Jaké pasažéry vozí tajně v noci do Německa přistávající letadla?

aneb I nás čeká horký podzim

Veřejnost má být, jak se zdá, uspána a uklidněna. Média nás již nezneklidňují zveřejňováním snímků davů běženců ani ze Sýrie, Afriky, Afghanistánu, Bangladéše nebo Pákistánu. Jakoby vše utichlo a ohrožuje nás jenom Erdogan a Putin. Bertelsmann zahájil v Německu celoplošnou kampaň na téma, jak migrace pomůže postavit na nohy německé hospodářství , přestože existuje dostatek seriózních studií, které dokazují, že není dostatek pracovních míst a naopak se počet nezaměstnaných žadatelů na pracovních úřadech zvyšuje.

Česká republika a s ní další země jsou napadány, že profitují z EU dotací, ale že nechtějí uprchlíky. Jsme prý vítězi v EU, profitujeme z dotací a dosahujeme údajně 83 % výkonnosti proti průměru EU. Pro porovnání: Bývalé země NDR dosahují 86 %! To je sice materiál na velký rozbor, ale na to není v tomto článku prostor.

Východní Němci alespoň dostali vyrovnání k platům a důchodům , aby se alespoň přiblížili trochu úrovni v západní části Německa. Solidární přirážka k daním, která měla být již dávno odstraněna, je udržována i nadále a bude nyní zřejmě sloužit k financování nově příchozích.

Jenom my, ti Slované a Maďaři jsme nevděční a nesolidární. K této kampani se dokonce propůjčil i můj jinak oblíbenec Dr. Joachim Jahnke, který srovnává hospodářský růst, jehož jsme prý dosáhli díky Západu a měli bychom tedy být vděční a akceptovat požadavky Bruselu a respektovat rozdělení migrantů dle kvót. Podívejte se na ty naše úspěchy. Jako kdyby to něco vypovídalo o skutečném stavu země. Ukazatel HDP na obyvatele v paritě kupní síly: takhle se mediálně z lidí dělají blbci!

Fantazie. Nemáme žádný systém sociálního bydlení, důchodci přežívají za nedůstojných podmínek a desetitisíce matek nemají na obědy pro děti, protože kolonie Česká republika poctivě pracuje za hladové mzdy a odevzdává, co se vyprodukuje našim korporativním chlebodárcům a bankám do zahraničí. Ale máme držet „hubu a krok“.

Možná, je to na okraj, ale souvisí to i se situací, která na podzim pravděpodobně bude eskalovat. Alespoň podle toho, jak to vypadá u sousedů. V Rakousku se konají přípravy v podobě plánu „Grenze dicht“ (těsné hranice), který má být realizován od října.

Prezident Zeman spoléhá na svoji manželku. Co to máme za chlapy v České republice?

Paní Zemanová si opatřila legálně zbraň a absolvovala výcvik, že svého manžela dle jeho slov „ochrání“. Já sice zbrojní průkaz nemám, ale dobrý pocit také ne. Protože bych mého manžela chránila tak akorát svým tělem. Žerty stranou – prezident Zeman má asi dost informací a nevěřím, že chce český národ jenom strašit. Připravme se, že tlak bude stoupat a média budou mlžit.

Ředitel Frontexu Leggeri chce otevřít legální cesty do Evropy

Pan Leggeri současně varuje před tím, že se v Egyptě vytváří nový „hot spot“ a na příležitost dostat se do Evropy čekají 2 miliony lidí, 300 tisíc je na cestě ze západní Afriky – Eritrey, Senegalu, Gambie, Pobřeží slonoviny (více zde), tedy ze zemí, do kterých už nakráčela evropská či americká noha ve vojenských botách na pomoc „demokracii“. Přitom by stačilo málo – vypráskat z Afriky MMF a mezinárodní rothschildovské úžernické banky.

Mezitím údajně fungují lodě německého Bundeswehru (na obrázku níže je loď Bundeswehru Werra) a lodě agentury Frontex jako taxíky. Našli se dobrovolníci, kteří sledují pohyby lodí ve Středomoří a jejich vzdálenosti od pobřeží a vznášejí nepříjemné otázky.

