GP Retro aneb Jitro probuzených kouzelníků

Nedávno zesnulý František Nevařil určitě neznal webové promluvy-výstupy Valerije Pjakina, neboť tehdy ještě neexistovaly, a přesto pěkně graficky znázornil detailní podrobnosti o existenci globálního prediktoru.

Zajisté že se jedná pouze o naši západní EU-USA civilizaci. Ono totiž Číňané, Indové, Peršané… mají zaručeně také své prediktory a též je mohou graficky znázornit, ale nezveřejňují to, nechlubí se tím.

Čím se tedy takový globální prediktor baví? Predikovat = předvídat. Jsou to tedy věštci a věštkyně předpovídající budoucnost. Je pravdou, že někdy se i strefí. Předpokládám, že v Číně i dnes pořád ještě věští budoucnost z želvích krunýřů.

Ono to totiž vyjde úplně nastejno jako věštění Valerije Pjakina, jehož Globální Prediktor (GP) předurčuje dění světa, předvídá či predestinuje osudy jednotlivých států či jejich seskupení. GP má v plánu učinit z Evropské unie muslimský chalífát. Muslimský svět (dvě miliardy lidí) bude potom řídit teokratický šíitský Írán, a to celkem přijatelně civilizovaně, žádné excesy vzor IS či Saúdská Arábie.

Řízení světa převezme od zprofanované Anglie a USA v poklidu a bezproblémově Čína. Samozřejmě gosudar Putin to s nadhledem vše zpovzdálí pozoruje a nenápadně řídí. Toť celý Pjakin. Osobně jeho vývody nijak neobdivuji. Abych nemusel trávit hodinu pohledem na jeho docela sympatickou tvář a řečnění, tak si raději titulky nechám převést do wordu a během deseti minut nemám co číst. Nic nového se ale stejně nedozvím. Pjakin furt dokolečka dokola omílá pořád jedno a to samé.

Sice poslední dobou už vynechává egyptské žrece a Atlantidu a dokonce vynechává i atlantské dokonalé bezchybné vědění Devíti neznámých. To vyčetl z knihy Bergiera a Pauwelse Jitro kouzelníků: Úvod do fantastického realismu, jejíž český překlad vydalo nakladatelství Svoboda v roce 1969. Četl jsem to tehdy s velkým zájmem. Lze bezplatně stáhnout. Čtení této knihy určitě udělá velikánskou radost milovníkům okultismu, magie, záhadologie, tajných společností a mysticismu (to mám docela rád Mistra Eckharda). Také „probuzení“ jedinci si přijdou na své. Tito „probudilí“ lidé v sobě probudili dřímající potenciál psychické energie a síly, ale při styku s „normálními“ lidmi své mimořádné schopnosti tají.

Globální prediktor ve velmi mlhavém a neurčitém podání Pjakina a jeho neschopnosti přesně popsat, jak funguje současná moc, jeho fandům samozřejmě vyhovuje, protože ponechává velký prostor pro vlastní fantazie. Já osobně ale Pjakina příliš nemusím.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
59 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
8. 7. 2020 7:22

To jsem ráda, že je všechno tak přehledně jasné. To proto jste to v 89 všechno spláchli do záchodu? Abyste se zařadili do některé z těch struktur na obrázku a postoupili po žebříčku výše? Když tady vypíšete pár struktur, tak víte o řízení všechno? No, to jsem ráda. Vzpomeňte si, až budete klečet směr Mekka. I když možná díky Rusku nebudete muset, ale jen díky Rusku, vy sami jste k tomu nepřispěli vůbec ničím. Jen pitomými žvásty, s prominutím. Všechno vím, všechno znám, všude jsem byl dvakrát, že?

Patrik
Patrik
Reply to  Irena
8. 7. 2020 10:01

A přidejme si Panarina v závěru videa z roku 2010: „Takže v této globální hře je maltézský řád naším spojencem. Dalším je Opus Dei, Jezuité. Na protější straně jsou Ilumináti, Templáři a řada dalších struktur.“
https://www.youtube.com/watch?v=HJEgPXR22l8
Panarinovo dělení totiž s názorem článku (a s vloženou strukturou moci) velmi ladí…. A, bohužel, nejen zdejším článkem je Pjakin dehonestován….

