Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Podle zprávy ČTK u nás denně dochází ke čtyřem sebevraždám. Někteří to přičítají potěšujícímu růstu úrovně blahobytu, ekonomiky, svobody a demokracie, jiní zase rostoucímu mravnímu úpadku společnosti. Možná je to to svým způsobem jedno a totéž. Vybrat si může každý sám, obvykle podle úrovně svého ekonomického zajištění a finanční nezávislosti. Zpráva ČTK neuvádí, kolik z těch čtyř mrtvých denně je mladých lidí a kolik z nich bylo pod vlivem drog.

Jsme unaveni z blahobytu. Někdy z toho těch druhých, někdy i z našeho. Blahobyt unavuje, vyčerpává, vysává, vykořisťuje. Vytváří bídu, nedostatek, sociální marasmus a samé jiné pro parazitní ekonomiku potěšující věci. Jsme unaveni z marného vytváření blahobytu. Existenční problémy neřeší.

Sebevražda není nijak izolovaným aktem od světa jevů. Podílí se na ní spojené nádoby osudu, povahy a prostředí. Sebevražda jednotlivce se velmi podstatně týká nejen rodiny, ale i celé společnosti. Je s podivením, že ještě dnes, po téměř třicetiletých tvrdých zkušenostech naší občanské společnosti s drogami, dokáže někdo v médiích nebo na ulici vypustit z úst takový upocený ubohý blábol, že za narkomanii dětí a mládeže prý mohou zejména rodiče, neboť své děti špatně vychovali. Divím se, že takovému idiotovi nešťastní rodiče fetujících potomků neutrhnou nohu a že jej s ní neumlátí.

Každý rodič nemá zavčasu tolik štěstí, aby se dostal do správné sociálně psychologické poradny, kde by mu vysvětlili, jak se věci s narkomanií ve skutečnosti mají. Kdyby spadla opona a seznali by pravdu, možná by se definitivně nervově zhroutili. Všechno je jinak. Rodiče jsou odkázáni na naivní a drzé klamání médií, sprosté provokování trhu, stereotypní omílání protidrogových odborníků a na lhaní svých vlastních dětí. Když svého potomka pohřbí, je již pozdě.

Za reálného socializmu poskytovala rodina větší míru svobody a bezpečí nežli státní zřízení. Dnes je tomu naopak. Rodina děti omezuje, zatímco kanály veřejných stok jim nabízejí úžasnou svobodu. Ovšem za peníze, bez kterých se ani školní mládež nijak neobejde. Místo aby děti tíhly k rodině, prchají za dobrodružstvím, štěstím, svobodou a změněnými stavy vědomí na ulici. Ta je jejich přítelem, nikoliv upracovaná máma a sedřený táta, kteří jim sobecky nechtějí dávat neomezenou apanáž. Čím více budete střežit a poučovat své potomky, tím to může být horší, a tím více vás mohou při dospívání podvádět. Pokud ovšem nebudete mít doma mentálně zaostalé děti, které věří princeznám a fotbalistům.

Nepomůže vám nikdo. Ani škola, ani psychologové a psychiatři a ani policie, která z principu pomáhá a chrání především stát, jeho vlastníky a jejich legální i nelegální ekonomiku. Zůstanete se svými problémy zcela sami a bezradní. Vaši známí, přátelé, příbuzní i spolupracovníci, kteří podobné případy doma nemají, vám nebudou rozumět ani věřit. Budou vaše problémy bagatelizovat potměšilými žvásty, které pochytili z médií. Záhy takové pokusy vzdáte, neboť abyste přežili a živili státně požehnaný veřejnoprávní organizovaný zločin, budete muset poctivě chodit do zaměstnání, nejlépe do dvou.

Nesmíte marodit. Na vašem pracovním výkonu nesmí být vaše údajně pouze osobní problémy znát. Budete muset splácet hypotéky, všemožné dluhy, zástavy, penále, exekuce a jiné výpalné. Všichni se budou na vás chtít přiživit. Všichni upíři, mrchožrouti, šmejdi, hyeny a svině vás budou chtít odrat, roztrhat a sežrat. Všechny ty honosné zdravotní pojišťovny, banky, půjčovny peněz, pečliví exekutoři, dopravní podniky, vykonavatelé, vymahači, vyděrači, vetešníci, pouliční prodavači drog, soudy, soudní úředníci, ministerstvo spravedlnosti a všemožní jiní další budou proti vám nanejvýše spravedlivě a legálně zastávat spravedlnost. Žijeme přece v právním státě, a právo platí pro všechny bez rozdílu, podle peněz a moci.