Je sice chvályhodné, že lodě zachraňují lidské životy, zejména mladé africké muže, kteří si občas, aby se neřeklo, vezmou s sebou nějakou ženu či dítě jako rukojmí, a převážejí uprchlíky do Itálie. Jenže situace v Itálii přestává být v těchto dnech zvladatelnou.

Řešením je podle ředitele Frontexu otevření legálních cest do Evropy, protože „jen tak se dá bojovat pašeráky“, říká. Jako kdyby se nevědělo, kdo pašeráky organizuje a financuje celý proces „stěhování národů“. Jako kdyby legální cesty neexistovaly. Existují, ale Evropa není nafukovací a především nedělá nic pro zastavení krvelačné dobyvačné politiky.

Němci zpochybňují legálnost nasazení lodí Bundeswehru v operacích ve Středozemním moři. A řada informantů nezávislých německých webů tvrdí, že německé lodě zachraňují pasažéry plovoucí na vratkých gumových člunech pár kilometrů od afrických břehů.

Lodě Frontexu se pohybují na hranici mezinárodních vod a nahrávají tak organizovaným bandám pašeráků, aby vysílané čluny velmi mizerné kvality posílali jeden za druhým na moře a aby jejich instruované osádky po pár kilometrech hlásily SOS. Přetížené gumové čluny by normálně těžko překonaly vzdálenost 330 kilometrů mezi italskou pevninou a africkými břehy. Vzpomeňme na první lodě s uprchlíky po svržení Kaddáfího režimu. Byly  to vesměs větší lodě a počet obětí, pokud ztroskotaly, tomu také odpovídal.

Faktem je, že nemáme přehled, kolik osob je denně převáženo na evropský kontinent a kde všichni tito migranti končí.

Absurdnost celé evropské operace EUNAVFOR MED dokresluje skutečnost, že například finští námořníci jsou vyzbrojeni pistolemi a noži, poněvadž předpokládají, že mezi uprchlíky mohou být také teroristé. Zatímco operace „Suverénní hranice“ australské vlády, spuštěná v roce 2013 (viz toto video)  je úspěšná, operace EU vede pouze k tomu, že se lodě Frontexu stávají komplici ilegálního, organizovaného pašeráctví a povzbuzují ho.

Čilý ruch na německých letištích po půlnoci. Už ale víme, o co jde

Z Německa přicházejí informace o nezvyklém ruchu na některých letištích v rozmezí mezi půlnocí a šestou hodinou ranní. Že by se naopak zvýšil počet turistů toužících po dovolené v Turecku nebo Řecku? Cestovní kanceláře hlásí něco jiného.

Na letišti Kolín-Bonn přistávala v pondělí a úterý jedno letadlo z Turecka a Řecka za druhým téměř s minutovým intervalem. Pak zase letadla odlétala a na cedulích dle svědků stálo destinace „neznámá“. Zatímco přes den přistálo v pondělí pouze jedno letadlo, v rozmezí od půlnoci do rána jich bylo jedenáct. V oficiálních letových řádech informace o těchto letech není. Zde je přehled přistávajících letadel v Kolíně nad Rýnem v pondělí v noci:

00:30 Uhr: Heraklion (Griechenland)

a v úterý: 00:40 Uhr: Thessaloniki (Griechenland)
00:55 Uhr: Istanbul (Türkei)
00:55 Uhr: Adana (Türkei)
01:25 Uhr: Izmir (Türkei)
01:25 Uhr: Istanbul (Türkei)
01:50 Uhr: Adana (Türkei)
02:25 Uhr: Antalya (Türkei)
02:40 Uhr: Antalya (Türkei)
02:45 Uhr: Antalya (Türkei)
02:50 Uhr: Antalya (Türkei)
04:20 Uhr: Ankara (Türkei)
05:35 Uhr: Nador (Marokko)
06:05 Uhr: Izmir (Türkei)

Zde úterý:

