Pravda o vodě: Výzva premiérovi

Zajímá vás, jak to je a bude s vodou? Kolik a komu za vodu platíte a kolik z toho co zaplatíte, zůstane v „trubkách“ a kolik z toho teče do zahraničí? Vadí vám, že českou vodu, prodávají lidem zahraniční koncerny?

Předpokládám, že ano. Patříte totiž mezi lidi, kteří za VODU platí a cítíte, že situace je nějaká „divná“. Lidé platí za VODU často vyšší ceny než lidé v zahraničí, ale platy jako v zahraničí nemají. Zisky z vody tečou do zahraničí. Vodárny pak zdražují, ale peníze jim stále chybí, protože peníze vybrané od lidí ve vodárnách nekončí – tečou mimo republiku.

Před rokem jsme požádali politiky o nápravu. O VODĚ se začalo psát a lidé jí věnují větší pozornost[1], ale politici reálně žádné kroky vedoucí k nápravě neudělali.

Proto se spojilo 15 lidí, napříč Českou republikou[2] a rozhodlo se na problém LIDÍ A VODY upozornit více a důrazněji.

Napsali „Prosbu o pomoc“ a tu zaslali předsedovi vlády, panu Sobotkovi, kterého požádali znovu o pomoc při řešení situace kolem VODY. Současně vyzvali všechny politiky parlamentních stran, ať s nápravou pomohou.

Celý text najdete na:

www.pravdaovode.cz/vyzva-premierovi/

Politici musí o problému vědět a musí znát názor občanů a ten prosadit. Proto jsme připravili možnost se se stejnou prosbou obrátit na politiky každému člověku, kdo má zájem o to, aby:

VODA ZŮSTALA PLNĚ POD KONTROLOU A SPRÁVOU MĚST, OBCÍ A STÁTU A PENÍZE, KTERÉ ZA NI PLATÍ, ABY KONČILY VE VODÁRNÁCH, KTERÉ JE INVESTUJÍ DO ROZVOJE A OBNOVY SÍTÍ A NETEKLY DO ZAHRANIČÍ, SOUKROMÝM FIRMÁM.

Na www.pravdaovode.cz/vyzva-premierovi/ najdete „Prosbu o pomoc“ i informace a postup, jak sami za sebe můžete požádat politiky o nápravu ve „VODĚ“ a jednání v zájmu lidí a státu.

Vyjádřete svůj názor. Podpořte nápravu. A dejte vědět i svým známým, ať pochopí:

PROČ PLATÍ ZA VODU STÁLE VÍCE?

a pak ať se rozhodnou připojit se k těm, kdo chtějí ve „VODĚ“ nápravu.

Děkuji, za váš zájem o VODU a lidskou podporu 

S pokorou k vodě

Ing. Radek Novotný

Autor projektu PRAVDA O VODĚ

www.pravdaovode.cz a www.facebook.cz/vodalidem

[1] ČT natočila dva pořady Megapodvod s vodou a Megapodovod s vodou Praha, a stránky www.pravdaovode.cz, www.vodalidem, kde jsou informace o cenách vody, vodárnách i informace o tom, jak jsou vodárny tunelovány sleduje více než 50 tis.lidí, videa o vodě na YOU TUBE vidělo cca 140 tis. lidí.

[2] Všichni se zkušenosti s pokusem o ovládnutí zisků z vody ve svém regionu

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
MustWatchTV
MustWatchTV
30. 4. 2015 8:07

Voda vydělává Water Makes Money ZEMĚ: Německo ROK: 2011 DÉLKA: 90 minut REŽIE: Leslie Franke, Herdolor Lorenz JAZYK: němčina TITULKY: slovenské Jean-Luc Toul pracoval dlouhá léta ve společnosti Veolia (dříve Vivendi). O nekalých praktikách, korupci, nepřehledném účtování, na jejichž konci je trvalé zvyšování cen vody při snižování údržby sítě a často i kvality vody, napsal knihu. Veolia mu nabídla milion eur, aby knihu stáhl, protože si uvědomovala, že proces by knize dal nežádoucí publicitu. Odmítl, načež dostal promptně padáka. Toul o své knize natočil film a Veolia film napadla. Světe div se, ne pro odhalení nekalých praktik, uplácení a jiných… Číst vice »

Béda
1. 5. 2015 6:49

Pro odlehčení: všimněte si co má stát v blízkosti Anežského kláštera! http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/herman-ministerstvo-bude-konat-az-dostane-zadost/

Žeby zas nějaká lobby?