Dokument: Aktuální prohlášení ředitele BIS

Bezpečnostní informační služba se pochopitelně zabývá každým byť jen potenciálním ohrožením demokracie. V tuto chvíli nemáme k dispozici žádné relevantní informace o tom, že by došlo k nezákonnému ovlivňování parlamentních voleb ze strany cizích zpravodajských služeb. To samé platí pro volby prezidentské.

Pochopitelně vždy existují určitá rizika dezinformačních kampaní, která jsou daní za to, že žijeme v demokratické zemi se svobodou slova.

BIS ujišťuje občany České republiky, že intenzivně plníme úkoly, které ze zákona máme, neustále vyhodnocujeme veškeré informace a jsme připravení při jakémkoliv podezření na nelegální aktivity adekvátně reagovat.

plk. Ing. Michal Koudelka

Zdroj: Bezpečnostní informační služba

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
15. 1. 2018 9:56

firma, která patří další firmě, která tak ráda manipuluje s celým světem vydává prohlášení o jakési korektnosti jistého procesu – tahle čistě hladová zeď, která své žoldáky královsky přeplácí je ve své důvěryhodnosti na bodu mrazu. ..)

Admirál
Admirál
15. 1. 2018 11:46

BIS se kasá. Pokud se kasá, měla by pečlivě prověřit útok té polonahé pindy na prezidenta Zemana. Má všechny znaky ze zahraničí organizované akce a poddává se paragrafu maření voleb.

Kde byla BIS že nepředešla pádu Nečasovi vlády? Kdejkému čičmundovi se zdráhá dát prověření na stupeň přísně tejné a když premiéra ovládá nějaká domina, to není ohrožení demokracie? Pokud by BIS dělala, co má, nemohlo k tomu dojít.

koloděj
koloděj
15. 1. 2018 19:07

Sleduje BIS pečlivě, jak se utrácí Filantropových 20 mil. dolarů ( cca pul miliardy Kč ) určených na NEzvolení Zemana ?