Fašistická propaganda v přímém přenosu

Dne 2. května to bude přesně rok od spáchání masakru v Oděse. V Domě odborů a v okolních ulicích bylo za živa upáleno a nakonec i postříleno celkem 100 lidí, pod dohledem blahovolné policie. A fašismus na Ukrajině přestal oficiálním západním médiím vadit.

Dne 2. května to bude přesně rok od spáchání masakru v Oděse. V Domě odborů a v okolních ulicích bylo za živa upáleno a nakonec i postříleno celkem 100 lidí, pod dohledem blahovolné policie. K tomu viz náš redakční článek napsaný den po masakru (Po masakru v Oděse již není cesty zpět ). A fašismus na Ukrajině přestal oficiálním západním médiím vadit. Přidali jsme video tohoto masakru bez mrtvol, protože ty vypadají skutečně otřesně. Zato video ukazuje záběry na organizátory masakru, kteří dodnes nejsou potrestáni.

K identifikovaným a nikdy nepotrestaným pachatelům masakru jsme následně publikovali několik článků (Brutální vrah Oděského masakru identifikován ). Shrňme situaci ohledně nevyšetřeného masakru v Oděse a na jiných místech.

USA a EU aktivně pomáhala a pomáhá neofašistickým skupinám a představitelům, kteří naprosto oficiálně působí ve skupině Porošenkových oligarchů vládnoucích v Kyjevě. Pro ni by se ovšem mnohem lépe hodilo slovo „junta“. Události na Majdanu zůstaly stejně nevyšetřené jako masakr v Oděse (Na Majdanu stříleli zločinci a zabíjeli demonstranty zezadu ). Dokonce i oficiální závěr komise EU ze 31.3. 2015 konstatoval, že neproběhlo řádné vyšetření této události a že práce ukrajinské prokuratury je „naprosto neadekvátní“. Report je zde, a hlavně si klikněte na celkové závěry na straně 92-94 . Protože tímto ozbrojeným převratem se v zemi dostala k moci Porošenkova skupina oligarchů, pak její politická legitimace závisí na tom, zda zincenovala vraždění policie a demonstrantů na Majdanu, nebo ne. A to raději nemluvíme o dosud neuzavřeném vyšetřování sestřeleného letu MH17.

Jak se kryje fašismus

Od nevyšetřených masakrů zamaskovaných korporátními médii se vraťme k přímé a k nepřímé propagaci fašismu na Ukrajině, o níž jsme také psali několik článků (Oděsa a SS Galizia ). Následující video ukazuje, jak USA nechaly potichu zmizet v letošním roce v klausuli k vojenskému rozpočtu NDAA zmínku o fašistickém charakteru současné ukrajinské vlády v Kyjevě.

Protože je třeba v Ukrajině bojovat „proti Putinovi“ pravděpodobně do posledního Ukrajince, tak zmizely i díky práci židovské lobby v Kongresu (!) všechny zmínky o fašismu na Ukrajině. To známe ze známého scénáře západních vlád kolem 1930. EU dělá totéž, protože v tomto bodě poslušně sleduje politiku USA. Výjimkou je francouzská rozvědka, která podobně jako ukrajinští velitelé prohlásila, že Rusové nekonají žádné zaznamenatelné vojenské přípravy k invazi Ukrajiny. Prohlášení generála Christopha Gomarta, šéfa francouzské vojenské rozvědky najdete zde . Stanovisko oficiálního ukrajinského velitele a šéfa týmu OBSE najdete zde (Ukrajinský důstojník a šéf OBSE: na Ukrajině nejsou ruská vojska ).

Mezitím na Ukrajině za poslední 2 měsíce bylo zavražděno celkem 9 bývalých politiků a novinářů známých kritickým postojem k současné vlně fašismu na Ukrajině. Viz článek Vraždy a „sebevraždy“ kritiků kyjevské junty . Tyto vraždy korporátní média vůbec nedávají do souvislosti s vlnou fašizace v zemi. Opět jsme ve známém scénáři ze 30. let, kdy západní země mlčely z vlastních politických a sobeckých důvodů k pogromům Židů páchaných nacisty po tzv. Krystallnacht v listopadu roku 1933 .

Česko zametá fašismus pod koberec

Česká vláda v OSN se zdržela a nepodpořila rezoluci proti propagaci fašismu (Česko v OSN aneb Proč nám nevadí fašismus ). USA, Ukrajina a Kanada hlasovaly proti, protože rezoluce přišla z Ruska. Tím i naše vláda skutkem nekonání ve věci dokázala, že pro ni neplatí základní společné hodnoty platné pro jinou část civilizovaného světa.