00:55 Uhr: Istanbul (Türkei)
00:55 Uhr: Adana (Türkei)
01:25 Uhr: Izmir (Türkei)
01:55 Uhr: Antalya (Türkei)
02:40 Uhr: Antalya (Türkei)
02:50 Uhr: Antalya (Türkei)
03:55 Uhr: Istanbul (Türkei)
04:10 Uhr: Marsa Alam (Ägypten)
05:30 Uhr: Istanbul (Türkei)
06:05 Uhr: Izmir (Türkei)

Totéž v menším se odehrávalo v Düsseldorfu a Hannoveru. Ve Wunstorferu je pouze vojenské letiště Bundeswehru, kde nepřistávají normálně civilní letadla. Přesto si místní všimli, že zde již nějaký čas přistávají v noci civilní osobní letadla a následně opouští letištní areál velké množství autobusů. Jakoby se něco mělo ukrýt před veřejností. Nakonec se německá kancléřka po teroristickém útoku v Mnichově vyjádřila jasně: „Wir schaffen es“. Tak se zřejmě vláda odhodlala řešit nespokojenost obyvatelstva a dováží „odborné pracovní síly“ potajmu. Ukáže-li se informace o leteckém dovozu migrantů jako pravdivá.

Jistě se brzy ozvou další svědci a skutečnost nebude možné před veřejností utajit. Možná jsou to právě tyto informace, které nám prezident Zeman zamlčel. Evidentně ale jsou politici zklamáni nepochopením voličů pro ilegální a nekontrolovanou migraci do Evropy.

Jak řekl německý prezident Joachim Gauck v rozhovoru pro německý rozhlas:“ Elity jsou v pořádku, jenom obyvatelstvo momentálně není v pořádku“.

Je na čase lid vyměnit, a to třeba potajmu. Obzvláště, je-li jako nyní v Německu před volbami

Loni přišlo do Německa 1,1 milionu uprchlíků, z toho 428 tisíc ze Sýrie. Po událostech v Kolíně a útocích na obyvatele, zejména na ženy, má vláda evidentně strach a nechce ventilovat na veřejnosti další vlnu nově příchozích, kterou organizují němečtí úředníci – následování rodinnými příslušníky.

Právě v těchto dnech jsou německé zastupitelské úřady přetíženy vyřizováním žádostí o víza kvůli následování rodinných příslušníků. Zejména neziskové organizace zuří, že se o tom nepíše a nevyvolává se dostatečný tlak na rychlejší přesídlování rodinných příslušníků azylantů v Německu. Média mají zřejmě nařízeno mlčet.

Nejsou turisti a levné letenky na noční charterové lety jsou výhodné i pro německou kasu

Jak ukázaly další informace, poloprázdná nízkonákladová letadla jsou doplňována rodinnými příslušníky azylantů z loňského roku. Kolik jich však přepraví, pokud má průměrná žena 3 děti? Spolkový úřad řekl na konci roku 2015, že zhruba 500 tisíc. To se musel střelit do kolena, protože počet žádostí o následovnický azyl, které k 30.6. 2016 nejsou vyřízeny, je 526 276. Proto také posílá německá vláda svým zastupitelským úřadům do Bejrútu, Káhiry, Istanbulu, Ankary a Ammánu úředníky na pomoc, jelikož některé úřady vyvěšují již bílou vlajku a varují, že vyřízení víz trvá až 5 měsíců.

Dá se tedy očekávat, že do konce roku přijde do Německa, respektive bude dopraven letadly další 1 milion lidí.

Navíc má fungovat projekt s Turky, který je zatím pozastaven. Výměna ilegálních migrantů za legální z utečeneckých táborů v Sýrii 1:1. Zatím se jich podařilo vyměnit do tisícovky a Evropa se stala nástrojem Erdoganova vydírání.

Očekávejme stále větší tlak ze strany Bruselu a Německa a tresty, které na nás připravují

Výše popsaný vývoj neznamená pro Českou republiku, že se nás problém netýká. Co bychom se vzrušovali, když tu žádné uprchlíky nemáme, že? To je nejčastější argument mediálních presstitutek. Politici mají ale před volbami strach, to je evidentní. Neseme však také svou vinu: naše účast v operacích NATO a mlčení k válkám na Blízkém východě a podpora krvelačné politiky USA, od které se nedokážeme hlasitě distancovat, z nás dělá také viníky.

