Generál Petr Pavel představuje vše, co jsme v listopadu odmítali

Generál Pavel (alias Pávek) se v roce 89 právě školil na rozvědčíka. Nebyl to obyčejný voják – byl nejprověřenější z prověřených, neboť jen takoví mohli být připravováni na diverzní akce proti západním imperialistům.

Už jeho školní kariera (dle jeho tehdejšího spolužáka) byla nestandardní. V jeho životopise jsou rozpory a bývalý generální prokurátor plk. Dr. Kříženecký velmi podrobně a důvěryhodně vysvětlil, že Pavel pracoval pod dohledem sovětské zpravodajské služby až do devadesátých let. To potvrdil i  gen. Zachariáš.

Jako uživatel konspiračního bytu v Praze pracoval do roku 89“ i později pod falešným jménem jako rozvědčík. Jako voják přísahal na svou „čest“ a „svědomí“ věrnost tehdejší Československé armádě. To mu ale očividně nijak nevadilo pár let na to přísahat opět na svou „čest“ věrnost zase úplně jiné armádě, což je jistě to vynikající důkaz pevného charakteru, kterého je do prezidentské funkce tolik zapotřebí.

Je smutnou realitou, že někdo takový se dnes uchází o funkci prezidenta. Je ale ještě horší, že se těší značné podpoře. Nesmíme však zapomínat, že generál Pavel je kandidátem jak našich zahraničních vládců, tak naší televize, která může mít svým nestandardním způsobem svého „zpravodajství“ poslední slovo (a nebylo by to poprvé). Sobotní debata na ČT to také plně prokázala. Pokud bude Pavel zvolen, jsem si jistý, že se brzy dočkáme vojenské americké základny a jiných „vymožeností“, které definitivně vymažou zbytek naší samostatnosti.

Petr Pavel sloužil u výsadkářů, nevím, zda se on nebo jeho spolubojovníci účastnili zásahu na Národní třídě, ale vzpomínám si, že to byli právě neidentifikovaní výsadkáři, kteří způsobili největší řež.

Svoji práci odváděli s nasazením a nadšením, byl jsem toho očitým svědkem.

To je ale minulost, je pěkné, že po „naší sametové revoluci“ bude možná naši demokracii hlídat se vší rozhodností komunistický rozvědčík. Tak hodně štěstí.

4.5 23 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
10. 1. 2023 15:40

Tohoto zmetka když vidím, tak se mi vybaví množina desnych věcí. Např. udatný generál Semínko, jenž dobýval pevnost Undocinu. Pro současné potřeby však zatím docela stačí – Kaprál Sem Tele, prezidentista Brown-Banana. Na něm světovým pazdratum musí hodně záležet, když taková halda peněz jde na jeho podporu. Už ho jinak i češou hnědí Češi, tak poněkud na ciro. Bolševik chce klid na práci a řád. Tak to by především neměl kandidovat ani kydat. Má plnou držku války, ale sám se bude držet poslední brázdy. Něco mi říká intuice o nějakých špatných koncích. On je pro ně jak stvořený. A svíčkové… Číst vice »

Last edited 1 rok před by orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
10. 1. 2023 15:49

Ještě mě napadlo: Je zelenej? Je! Tak je to ALZAK!!

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
10. 1. 2023 19:44

Zdar, myslíš toho zelenýho zm… 100 tabletů týdně ?
To jen aych to nějak uvedl :-)

Jedna zásada – nenechat se tlačit do rozhodováni bez znalosti věci, a u voleb NIKDY SE NEROZHODOVAT NA POSLEDNÍ CHVÍLI, nebo podle POSLEDNÍ „ZÁSADNÍ“ INFORMACE.

Svoje jsem už párkrát napsal a tedy dnes už nemám co přemýšlet. A ani nepotřebuji sledovat.

A tak trochu staré muziky – tak trošku i související …

https://m.youtube.com/watch?v=4Gcm5yW8YYs&list=OLAK5uy_mO0ssnGtsXF6laZTXg1QnvBvOlz5-ZoEk&index=26

Bety
Bety
10. 1. 2023 20:55

Už mě to věčné „komunistování“ otravuje. Kdyby autor napsal bezpáteřní vlezdoprdelka
bylo by to trefnější.
Jako kdysi jeden předseda SSM, který opruzoval s pitomými akcemi, které nikoho nezajímaly, aby mi pak po převratu nadšeně vykládal, že jeho táta je ten pravý demokrat, protože se chystá porazit jejich třešeň, neboť by ho uráželo, že má na zahradě něco, co si komunisté dali do znaku. Řekla jsem mu, že je jeho táta pitomec a dodnes si myslím, že to přispělo k mému vyhazovu z práce.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Bety
11. 1. 2023 9:47

Díky tomuto „komunistování“ máme ten výběr kandidátů. Skutečný výkvět národa.
Dobře nám – slouhům konzumu, trpícím duchovní prázdnotou – tak.