Česká televize za mé koncesionářské poplatky už začala s rehabilitací neofašistického praporu Azov, který prý „hrdinně“ brání Mariupol před vpádem „Rusů“. Dobře, bavme se o tom, že Rusko zabralo Krym. Udělejme tedy nové referendum o Kosovu a o Krymu, kde právně došlo ke stejnému porušení mezinárodního práva, a smažme tuto věc ze stolu. Ale glorifikovat neofašistickou jednotku, která se dodnes z určité části odmítá podřídit legální ukrajinské armádě a kterou platí dnes i na Ukrajině soudně stíhaný oligarcha Kolomojskij, to je fakt silné kafe.

V Mariupolu působí západní vojenští poradci, včetně USA, které dnes neofašisty oficiálně cvičí přímo na Ukrajině jako součást jednotek regulérní armády. Naše hlásná trouba zářných zítřků sleduje proto tuto profašistickou linii se stejnou pílí, jako předtím sovětský vzor. Mohla by i jinak, viz článek Revoluční návrh soudruhu Dvořákovi a jeho klice z ČT . Protože ví, jak je to vošajstlich, krýt čisté fašisty, dělá tak ve dvou krocích.

Nejprve ČT podá zprávu, jak to s „dobrovolnickým praporem“ Azovem skutečně je, aby byli krytí před případnou kritikou (zde ). Nějak se jim nepovedl nadpis, když „dobrovolnické prapory“ platí oligarchové. Tak jsou to privátní žoldnéři, nebo ne? Ale budiž. Pak už nic nebrání v pozitivní heroizaci těchto praporů (zde ). Dobře, naše TV je v klice zemí, které asi nikdy nebudou psát o skutečné povaze zdejší občanské války. Ale v zájmu nepopření výsledků Druhé světové války by měla česká telka připomenout, že na rozdíl od mladých Banderovců na straně Kyjeva druhá strana chodí na památníky hrdinů bojů na Ukrajině jako na poutní místa. Jsou to jejich dědové a otcové, kteří padli v Rudé armádě při vítězných ofenzívách na Ukrajině. V těchto bitvách tzv. „ukrajinských frontů“ se definitivně zlomila moc fašistického Německa.

Všimněte si zničeného památníku a nových hrobů, protože za svobodu se bojovalo na stejných místech, viz toto video . Až budou stát velitelé neofašistických bojůvek jako Azov, Dněpr 1,2 a Pravý sektor před mezinárodním tribunálem za již nyní bohatě dokumentové zločiny proti lidskosti, tak to už my všichni, i naše lhoucí telka, už dávno budeme mít jiné starosti. A na tom je nyní založena celá propagandistická mašinérie vlád a korporátek. Vylhaná druhá válka v Iráku je nyní „fait accompli“, a to přece v dané době šlo. A kdo se dnes stará o to, zda Saddám nějaké jaderné zbraně měl, nebo ne? My přece bojujeme proti strašlivým teroristům z ISIL (Absurdní politika Západu ohledně teroristů ISIL ). A kdo se dnes stará o to, jak ISIL vlastně vznikl? Nemám rád, když ze mne někdo dělá úplného pitomce.

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlas
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
MustWatchTV
MustWatchTV
30. 4. 2015 7:12

Obyčejný fašismus
Обыкновенный фашизм

ZEMĚ: Rusko
ROK: 2014
DÉLKA: 50 minut
REŽIE: Andrej Karaulov
JAZYK: ruština
TITULKY: české
Dokumentární film o událostech, které se uskutečnily před a během války na Ukrajině, před událostmi v Oděse. Několik výpovědí přibližuje tehdejší nárůst antiruských nálad a činů, které byly často páchané na lidech proruské názory. Výpovědi s videi se snaží dokázat fašistické nálady ve společnosti, které měly být v mnohém hlavními ukrajinskými a tzv. západními médii přehlíženy.

Ke shlédnutí online:
http://www.mustwatchtv.cz/1-spolecnost/304-obycejny-fasismus/

peter.
30. 4. 2015 7:40

Takto sa na postoj Putina k Ukrajine pozerajú ruskí komunisti :
http://aloban75.livejournal.com/993302.html

