám alejkum!

Je historií prokázaným faktem, že nejlepší nepřítel je ten, kterého si vytvořím sám a kterého, prostřednictvím zkorumpovaných loutek, světlonošů a kazatelů jediné certifikované pravdy, sám kontroluji. Viz zasloužilá al-Kájda.

 

Bravo, Vladimíre Vladimíroviči!

Zabývejme se na chvíli prozaičtějšími věcmi, než bojem všehoschopné demogracie s ďábelským, všemi opuštěným Vladimírem Vladimírovičem. Přestaňme se na chvíli zabývat informační válkou, totalitním oblbováním a zastíráním reality. Bavme se o Penězích, bavme se o další Putinově armádě, silnější než je jeho Gasprom. Bavme se o monetárních pilířích demogracie.

 
 

Tak zase proti větru, tentokrát povolebně

Po té spoustě zajímavých povolebních komentářů se až zdráhám přijít se svými úvahami, svojí perspektivou toho, co nám přinesl a ještě přinese poslední Bendova soutěž krásy v tomto protektorátu. Ale snad nikoho neurazí jiná perspektiva náhledu na věc.

 

Chléb a hry

I New York vypadá jinak z chodníku a jinak z vyhlídkového ochozu na Empire State Buidingu. Stejně tak to je s vnímáním procesů probíhajících na ulici a v zasedačkách globálního finančního kartelu.

 

Salám alejkum!

Dnes to bude dost kontroverzní, protože se pokusím dát do souvislostí politiku, demografii a názory více stran na, za stávajících podmínek ve světě, skoro neřešitelné téma. Název napovídá, že půjde o Střední a Blízký východ a zemi, která je pro vývoj v daném teritoriu zcela evidentně klíčová.