Svět ruskýma očima 622

Zelenskij odpověděl na Putinův článek: Naše důkazy nejsou na papíře * Falešná mírumilovnost USA * Ruská centrální banka vysvětlila pokles příjmů Rusů * Lukašenko povolil rozmístění ruských vojsk v Bělorusku

 

Svět ruskýma očima 621

Velká výhra: Nová dohoda OPEC+ přinese Rusku 400 mld. rublů * Šéf WADA oznámil, že situace s dopingem v Rusku se změnila * Rusko očekává od Arménie podpis mírové dohody s Ázerbájdžánem * O „nákladech“ vakcinace, které nelze skrýt

 

Macháčkův Husák

Není to náhodou tak, že po „pádu komunismu“ zde bylo obnoveno téměř vše, co vedlo k radikalizaci mladých a jejich příklonu k totalitním ideologiím?

 
 

Alarmující čísla z databáze VAERS

Podívám-li se naše současná čísla, vývoj v zemích, které jsou nám dávány za vzor v očkování, mediální bias týkající se koronaviru a věcí s ním spojených a opatření, která se na nás hrnou od našich vládních představitelů, nemohu dojít k jinému závěru, než že tady něco hodně páchne.

 
 

Hornické vdovy

Kniha Hornické vdovy přináší autentické autorizované příběhy životů tragicky poznamenaných „bojem o teplo našich domovů“ na pozadí historických proměn Československa a České republiky.