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
8. 7. 2020 10:23

Směr Mekka klečet nebudeme, to si pamatuj. Toho se my nikdy nedožijeme včetně Tebe. A pokud jde o další generace, tak to bude jen na nich. Schéma je jistě zajímavé, ale v podstatě je statické, zatímco život je pohyblivý. Raději vynechávám slovo dynamický. Tak například vůbec nereflektuje vznik BRICS. Ne že já osobně bych význam přeceňoval, společenství samo o sobě je hodně antagonistické, ale je tu. A kdykoli se může dostat do velmi aktuální pozice. Celé schéma je sice přehledné, ale vůbec nereflektuje situaci doláče, stav obchodu s energiemi, a kontext Covidu 19, ať už si o něm myslíme, co… Číst vice »

Irena
Reply to  orinoko
8. 7. 2020 11:18

Ta předpověď, že nebudeme klečet směr Mekka se rovná předpovědi v roce 1988, že tu za rok budeme mít kapitalismus?
To jen na připomenutí, jak to jde rychle, když se chce a vše je jak se patří připraveno.

Kdyby Rusko nezasáhlo v Sýrii, tak už jsme na tom koberečku klečeli dneska.

A není to především o energiích ani o vodě, je to o udržení pyramidy, o ničem jiném to nikdy nebylo.
O přerozdělování zdrojů v rámci pyramidy to je, všechno ostatní je podružné, nebo to slouží jen jako zástěrka.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
8. 7. 2020 12:26

V roce 1988 měl kdekdo iluze. I na tzv. západě. Teprve v momentu, kdy západní kripl , především emerická deepstata, nabyla dojmu, že všechno už může, tak se věci začaly hodně měnit. Především bušista junge nabyl pocitu poté , co držel Putina kolem ramen, že je vymalováno. Dneska je to uznaný válečný zločinec. Klobása z Kansasu , takto Bill Clinton eastwood, se také stačil podepsat. Vlastně už předtím. Domnělá síla tzv. západu /p/rašila z přesvědčení, že po pádu Sovětského svazu už může cokoli. Dneska všichni vidí, v jakém bludu se nacházela. Rusko zasáhlo v Sýrii z mnoha důvodů. Válčil tam… Číst vice »

Irena
Reply to  orinoko
8. 7. 2020 12:39

Já ty iluze v roce 1989 neměla, možná v tom je mezi námi ten rozdíl?

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
8. 7. 2020 13:31

Já klíči necinkal, za takovou pítchovinu bych se opravdu styděl. Já osobně jsem už někdy od roku 1986 měl pracovně namířeno do Vídně. Po vrácení pasu mi Přemysl Totáč umožnil výjezdy do Rakouska na „brigády“. To byla škola života. Sami Rakušáci mě varovali například před mým vnímáním Heidera, který se snažil rozbít rakouský politický duopol. Tak trochu jsem věci vnímal i z druhé strany. Pokud mně osobně o něco v letech glasnosti šlo, tak o jugoslávskou verzi systémové existence. S několika „jugoši“ jsem makal. Tehdy se to tak nerozlišovalo. Otevřené hranice, silný stát, žádná bloková angažovanost. Už tehdy jsem vnímal… Číst vice »

Irena
Reply to  orinoko
8. 7. 2020 14:22

No a v tom je právě ta krása umění globálního prediktoru manipulovat lidmi. Jo tam ve Švýcarsku to lidi umí. Zařídili si, že budou celému světu poskytovat bankovní služby. Oni si to zařídili? Dokonce i Hitler je nechal být? Jednotlivé státy nejsou nic jiného než takové menší pobočky jednoho velkého trustu. Co v ústředí rozhodnou, to daný stát bude plnit. Nic víc a nic míň. Jsou ti Bulhaři moc vzpurní? Volí si klidně po 89 neustále komunisty? Nu, tak je ekonomicky pořádně skřípneme, ať rejou držkou v bahně, a oni si to příště rozmyslí. Hle následoval pád měny, zhroucení ekonomiky… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
8. 7. 2020 15:00

Je to pořád doKOLA. Jenže Svět má hrany. Já osobně odmítám konzumovat pučálku jenom proto, abych nevypadal jako konzumní debil. Lidská civilizace je provozním dějem materálního pokroku , ať už se nám líbí nebo ne. Bez tohoto pokroku by byl Puškin neznámý, svět by nepoznal hrdiny a řEKY, svitili bychom si navzájem holými prd@lemi , a koule v kulečníku by neměla smysl. Dějinami hýbe snaha člověka mít se líp. Co s tím dělají někteří parchanti je poněkud jiná otázka. I Stalin měl na mysli občanský prospěch , byť tu snahu pojal mnohdy velmi brutálně. Světově jELITY, to je nové světové… Číst vice »