Žijeme ve zlomyslném, prohnaném a drsném konkurenčním prostředí, které se snaží nalákat, oklamat, ulovit, vysílit, využít, zneužít a pozřít slabší kořist. Slabší kořist se systematicky průmyslovým způsobem vytváří z občanské veřejnosti. Tou jsou především obyčejní většinoví lidé, hostitelé. Prostřednictvím jejich exploatace se pak exploatují zvířata, rostliny a vůbec celá příroda.

Člověk je vzdor jakkoliv dnes tolik eskalující vulgární individuálnosti, bulvárnímu egoizmu a nespolečenskosti tvorem nanejvýše společenským. Sebevraždu nelze posuzovat jenom výlučně jako sebevraždu, ale i jako vraždu, a dokonce i jako vraždu společenským systémem plánovitě a zločinně organizovanou. Je to také naše chyba, zločin nás všech, když nenecháme z hlouposti, lhostejnosti nebo výhod dopustit na konkurenční prostředí. Podobně jako vražda, také sebevražda postihne více lidí a dříve nebo později vlastně i celou společnost.

Možná vás také zasáhla ona nepříjemná denní statistika. Možná i někdo z vašich blízkých dobrovolně povinně odešel z tohoto slzavého údolí, z tohoto parazitního ráje ekonomiky. Ztrátu pocítíme obvykle až po ztrátě. Výši škody před škodou neznáme. Možná ji předtím ani znát nechceme, a teprve později si uvědomíme nepříjemné následky.

Takový je osud, zejména pokud žijeme v společnosti, kde se uctívá a vzkvétá svoboda, demokracie, ekonomika a blahobyt. Ovšem jen pro někoho. Takový je úděl tam, kde se z parazitních ekonomických důvodů zdůrazňují jenom libá pozitiva a zastírají se nelibá negativa. Nebo kde se na strašení náramně rozpouštějí a vydělávají nehorázné peníze. Takové je určení lidí, kteří žijí v duševních odrazech umělé reality, kterou jim servírují vlci v kůži beránčí, farizejové, zákoníci, a jiné plémě ještěrčí, na které nadával před 2018 lety již Ježíš. Toto je nový řád světa, nový neřád, který směřuje vždy jenom k horšímu, od zlých příčin ke zlým následkům.

Nemusíte se ničeho děsit, čtyři vraždy denně, drahoušku, to je naprosto legální postup, který neustále svým myšlením i skutky schvalujeme, abychom přežili s hrůzou z onoho v tomto zoufalém entropickém světě, nad kterým bdí naše nezávislé soudy, včetně toho soudu posledního.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Leo K
Leo K
14. 9. 2018 18:15

A když za to nemohou rodiče, kdo za to může?

Petrc
Petrc
14. 9. 2018 18:27

Souhlasím. Mohou za to rodiče, že si dělali děti. A také prarodiče, že dělali rodiče, a praprarodiče, že dělali prarodiče…Může za to Adam a Eva, sami rozložení, že se neuměli složit a souložit, a proto zplodili dva hoši Abela a Kaina. A může za to také ten úraštěný Hospodin, hospodář tohtoto světa, že stvořil Adama a Evu, nebe a zemi, svět… Asi mu také hrabalo. To likvidování děti a mládeže je tedy v pořádku. Nějak se to nepovedené lidstvo i s tím nepovedeným stvořitelem musí zlikvidovat. Můžeš za to ty!!!!

Lena
Lena
14. 9. 2018 18:48

Kdo to nezažil, že jeho 14 letému dítěti někdo nitrožilně pomohl vstříknout do žil perníček a ono v tom jelo několik let až do předčasného pohřbu, tak je obvykle chytrý…. Než se mu to doma přihodí také, a pak zjistí, jakým byl naivním blbcem… Co byste mohli čekat od souseda, spoluobčana než nůž, či jehlu do zad? Máme přece svobodu, sobotu a demokracii.

vymylimimozek
vymylimimozek
14. 9. 2018 21:46

Vladimír Stwora:
Někde jsem četl, že jedním z důvodu divokého boje proti kouření je právě snaha elit přeučit plebs z měkkých a relativně neškodných drog jako nikotin na drogy tvrdé. Jednak se na tom dá mnohem více vydělat, jednak tyto drogy jsou mnohem návykovější a z lidí dělají krásné trosky – přesně to, co elity chtějí. Ostatně o tom píše i Huxley ve svém Brave new world.

Petrc
Petrc
15. 9. 2018 4:58

Ano, ano, ekonomika závisí na rozkladu lidské hmoty. Vyhořelé palivo je pak nutné nějak zlikvidovat. Ono to vcelku té hmotě ani nevadí, rozklad í dělá dobře. Přesto je to „úžasné“, spát několik let s teleskopickým obuškem pod polštářem a čekat, jestli vás syn v noci nepodřízne. A ráno jít pracovat na elitu. New world order je založen a čerpá svoji sílu s disorderu či bordelu.