Koho volit?

Zatímco v Rakousku vsadili zelení na bývalého komunistu a svobodného zednáře Van der Bellena a jejich diktátorská rétorika je v současné době horší, než co jakou zažili za komunistů, v Německu je horkým kandidátem na nástupce Joachima Gaucka syn íránských imigrantů a praktikující muslim Navid Kerman, který se přeje odstranit z veřejnosti všechny kříže. Doufejme, že ani jeden z nich neprojde.

Co ale naše malá zemička? Můžeme ještě volit stejné strany, které jsou na scéně posledních 25 let? Ty, které zrazovaly zájmy voličů doposud? To je cesta do pekla.

Pouze ti, kteří chtějí prosadit referendum, prohloubení demokracie, zpochybní naši účast v NATO a budou chtít přestavbu EU na zcela jiných, férových základech, by měli mít šanci.

Zdroje:

http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/deutschland/markus-maehler/tief-in-der-nacht-bundesregierung-schleust-fluechtlingsmassen-ueber-flughaefen-ein.html

http://www.tagesspiegel.de/politik/fluechtlinge-im-mittelmeer-viele-offene-fragen-vor-bundeswehreinsatz/11686910.html

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
11. 8. 2016 21:44

Keďže u nás nikto nechce ani Bohovi byť proletárom,treba doviezť podľa Ondreja Neffa – exoproletariát aby vznikla vrstva principiálne nespokojných obyvateľov s krajne neistým postavením a ešte menej istou budúcnosťou,ktorej nebude možné nič ponúknuť.Len islamisti ponúknu radikálne riešenie,ktoré vôbec nepovedie k svetovej revolúcii a zvrhnutiu kapitalizmu ako si to predstavujú socialistickí progresivistickí idioti (čítaj neomarxisti).Stane sa len to,čo sa stáva vždy,keď niekto ponúkne frustrovaným masám,že s oporou ideí môžu vraždiť a kradnúť.
Ondreja Neffa spisovateľa,som uznával.Ondrej Neff antikomunista,vzbudzuje vo mne nechuť.Týmito výrokmi,ktoré som voľne parafrázoval ale vyjadril pravdu,ktorej nemožno oponovať,len ju priznať.

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
11. 8. 2016 22:27

Pro organizátory světa není myslitelné, aby se EU rozdělila, byť jen postojem k nájezdníkům, neboť by zásadně mohly být ohroženy jejich plány. Jsou náznaky, že Brusel změní svoji politiku, nebude prosazovat kvóty, ale zvýší přitažlivost pro nájezdníky i chudších východních zemí, prosazením rovností sociálních podpor. Svým služebním politikům a vládám v chudých zemích usnadní prosazení úkolu příslibem kompenzací, které ovšem nebudou trvalé ani dlouhodobé. Jakmile se se přišelci v těchto zemích zabydlí, mají vystaráno a občané postaráno o problémy… Tak se těšme a neziskovky budou mít pré… v tisku slouhové vše prosvětlí korektním slovníkem září sluneční humanity .

Gatta
Gatta
12. 8. 2016 6:48

Tak nějak pořád čekám, že se probudím …

cnemo
12. 8. 2016 9:38

Tento princip je používán i lokálně. V Karviné takto „tajně“ stěhují cikány do bytů RPG. Nějaký občan na to upozornil a tak radnice podala trestní oznámení na neznámého pachatel pro šíření poplašné zprávy. A pak si přečtete zprávu radnice o demografickém vývoji ve městě a co si myslíte, že tam je? :)

Gatta
Gatta
12. 8. 2016 10:07

Re cnemo – :-)

Jo jo – slovo se ocitne na indexu a objeví se jiné, ještě horší … a takových slov by se našlo … a když dojdou, tak si lidé vytvoří nová, nebo použijí v tomto výzmanu klidně jakékoliv vlastní mebo podstatné jméno. A všichni tomu budou rozumět. A to ani nemluvím o změně významu věcí i pouhou jen změnou tónu hlasu při mluveném projevu. To je prostě kultura – to je živé.