Viky
Viky
Reply to  orinoko
8. 7. 2020 14:56

Ano, Ori, ano, ještě jednou ano, a pak několikrát jo. Chtít změny, a výrazné změny, dávno neznamená přidávat se k nadšené tlupě, která se září v očích není schopna odpovědět si ani na ty nejzákladnější otázky. A ani necítí potřebu odpovědí. A iluze? Já je mám. I sny. Žít bez něčeho takového, to je něco strašně temného a beznadějného. „“Schéma je jistě zajímavé, ale v podstatě je statické, zatímco život je pohyblivý. „“ Jakákoli pohyblivá složka dává věcem další rozměry, a že jich je… Ale, je zde ještě zjednodušený výklad skutečnosti. Taky moc pěkná věc. Lidi často přiřazují jevům „přímočarý… Číst vice »

leviathan
leviathan
Reply to  Viky
8. 7. 2020 20:12

Přečtěte si web sobestacnyekonomickysystem.cz a zjistíte, že stačí jen sebrat, co se životně důležitého válí doslova před našima očima. Na Svobodném vysílači o tom s přáteli občas hovoříme. Studujte KSB a pochopíte, kdo a proč s námi hraje betla a jak to změnit. My jsme Změna, tak přestaňme se chovat jako ustrašené ovce! Mezi normálními lidmi je již dost těch, kteří s námi tvoří potřebných 20 % k vyhlášení celonárodního referenda o ústavních změnách, odstranění článku 10a a k následným systémovým změnám. Mravnost až na prvním místě, přátelé!

leviathan
leviathan
Reply to  Irena
8. 7. 2020 20:17

Mně iluze vydržely až do roku 2006, kdy jsem pochopil, že stojíme před ekonomickou krizí importovanou ze západu a následně objevil alternativní zdroje informací a s nimi i KSB a DVTŘ. Řídit se má ve propěch všech – celého národa bez újmy působené jiným národům a lidem, v mírové spolupráci mezi národy. Můžeme být diplomatickým centrem Eurasie, musíme ale chtít. Můžeme jako nevelká země být opět těmi skvělými znalci, uživateli a tvůrci systémů a improvizátory tam, kde jde o překonání chaosu. Proto pozor na reinkarnaci projektu Mezimoří na popelu C&K R-U mocnářství. Pomocná ruka se nabízí nezištně, proto pozor na… Číst vice »

Bety
Bety
8. 7. 2020 8:29

Nikdo není neomylný, což se u guru předpokládá. Takže žádný guru, ale to co štve Pjakina, štve i mne a to nejsem občan Ruska.
Ale dávám k uvážení fakt, že si britská královská rodina zajistila pomocí genealogů v rodokmenu přímé příbuzenství s prorokem Mohamedem,
takže zřejmě možnost ovládnutí Evropy islámem berou v potaz. A jelikož jsou spřízněni s evropskou šlechtou, tak její velká část by měla také vystaráno. A myslíte že ti mají špatné informace, nebo podléhají nepodloženým bludům?

Jura11
Jura11
8. 7. 2020 9:14

Komentovat Pjakina, který vše co povídá zakládá na znalosti Koncepce Společné Bezpečnosti (KSB) a Dostatečně Všeobecné Teorii Řízení (DVTŘ) a na studium těchto v každém pořadu upozorňuje, bez znalosti byť jediné knihy z KSB a DVTR … tak to chce notnou odvahu.

Patrik
Patrik
8. 7. 2020 9:51

„Globální prediktor ve velmi mlhavém a neurčitém podání Pjakina a jeho neschopnosti přesně popsat, jak funguje současná moc, jeho fandům samozřejmě vyhovuje, protože ponechává velký prostor pro vlastní fantazie. Já osobně ale Pjakina příliš nemusím.“

Autor článku je naprostý hlupák, který nepochopil vůbec nic! A Pjakinovi (a spol)
nesahá ani po kotníky! Ba co víc – autor článku jde pěkně na ruku Globalistům! Ale co už – „Informace znamenají moc“ a každý hlupák v tom je tím nejlepším slouhou.

