Debatní klub o tom, co bude: Marek Obrtel – Martin Koller

Debata se tentokrát vede o iniciativě vojáků v záloze a otázkách vztahujících se například ke vzniku civilní domobrany.

Iniciativě zvané „Českoslovenští vojáci v záloze“ jsme věnovali nedávné tematické číslo Vojáci v záloze, stát v ohrožení (2015-8). A po nás se zmobilizoval i korporátní tisk a začal s prvními mediálními útoky na tuto skupinu statečných občanů a bývalých aktivních vojáků ČA. Proto jsme uvítali počin Debatního klubu, který si pozval na debatu o této iniciativě dva zajímavé aktéry.

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO je iniciativa, která měla do nedávné doby velitele Marka Obrtela. Do Debatního klubu přijal pozvání společně s Martinem Kollerem, aby otevřeli témata vztahující se k iniciativě vojáků v záloze, ale i k zodpovězení otázek týkajících se například vzniku civilní domobrany.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
18. 12. 2015 8:31

Obrtel se jeví jako slušný člověk, ale jak se u nás říká není pro tuto dobu dostatečně spritný ( asi neobratný ) a pro velitelský post malinko nekompetentní … ale pro mne svým prvotním vystoupením ( a postojem ) vždy dobrý – Koller se ho snažil zmobilizovat a dát věci do jistého řádu, mohl být daleko ostřejší a nepříjemnější, ale to by svého hosta už úplně rozstřelil. ..)

merlin
merlin
18. 12. 2015 12:11

Nechci prudit, ale takhle si představuju někoho zaúkolovaného k tomu, aby podal žádané seznamy na podnose ozdobené šlehačkou. Pokud tedy vyloučím, že by byl obrtel tak hloupý. Možné je samozřejmě všechno. Ale ani jedna možnost se mi nelíbí- Ty jeho stránky jsem nikdy neotevřela ani tak neučím :-)
P.S. Fajt¨: zvláštní, celý ten rozhovor čtu naprosto jinak

fajt
18. 12. 2015 15:49

merlin napsal Nechci prudit, ale takhle si představuju někoho zaúkolovaného k tomu, aby podal žádané seznamyna podnose ozdobené šlehačkou. Pokud tedy vyloučím, že by byl obrtel tak hloupý. Možné je samozřejmě všechno. Ale ani jedna možnost se mi nelíbí- Ty jeho stránky jsem nikdy neotevřela ani tak neučím P.S. Fajt¨: zvláštní, celý ten rozhovor čtu naprosto jinak mno, budu tedy doufat, že je nenapravitelně ( přímo programově ) naivní a tak trochu patriot z jiného století a doby :-) jestli tedy je agent provokatér, kterého si frustrovaní dosadili do svého čela, tak celou akci provedl dost amatérský ( o jeho… Číst vice »

Béda
18. 12. 2015 20:14

http://svobodnenoviny.eu/svedsko-muslimsti-migranti-utloukli-k-smrti-dalsiho-homosexuala/

Dva muslimští přistěhovalci byli ve Švédsku obviněni z nenávistné vraždy homosexuála, poté, co oběť údajně umlátili k smrti, předtím, než ji oblékli do dámského oblečení a omotali ji kolem krku mrtvého hada…

ostopet
ostopet
21. 12. 2015 13:49

Mně z vystupování Kollera vyplývá tendence za1) po uspokojení osobních ambicí za2) ukrást někomu jinému to, co tento vybudoval) 3) ovládnout nespokojené občany a vytvořit z nich řízenou opozici. Ne nadarmo Koller fungoval v rámci silových služeb za komunistů. Komu Koller reportuje nyní je otázka k zamyšlení a k následnému zodpovězení