Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 19. 7. 2021

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Putinův článek o Ukrajině * O projektu Antirusko * Existuje mezinárodní terorismus ve vzduchoprázdnu? * Výhody unitárního státu

K dispozici nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

4.6 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
26. 7. 2021 15:37

Pjakin se často vrací k rozdílům mezi ruským světem a tím západním, anglosaským. V té souvislosti bych připomenula např. hladomor v Irsku v polovině devatenáctého století. Po opakující se neúrodě brambor v důsledku jejich napadení plísní zemřelo hlady asi jeden a půl milionu Irů, další miliony emigrovaly do celého světa. Což o to, neúroda není v historii nic nového (ale pokud se o ní mluví a mluví týká se zřejmě jen Ruska). Ale – zatímco lidé v Irsku padali hlady jako mouchy, obilí a další zemědělské produkty ovšem kromě brambor – se dál z Irska vyvážely do Anglie ve velkém.… Číst vice »

idiotronic
Reply to  Bety
26. 7. 2021 17:13

Nabízí se srovnání o úpění Čechů, Poláků,Finů , Slováků pod cizím jařmem (schválně používám otřepanou frázi), ale rozdíl je jasný. Irové mají svůj jazyk jen jako menšinový.

Bety
Bety
Reply to  Bety
27. 7. 2021 12:17

Ještě bych dodala, že počet obyvatel v Irsku se už nikdy nevrátil na původní výši – úbytek činil na konci 19. století nejméně 40%.
Přitom je zajímavé, jak nás už před časem informoval Sio, že po tom neustále propíraném hladomoru na Ukrajině byl naopak statisticky zaznamenán mírný nárůst počtu obyvatel. No není to divné?
Zato teď, když se Ukrajinci těch zlých bolševiků zbavili, jejich počet taje jako sníh na slunci. Dělají po celé Evropě za pár šupů, aby jejich rodiny doma neumřely hlady.

orinoko
orinoko
Reply to  Bety
27. 7. 2021 13:16

A bude hůř. Je to území, kde se mělo válčit proti Rusku. Frontálně, na komoru. Dneska je to země v naprostém úpadku, kterou záchud živit nechce a rád by ji nechal na krku Rusku. – Starej se o náš průs@r a měj to jako svoje slovanské poslání. Rusku stačí Bělorusko na vydatné ztrátové výdaje. Ale co je vlastě ztráta? Soudruh běhna Trumpifajksl chtěl za taková aktiva CIA nehorázné čmrdlíky. Plať a já ti zvýším daně. Ruské výdaje v Sýrii, Libyi, Venezuele, Nicaragui, na Kubě a ve Středoafrické republice mají hodně dlouhodobou návratnost. Ovšem takový je svět. Říká se tomu strategie.… Číst vice »

Aleš
Aleš
Reply to  Bety
28. 7. 2021 7:13

Statisticky vzato je každý průměrný euroatlanťan parazit parazitující na zbytku světa.