Imperátor Joe Biden

Zdravotní stav prezidentovi USA nedovoluje řídit zemi. Všechna rozhodnutí se připravují bez jeho účasti. Zapomněl na svoje předvolební sliby a podepisuje výnosy vzdalující ho stále víc od většiny spoluobčanů a extrémní levičáci už proti němu začínají vystupovat. Spojené státy směřují k rozkolu.

Bidenův inaugurační projev 20. ledna překypoval dobrými záměry a protikladnými fakty.

Prezident vychvaloval demokracii a vyzýval k národní jednotě.

Není moudré obviňovat svého předchůdce a jeho voliče z porušení demokracie, jestliže on sám byl zvolen cestou falzifikací. Připomínám, že sčítání hlasů probíhalo za sedmi zámky, bez účasti pozorovatelů, jako za diktatury. Šokuje ale mlčení „demokratických“ zemí.

A kromě toho, vyzývat k celonárodní jednotě v projevu k privilegované čtvrtině obyvatel pod ochranou 25 000 vojáků v plné zbroji – to už přesahuje rozumný rámec.

Zbytek projevu se týkal návratu k imperialismu a k jeho obhajování pomocí americké výjimečnosti. Biden mj. řekl: „Jsme velký národ. Jsme dobří…Dokážeme nastolit rasovou spravedlnost a udělat to tak, aby se Amerika znovu stala silou dobra v celém světě.“ (sic) Ti, kdo dnes žijí v Iráku, Afghánistánu, Libyi, Sýrii, Jemenu a v Libanonu, na to netrpělivě čekají.

To vše není nové, ale my stejně čekáme, kdy nakonec ten imperialistickým zlý sen skončí.

Co už J. Biden vykonal

Joseph Robinett Biden mladší vstoupil do politiky před půlstoletím. Byl šestkrát senátorem (1973 – 2009) a dvakrát viceprezidentem (2009 – 17).

Jako poslanec za stát Delaware se zúčastnil operací k tvorbě daňového ráje, s nímž si dosud v USA nedokáží poradit. Jednalo se o vytvoření podmínek, podporujících převod kapitálu do místa, které se stalo největším daňovým rájem na světě – stát Delaware.

 • Během celé své kariéry hájil zájmy Pentagonu.
 • Během války v Jugoslávii usiluje o dodávky zbraní bosenským Bratřím-muslimům a podporuje jak Arabskou legii Usámy Bin Ladina, tak i saudské a irácké bojovníky. Se svým přítelem, republikánským senátorem Johnem Mc Cainem podněcuje prezidenta Billa Clintona k vojenské intervenci do Kosova.
 • Za války v Afghánistánu je prvním politikem, který se do té země vypravil na podporu proamerického prezidenta Hamída Karzaího.
 • Vystupuje za válku proti Iráku a navrhuje zabití prezidenta Saddáma Husseina.
 • Následně bude jeho jménem nazván plán rozdělení Iráku na tři části podle strategie Rumsfelda-Gebrowskiho.
 • Poté, co se stal viceprezidentem, aktivně se účastní předložení falešné informace o situaci v Libyi komisi OSN pro lidská práva a pomáhá tak rozbití této země.
 • V Sýrii podporuje džihádisty a aktivně se zapojí do propagandy vůči této zemi nepřátelské. Nicméně po ruském zásahu, když se Bílý dům chystá stáhnout ze Sýrie svůj kontingent, začal vše odmítat a odpovědnost za spáchané zločiny přehodil na Saúdskou Arábii, Spojené arabské emiráty a Turecko.

Ohromnou podporu poskytoval Biden Hollywoodu. Osobně dohlížel na to, aby se včas zavíraly weby zabývající se pirátskými stahováními jako Megaupload a jejich organizátory klepali přes prsty, aby velká studia mohla zachovat svoje tantiémy.

Zdravotní stav Bidenovi neumožnuje řídit zemi

Pro nikoho není tajemstvím, že prezident USA není zdaleka mlád. Během předvolební kampaně si několikrát popletl lidi, nedokázal se orientovat, kde se nachází, a podporoval návrhy svého syna, před pěti lety zemřelého. Proto už není schopen sám řídit zemi. V tuto chvíli za něj bude rozhodovat šéf administrativy Bílého domu Ron Klein. Pokud ale prokáže prezidentovu neschopnost řídit zemi, bude moc předána viceprezidentce Kamale Harrisové.