Dana
Dana
Reply to  Patrik
8. 7. 2020 11:55

V.Pjakin a jeho ucenci nikdy zcela nevysvetlili, jak se ve skutecnosti ty zahadne entity s lidstvem- potazmo ‚zreky‘ – dorozumivaji. Telepaticky, predpokladam. Nebo entita z GP prevezme telo recipienta a operuje na pozemske sfere fyzicky ? To by se mi libilo. Neco podobneho se deje v peknem filmu “ Stargate“. Jestlize „zasveceni“ pozemstane rozumi i symbolum ktere ukazuji cestu, pak jim nekdo musel prvne vysvetlit modus operandi, jak symbolum rozumet. Vyryli myslenkovym laserem tabulky na kamennych deskach, anebo se zmocnovali lidske mysle zkrze radiove vlny ? Za tech 10 000 let, (od Atlantidy), kdy GP udajne ovlivnuje lidsky potencial bych… Číst vice »

Irena
Reply to  Dana
8. 7. 2020 12:18

Ale, pan Kadubec si notuje s Danou? Není to pro něj důvod k zamyšlení :-)

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
8. 7. 2020 14:33

Vcelku není. Tak například Putin si notoval s Trumpetou ohledně inTERIÉRů. A změnilo to něco na jejich politické ORIENTaci? Ploché vnímání složité topografie vede k Black and White závislosti.
Svět není řízen z jednoho centra, ačkoli o tom hromada světových debilů sní.
Svět dokonce není ani v gesci Pána Boha.
Svět se prostě vyvíjí jako koule v kulečníku. A Putin je velmi zdatný hráč.

Když Putin hrál kulečník:https://www.youtube.com/watch?v=IgFDoihzujU

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
9. 7. 2020 12:03

Je to určitě důvod k na(vy-)kopnutí amerického LGBT-trolla.

Patrik
Patrik
Reply to  Dana
8. 7. 2020 12:29

Nic se nestalo? Všechny události roku 2020 jsou spojeny s tímto vesmírným úkazem! Stačí si poslechnout P|jakina z února-března, kdy začala celá ta korona a kdy to Pjakin osvětlil jako nejen první, ale i jako jediný! Ale to se hlupákům těžko vysvětluje….

Najděte si Klub 1001 a Opus dei a spojení Grety a video Petrova o konferenci v Johannesburgu, atd., atd…..

PPK
PPK
Reply to  Patrik
8. 7. 2020 12:27

Reakce na diskusní příspěvek Patrika (Dan-íčka ignoruji): Neočekával bych, (za ta léta, co OM čtu), že by zde někdo jinému vulgárně a fanaticky vynadal stylem „Autor článku je naprostý hlupák…“, aniž by ten autorův kritik uvedl jakýkoliv faktický a logický argument pro své tak osobní tvrzení. Ostatně, k čemu jsou dobré nadávky v souladu s vlastními představami nějakých AUTORIT? Vždyť přece žádné dogma ani žádná autorita validním argumentem nikdy nebyla, není a ani nebude. Proto mi připadá, že buď „ten“ nadávající má nedostatek doložitelných faktických protiargumentů, anebo protinázor autora článku vyvrátit pouhou logikou skutečností existující reality – je neschopen. Navíc… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  PPK
8. 7. 2020 12:56

Celý článek je o dehonestaci Pjakina, aniž by autor svůj názor doložil patřičnými argementy. Na hrubý pytel hrubá záplata, toť celé. A už jen dodatek: Věta: „Ono totiž Číňané, Indové, Peršané… mají zaručeně také své prediktory a též je mohou graficky znázornit, ale nezveřejňují to, nechlubí se tím.“, tak to si autor dělá z lidí srandu. Protože kdyby chtěl být faktický a tedy důvěryhodný, tak by zmínil rok 2015, tzn. rok, kdy státy „5+1“ (pět stálých členů RB OSN plus Neměcko) vynesly Írán/Persii do té pozice, ve které od té doby je – a od které bylo z Íránu sňato… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
8. 7. 2020 13:15

Irán se svými prediktory, kterými se ale – slovy autora – „nechce chlubit“. Pěkné, ne?
https://www.youtube.com/watch?v=Lpuu1a7SZOw
https://www.youtube.com/watch?v=eztG2FQ4k2s

Bety
Bety
Reply to  Patrik
8. 7. 2020 14:42

Já souhlasím s PPK. Vážím si pana Kadubce jako člověka s bohatými zkušenostmi a širokým rozhledem.
A Patriku, já Pjakina čtu pravidelně, ale rozhodně se necítím být povolána odsuzovat každého komu nesedl, a tudíž tak nečiní. Lidé obecně špatně snášejí, když je jim něco vnucováno – a to vy děláte. Už jsem vám jednou napsala, že tím
prokazujete Pjakinovi špatnou službu.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
8. 7. 2020 15:14

Patrik je chiméra. Muška jenom zlatá.
Jeho slova jsou ovšem svatá.