GRENZER
12. 8. 2016 10:11

Napadlo mě, že by se mohlo dohledat, ty tajné noční lety, přes web FLIGHT RADAR . Prý se tam dá hledat i zpětně. Ale jak, na to jsem bohužel nepřišel :-( https://www.flightradar24.com/51.08,10.23/6

peter.
12. 8. 2016 11:12

fajt napsal
Karviná je mrtvé město

Fajt:
Jazvec si vždy vybuduje komfortnú noru.Pohodlnú,ťažko prístupnú a bezpečnú.
Líšky to vedia a tak keď pán jazvec nie je doma,vniknú mu do nory,vyserú a vyštia sa mu do nej a zmiznú.Keď sa pán domáci vráti domov, uvidí a hlavne ucíti ten svinčík a znechutene odíde,aby si vybudoval novú noru.Potom sa líška vráti a býva si v novom byte,využíva ho aj s celou rodinou až kým byt „nevybýva“.Potom si najde nového jazveca,s novou norou.

fajt
12. 8. 2016 11:23

ale za to si koupili první ligu ( koník Mašlej to už u Pelty zařídil ) a pořídili přeplácaný stadion, na kterém se opičáci z rathausu taky pěkně zahojili …. a jak falšovat ( třebas demografické ) statistiky by mohli zdejší bakalovic koňští handlíři vyučovat v samotné americe – tak hrdé a prosperující město to bylo a po demokraturnických létech se z něj stal oranžový neopravitelný Stalingrad, snad je za to někdo někdy i potrestá. ..)

fajt
12. 8. 2016 11:28

peter. napsal Fajt: Jazvec si vždy vybuduje komfortnú noru.Pohodlnú,ťažko prístupnú a bezpečnú. Líšky to vedia a tak keď pán jazvec nie je doma,vniknú mu do nory,vyserú a vyštia sa mu do nej a zmiznú.Keď sa pán domáci vráti domov, uvidí a hlavne ucíti ten svinčík a znechutene odíde,aby si vybudoval novú noru.Potom sa líška vráti a býva si v novom byte,využíva ho aj s celou rodinou až kým byt „nevybýva“.Potom si najde nového jazveca,s novou norou. asi tak, co taky chtít od téhle mafie, že –?oh=0324b490f1bceb8661d2b299b8ba707c&oe=584F6503 ale než zase znova budovat nové město ( tedy noru), tak raději budu zuřivě… Číst vice »

fajt
12. 8. 2016 11:46

comment image?oh=6b047b5b513dcb76d9bd4e5220062d66&oe=584FF93E – a někteří znají jenom toho Luďka … Koudelku … a pak ještě Chocholouška, který by dnes měl tolik práce, že by nakonec sám skončil v blázinci. ..)

peter.
12. 8. 2016 12:39

peter. napsal Fajt: Jazvec si vždy vybuduje komfortnú noru.Pohodlnú,ťažko prístupnú a bezpečnú. Líšky to vedia a tak keď pán jazvec nie je doma,vniknú mu do nory,vyserú a vyštia sa mu do nej a zmiznú.Keď sa pán domáci vráti domov, uvidí a hlavne ucíti ten svinčík a znechutene odíde,aby si vybudoval novú noru.Potom sa líška vráti a býva si v novom byte,využíva ho aj s celou rodinou až kým byt „nevybýva“.Potom si najde nového jazveca,s novou norou. Priznávam,že som sa s podobným správaním líšok nestretol a informáciu o tom mám len z bájky Rudolfa Těsnohlídka.Je možné,že líška Bystrouška sa správala inak,ako… Číst vice »

fajt
12. 8. 2016 15:04

a víte, jak česku říkají dnešní němci ??

Schweine zona. ..)

