Diskuse k článku „Rozvědka buduje kyberarmádu, dohlédne na veškerou komunikaci Čechů na síti“

Karel Novotny 21590

„1984“ bylo mysleno jako varovani, ne jako navod!!!

+135/0

Jirka Honců 24418

To nám ta svoboda dlouho nevydržela. Je to vlastně stejné, jaky by v minulém století otevírali a četli všechny dopisy. Slova o obraně proti nepříteli se mi zdá jen jako chlácholení oveček.

+129/0
doporučit
29.11.2016 0:52

Adam Bílek 46417

kdybych se dostal do komatu v roce 89 a vzbudil se teď, nevěřil bych… začínám si připadat jako ve zlém snu. Zákazy, příkazy,regulace, dotace, buzerace, šmírování kamerami, platebních karet, telefonů, počítačů, cenzura a nálepkování nepohodlných názorů na jedinou pravdu. Vláda šílených neomarxistů žijících ve vzájemné symbióze s oligarchy, podpořená masou ovčanů, která jim opakovaně hází hlasy tupě doufajíc, že to už s nimi příště budou myslet opravdu konečně křišťálově dobře a čistě, byť je předtím titíž lidé 25 let okrádali o stovky miliard. Pomoc….

+122/0

Marek Mahdal 97395

„Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, nezaslouží si ani svobodu ani bezpečnost.“

– Benjamin Franklin

+172/−3

Martin Vrba 11823

Tohle nejméně o třídu výš, než šmírování estébáků. Jo, pokrok nezastavíš . . . Rv

+101/−1

Jaromír Obšil 36111

to Stropnickému ten estébák poradil nebo nakázal? máme se na co těšit, protože prý „bude líp“

+81/0

Jaroslava Kolihová 69773

Když se mi před lety dostal do ruky Orwellův román 1984, srovnávala jsem děj s minulým režimem a naivně se domnívala, , že něco podobného už máme za sebou.. Netušila jsem, že něco mnohem více podobného máme před sebou.

+74/0
Foto

Petr Janovský 18028

A bude mít každý občan složku? Budou i krycí jména? Třeba Nebureš!? Takže až někdo za 20 let bude chtít kandidovat na presidenta, bude se projíždět jaký porno sjížděl ???

+67/0

Vít Kurka 3866

Kde jsou všichni bojovníci za práva kdejaké menšiny, kde jsou vyhlašovatelé neklidu? Toto jim nevadí ?

+58/0

Jaroslava Kolihová 69773

masivní import bouřícího se obyvatelstva z přemnožené části zeměkoule není žádná uprchlická krize, je to pouze prostředek k dosažení cíle – tím cílem je totalitní systém s cenzurou, šmírovaním na každém kroku , prostě multikulturní socialismus

+57/0

Radek Jahoda 68340

Takže naše armáda, místo aby dělala co má – tedy bránila zemi proti vnějšímu ohrožení, hlídala hranice a vyzbrojila se tak, abychom se případnému útoku ubránili, tak bude špehovat vlastní občany. Zatímco pět pandurů zlikviduje jedna ženská v oktávce, těch pár letadel, co máme jen pronajatý, ani dle smlouvy nesmíme použít ve válce, tak opravdoví teroristi se budou akorát popadat smíchem za břicho. A jelikož terorista ví, že rozvědka vše sleduje, tak se podle toho zařídí. V podstatě mu stačí vzít auto a přejet nehlídané hranice s čímkoliv. A hrozí mu jen to, že ho zastaví celní správa, když si zapomene koupit dálniční známku. A jediné, co rozvědka svým špehováním zjistí bude, že Franta z Horní Dolní nadává na režim. Ale to už stejně nadávají všichni, tak je to jedno. Jen se zase utratí pár miliard za něco, co je k ničemu, a to v situaci, kdy je u nás skoro 100 tisíc bezdomovců, další milión lidí je na hraně a pořádají se sbírky víček na opuštěné nebo nemocné děti.

Stanův komentář: Stroj času hodil zpátečku. Po Sametové normalizaci s cenzurou a vyhazovy nepohodlných přijde okupace americkou armádou. Pak krátké oteplení, aby se naplno projevili „nepřátelé svobody a demokracie“. A nakonec, pokud si vše necháme líbit, se dočkáme i těch procesů, pracovních táborů a šibenic.

Přejít do diskuze k článku 13 komentářů