Indonéská Metallica a muzikantské nebe na zemi

MelUž mne nebaví pořád psát o masové epidemii zvané „neoliberalimus“ a konci světa nutně spojeným s touto mozkovou obrnou. Pojďme na hvězdu indonéského metalu v hidžábu jménem Meliani Siti Sumartini.


Už mne nebaví pořád psát o masové epidemii zvané „neoliberalimus“ a konci světa nutně spojeným s touto mozkovou obrnou. Mám rád mimo jiné i kvalitní metal a český politický rap, což jde dobře dohromady. Tak se po muslimské raperce z Libanonu podívejte na další muslimskou muzikantku. Koho zajímá můj hudební vkus, tak tady jsou hlavní články:

A teď pojďme na hvězdu indonéského metalu v hidžábu. Jmenuje se Meliani Siti Sumartini, narozena v roce 1997, v městě Garut, Indonésie, nyní studuje design v Bundungu. Má ještě dva sourozence. Kytaru rozlišuje na obyčejnou a na sexy kousek. Tady je první klasická metalová vypalovačka v jejím podání, kapela Slayer, song Raining blood.

Dáma umí, hobluje a rifuje s neuvěřitelnou lehkostí. Podívejte se na její silné prsty a vybroušené a lehké hmaty, které by utáhly dvakrát těžší partituru. Určitě by zvládla i metalového Beethovena, jako tato dvojice zde. Líbí se mi její hráčský styl a tričko s nápisem „Čekám na pojídače mrtvol“ perfektně dokresluje potřebnou náboženskou atmosféru. Pro zahřátí hodím další kovošrotový kousek s její technikou, tentokrát klasiku Buckethead a instrumentálku Soothsayer.

A nyní přijde lahůdka. Metalový song jejich tříčlenné skupiny Helaragon, což jsou dva kluci a ona. Meliani Siti hraje s kolegou (Grizaldi Adipramasatya) vlastní skladbu s názvem Djati.

Všimněte si ve druhé polovině klasické indicko-muslimské hudby, která je zabalená v metalu. A nyní něco veselého, aneb improvizační štengrovačka této muzikantky s indonéským metalovým králem jménem Ray Brikden. Zapněte si anglické titulky.

V tomto klipu ještě Meliani Siti kapitulovala, ale v dalším kole už ne, klikněte zde:

Kdo umí, ten umí, a kdo neumí, ten čumí. To je pro změnu tento youtuber, který z USA komentuje metalovou muziku.

Líbí se mi jeho styl komentářů a sám taky slušně hobluje. Pokud se mu dá věřit, tak prý její song slyšel poprvé. Je od jejich kapely a jmenuje se Zrádce (Bendera Kuning). Okamžitě udělal rozbor hmatů a stylu a jakž takž to zvládl na svou kytaru, prý za 1500 dolarů. Jeho druhá kritika Meliani Siti (kapela Metallica, Master of Puppets) je stejně pozitivní, klikněte ZDE. Takže není žádné béčko a svůj youtubový chleba si zaslouží.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
17. 5. 2020 7:26

Tak tohle je přesně článek dokládající, proč si s Umlaufem globalisti vždy naloží jak budou chtít. Absolutní nepochopení vyšších priorit řízení vedoucích v konečném důsledku k destrukci společnosti, například to tričko s nápisem „Čekám na pojídače mrtvol“ je dost vypovídající. Ono to, co na začátku vypadá jako vzdor, co dělá z lidí ty správné „tvrďáky“, nakonec totiž vede k rozkladu kultury a tím pádem také k rozkladu státu, což v konečném důsledku učiní ze společnosti bezbrannou oběť. Asi si představuje, jak díky tomu metalu do těchto společností pronikl „duch svobody“, ne? Není to duch svobody, ale duch rozkladu, který páchne… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
17. 5. 2020 11:57

Svět je presyceny hyperanalyzami stejně pitomec blbcem. Už zase se lidem přestalo říkat to základní a podstatne. Dodnes nevime, co je Covid 19. Zato vime, že blbá je Cina.
Přičemž je právě teď více než jasne, že personálně je prvním svetovym debilem soudruh Trump. Tento revoluční atribut Umlaufovych politických uvah. Také hudryper a další tady doufají , že Trump je spesl spasitel.
Heil, Trump.
Je to přesně tentyz kreten, který hleda prostor pro svůj vyvolený lid.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
17. 5. 2020 12:32

Umlauf je limitovan. A to tak, že velmi.
Havlem a jeho osobní katastrofou. Vůbec si neumím predstavit, co by se delo, kdyby na tomto /na Havlovi/ morálním deviantovi chtěl dneska odpověď na jakoukoli aktuální zalezitost. Co s tim?
Trump – Havel, dneska jedna a ta samá p.rdel.
Studia v USA. Něčím podminena.
Trockistka Uhlova. Vlastně SABATOVA. To je velmi zajímavé spojeni. Petr Uhl dostal jakési ocenění ODSudetaku. Jak je to mozne?
Klerik. Jezuita.
Vážně si někdo mysli, ze takovýto koktail je jenom kolorit na pozadí covid?