Lena
Lena
15. 9. 2018 6:59

Vymílači mozku a Petrči, co máte na kotrči či kostrči? To téma nikoho nezajímá. Čtyři vraždy denně nestačí drahoušci? Ani destítky milionů mrtvých za II. světové války nestačily. Lepší a rozsáhlejší než náhlá, je smrt plíživá. Zaleze za nehty, nenápadně pod kůži, jako špína se zažere, každého sežere…Ani čtyři miliony dětí denně zavlečených do závislosti na jámě peklené nepohnou těmi, kteří jsou už sami dávno v té jámě pohřbeni. Nelze se v ní hýbat, pouze hnít a tlít, jen vypouštět smrduté výpary zoufalých a zbožných přání, které nikdo dýchat nechce…. Zahazejte někdo konečně už tu fekální díru!

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
15. 9. 2018 9:09

Děkuji za pravdivý text,
který je výsledkem „vzkvétajícího“ „právního“ „státu“ blahobytu vyvolených,
po 30-tiletém poctivém budování poctivého kapitalismu „bez přívlastků“…
Pokud nenapravíme skutečnost, že stát má být NÁŠ a jiný význam, než aby zařídil základní bezpečnost nás občanů a rodin zejména, pokud nenapravíme že „méně státu“ znamená více a více „kompetentních“ úředníků (mnohdy spíše úžerníků) nečeká nás nic dobrého. Doba vypjatého individualismu je pryč, a budoucnost v tomto gardu je jen pravé pozemské peklo.
Přeji všem, a dětem a rodičům zejména aby v problémech našli dostatek pochopení a pomoci u skutečných lidí.

Bety
Bety
15. 9. 2018 11:25

Pan Stwora má asi pravdu. Téměř žádný prodavač cigaret si netroufne prodat cigarety někomu pod osmnáct let, neboť postihy a pokuty jsou rychlé a citelné. Naproti tomu jsem četla, že sehnat drogu není žádný problém a to i v bezprostředním okolí škol. Okolo pěstování marjánky se také nadělá mnoho řečí, ale tvrdé drogy jakoby neexistovaly. Jednu dobu v Praze byly ustaveny občanské hlídky dohlížející na to, aby občané nekouřili venku na chodníku. Nevím, jak to s nimi dopadlo, ale nikde jsem nenarazila na občanské hlídky kontrolující prodavače drog, i když na jednu stranu chápu, že buzerovat obyčejné kuřáky přináší pocit… Číst vice »

vymylimimozek
vymylimimozek
15. 9. 2018 13:48

Kdyby stát chtěl, do týdne by pochytal všechny výrobce a překupníky drog, ale to by se nerentovalo, to opravdu není v plánu. To se spíš podporuje drogopseudostát Kosovo a v Afghánistánu se pomáhá Cocain Import Agency hlídat makovice. Žádné zvíře si neničí mláďata, homo blbý blbý se na tom pakuje.

Lena
Lena
15. 9. 2018 19:21

Jak výše uvedeno, vyřešit by to šlo velmi rychle, ale vlastníci státu o to nemají zájem. Potřebují kosit Čechistánu. Ale je potěšující, že se aspoň někteří „obyčejní“ občané, patrně po nemilých zkušenostech, v tom hnusném byznyse s lidským utrpením vyznají. Je je obtížné pomoci druhým, aby se těch nemilých zkušeností vyvarovali. Kdo není úplně praštěný, chápe, že skutečná válka se vede na vlastním území, a hlavně proti dětem a mládeži….Že někdo nosí lidské tělo, ještě neznamená, že je člověk. Může to být všelijaký hajzl a neřád.

LiL
LiL
15. 9. 2018 23:06

Každý ,kdo si sáhne na život ,nebo hledá realitu v drogách, volá o pomoc. Jsme pod takovým tlakem,že únik z něho volí stále více mladých. Statistika sebevražd se obecně neuvádí, stejně jako počet drogově závislých. Trochu mi to připomíná bývalý režim. Všichni byli šťastní a nikdo neměl deprese.

