Imigranti, Cikáni a rasisti (rozšířená verze)

Je na čase strašit lidi na domácím českém dvorečku, aby se přimkli ke korporátním vůdcům, kteří byli demokraticky zvoleni v rámci jimi založených partají.

Ježíš se narodil jako dítě uprchlíků. Bájný praotec Čech byl imigrant. Téměř všichni Američané jsou potomci imigrantů. V tzv. období stěhování národů byl v eurasijském prostoru a Středomoří takový šrumec, že můžeme totéž prohlásit i o většině Evropanů, velké části Asijců a Afričanů. Celé dějiny lidstva nejsou ničím jiným, než dějinami migrace, stačí se podívat na tuto mapu . Ale my jsme ve studené válce s Ruskem a možná za chvíli i s polovinou zemí světa sdružených v bloku BRICS.

A tak je na čase strašit lidi na domácím českém dvorečku, aby se přimkli k našim chrabrým korporátním vůdcům, pochopitelně demokraticky zvoleným v rámci jimi založených partají. Příklad Itálie prý varuje, viz Deník.cz .

Invaze imigrantů nebo Imigranti z invaze?

Deník.cz napsal: „Itálie dnes vystupňovala volání po změně azylové politiky v Evropské unii. Učinila tak podle agentury Reuters v době, kdy sousední státy zpřísnily hraniční kontroly a vracejí zpět imigranty do Itálie. Řím pohrozil blíže neupřesněnými jednostrannými opatřeními.“

O tom, kde se ti imigranti ve Středozemním moři vzali, o tom, že se už více než deset let realizuje neokonzervativními think tanky vymyšlená „strategie chaosu“, v jejímž rámci jsou vytvářeny nesnesitelné životní podmínky ve „vzpurných“ státech, nepadne ani slovo. Například na e-republice o tom píšeme už dva roky, viz články o Sýrii a Libyi. A to jsme hned u islámu, dalším velkém zaklínadle a strašáku českých médií. Zdroj citace, viz Blog Kamila Gregora na Aktuálně.

Karel Gregor napsal: „Podle sčítání lidu z roku 2011 se u nás k islámu přihlásilo 1 921 lidí, tento počet je ale podhodnocený, protože ne všichni muslimové jsou do sčítání zahrnuti nebo uvedou islám jako své vyznání. Studie Ministerstva vnitra z roku 2007 uvádí 11 235 muslimů v Česku. To je 0,11 % populace (1 muslim připadá na 919 nemuslimů). Podle výše zmíněné studie Pew Research Center zůstane podíl muslimů okolo 0,1 % i v roce 2030.“

Opět se podívejte na heslo „ISIL“, na špinavou druhou válku v Iráku. Pak platí následující vtipná průpovídka.

Bloger Tribun Dogmaticus napsal:
„- EU migrantům: Nikam nechoďte, pomůžeme vám u vás doma.“
„- Migranti EU: U nás už jste pomáhali, proto jdeme.“

Takže je na čase přestat lhát a podívat se na svinstvo, které Západ způsobil svou destruktivní politikou na Blízkém východě. A možná si také uvědomit, že české dějiny v sobě obsahují několik masivních vln emigrace vynucených vnější mocí nebo nesnesitelnými životními podmínkami vynucenými válkou, epidemiemi či neúrodou a že čeští „ilegální“ imigranti byli v cílových zemích zpravidla přijati úplně jinak, než jak se na to nyní chystá českými korporátkami a cíleně šířenou šuškandou na sociálních sítích zmasírovaná česká veřejnost. A že se tato cílená manipulace povedla, o tom svědčí i průběh a výsledky vzrušené parlamentní debaty k tomuto pro ČR v podstatě marginálnímu problému, který by se dal vyřešit naprosto jednoduše – stanovením personálních kvót uprchlíků těm politikům, kteří rozhodovali o invazích do Iráku, Afghánistánu, Somálska, Libye, Sýrie, Jemenu a dalších zemí. Stačilo by zákonem určit kolik tisíc uprchlíků ve svých luxusních rezidencích ubytují Bush, Obama, Albrightová, Blair, Cameron, Sarkozy, Berlusconi, Merkelová a další světoví politici. Náš parlament by pak mohl uzákonit, kolik stovek jich ve svých toskánských a dalmatských vilách ubytují jejich čeští patolízalové a přicmrndávači. O tom, že jsme se stali neokolonií nadnárodních korporací, z níž kvůli ztrátě perspektiv začínají utíkat vzdělaní a chytří mladí lidé, se však z parlamentních debat a rezolucí nedozvíme.