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
17. 5. 2020 12:57

Ireno, bacha! Teď nám vévodí slova “ principal“ a “ podcast“.
A prave to je treba. Mateni pojmu.

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
17. 5. 2020 13:36

Ireno, kromě toho , že světu a infosystemu vládnou idiokrati , tak všude funguje cenzura. Kam se sere bolsan. Někam něco napises, ale umělá IQgence už tusi, kam miris.
Bolsevik trpel humor. Idiokracie už se s tím nepare.
A Umlauf?
Vzkazuje nam, jak v Indonésii zvládli metal.
Umlauf jako You Tube.
Podcast systemu.

orinoko
orinoko
17. 5. 2020 10:47

Zajímavá reakce. A celkem dost necekana.

Irena
17. 5. 2020 11:09

Tady je jeden seriál – obsahující spoustu opravdu nechutných údajů a fakt. Je zajímavé, že je asi původem z Holandska, jestli jsem to dobře pochopila, tady je s překladem do ruštiny, ale určitě bude někde originál v angličtině. Stojí za to se na něj podívat. Vypadá to na odpis velké části zprofanované elity, přičemž na povrch vyplavou fakta, ze kterých se lidem opravdu bude dělat špatně. Trump je tam ovšem líčen jako spasitel lidstva a superman v jedné osobě. Ten konec vypadá moc pěkně, úplné Království Boží na Zemi. K tomu bych ovšem já zůstala poněkud skeptická. Spíš mi to… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
17. 5. 2020 11:15

Já dneska celkem obyčejné vstupují do České státní správy s pozdravem HEIL. Bývá to poprask. Ale jen do do chvile, než sdelim, že Novotný z pražských Reporyji je můj dobrý znamy.

Irena
Reply to  Irena
18. 5. 2020 13:36

Ono už je to s českými titulky, omlouvám se, nevěděla jsem

https://www.youtube.com/watch?v=jYj2gKwRTbI&list=PLv9MadrOdoYr1mN7F-7nWchtmqPTs0uUM

dixi
Reply to  Irena
19. 5. 2020 13:33

Není třeba se omlouvat, díky, že jste to sem vložila. Když si chci něco přeložit překladačem, nejde to. Už několik dní. Překladač byl sice poněkud kostrbatý, ale smysl článku zůstával.Jasna cenzura , to aby jedince odradilo hledání , a když už najde, tak reklama na téměř celou plochu.,To samé automatické doplňování slov, aby jeden hlídal každé písmenko, vždy je možno odkázat na nedostatečnost či chybu systému. Počítají , že spoustu lidí otráví.

dixi
Reply to  dixi
19. 5. 2020 16:20

Zhlédla jsem to, v druhé polovině přestaly jít české titulky, ale nevadí, jsou tam podle mého pravdy i úplné bludy.

orinoko
orinoko
17. 5. 2020 11:42

Tohle je granát do rvacky. Já nestačil zirat na Heydrichuv cit pro vůdčí lejno. Samej žid , samej zednar, a sám v tom jel. Ten jeho rypak je kouzelnej. Souvislosti jsou přímo genialni. O germánském genitalu nemluve.
Takhle se vede třídní boj s wermachtem české TV kraksny. A těch dalších udu typu Prima CNC.
Lidi jsou presyceny lejny typu Global nebo Primogenital. Chybí práce drobna. Zdrobnelina. Či přímo hit.

http://www.novarepublika.cz/2020/05/petr-zantovsky-jak-jsem-potkal-knihy.html#comment-form

orinoko
orinoko
17. 5. 2020 12:42

Tato doba není „o limitu“ systemu. Tato doba je „o limitu“ lidi.
A dnešní svet tvoří idiokrati.
Ale příslušnou analýzu si nikde neprectete. I současné analýzy se na současné idiokracii prizivuji. Jsou na ní životně zavisle. Cvokar bez blázna, umělec bez dotaci, pero bez pytla, predátor bez obeti, pravda bez lzi….
Kam by ten svět asi dospel?:

Gatta
Gatta
17. 5. 2020 13:24

U té virzuozní (dá li se to tak u metalu nazvat) musimky jsem si vzpomněl na jednu starou vypalovačku od božských Queen. Tak něco pro jejich fanoušky.