Bety
Bety
Reply to  Botičky od Diora
11. 1. 2023 16:08

Jak jsem se dočetla, tak už od roku 2012 ověřuje platnost podpisů na petičních
arších na podporu kandidátů cizozemská firma. Ředitele prý má v Holandsku,
ale skuteční majitelé (nedohledatelní, neb je to holding) mají registraci na
Kajmanech. Firmu – jak jinak – vybralo bez výběrového řízení vnitro.
A její „bezúhonnost“ je bezpochyby potvrzena tím, že se vyskytuje v proslulých
Panama Papers.

orinoko
11. 1. 2023 9:54

Historie i hysterie se opakují. Po překvapivém výroku soudu stran občana Babáka se houpe pozice generalskeho vemena. Největší debilové hodlají emigrovat. To vyrvavali už v době neúspěchu modrého číra, a kde nic tu nic. Je charakteristickým znakem největších dementevu, že donekonečna opakují bez uzardeni svojí přeskakující platnu. Jinak doporučuji vylidněnou Halič, tam je pro kretenismus místa, co debelita ráčí. Počítal se jasný výrok před volbami. Dneska už je právníkem i laický kleprbajn takto vypeceny Pečínka, který skutečnou práci neviděl ani v emerickem sitcomu. A tam je sakra tvrdá. Někdy si v této zemi připadám, jak v čekárně u psychousu. Kdekdo… Číst vice »

orinoko
11. 1. 2023 10:25

Jen tak na okraj: Očividná samolibost tohoto truchlivého národa je otresna. Kdejake jurské prase zvící 200 kg zabere prostor petikulky a trůní si ve svém smradu, jak bidet na oběžné dráze dypstaty. Kde může český prasák překážet, tam tak neomylně činí v domnění, že petikulecnik to ocení. Nikoli, právě ten je přetížený právě takovými hovady. Ač petikulecnik, tak každý na sebe. Všichni za jednoho, jeden sám za sebe. A hlavně – pro sebe!!!

orinoko
Reply to  orinoko
11. 1. 2023 10:55

Jaký to rozdíl!!! Na oběd přišli profi hasiči. Zcela kultivovane si sedli k jednomu stolu, bez důležitosti petikulky si objednali a konzumují oběd za nepolitické konverzace . Zato vedle zase dorazila petikulecna hovada a stůl hned vypadá, jak při nájezdu telefonní ústředny. Každý Volek si vyřizuje svůj vlastní existenční flastr s gustem mistra světa.

orinoko
11. 1. 2023 11:15

A jsme na svých!! Velmi dobře si vzpomínám na jeden zásadní článek z pera admina ve dřevních dobách OM. Myslím, že měl název – Praha, nový Jeruzalém?
Po porážce haličského Chazarstanu /už nyní/ je tehdejší téma již zase žhavé. Proto ukrajinizace jurského kotle, který vykazuje jako vždy největší smysl pro sebezapření a sebezničení. Svíčkové báby to přímo milují. Je zajímavé pozorovat debilni generaci juvenilu, které postupně dochází, že se bude muset učit ukrajinsky. A čekat, jestli si generál Vemeno nezopakuje osud Dmitrije?? Dolgorokego. Zrazený ruský místodržící v Kyjevě. … Nerucim za celou vzpomínku, možná bylo všechno docela jinak…

orinoko
11. 1. 2023 11:49

A dneska naposledy. Jsem teď jinde. Někdejší non-stop, poté brzké ranní otevření …. je od začátku roku 2023 v klinci . Otevírá ve 12 hod neb přišla krize!! Takže, vy fialové sv@ne i se svým kaprálem typu Sem tele, vyhulte si svého teleskopického kalouska. Dochází práce, došly cmrdliky, a sedíme tu 4 po dvanácté. Snad něco dorazí ze světoznámého podniku po ranní směně. A to je teprve začátek. Čížek se prý vrhnul na šetření. Aby to nedopadlo jak za covidu bez corony. Sice otevřeno, ale nikdo nikde. V prodejně jeden u kasy prohlásil: Není to tak dávno, co mi na… Číst vice »

idiotronic
Reply to  orinoko
12. 1. 2023 16:51

Ucpaly se mi uši (samy od sebe). Pro osvědčený způsob samoléčby sice prodává drmax
roztok (litr za 10 450 korun, rozlitý po 10 ml), ale já si opatřil peroxid vodíku (prekurzor výbušniny,nikde to neříkejte) a po naředění prostříkával uši. Při koupi stříkaček jsme se rozesmáli: nákup stál 4kč a nikdo z nás roky neviděl tak malý nákup…

orinoko
12. 1. 2023 7:39

Nečekaně náhle zemřel fenomenální kytarista Jeff Beck. Prý na meningitidu. Vypadal do poslední chvíle hodně zdravě.
To byl kytarový generál. Technika jeho hry prakticky nenapodobitelná, o obsahu ani nemluvě.
Vkládám odkaz na můj nejskandalnejsi klip, který by Trubka nepřežila.

https://www.mojevideo.sk/video/3561d/kozy_bejvalek_aneb_selficko_doby.html