Patrik
Patrik
Reply to  Bety
8. 7. 2020 17:28

Moje komentáře nejsou proti panu Kadlubcovi osobně, jsou pouze proti názoru, který pan Kadlubec šíří. Je mi jedno, co si kdo myslí osobně, ale pokud svými názory ovlivňuje veřejné mínění, tak musí počítat s tím, že někdo takový názor označí za hloupý (což se samozřejmě týká i mých názorů, obzvláště pak, pokud by byly prezentovány formou článků – tzn. akce a nikoliv „jen“ reakce – diskusně kritické argumenty beru). Ovšem už úvodní věta autora: „Nedávno zesnulý František Nevařil určitě neznal webové promluvy-výstupy Valerije Pjakina, neboť tehdy ještě neexistovaly, a přesto pěkně graficky znázornil DETAILNÍ PODROBNOSTI O EXISTENCI GLOBÁLNÍHO PREDIKTORU“, tak… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  PPK
8. 7. 2020 13:33

Dopovím: Panarin i autor článku jsou na stejné lodi: pracují na odpisu Pax Americana. To je jistě záslužná práce, bohužel, je slepá k tomu, že odpis Pax Americana (odpis unipolárního světa) je i v zájmech Globalistů, u kterých to ale nic nemění na tom, jaké zájmy mají s Ruskem (plán „SSSR 2:0“ – viz Kisiljov a Komunistická strana Ruska). Přidávám Pjakina z roku 2013 – Komunistická strana Ruska jako projekt Globalistů
https://www.youtube.com/watch?v=a8Q7i3GETRo&feature=youtu.be

PPK
PPK
Reply to  Patrik
8. 7. 2020 13:54

Fajn, tak teď už jen zbývá VYJMENOVAT ty globalisty, aby bylo už konečně jasno.

orinoko
orinoko
Reply to  PPK
8. 7. 2020 14:07

V takovéto fázi se nachází jedno hrací pole světového j/ELITA. Robot chce řídit svět a přitom mu selhávají vlastní tělnaté funkce.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Kotrba-Krysy-na-ulicich-fetaci-a-zebraci-to-jsou-USA-Proto-mrtvi-na-COVID-Nepokoje-Ty-v-USA-i-EU-dopadnou-takto-629892

Bety
Bety
Reply to  PPK
8. 7. 2020 19:20

A není jedno jak se jmenují? Jo kdybychom je mohli nakopat do zadku, potom zavřít do kriminálu a zlomit klíč…
Takový ředitel ČT bere svého čtvrt melounu měsíčně s příjemným několikamilionovým bonusem na konci roku
a myslíte že ho zajímá kdo jsou ti někde na vršku té finanční hromady a jaké jsou jejich cíle? Jemu se to vyplatí a to je pro něj podstatné.
To strukturní a bezstrukturní řízení mi dává smysl. Ale všemocní přesto nejsou, i když by chtěli být. A já doufám, že je jednou lidstvo opravdu do toho zadku nakope.

Patrik
Patrik
Reply to  PPK
9. 7. 2020 15:22

Naslouchejte Pjakinovi a nebudete se muset takto ptát. To ale nesmíte dát na dehonestaci Pjakina, předvedenou autorem článku.Sledujte například ten „panda fond“ WWF
https://en.wikipedia.org/wiki/World_Wide_Fund_for_Nature
jehož jedním ze zakladatelů byl manžel britské královny, který řekl, že v příštím životě by se chtěl stát smrtícím virem,
sledujte Club 1001
https://en.wikipedia.org/wiki/The_1001:_A_Nature_Trust

v obou případech sledujte holandského prince Bernharda
https://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Bernhard_of_Lippe-Biesterfeld

A sledujte také Le Cercle – Panevropa, Habsburgové, Kallergi a Vídeň
https://isgp-studies.com/1001-club-of-the-wwf#orgs