Orinoko ji jistė dobře zná velmi dobře … :-)
https://m.youtube.com/watch?v=5-zh0a6nDTo

Dana
Dana
17. 5. 2020 16:46

Hi.Hi. V Americe maji muslimskou raperku tez, pochazi z nizsi spolecenske vrstvy, mysli si o sobe, ze je „cool“. Jeji prednes ma byt vniman jako zpusob emancipace, coz u muslimskych divek doufam, trochu zapracuje .Pro jejich a nase dobro. Nicmene, rap muzika je hlavne o rozkladu spolecnosti, v tomto pripade muslimske komunity, coz beru taky jako ukaz kladny. Rozklad jejich kultury pomuze zapadni civilizaci. Kazda troska k neutralizaci pomuze. V sirem muslimskem svete jsou tyto umelkyne v hijabu brany jako disidentky a prukopnice progresivniho sveta. Avantgardni. Vyborne. Mozna zacnou divenky jist na podiu zive netopyry jako blahe pameti Ozzy Osbourne,… Číst vice »

Patrik
Patrik
17. 5. 2020 18:15

„A teď pojďme na hvězdu INDONÉSKÉHO metalu v hidžábu.“ Nechápu smysl toho sdělení. Indonésie je totiž zemí s největším počtem muslimského obyvatelstva na světě, to za prvé. A za druhé je Indonésie přímo vzorem multikulturalismu, když tam vedle sebe žijí nejrůznější etnické, jazykové a náboženské skupiny a heslem Indonésie je „Jednota v rozdílnosti“. Náboženské kořeny Indonésie sahají k Persii, dále k budhismu a hinduismu, později tam byl zaveden i islám. A tento vzor multikulturalismu nepřekvapuje, když téměř čtyři století byla Indonésie kolonií Holandska. Proč tedy takové podivení nad spojením metalu a hidžábu zrovna v INDONÉSII… A to dokonce s tolika… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
18. 5. 2020 8:31

Zklamaně musím opět doplnit, že můj článek s videí k 9. květnu v Rusku tady neprošel, ale článek s hafo videí k metalu v hiždábu v Indonésii tady má takový publikační prostor… Volbu respektuji, ale můj smutek a zklamání jsou po publikování tohoto článku ještě větší, než se mi dosud dařilo rozchodit … PS: Nikoho nenutím, aby stál na straně Ruska, ale vzhledem k tomu, co se děje v ČESKÉ Praze, mi v rámci objektivity přišlo jako důležitější ukázat, že ne všichni v Česku s kroky těch tří podpindosnických pražských starostů souhlasí. A že mi to přišlo jako mnohem důležitější,… Číst vice »

Rado Miko
17. 5. 2020 19:33
Buchtik
Buchtik
17. 5. 2020 20:02

A co tak něco hezkého slovanského na styl Apocalypticy?
https://www.youtube.com/user/silenzium2004/videos
A nebo něco prostě jen slovanského na styl Apocalypticy?
https://www.youtube.com/channel/UCQYPNxA0Qhg4qkK8dIvd9nw/videos
https://www.youtube.com/user/dmitrykalinin/videos
To pan Umlauf ale nejspíš nezná, protože to není navlečené v hidžábu… Hlavně, že je článek ohodnocen cenou 450,- Kč. A ohodnotil ho pan Umlauf sám, nebo si na to zadal nějaký audit?

Dana
Dana
Reply to  Buchtik
17. 5. 2020 23:13

Ja mam dojem, ze pan Umlauf ma radsi neco udernejsiho a agilnejsiho nez je slovanska neha v Apocalyptice.
Cena 450,-Kc se mi zda primerena a jak sam prohlasil v clanku 27.4.2020,
„““““Dluhy musí někdo zaplatit, že ano, a jedno procento to nebude.“““““
:-D

Bety
Bety
18. 5. 2020 14:23

Přiznám se bez uzardění že metal nemiluji. Myslím, že to takto cítí mnoho lidí, ale nepřiznají to, protože metal je cool. A kdo nectí co je cool, ten je vůl.