Diskuse k článku „Rozvědka buduje kyberarmádu, dohlédne na veškerou komunikaci Čechů na síti“

Karel Novotny 21590

„1984“ bylo mysleno jako varovani, ne jako navod!!!

+135/0

Jirka Honců 24418

To nám ta svoboda dlouho nevydržela. Je to vlastně stejné, jaky by v minulém století otevírali a četli všechny dopisy. Slova o obraně proti nepříteli se mi zdá jen jako chlácholení oveček.

+129/0
doporučit
29.11.2016 0:52

Adam Bílek 46417

kdybych se dostal do komatu v roce 89 a vzbudil se teď, nevěřil bych… začínám si připadat jako ve zlém snu. Zákazy, příkazy,regulace, dotace, buzerace, šmírování kamerami, platebních karet, telefonů, počítačů, cenzura a nálepkování nepohodlných názorů na jedinou pravdu. Vláda šílených neomarxistů žijících ve vzájemné symbióze s oligarchy, podpořená masou ovčanů, která jim opakovaně hází hlasy tupě doufajíc, že to už s nimi příště budou myslet opravdu konečně křišťálově dobře a čistě, byť je předtím titíž lidé 25 let okrádali o stovky miliard. Pomoc….

+122/0

Marek Mahdal 97395

„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“

– Benjamin Franklin

+172/−3

Martin Vrba 11823

Tohle nejméně o třídu výš, než šmírování estébáků. Jo, pokrok nezastavíš . . . Rv

+101/−1

Jaromír Obšil 36111

to Stropnickému ten estébák poradil nebo nakázal? máme se na co těšit, protože prý „bude líp“

+81/0

Jaroslava Kolihová 69773

Když se mi před lety dostal do ruky Orwellův román 1984, srovnávala jsem děj s minulým režimem a naivně se domnívala, , že něco podobného už máme za sebou.. Netušila jsem, že něco mnohem více podobného máme před sebou.

+74/0
Foto

Petr Janovský 18028

A bude mít každý občan složku? Budou i krycí jména? Třeba Nebureš!? Takže až někdo za 20 let bude chtít kandidovat na presidenta, bude se projíždět jaký porno sjížděl ???

+67/0

Vít Kurka 3866

Kde jsou všichni bojovníci za práva kdejaké menšiny, kde jsou vyhlašovatelé neklidu? Toto jim nevadí ?

+58/0

Jaroslava Kolihová 69773

masivní import bouřícího se obyvatelstva z přemnožené části zeměkoule není žádná uprchlická krize, je to pouze prostředek k dosažení cíle – tím cílem je totalitní systém s cenzurou, šmírovaním na každém kroku , prostě multikulturní socialismus

+57/0

Radek Jahoda 68340

Takže naše armáda, místo aby dělala co má – tedy bránila zemi proti vnějšímu ohrožení, hlídala hranice a vyzbrojila se tak, abychom se případnému útoku ubránili, tak bude špehovat vlastní občany. Zatímco pět pandurů zlikviduje jedna ženská v oktávce, těch pár letadel, co máme jen pronajatý, ani dle smlouvy nesmíme použít ve válce, tak opravdoví teroristi se budou akorát popadat smíchem za břicho. A jelikož terorista ví, že rozvědka vše sleduje, tak se podle toho zařídí. V podstatě mu stačí vzít auto a přejet nehlídané hranice s čímkoliv. A hrozí mu jen to, že ho zastaví celní správa, když si zapomene koupit dálniční známku. A jediné, co rozvědka svým špehováním zjistí bude, že Franta z Horní Dolní nadává na režim. Ale to už stejně nadávají všichni, tak je to jedno. Jen se zase utratí pár miliard za něco, co je k ničemu, a to v situaci, kdy je u nás skoro 100 tisíc bezdomovců, další milión lidí je na hraně a pořádají se sbírky víček na opuštěné nebo nemocné děti.

Stanův komentář: Stroj času hodil zpátečku. Po Sametové normalizaci s cenzurou a vyhazovy nepohodlných přijde okupace americkou armádou. Pak krátké oteplení, aby se naplno projevili „nepřátelé svobody a demokracie“. A nakonec, pokud si vše necháme líbit, se dočkáme i těch procesů, pracovních táborů a šibenic.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
29. 11. 2016 21:56

takže ešče raz – „komunisti“ padesátkama začali, demokraturníci jimi budou končit … dežavi jako darwin, pravda jako ohlodaná kost a sprostá dupačka jako vrchol bědátorského civilismu … ešče, že su dinosaurus, kterému nastanou zlaté prvohody. . ..)