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 9:20

Dnes byla repríza dokumentu, který je ještě několik dní k dispozici k přehrání: https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11658549087-marie-antoinetta-za-kulisami-versailles/21838256326 Napadla mě u něj ta klasická věta (už nevím, kdo to řekl): „Svět ať válčí, Rakousko, ty se zasnubuj“. Přes svou dceru Marie Terezie řídila Francii – jak aktuální obojí opět je v době, kdy v Praze byl vztyčen Mariánský sloup (a to ve výročí Trianonské smlouvy) a kdy v Praze 6 má být socha maršála Koněva nahrazena sochou Marie Terezie https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/pomnik-marie-terezie-postavi-do-zari-stat-bude-ve-stejnojmennem-parku-20200104.html Jó, Panevropa, Habsburgové, Kallergi a Vídeň, všechno to jede a samozřejmě se mi u toho vybavil Pjakin a jeho: „Globální prediktor má dvě centra… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 9:49

PPS: U psaní se mi vybavil článek, kde rusofobka P. Procházková vyvrací názor, že Nord Stream 2 je past na Rusko a Putina
https://denikn.cz/135749/krym-a-nord-stream-2-jsou-pasti-na-putina-rika-vojensky-expert-mychajlo-samus/

Já ale souhlasím s názorem, že je to past – souhlasím ovšem s tím, že Putin není děbil a že zatímco svět hraje Člověče nezlob se, on hraje šachy. V tomto smyslu za vrcholný tah považuji jeho dohodu o Kaspickém moři, něco o tom např. zde
https://www.lidovky.cz/svet/staty-kaspickeho-more-podepsaly-historickou-dohodu-jednalo-se-predevsim-o-rybolovu.A180812_134529_ln_zahranici_ele
či zde
https://eurozpravy.cz/zahranicni/evropa/232037-staty-kaspickeho-more-podepsaly-historickou-dohodu-jednani-se-vedla-pres-20-let/

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 10:10

PPPS: Význam Kaspického moře – viz obrázek v mém komentáři výše.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 18:18

Tak Erdogan už to podepsal
https://www.lidovky.cz/svet/chram-hagia-sofia-se-po-85-letech-premeni-opet-na-mesitu-rozhodl-erdogan.A200710_152728_ln_zahranici_ele#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_zahranici&utm_content=main
https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/turecko-smi-chram-hagia-sofia-premenit-na-mesitu-rozhodl-soud-40330239
Írán se může radovat, byť jinak jen čeká na odpis Turecka (a to nejlépe přes Arménii, resp. Velkou Arménii). A pro Izrael to také není dobrá zpráva. A to nezapomeňme, že Turci jsou v Německu jako doma a že ti také jistě slaví…

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 18:40

A samozřejmě se raduje i Palestina (hlavní nástroj boje „Írán vs. Izrael“), cituji palestinského aktivistu, žijícího v Německu, z demonstrací pod bystou Marxe (!): „Protiútok, koordinovaný společně, je absolutně nevyhnutelný“.Předtím pozdravil všechny muslimy obligátním salam alejkum a spustil: “Když nás nechce bránit stát, pak se musíme bránit sami. Musíme se zorganizovat a vydat se po desetitisících do Chemnitzu, aby jsme tam ukázali, že my jsme Německo a že do něj patříme. Nesmíme pouze přihlížet, jak naši muslimští spoluobčané stejně jako naši migranti a sourozenci jsou pronásledováni v ulicích Chemnitzu.” Dále apeloval na všechny muslimy, ať nedovolí, aby ulice ovládli nacisté… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 18:49

To je katastrofální sr@cka. Máme půl devate, vlastně jsem se nemylil.
Co NATO admin? Píšou mu sem strojní traktorove stanice myšlenkového jebani, a všechno v poho.
Babičky dobijejte správně aneb Kujebak má prioRIT na straně nezavislosti.
No , všechno jen do casu.
Jak ten výběr KOcab.
Ten nic vlastního nezplodil už asi milion let.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 18:51

To jsou šílený blaboly. Co NATO Dourova? Neměl by ji stát klitoRYS?

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 19:02

Hele , ty debile, a teď na ferovku. S@ru NATO , co si mysli admin, čím je vazan, a čím je svazan.
V Teheránu to čtyřikrát bouchlo a ty ses ani neusral. Ses aktuální asi jako Seznam a Mimodejka 24.
To ty hovadiny supluje hudryper, aby lejno smrdelo ještě vic?
Irena je něco jako vyšší divci, kdy my jsme ještě ani nepustili cecik od huby.
Tady nás nikdo nemusí poučovat o Rusku.
A dokonce nás ani nemusí koucovat o Svete.