Nyní je Ron Klein zuřivým zastáncem zájmů nadnárodních korporací pracujících v Číně. Jeho manželka Monica Medina je ekoložka. Pracovala pro rodinu Whartonů, majitele největší maloobchodní sítě na světě Wallmart, která vydělala miliardy dolarů na přesunu podniků do Číny.

Bidenovy první kroky

Stránky Bílého domu, zvýraznily šest prioritních úkolů nového prezidenta:

 • Klima – boj za čistou energii.
 • Rasová spravedlnost – ale nikoli rovnost.
 • Ekonomika – návrat k situaci před pandemií.
 • Zdravotnictví – má v úmyslu zjednodušit systém a snížit sazby.
 • Imigrace – zjednodušení procedury.
 • Obnovení globálního vůdcovství USA.

Řada dokumentů byla publikována už v den inaugurace. Byly vypracovány zástupci extrémně levicových politických hnutí (v dnešním podání) a do jisté míry potvrzují tento program.

Prvním Bidenovým prohlášením bylo udělat ze dne inaugurace den sjednocení. Biden se odvolal na Svatého Augustina a prohlásil, že demokracie zvítězila (narážka na „ubohé“ voliče Donalda Trumpa, pro které žádná pravidla neexistují) a vyzval každého Američana, aby dopsal svoji kapitolu.

President ohlásil svůj záměr znovu se připojit k Pařížské dohodě o klimatu. Naproti tomu se masmédia domnívají, že jde o vstup do systému finančních kompenzací oprávňujících emisi skleníkových plynů. Tento systém bude výhodný jen pro vlastníky chicagské burzy, sotva dokáže klima nějak ovlivnit.

Předmětem prvního dekretu bude rasová „spravedlnost“. Rasová spravedlnost předpokládá, že všichni lidé jsou si rovni, a v důsledku toho rasy neexistují. Prezident Biden ale má za to, že lidstvo je rozděleno na rasy, a každá z nich má být spravedlivě odměněna, bez závislosti na četnosti populace. To je čistě puritánská pozice, nemající nic společného s demokracií. Bidenova minulost je zatížena rasistickými vtípky (včetně posměšků na adresu Baracka Obamy), a proto bude tento dekret pomáhat jejich zapomenutí.

Dále existuje prohlášení o zrušení „diskriminací“ při vstupu do USA. Prezident Trump skutečně zakázal vstup do země lidem pocházejícím ze zemí, jejich velvyslanectví nejsou schopna prokázat, že příslušný člověk byl džihádistou nebo ne. Byl to ale Biden a jeho kolegové, kteří zpustošili Blízký východ, kde žijí převážně muslimové. Proto nový prezident má za to, že takové opatření je ve vztahu k nim diskriminační.

Druhý dekret je věnován povinnému nošení masek ve všech federálních zařízeních. Biden má v úmyslu použít všechna vědecká doporučení ke Covid-19. Prohlásil, že bude chránit úředníky cestou povinného nošení masek. Nicméně Centrum pro kontrolu a prevenci onemocnění nedávno pečlivě analyzovalo všechny medicínské práce, aby zhodnotilo efektivnost nošení masek, a dospěl k závěru, že masky v každodenním nošení nijak neovlivňují průběh epidemie, ale mohou ho naopak oslabit při využití masek na masových shromážděních, kde lidé nahlas zpívají nebo křičí (sportovní utkání koncerty nebo náboženské obřady). Poslušné Centrum, nicméně, brzy uvedlo svá doporučení do souladu s prezidentovým projevem.

Třetí dekret se týká imigrační politiky, včetně zastavení budování zdi na hranici s Mexikem a organizace přijímání migrantů z Jižní Ameriky do země. Do „země Svobody“ se už vydaly desetitisíce Hondurasanů.