GRENZER
12. 8. 2016 15:23

Čilý ruch na německých letištích po půlnoci.
Screenshot:
http://jpeg.cz/images/2016/08/12/JM9H.png
Screenshot z diskuze na FB:
http://jpeg.cz/images/2016/08/12/unSy5.png
Tak nevím…

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
12. 8. 2016 22:43

Podivná diskuse, většinou mimo téma…

peter.
13. 8. 2016 7:09

Ladislav Hinner napsal Podivná diskuse, většinou mimo téma… p.Hinner A akú diskusiu by ste očakával?Veď o imigrantskej kríze už bolo popísané a povedané hádam všetko.Človek protestujúci proti nej si môže aj dušu vypľuť a nedočká sa ničoho iného ako dehonestujúcich pľuvancov,nadávok a varovaní,že vyjadrením odporu voči imigrantom sa stáva podporovateľom fašizmu,nacizmu,že je bezcitné hovado neschopné empatie a pripomenú mu ešte Hitlera, koncentráky a Ku Klux Klan. Dnes je už každému jasné,že imigrantská kríza je organizovaná,dokonca sa vie aj kým http://news.e-republika.cz/article3249-Kdo-organizuje-invazi-uprchlik%C5%AF-do-Evropy-Profesionalove-z-USA Nie sú celkom jasné iba dôvody,účel a jej konečný cieľ. Do proimigrantskej propagandy sa vráža neuveriteľné množstvo peňazí z fondov… Číst vice »

fajt
13. 8. 2016 7:56

peter. napsal
peter

ano, všechno souvisí se vším – ale to je asi tomu podivnému tazateli jedno, spíše si přišel vypustit svůj pátrací zájmový balonek, možná ho „podivná“ diskuze zajímá více, než je ochoten přiznat. ..)

peter.
13. 8. 2016 8:31

fajt napsal

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/411823-vladimir-meciar-v-duchodu-chova-ovce-a-pestuje-ovoce.html

Ten už svoju špinavú úlohu zohral,zhrabol odmenu a chová ovce.Možno už prichádza na to,že tie milióny sú mu na hovno,do dejín sa zapísal ako likvidátor štátu a národa a vie,že sa mu s tým svojim čiernym svedomím bude zomierať ťažko.Prajem mu to.

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
13. 8. 2016 11:15

Nemám potřebu vypouštět balonky a cosi zjišťovat, ale pokud chcete rozšířit diskusi tématy o cikánech v Karviné či o Mečiarovi, tak můžeme klidně jít podle slovníku nebo encyklopedie. Považuji za důležitý problém výše zmiňovaný, nikoli odskoky …
„Jsou náznaky, že Brusel změní svoji politiku, nebude prosazovat kvóty, ale zvýší přitažlivost pro nájezdníky i chudších východních zemí, prosazením rovností sociálních podpor“.

peter.
13. 8. 2016 14:09

peter. napsal V súčasnosti je vo svete na úteku približne 60 miliónov ľudí,ktorí si zaslúžia našu podporu a pomoc. …ktorí si zaslúžia našu podporu a pomoc. A čo také dobré pre nás vykonali,že si „zaslúžia!!!“našu podporu a pomoc? Našu podporu a pomoc si zaslúžia naši dôchodcovia ktorí nemajú na lieky a iba hrdosť im bráni v tom,že nežobrú,naši nezamestnaní si zaslúžia podporu a pomoc aby dostali dôstojnú prácu, aby nemuseli opúšťať svoje rodiny a vykonávať v zahraničí podradné práce,naši mladí potrebujú podporu a pomoc,aby si mohli založiť rodiny a privádzať na svet deti a my všetci si zaslúžime,aby politici neurážali… Číst vice »

peter.
14. 8. 2016 6:24

Ladislav Hinner napsal
Považuji za důležitý problém výše zmiňovaný, nikoli odskoky …
„Jsou náznaky, že Brusel změní svoji politiku, nebude prosazovat kvóty, ale zvýší přitažlivost pro nájezdníky i chudších východních zemí, prosazením rovností sociálních podpor“.

http://www.napalete.sk/wp-content/uploads/2015/02/Malmstromova_perla1-1024×842.jpg