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
10. 7. 2020 19:41


Dva doplňující komentáře (nikoliv reakce na Vás) mi neprošly – zmizely. Tak se můžete radovat.

orinoko
orinoko
Reply to  Patrik
10. 7. 2020 20:09

Konkrétně ty … si v@liz českou Douru. Jsi blb , který ani nepochopil , že admin ti teprve dává čas , abys mohl dale. Dneska všude na světě je to běžná prakse. Ty jsi neco jako pravidelný , tučně vytisteny, úvodník někdejšího Rudého prava. Ten jsem já osobně četl pravidelně a napjate. Bývalo tam zdaleka nejvíc informaci, které ovšem nebyly určené blbum. Je jenom jeden problém : Ty nejsi žádný úvodník niceho, protože h@vnu rozumis, h@vno vis, a jen prezvykujes cizí traktaty. Díky čtení uvodniku Rudého práva jsem měl info z prvni ruky. Když jsem v hospodě spustil, že zavřou… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  orinoko
11. 7. 2020 7:59


A??? Proč mě má zajímat nějaký OutsiderIN? To mi mají chybět komentáře ala „Já,já,já a moje sexuální komplexy“? A zhrzený rádoby „umělecký“ projev, kterým se autor tváří, že on rozumí všemu? Nadšený komentář autora o tom, „jak byl ošukán ženskou“ je nezapomenutelný, ale ukazuje, že než na nějaký „místní kooperatif“ je to na sexuologickou poradnu….

Gatta
Gatta
8. 7. 2020 12:47

A do jaké skupiny z toho % popsání společnosti spadají ( ne žoldnéři) skutečně vnitřně přesvědčení muslimští bojovníci ?

Viky
Viky
Reply to  Gatta
8. 7. 2020 15:02

Gatto, i žoldnéři jsou skutečně vnitřně přesvědčení. o žoldu.

orinoko
orinoko
8. 7. 2020 14:17

Potkali se fatalista , nihilista a skeptik.
Vůbec si nepřejte vědět, co se mezi nimi semlelo.
OM zase v roli inspiromatu.

Viky
Viky
Reply to  orinoko
8. 7. 2020 15:03

nic se nesemlelo, vletěli na moralistu.

orinoko
orinoko
Reply to  Viky
8. 7. 2020 15:12

Viky, to je velmi vhodný námět , jak se poučit z notového listu.
Proč máme na fšechno dva klíče? Houslový a basový? Když by stačilo jen utrhnout petrklíče?
Masomlejn OM už nám nadělí toho správného vokalistu.

Viky
Viky
Reply to  orinoko
8. 7. 2020 15:59

Ori, jestliže očekáváme jedno či druhé, nastane možnost osmá. mimochodem, možnost použití houslového PAklíče už někdo zvažoval?

orinoko
orinoko
Reply to  Viky
8. 7. 2020 15:29

– Vstoupili jsme do okurkové sezóny, což banány těžce nesou. O sametových ordnerech nemluvě.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
8. 7. 2020 15:31

Nevím jestli plakat nebo se za břicho popadat:

Poradce šéfa Roscosmosu, Ivan Safronov, je podezřelý z práce pro české speciální služby, uvedl jeho právník Ivan Pavlov. (Včera dopo ho zabásli.)

„….Jak uvedl Pavlov, „vyšetřovatel docela jasně a srozumitelně prohlásil, že Ivan (Safronov) byl podezřelý z práci pro …. českou rozvědku, o nichž je známo, že je spojená s americkými speciálními službami“
https://vz.ru/news/2020/7/7/1048846.html

Som z toho, akí sme svetoví, volaky zmätený :-)

Viky
Viky
Reply to  Botičky od Diora
8. 7. 2020 15:45

…A tšeská strana se k tomu odmítla vyjádřit.
V Roskosmosu moc škod nenapáchal. Je tam hodně krátce. Měl poskytnout množství informací před třemi lety Tehdy ještě jako novinář, Informace důvěrného a tajného charakteru se vztahem k Orientu. Typicky česká oblast bezpečnostního zájmu. Zaverbován pravděpodobně 2012.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Viky
9. 7. 2020 12:09