Další dekret mění pravidla poskytování občanství. Prezident Trump zakázal poskytovat občanství nelegálním imigrantům. Nicméně, dle textu Bidenova dekretu, může poskytnutí občanství této kategorii občanů zvýšit počet poslanců ve federálních státech příznivé nahlížejících na imigraci. Taková opatření se k vítězství ve volbách často nepoužívají.

V dopisu adresovaném generálnímu tajemníkovi OSN se oznamuje přehodnocení dřívějšího rozhodnutí o výstupu z WHO. Prezident vystoupil z této organizace proto, že přestala být kontrolována americkým Centrem pro kontrolu a prevenci onemocnění a dostala se do závislosti na Číně. Při absenci nových informací je Bidenovo přehodnocení dříve přijatého rozhodnutí nejspíš vedeno čistě ideologickými představami.

A po tom všem následovalo rozhodnutí o poskytnutí možnosti každému, aby uvedl svoje pohlaví podle vlastního uvážení. V kapitole „Contact us“ webu Bílého domu se požaduje uvedení svého pohlaví následovně: „mužské, ženské, neutrální nebo jiné“. Podle nových pokynů má sportovec právo výběru, v jakém druhu sportu chce startovat, zda v mužském nebo ženském.

Je možné, že všechny tyto dokumenty směřují k uspokojení některých voličů, nebo byly vypracovány v kruzích neopuritánů. Není ale vyloučeno ani to, že ukazují směr vybraný Bidenem, čemuž se těžko věří, protože prezident Trump už není u moci, ale Republikánská strana ho odvrhla. Nemá smysl bít člověku hlavou o zem a provokovat jeho voliče. A už vůbec nelze kalkulovat s tím, že takový vztah ke všemu, co bylo uděláno předchůdcem, může uklidnit extrémní levičáky z Demokratické strany. V den inaugurace se očekávala masová vystoupení trumpistů, ale to se nestalo. Nicméně nazítří skupiny Antify organizovaly bouře v řadě velkých měst s výkřiky „Pryč (Fuck!) s Trumpem! Pryč s Bidenem!“…

Takže je to prezident Biden, kdo prakticky vede zemi k rozvalu a občanské válce.

Zdroj: Voltaiernet.org, anglická verze ZDE

Překlad: st.hroch 20210210

5 5 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
12. 2. 2021 7:53

už prý přestává poznávat své sloužící v nejbližším okolí, bez silné chemie ( a příjmu dárcovského materiálu) by v podstatě byl dávno v pekle. ..

Irena
12. 2. 2021 11:06

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov prohlásil, že Rusko je připraveno k přerušení styků s Evropskou unií, jestliže z její strany přijdou sankce ohrožující citlivé oblasti ekonomiky. „Vycházíme z toho, že jsme připraveni. V případě, že opět uvidíme (jak jsme to pocítili již nejednou), že jsou proti nám v nějakých oblastech uvalovány sankce ohrožující naši ekonomiku a to i v těch nejcitlivějších oblastech. Nechceme se izolovat od světového života, ale musíme na to být připraveni,“ řekl Lavrov. „Jsem přesvědčen, že jsme již ve vojenské oblasti plně soběstační. Musíme dosáhnout stejného stavu i v ekonomice.“ http://voicesevas.ru/news/russia/57084-lavrov-zayavil-o-gotovnosti-rossii-k-razryvu-s-es-iz-za-sankciy.html Připomínám, že tohle všechno následovalo poté, kdy se evropští diplomaté podíleli na protivládních protestech… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
12. 2. 2021 21:55

Dal jsem + , ale hlavně aby se opravdu nic nesemlelo,

No on ten finanční Covid flám pustí žilou i „bohatým“ státům – dluhy se zvětší a budou zřejmé. Jak jsem psal vedle – žijeme v převratné době.

Spousta lidí nadává na Putina – já vždy doma pohladím radiátor a řeknu „Děkuji …“.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
12. 2. 2021 14:39

Litevec chatuje s Rusem: „I tvá vnoučata budou volit Putina!“
„Tvá také“, odpovídá Rus :-)

fajt
fajt
13. 2. 2021 16:59

https://twitter.com/i/status/1360449477446946816 – chce se mi z pruhované bažiny zvracet ( opravdu hodně slizké a pro obyčejné američany neskutečně ponížující). ..