Dana
Dana
29. 11. 2016 23:29

Pak nezbyva nic jineho, nez se od telefonni site a internetu uplne ODSTRIHNOUT.
Jo, to na Kube, tam to maji zmaknute. Pristup na internet je soukromym obcanum zakazan, pristup na svetove servery jako je Google je zatim v pocatecni fazi. Oni si NWO zavest nenechaji. :-)

Opraste si morseovku a zacnete se dorozumivat Morse kodem.
— O náš pán

Aleš
Aleš
30. 11. 2016 5:23

O práva většiny čili spodních deseti milionů se u nás žel bohu stará jen prezident. Jestli tomu tak bude i nadále, tento problém, stejně jako samo členství v NATO by neměly zůstat bez povšimnutí. Samozvaní ochránci demokracie a lidských práv jako pražská kavárna, člověk v tísni a Amnesty International mlčí a řekl bych, že agenta Bureše budou najednou i podporovat. Vymění prezident mlčení v této kauze za podporu v příští volbě?

Aleš
Aleš
30. 11. 2016 5:33

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/kalousek-citim-se-v-politice-jako-novacek-stara-pravidla-uz-neplati-7078
Jak to s tím souvisí? Hluboce. Pravice se spojí, Kalousek proto udělá „nečekaný“ trik, sám již proto nebude kandidovat. A v daný okamžik, když půjdou proti Babišovi a proti levici společně, mohou se tvářit jako zachránci před nastávajícími totalizujícími změnami. Přestože všechny přicházejí díky naší proamerické vlastizrádné pravici, i když některé rukami užitečných idiotů z ČSSD, že pane Sobotko, od dob OKD už to ani jinak neumíte?!

Béda
30. 11. 2016 5:58

Nacisté bedlivě sledovali jestli někdo neposlouchá nepřátelskou propagandu, komunisté slídili kde kdo co řekl, rušili západní nepřátelskou propagandu, otevírali a četli poštu z ciziny a vysílali svoji propagandu, civilizovaní západní demokraturníci vysílají 24 hodin denně svoji propagandu, provozují po celá desetiletí vysílače do zájmových zemí, jejichž politické špičky nechtějí na slovo poslechnout západní demokraturnické diktující imperiální jelity, sestavují blacklisty, monitorují veškerou komunikaci – kam se na ně hrabou komunisté (NSA) , provozují „demokratizační“páté kolony připravené provést demokratické fašistické převraty v cizích zemích , připravují cenzuru, zákazy a kdoví co ještě.

Jeden by nevěřil jak jsou si totalitáři a „demokraté“ podobni.

Admirál
Admirál
30. 11. 2016 6:57

Dana napsal Pak nezbyva nic jineho, nez se od telefonni site a internetu uplne ODSTRIHNOUT. Jo, to na Kube, tam to maji zmaknute.Pristup na internet je soukromym obcanum zakazan,pristup na svetove servery jako je Google je zatim v pocatecni fazi.Oni si NWO zavest nenechaji. Opraste si morseovku a zacnete se dorozumivatMorse kodem. —O náš pán Když už manipulujete s tou Kubou, cítím tady drobný rozdíl: Raul Castro si třikrát denně nevyplachuje hubu kecy o demokracii, liberalismu, svobodě projevu atd. Jeden z hlavních důvodů, proč jsem v r. 1989 vítal změnu režimu bylo, že mě to věčné sralo permanentní fízlování a… Číst vice »

Gatta
Gatta
30. 11. 2016 7:21

Co by dnes asi řekl Karel ?
Původně jsem sem chtěl dát od něj něco skutečně hořkého … ale co … začneme den trochu optimističtěji:
https://www.youtube.com/watch?v=Pm63VXYATuk

Gatta
Gatta
30. 11. 2016 11:35

Re Aleš: jj … Maškary …
https://www.youtube.com/watch?v=hS4XqDOMEvk

Aleš
Aleš
1. 12. 2016 7:56

Kateřina Konečná se probudila konečně ze snu?
http://www.parlamentnilisty.cz/profily/Ing-Katerina-Konecna-177/clanek/Konec-posledniho-svobodneho-informacniho-kanalu-74506
GATTA: vždyť to opakuju pořád, jiné cesty z toho není, jde o NATO rozpuštění.