Podceňovat českých rozvědčíků je navýsost naivní. Zde pěkný článek o tom jak to TAM i u nás běží:
„Proč je česká rozvědka – UZSI a BIS – tak vysoce ceněna usa v její práci proti Rusku“
https://vz.ru/society/2020/7/8/1048975.html

leviathan
leviathan
8. 7. 2020 20:05

Ti nejvyšší, které jsou uvedeni ve schématu, nejsou ve skutečnosti nejvyššími, ale pouze těmi nejvýše viditelnými. Skutečnou špičku Benbenu tvoří kreatury přežívající od zániku Atlantidy, psychopatické bytosti, které způsobili zánik Atlantidy, disponující dosud lidstvem neosvojenými technologiemi, jež se vzhledem k nedostatku zdrojů neodvažují použít. GP pracuje zcela bezstrukturně, Rotschildové a jim podobní již více či méně strukturně díky svým přímým kontaktům a vlivu na formální řídicí struktury. Pjakin je v tomto opatrný, protože je známý. Já si to zde mohu dovolit. Proč asi jsme zadlužování? Protože se nikdo s formálních řídicích struktur neodvažuje přimět elity k odpovědnosti a k financování… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  leviathan
9. 7. 2020 12:51

(_)

Aleš
Aleš
9. 7. 2020 7:29

Mně náhodou připadá poučné a příkladné dávat hodně prostoru pro představivost a myšlení vlastní hlavou. Podobné jako v šachu. Pouhé reprodukce nabiflovaných zahájení či koncovek z vás šachistu neudělají. Strach, že by si pan Kadubec padli s vojíny servisních jelit do náruče nemám. Iluze jsem v 89 taky neměl. Ale přiznávám, že jsem neměl tucha, že to bude o tolik horší. Ale byl jsem ještě dítě, které nechtělo vidět život v nepěkných barvách. Fascinuje mě současný pohled na věc. V Rusku udělají referendum skoro se 70 % účastí, kde 75% lidí se shodne. Není to náhodou vrchol demokratických procesů? A… Číst vice »

J. W.
J. W.
9. 7. 2020 12:26

Také věštím. Pjatkin je nudný patron, kávová sedlina je nejistá; statistiky, odborníci, politikové a média atd. všechno je to hloupé a prolhané na kvadrát. Místo ze želvích však hádám z krunýřů lidských. Sleduji lidi (včetně sebe), jak chlastají, fetují, fňukají, polykají prášky, kouří, hulí, žerou, tloustnou; jak jim to myslí, jak pracují, uklízejí a jak se pohybují; také jak vypadají, jak se belhají, sotva lezou, hnáty křivé, zadky metrákové, jak rychle stárnou, jak jsou blbí atd. Budete se možná divit, ale stále mi z toho mého hádání vycházejí samé špatné předpovědi, totiž že to s lidmi dopadne špatně, že už… Číst vice »

Petrc
Petrc
10. 7. 2020 5:01

Jitro kouzelníků (viz ke stažení v článku) – tj. těžký zásah do duše vulgárních materialistů, dle kterých je realitou jen to, co vidí, slyší, hmatají, chutnají a čichají, nebo vědecké informace, kterým uvěří. Je to kniha i po nějakých 50 letech (od vydání u nás), stále čtivá. Divím se, proč ty sensualisty (smysláky) tolik rozčiluje, když je někdo podvádí? Pokud by smyslová realita byla taková skutečná, jako si oni myslí, nešlo by přece podvádět…a ekonomika by se nám zhroutila, neboť je na obelhávání a podvádění zcela založena.

orinoko
orinoko
Reply to  Petrc
10. 7. 2020 5:52

Slyšeli jsme slovo boží. Amen..
Já osobně nejraději hudbu poslouchám vnitřním uchem svého niterného JÁ. Těžký ambient. A příjem na vlnách mimosmyslového vnímání.
Takový lidský prd je vlastně jen materiální nedostatek tohoto. světa. Na onom světě prdy neexistují. Zajímavý vývoj OM. Stává se z něj seřadiště esoteriků, vykladačů pyramid, kteří ovšem o těch v Egyptě vědí kulové. Na vrcholu NWO pyramidy je kozel , jemuž je přímo podřízen Bafomet.
Tit znalci by měli vědět celou pravdu o přistání na Moonu, avšak mlčí.. Asi se nenachhází na bázi první prijořitě..👽