Co by býval byl Hollande rád řekl, ale neodvážil se

(Vztahuje se k Obamovu prohlášení na jeho tiskové konferenci, že al-Núsra a Islámský stát (ISIL), jsou umírněnou opozicí – pozn. překladatele)

Omlouvám prezidenta Obamu za to, že si neuvědomuje, že útoky na Francii byly výrazem a vyjádřením „legitimní umírněné opozice.“ A oceňuji jej naopak za to, že nám vyjevil, že ISIL je americkou cizineckou legií, jež svým umírněným způsobem přispívá umírněné opozici.

Ze serveru P. C. Robertse přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
26. 11. 2015 8:40

Je to přesně podle Orwella. Pravda je lež: Tzv. demokracie podporuje nejhorší náboženské diktatury a tmáře, teroristy a říká jim umírněná opozice. Stejně tak podporuje nacisty a fašisty a říká jim bojovníci za demokracii.

Válka je mír: Sama „civilizovaná“ demokracie rozpoutává války pod podvodnými záminkami a říká jim „Trvalá svoboda, hledání ZHN, ochrana civilistů, ochrana před chemickými zbraněmi.

Láska je nenávist: humanitární a neziskové páté kolony jsou měkkými prostředníky – pátými politickými kolonami – válečníků v zemích, které potřebuje „demokracie a mír“ destabilizovat, způsobit v nich politický puč, uvést je do chaosu a násilí zevnitř.