Perkins
Perkins
30. 4. 2015 10:51

Neznáme-li reálnou historii,a ne historii psanou Penězoměnci,můžeme se divit donekonečna.Otcové politického sionismu a fašismu/nacismu seděli spolu v jedněch lavicích Heidelbergské univerzity,a náramně si notovali v sdílené ideologii rasové superiority, totalitní vlády korporatokracie a násilné realizaci svých mocenských zájmů a cílů.Třídní zájmy elit Západu spojovaly na první pohled nespojitelné. FUJ nacistické Německo dodávalo zbraně a peníze Haganě a Irgunu v Palestině,a bylo jedinou zemí,která měla obch.-politickou smlouvu se západními sionisty,která sloužila k mater. techn.zabezpečení žid.hnutí odporu/osídlování v Palestině.Budoucí stát Izrael nemohl vzniknout bez mocného přílivu židovské imigrace,zejména inteligence.Hitler měl na krku reparace,Rothschildi a spol. potřebovali nedobytnou off-shore banku,sionisté imigranty.Sionisté byli ale… Číst vice »

Gatta
Gatta
30. 4. 2015 12:53
orinoko
orinoko
30. 4. 2015 13:11

Putin se blíží ke svým sedmi letům –

https://www.youtube.com/watch?v=IGu3_9hetM4

možná, že bude jednou vnímán jako Mojžíš, který Rusy vyvedl z cikánského cirkusového stanu opentleného samou homoprdelí

ww.youtube.com/watch?v=cxa8e-R6zOk

aby potvrdil jednu konečnou světovou pravdu: Emerický cikán ze zásady nesnáší všechno, co ho bolí. Emerický cikán je klasický šikanózní týpek. Troufne si jen na takové, kde má svoje jisté. Ovšem už v Sýrii dostal nakopáno do Havlových hemeroidů, v Iránu mu zmáčkli koule tak, že valí bulevny, a s Rusem si to chce rozdat už tak jen slovně až doslovně. Popřípadě prostřednictvím soudruha z Eurosojuzu.

https://www.youtube.com/watch?v=KCSPgO2Gfis

peter.
30. 4. 2015 14:36

Irena napsal http://politikus.ru/articles/49148-pismo-v8200chuykova-a-solzhenicynu-v-svyazi-s-izdaniem-knigi-arhipelag-gulag.html V Súostroví Gulag,špinil ZSSR,Stalina a Červenú armádu.Preto dostal Nobelovu cenu a užil si potľapkávanie po pleci od nepriateľov ZSSR.Veď Nobelovku dostal aj Obama,takže možno mať oprávnené pochybnosti o zámeroch tých,ktorí rozhodujú o tom kto bude jej laureátom.Potom keď napísal neúplnú pravdu o „vyvolených“v Rusku(200 rokov spolu),stal sa vyvrheľom západu a keby sa dalo,tak mu tú Nobelovku zoberú.No a keď sa zhnusil sám sebe a uvedomil si,že špinil svoju rodnú zem,vrátil sa a stal sa z neho veľký zástanca pravoslávnej Rusi.Neuvedomil si do svojej smrti,že keby nebolo toho,čo tak nenávistne pošpinil vo svojom diele t.j.Stalin,ZSSR a Červená armáda,tak… Číst vice »

peter.
30. 4. 2015 20:50

Tak som tú “ fašistickú propagandu v priamom prenose“ práve dopozeral.Ide o reláciu p. Jílkovej.
Konštatujem,že ten predchádzajúci režim u nás bol možno až príliš humánny,keď nechal na žive také hovno ako je Vondra a vôbec,keď som sa na to pozeral,tak ma iba zamrzelo,že taký ľudský odpad aký stál na tej ľavej strane pri Vondrovi,sa môže voľne pohybovať po svete bez obáv,že ich niekto zmrzačí za neľudské názory ktoré v relácii odprezentovali.Prepáčte mi to,máme aj na Slovensku kokotov,ale to čo som práve videl a počul,to je teda sila.

aram
aram
30. 4. 2015 21:08

peter. napsal Tak som tú “ fašistickú propagandu v priamom prenose“ práve dopozeral. Já též. A právě se uklidňuji. Obzvláště zajímavé bylo, jak ve Vondrovi chytly saze, když dostal slovo historik, který by byl právě kompetentní na ty jeho lži reagovat a sdělit něco konkrétního. Chudák stačil říct asi tři slova. Je to k zblití jak s Klvaňou pokládali málem život za Bartušku. On prý jenom popisoval situaci tím svým dnes už profláklým výrokem a nikoli, že by to schvaloval. Jsou to cvičené opice. Neštěstí je, že velkmi dobře cvičené. Ten mladík Malý byl taky jedlý. Tolik pitomosti v pár… Číst vice »

peter.
30. 4. 2015 21:13

aram napsal
Kdo je vybírá to by mně zajímalo.

Aram :
Dobre,že tam boli práve oni.Kto ich dnes videl a počul,tak sa mu museli zhnusiť.Pravda,pokiaľ je to rozumný človek a nie sfanatizované rusofóbne hovado.