Cikáni alias Romové

„Podle shrnutí ERRC kolísají odhady početnosti romské komunity v ČR mezi 150 000 a 300 000 osobami (1,4-2,8 % obyvatel), přičemž 60 000 – 80 000 žije v sociálně vyloučených komunitách. Romská populace je přitom relativně rovnoměrně rozprostřená s většími středisky v Ústeckém, Moravskoslezském a Středočeském kraji. Na formálním pracovním trhu bylo v roce 2010 zaměstnáno pouze zhruba 39 % romské populace ve věku 15-64 let. Zhruba 14 % Romů žije v domech v dezolátním stavu nebo ve slumech. Zhruba 7 % Romů není zdravotně pojištěno. V oblasti vzdělání pokračuje segregace romských dětí do praktických škol s etnicky vydělenými třídami.“ Zdroj: Poslanecká sněmovna Parlamentu ČR

O Romech se v poslední době šíří po sociálních sítích také neskutečné nesmysly. Ten poslední mi přišel nedávno a popisoval, jak „nepřizpůsobivý jedinec“ bere plné láhve piva a dává je do automatu na prázdné láhve. Poté si u pokladny nechává proplatit lístek z automatu. Přestože je to naprostý nesmysl, protože plnou láhev by mu automat vrátil, historka se lavinovitě šíří, podobně jako ty další o „průměrných důchodech“, padesátitisícových sociálních dávkách apod. Že je to vše v očividném nesouladu s neskutečnou chudobou a otřesnými podmínkami, v níž žije většina romské populace, to šiřitele podobných „zaručených zpráv“ vůbec netrápí. A veřejnost, která má zkušenost s drobnou pouliční kriminalitou, kterou část romské populace praktikuje, bere podobné nesmysly, stejně jako ty, které se šíří o imigrantech, za bernou minci.

Čím se chlubí Češi

Paradoxně k výše napsanému snad jen v české hospodě se vám může stát, že se vaši známí po několika pivech začnou chlubit, kdo kdy a kde co ukradl. Mám s tím osobní zkušenost a věřte mi, že jsem si připadal jak v Jiříkově vidění. A to není nic proti těm, kteří už do obyčejných hospod nechodí. Připomeňme si v této souvislosti všeobecně známá základní fakta z historie české privatizace. Jsem přesvědčen, že jeden průměrný „bílý ministr“ i dnes ukradne za rok více než všichni romští kapsáři dohromady.

A perlička na závěr: Kdo krade více v hypermarketech? Kolik Romů pracuje v hypermarketech? Jaký je poměr mezi zákazníky, zaměstnanci a dodavateli? Podívejte se na tento graf, z bakalářské práce, kterou najdete zde . Modrá: zaměstnanci; žlutá: zákazníci (všichni); zelená: dodavatelé; červená: interní chyby.

Kolem roku 2008 se u nás kradlo jako v USA, které jsou naším kapitalistickým vzorem. Takže jsme náš vzor dohnali, a možná i předehnali. Možná bude lépe potlačit vybuzené emoce, začít trochu přemýšlet a nahlas se ptát médií na základní fakta o světě i o naší zemi.

Přejít do diskuze k článku 78 komentářů