J’Accuse! Genové „vakcíny“ zabíjejí lidi. Vlády po celém světě lžou svým lidem a občanům, kterým údajně slouží

 

Foto: Zdroj

Global Research, 21. 7. 2021

Doctors For Covid Ethics (D4CE)

Naléhavý otevřený dopis s informacemi pro:

 • Všechny občany Evropské unie (EU), Evropského hospodářského prostoru (EHP) a Švýcarska
 • Všechny občany Spojeného království Velké Británie a Severního Irska (UK)
 • Všechny občany Spojených států amerických (USA)

Adresáti:

 • Evropská agentura pro léčivé přípravky (The European Medicines Agency – EMA)
 • Regulační agentura pro léčivé přípravky a zdravotnické výrobky (The Medicines And Healthcare Products Regulatory Agency – MHRA)
 • Americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (The United States Food And Drug Administration – FDA)
 • Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (The Centers For Disease Control And Prevention – CDC)

Vážené dámy a pánové,

Oficiální zdroje, jmenovitě EudraVigilance (EU, EHP, Švýcarsko), MHRA (Velká Británie) a VAERS (USA), nyní evidují více zdravotních následků a úmrtí při aplikaci vakcín proti „Covid“, než u všech předchozích vakcín za celou dobu, co se sledují vedlejší účinky vakcín.

 • EU / EHP / Švýcarsko do 17. července 2021 – 18 928 úmrtí souvisejících s injekcemi Covid-19 a více než 1,8 mil. poškození podle databáze EudraVigilance.
 • Spojené království do 7. července 2021 – 1 470 úmrtí související s injekcemi Covid-19 více než 1 mil. poškození podle MHRA (databáze Yellow Card Scheme).
 • USA do 9. července 2021 – 10 991 úmrtí související s injekcemi Covid-19 a více než 2 miliony požkození podle databáze VAERS.
 • CELKEM za EU / UK / USA – v červenci 2021 bylo dosud hlášeno 31 389 úmrtí souvisejících s injekcemi Covid-19 a téměř 5 mil. poškození.

Poznámka: Je důležité si uvědomit, že výše uvedené oficiální údaje (hlášené zdravotnickým orgánům) představují pouze malé procento skutečných údajů. Kromě toho lidé každý den umírají (a trpí zdravotními následky)  injekcí. Mějte na paměti, že oficiální údaje jsou v době psaní (21. července 2021) zjevně vyšší než v době uzávěrky uvedené výše, tj. 7. července 2021 (Spojené království), 9. července 2021 (USA) a 17. července 2021 (EU / EHP / Švýcarsko).

Mainstreamová média o této katastrofální situaci neinformují, přestože výše uvedená oficiální čísla jsou veřejně dostupná.

Jde o nesporně nepřehlédnutelný varovný signál a Doctors for Covid Ethics v souladu s všeobecně uznávanými etickými standardy pro klinické studie požadují okamžité zastavení  vakcinačního programu proti „Covid“.

Pokračování programu s plnou znalostí probíhajícího vážného poškození zdraví a úmrtí dospělých i dětí představuje zločin proti lidskosti / genocidu, za kterou ti, u nichž se zjistí, že jsou odpovědní nebo spoluvinní, ponesou osobní odpovědnost.

ZPRÁVA LIDEM:

Vlády po celém světě lžou lidem, občanům, kterým údajně slouží.

Výše uvedená čísla ukazují, že vakcíny mRNA jsou smrtící.

S pozdravem,

 

Doctors for Covid Ethics

 

Odpověď od EMA na jeden z otevřených dopisů

Námět: Clair

Překlad: Stan

4.7 26 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
26. 7. 2021 12:58

Skutečnost, že vlády a jejich mediální kolaboranti po celém světě občanům lžou, je nejen poctivým doktorům už dávno jasná. Akce „Covid-19“ se snahou odvrátit ekonomický pád dosavadního Systému byla připravována celá desetiletí. Důkazy o tom podaly samy elity světa už na začátku milénia, kdy i Holywod o tom natočil několik symbolicky horrorových filmů. Příklad? 
https://uloz.to/file/a3R7BU4ndXc7/the-invasion-2007-1080p-brrip-x264-cze-eng-mkv#
Co s tím mohou lidé dělat, je jednoduché – na „akci Covid“ nespolupracovat.

Bety
Bety
26. 7. 2021 14:01

Pokud tento a další články a videa budou dál ignorovat mainstreamová média nedá se říct, že to většina občanů skutečně ví. Mně například došel dopis od VZP, abych se honem nechala zaregistrovat na očkování, protože je vyzkoušené a zcela bezpečné, a že je bezpečné i v případě chronických obtíží. Za zvlášť povedené považuji ujištění, že plošné očkování se osvědčilo při vymýcení dětské obrny, v čemž bylo Československo první na světě. Lidem těžko dojde, že to bylo očkování zcela jiného typu – pro neznalé je přece očkování jako očkování. A také jich moc neví, že např. po Gatesově očkovací akci a… Číst vice »

idiotronic
Reply to  Bety
27. 7. 2021 6:45

Protože na heslo GATES OBRNA INDIE reaguje Google bezpočtem odkazů,napadá mne následující: Imunizace proti obrně se provádí živým virem, který byl zmrzačen průchodem přes opičí ledviny (například). Je schopen způsobit nákazu, ale jen její první chřipkovou fázi, není schopen napadnout nervové tkáně. Zanechává imunitu. Ale pozor: Průchodem přes střevní trakt virus obnoví svoji plnou virulenci a opouští tělo jako nebezpečná nákaza, která musí končit v klasické hygienické soustavě. Pokud například ,,pampersky“ skončí na divoké skládce, kde současně jiné děti z chudších vrstev, bez imunizace hledají mezi odpadky šrot do sběru, máme tu zkrat, z něhož se nákaza může šířit.Ale to… Číst vice »

PPK
PPK
26. 7. 2021 14:19

přišlo mi poštou ranní …

Ale plebs bude muset mít roušku v MHD i přes letní vedra. Dělají si z nás prdel.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  PPK
27. 7. 2021 9:42

Lejno, Micron, Burel, MerkHELL a nějaký další chmaták. Fotka má jeden zásadní nedostatek – chybí na ní coblihovo Ďourová z Jurské Kakánie.

idiotronic
26. 7. 2021 17:37

Imunizace proti TBC (nejde o virové onemocnění) se ukončuje, když je počet nežádoucích účinků neúměrně vysoký ve srovnání s počtem aktivních případů.
Nežádoucí účinky člověka nezabíjejí, ale jejich forma vyžaduje dlouhodobé léčení (např. kostní forma). V ČSSR se o ukončení uvažovalo v roce 1989, to se odložilo a v současnosti se opět uvažuje o ukončení imunizace (pokud volný pohyb osob, odpovědný za COVID se neprojeví opět negativně).

orinoko
orinoko
27. 7. 2021 7:59

Nic není nového. Teď před odchodem mi běží TV a v ní Kobra 11. Zajímavé!! Celá covid kauza je v ní rozebrána jako hrozba, jen covid se jmenuje pandora. A když jeden varoval před zapojením hygieny a felčarů do pandory, tak ho vyvedli jako šílence.
Celé to mělo jako zápletka proběhnout někdy v roce 2003. /?/
Je tam snad všechno. Jen název pro „věc“ je jiný. I to, že na běžnou chřipku umírá obrovské množství lidí se tam rozebralo. Proto bylo možné „věc“ dobře zabalit s představou Apokalypsy.