Lena
Lena
16. 9. 2018 6:25

Jestli jde o ekonomiku, je lepší tento režim, jestli jde o lidi, tak byl lepší ten bývalý. Tehdy fetovalo pravidelně mládeže 5% (?), dnes 70% (?) a možná více, zkouší to všichni.. Nedivím se, že u nás v poradně začali starší rodiče vzpomínat na reál. socializmus s vděčností a láskou, a pozdě revidují své antikomunistické postoje. Byla třeba vojenská základní služba, pracovní povinnost, normy nízkého obsahu alkoholu v pivě, noční klid, více se sportovalo, žilo pospolu v rodině a s přáteli, a bylo více dalších pro lidi prospěšných opatření. Rodiče dnes říkají: „Raději bychom byli zpět v komunistickém lágru, než… Číst vice »

Petrc
Petrc
16. 9. 2018 6:34

Podstatou moderního státu je oblbování, okrádání, demoralizace, narkomanie, alkoholizmus, hazardování, nakupování, tloustnutí, nemocnost, nepohyblivost, blbost, důvěřivost, zločinnost, diskriminace pracujících, a hlavně chorobná závislost na televizi, mobilu, sociálních sítích, odbornících, a mnohé jiné převelice prospěšné věci a základy jeho ekonomiky.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
16. 9. 2018 7:33

Společenská „nika“ státu -převaha jeho funkcí- se podobá fungování té niky ekosystémové. Včetně souvislostí, provázaností, vzájemných vlivů. Buď zajistíme, aby stát byl NÁŠ, nebo koná jako již jen pouhý vnějškově formalizovaný PROTI NÁM. A „elity“ se na tom úspěšně živí vytvářejíc „vrstvy“ parazitů a pomahačů různých stupňů. Nejspíše tomu se na „Záchodě“ říká „občanská společnost“… „PodTRŽENÁ“ „ekonomikou“ a „zákony“ trhu… Široká občanská pasivita se nevyplácí, hrstka aktivních to nespasí – akorát se postupně utrápíme. Výsledek široké konzumerismu propadlé občanské podpory „společnosti firemní objednávky“. Když je nějaký problém- proč spoléhat na složitě konající „radu starších“, nebo na moudřejší mezi lidem, lidi… Číst vice »

Irena
16. 9. 2018 8:01

Jestli jde o ekonomiku, je lepší tento režim, jestli jde o lidi, tak byl lepší ten bývalý.

Mohla byste to Leno rozvést? Docela by mne zajímalo, jak jste k tomu došla.

vymylimimozek
vymylimimozek
16. 9. 2018 8:57

Asi že v tomto režimu je ke koupi nadbytek zbytných krámů.

orinoko
orinoko
16. 9. 2018 11:23

Nenechte se mýlit. Poruchovost tohoto systému je naprosto katastrofální. Příklad!. Nejsou tvárnice. Zato tvarni oblude ano. Pracovní roboti věčné kveruluji, az stávkují. Vábení firem je založeno na tvrzení, ze vám budou posílat výplatu ve fixní termín. Ale pracovní hadry si pereme za svoje. V práci se musíte domlouvat kdejakým jazykem. Nedávno na me kdosi hutoril madarsky. Madary mám rad, ale maďarštinu NEDAVAM. Zjišťují, ze pro inostrance jsem nejaky zajimavy. O politice toho vim víc , než cela firma dohromady. I s Vietnamci vycházíme dobře. Jedna se me pravidelně ptá: Pivo nic? Odpovidam , jdu do hospody. A já se ptám… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
17. 9. 2018 6:54

Na nekorektním blogu http://www.petr-kubac.blog.cz jsou popsány a nafotografovány průběhy chronických závislostí. Autor varuje před kuřáky, vystavené nucené abstinenci (ta je nevystavuje žádnému smrtelnému nebezpečí, na rozdíl od alkoholu), uživateli tramalu nebo neurolu v podobné situaci, vzhledem k riziku, že výpadku drogy mohou být vystaveni všichni naráz (blackout, povodeň) a jsou jich statisíce. Ale jsou individuální sebevrazi, o nich píše Jiří Žáček BLUES NUSELSKÝHO MOSTU Zas někdo skočil z mostu hrůzy dolů. Už dohrál to svý Vadí-nevadí Prý to byl cvok a mistr karambolů Letos už sedmý v pořadí. Možná si spočet ,co mu život dluží a že s ním příště… Číst vice »

orinoko
orinoko
21. 9. 2018 20:58

Ten Žáček je skvělý. Porad ma esprit.
To je na muziku. Ty vole…
S tím musím něco udělat.

orinoko
orinoko
21. 9. 2018 21:00

To je hymna!! A hymen života zároveň.

orinoko
orinoko
21. 9. 2018 21:07

Já to mám v hlavě. Nesmí to byt klasicky blues. Ale mix všeho. Blues, sraml, folk a hard, emo k tomu.
Hodně lidského neštěstí.
Az do pogromu.
Ted tu prošla exotika. Ženská Etiopie. Černá jak noc, ale evropské rysy.