LiL
LiL
30. 4. 2015 21:28

Je to již mnoho let,co jsem vedl rozmluvu se svým kolegou,který se narodil v židovské rodině v Praze. Po roce 1939 ho pro jeho záchranu adoptovala nejmenovaná vlivná česká rodina a vychovávala jako svého. Byl jsem naprosto překvapený,když vyprávěl o postoji Německa v období druhé světové války vůči židům a vlivu amerických židovských magnátů na Hitlera. To co vyprávěl bylo naprosto mimo veškeré dostupné učebnice té doby. Ani jsem nemohl uvěřit,že pro cíl utvoření židovského státu,jsou tito lidé a také židé schopni poslat své lidi na smrt.

Sio
Sio
30. 4. 2015 21:53

peter. napsal

Takto sa na postoj Putina k Ukrajine pozerajú ruskí komunisti :
http://aloban75.livejournal.com/993302.html

To jsou ti komunisti, co zapříčinili a dopustili rozpad SSSR? Podle toho článku bych tomu věřil, je to dílo buď záškodníka nebo hlupáka, to jistě nevím.

peter.
30. 4. 2015 22:09

Sio napsal
To jsou ti komunisti, co zapříčinili a dopustili rozpad SSSR? Podle toho článku bych tomu věřil, je to dílo buď záškodníka nebo hlupáka, to jistě nevím.

Sio :
Ja iba predpokladám,že sú to komunisti,lebo ten portál sa javí byť silne prostalinský,propaguje obnovenie ZSSR, opätovné znárodnenie veľkých podnikov, nerastného bohatstva Ruska, kritizuje Putinov vzťah k oligarchom a celkovo má k nemu negatívny postoj.Ziuganovova strana je najsilnejšou opozičnou stranou,tak sa domnievam,že portál patrí im.Každopádne sú tam aj veľmi dobré články napr. z histórie,ktoré sú kvalitne vydokladované.Je dobré pri vytváraní si názoru na niečo,mať k dispozícii aj pohľady z inej strany.

Sio
Sio
30. 4. 2015 22:11

aram napsal Já též. A právě se uklidňuji. Obzvláště zajímavé bylo, jak ve Vondrovi chytly saze, když dostal slovo historik, který by byl právě kompetentní na ty jeho lži reagovat a sdělit něco konkrétního. Chudák stačil říct asi tři slova. Je to k zblití jak s Klvaňou pokládali málem život za Bartušku. On prý jenom popisoval situaci tím svým dnes už profláklým výrokem a nikoli, že by to schvaloval. Jsou to cvičené opice. Neštěstí je, že velkmi dobře cvičené. Ten mladík Malý byl taky jedlý. Tolik pitomosti v pár minutách se jen tak nevidí.A bojovník proti komunismu Hučín? Toho snad… Číst vice »

Sio
Sio
30. 4. 2015 22:15

peter. napsal Sio : Ja iba predpokladám,že sú to komunisti,lebo ten portál sa javí byť silne prostalinský,propaguje obnovenie ZSSR, opätovné znárodnenie veľkých podnikov, nerastného bohatstva Ruska, kritizuje Putinov vzťah k oligarchom a celkovo má k nemu negatívny postoj.Ziuganovova strana je najsilnejšou opozičnou stranou,tak sa domnievam,že portál patrí im.Každopádne sú tam aj veľmi dobré články napr. z histórie,ktoré sú kvalitne vydokladované.Je dobré pri vytváraní si názoru na niečo,mať k dispozícii aj pohľady z inej strany. Peter, možná se také mýlím, ale stávám se přívržencem KOB a DOTU. Ještě jsem to nenastudoval všechno, ale myslím, že tudy vede cesta. Mimochodem, lidé, kteří… Číst vice »

Starý doktor
1. 5. 2015 7:44

Otázka Odpověď V V Pjakina ze dne 27 04 2015 Titulky CZ
Aneri Irena
https://www.youtube.com/watch?v=v-iHcKhM_Os

Sio
Sio
1. 5. 2015 9:11
Neználek
Neználek
1. 5. 2015 12:21

Otázka je, proč začal ňafat právě teď. Zrovna když Zeman navrhuje kopnout do řiti Zaorálka.

Bety
Bety
1. 5. 2015 13:43

Pročpak se toho „odborníka“ na prezidentský úřad nezeptali, jak z neurologického hlediska hodnotí pana knížete. Nabízelo se to, ne? Já být novinářka, tak se na to určitě zeptám, už jen pro vyváženost. Ale asi je to tak, že jedna strana se otázky raději vyvarovala a ta druhá byla ráda, že se nemusela ztrapňovat vytáčkami.