Dočkáme se konce tunelů ve vodárnách a drancování peněženek lidí v ČR?

Soudci rozhodnou, zda jde v ČR odinstalovat tunel, kterým tečou peníze od lidí za vodu do zahraničí

Jak mnozí tušíte, v České republice proběhl za posledních 15 let velmi pokoutný a dle mne protiprávní proces, kterým byly v řadě regionů vyvedeny zisky z prodeje vody na zahraniční koncerny. Tomuto procesu jsem se postavil již v roce 2002. Jednak tím, že společně s rozumnými politiky, jsem v řadě regionů vytunelování vodáren zabránili – Náchod, Pardubice, Kroměříž, Přerov, Slovácko, M. Boleslav, Břeclav. A v dalších regionech jsem začal vodárny bránit přes soudy, protože političtí sluhové koncernů zde dosáhli vyvedení hospodaření s vodou na věčné časy do rukou cizinců. Tento proces přitom provázely často manipulace, lži, falešné sliby i korupce. U soudů jsem to doložil a žádám prosazení práva a obrany vodáren před tunelováním. Nečekal jsem, že na konečný verdikt budu čekat neuvěřitelných 15 let, ale věřím, že přes šílené peripetie a právní kličky protistran dochází ke zúčtování.

Rozhodování v kauze společnosti Vodovody a kanalizace Zlín může být průlomové pro celou ČR. Může jít o první a rozhodně ne poslední okresní vodárnu, ze které bude právní cestou odinstalován protiprávně zavedený soukromý penězovod mezi lidi a vodu. V takovém případě se hospodaření s vodou v celém okrese vrátí zpět do rukou okresní vodárny Vak Zlín a pod vliv měst a obcí. Vodárna a celý Zlínský okres budou znovu v postavení oprávněných žadatelů o dotace z EU. Zisky z vody, které platí lidé v ceně vodného a stočného přestanou téct  do Francie a budou moci být reinvestovány do obnovy trubek v okrese. Koncern bude muset vrátit to, co si za léta od lidí nahrabal.

Vyvádění zisků z vody na fr. koncern Zlín

Co bude možné v ČR ukončit?

Vyvádění zisků z vody na fr.koncern

Vyvádění zisků z vody na fr.koncern v Olomouci

Kde končí zisky z vody v Praze

Lepší příležitost na to udělat si vlastní názor na to, kdo hájí zájmy občanů, města okresní vodárny již ani nebudete hned tak mít.

Každého, koho zajímá, zda půjde tunely odinstalovat nebo ne a zda justice v ČR funguje nebo ne, zvu na jednotlivá jednání soudů, která jsou nařízena na září. Jednání budou veřejná, bude probíhat rozsáhlé dokazování a můžete na nich slyšet argumentaci obou stran sporu.

Přehled NAŘÍZENÝCH jednání Vrchního soudu v Olomouci v kauze vytunelovaného Vaku Zlín

VaK Zlín, a.s. 30.4.2004 VS Olomouc 8.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti valné hormady
a přiznání přiměřeného zadostiučinění
VaK Zlín, a.s. 28.8.2002 VS Olomouc 13.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 109/přízemí, síň č. 6
o neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 3.12.2002 VS Olomouc 13.9.2013 v 13 hod.
č.dv. 109/přízemí, síň č. 6
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 2.6.2008 VS Olomouc 14.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 11.12.2003 VS Olomouc 15.9.2016 v 8:30 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
VaK Zlín, a.s. 8.6.2005 VS Olomouc 15.9.2016 v 13:00 hod.
č.dv. 104/přízemí, síň č. 4
o vyslovení neplatnosti usnesení valné hromady
pravdaovode.cz

Cizince pro prodej české vody nepotřebujeme. Naši vodu si umíme prodávat sami.

Souhlasíte? Přidejte se k iniciativě VODA 300.

Podívejte na praktiky koncernů a přidejte se k lidem, chtějí vrátit vodu zpět do rukou státu/samospráv a jejich vodáren.

Mám dost zdražování vody

Chci se přidat k iniciativě 300

Související články

Ústavní soud dne 3.3.2015 vyhověl mé ústavní stížnosti v kauze vytunelování vodárny

Průlomové rozhodnutí soudu: Prodej vody se může vrátit zpět do společnosti Vak Zlín

Mým krédem je

VODA JE ŽIVOT A MŮJ ŽIVOT DO RUKOU KONCERNŮ ROZHODNĚ NEPATŘÍ!

Mým posláním je, aby VODA zůstala v rukou měst či státu. Jsem autor projektu PRAVDA O VODĚ >>, který pomohl v řadě okresů ČR, ubránit vodárny před zaváděním tzv. „provozních tunelů“. Např. Kroměříž, Přerov, Pardubice, Náchod … Dnes díky tomu tyto regiony čerpají dotace z EU na investice, mají zcela v rukou obchod s vodou a prioritou je rozumná cena vody a obnova sítí, ne krmení účtů koncernů v zahraničí, kde města žádné trubky nemají.

15 let dokládám, vysvětluji a dokazuj, že nám v ČR poteče z kohoutků nezávadná voda, pokud budou obnovené trubky. Ty budou obnovené, pokud se do nich bude investovat a investovat se bude, pokud peníze, které za vodu zaplatíme, skončí zpět v infrastruktuře a ne v zahraničí. TEČKA.

Jsem expert na praktiky zahraničních firem. Koncerny přišly na nás vydělat, ne řešit naše problémy. V ČR dochází v řadě regionů k tunelování okresních vodáren a poškozování zájmu lidí, měst a obcí i státu. Problém jsou politici pracující pro koncerny. Proto jsem se obrátil na soudy. Soudy protiprávní stav potvrzují.

Např. ve Zlíně se již může vrátit prodej vody zpět do rukou obcí, ale „politici“ dál pracující pro koncern a protahují posílání peněz lidí do zahraničí. To jde, pokud lidé mají informace.

Informovanými lidmi nejde manipulovat. Já informace poskytuji na portálu www.PRAVDAOVODE.cz>>. Najdete zde takové, které jinde nejsou. Mají je max. soudci.

Jsem spoluautor analýzy Transparency international: Kam odtékají zisky?>> a e-booku FAKTA?>>

Spolu s lidmi napříč politickým spektrem, jsme požádali o nápravu politiky a vládu: VÝZVA PREMIÉROVI >> Každý, se může přidat a každý může nápravě pomoci! JAK MOHU POMOCT? >>

Inspiruji lidi, jak mít a říct svůj názor, jak se nebát, jak nebýt ovce ve stádu a jak společně zabránit něčemu, co je v neprospěch lidí. Více na MŮJ PŘÍBĚH >>

Přidejte se k těm, kteří ví a věnují VODĚ pozornost Facebook VODA LIDEM>>

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zajoch
6. 8. 2016 18:28

Kdyby bylo v českém státě více tak zapálených lidí pro spravedlnost a k tomu tak bojovných jako je pan inženýr Novotný, žilo by se nám lépe. Pane inženýre, máte moji velikou úctu.

asym
asym
6. 8. 2016 18:43

Soudci rozhodnou leda tak velké H…O, před zákonem jde o legální podnikání (včetně držby akcií zahraničním subjektem), a vyvedení zisku z ČR je tedy jen obyčejná komplikace, nicméně neodporující zákonům – bohužel.

bbb
bbb
7. 8. 2016 6:44

asym napsal

Soudci rozhodnou

Pokud snad navíc najdou podvod, úplatek, …?