P. C. Roberts: Hlas pro Hitlery je hlasem pro jadernou válku

Michael Morell, někdejší náměstek ředitele CIA a dnes velký podporovatel Hillary Clintonové v jejím usilování o prezidentský úřad, tvrdí, že Donaldem Trumpem manipuluje sám prezident Putin. Kromě toho vyjádřil názor, že všichni Rusové a Iránci nacházející se v Sýrii by měli být ve skrytu povražděni, aby se jim prý tak dostalo to, co jim patří.

Morell, který spolupracoval s Hillary Clintonovou v době, když ta zastávala funkci ministryně zahraničí USA, ve svém interview v televizi BPS řekl moderátorovi Charlie Rosovi, že Rusko a Irán by v Sýrii měli zaplatit velkou cenu, čímž mínil, že by měli být zlikvidováni. „Když jsme byli v Iráku, dodávali Íránci zbraně šíitským milicím, které zabíjely naše vojáky, čímž nás nutili platit cenu nejvyšší.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

17
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Autoři komentářů
VikyfajtBédapeter.Gatta Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
fajt
Člen
fajt

Irena napsal

https://russian.rt.com/article/316299-turciya-gotovitsya-zakryt-granicu-s-siriei

jaksi se úplně zapomnělo za syna tureckého paši, který měl v Sýrii masívní ropný byznys … asi se dal cestou pokání. ..)

fajt
Člen
fajt

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Donald-Trump-muze-zautocit-jadernymi-zbranemi-na-Rusko-varuje-Moskvu-Roman-Joch-448675 – no, co k tomu říci a nebýt upřímný … snad toho cocota nikdy nepotkám osobně. ..)

Gatta
Člen
Gatta

Z odkazu: „Hillary Clintonová je podle mého názoru velice špatná osoba a naprosto nevhodná kandidátka na prezidentku, ale je předvídatelná. Víme všichni asi, co udělá či neudělá.“

Jistě – udělá cokoliv ji její chlebodárci řeknou.

Stejně nevím čím se tato tolerantní podváděná manželka tak zasloužila, že se nominovala na tuto vrcholnou kandidaturu.
No, to ale nakonec nevím třeba ani o našem předsedovi vlády.

peter.
Člen

Minister ZV SR Miroslav Lajčák je dlhoročný kariérny diplomat,ktorý sa z pohľadu bosnianskych Srbov neslávne zapísal do riešenia konfliktu v BaH.Prejavuje sa ako stúpenec genderovej agendy a buzerantizmu.Ako z následného odkazu vyplýva,bude pravdepodobne viac stúpencom niekoho iného ako obhajcom záujmov slovenského národa a SR.
http://www.hlavnespravy.sk/novy-uniknuty-e-mail-hillary-clintonovej-odhaluje-ako-soros-nominoval-lajcaka-na-riesenie-problemu-v-albansku/818828

fajt
Člen
fajt

Gatta napsal Z odkazu: „Hillary Clintonová je podle mého názoru velice špatná osoba a naprosto nevhodná kandidátka na prezidentku, ale je předvídatelná. Víme všichni asi, co udělá či neudělá.“ Jistě – udělá cokoliv ji její chlebodárci řeknou. Stejně nevím čím se tato tolerantní podváděná manželka tak zasloužila, že se nominovala na tuto vrcholnou kandidaturu. No, to ale nakonec nevím třeba ani o našem předsedovi vlády. a podle všeho má nějakou degenerativní nemoc CNS, což může být pro protistranu výhodou … a nebo to může znamenat, že vlastníkům americké korporace je už všechno jedno a volí do mediálního čela své válečné… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Re fajt – Je to spíše pro odborníka, ale já ji vnímám už delší dobu jako skutečbně šílenou. Nebo na drogách.
No, možná to k tomu vysokému politickému postavení patří … ?

fajt
Člen
fajt

Gatta napsal
No, možná to k tomu vysokému politickému postavení patří … ?

v americe určitě, tam se do politiky nikdo normální a s pudem sebezáchovy dostat nemůže … a k té Killary obludě, nebylo by od věci, kdyby si do bílé chýše vzala za poradkyni Lewinskou, ta prý občas Billovi i docela mile poradila, občas jeho záchvat vraždění pozdržela o nějakou minutu sexuální vložkou … prostě římský kůň v caligulovském senátu byl současnými elitářskými blby a sociopaty dávno o koňské délky překonán. ..)

Gatta
Člen
Gatta

Re fajt – mám obavu že paní Clintonová na tuto životní radost už rezignovala. A to se pak z ženy, jako z tradiční nositelky života, může lehce stát nositelka smrti.

fajt
Člen
fajt

Gatta napsal
mám obavu že paní Clintonová na tuto životní radost už rezignovala.

asi jo, ale v perverznosti určitě nebude chtít zůstat za svým podivným manželem, v tom jsou tihle psychouši žádostiví až dost, aby v hnusu překonali svého soukmenovce – a tuhle obludu ze životadárné energie nepodezřívám ani omylem. ..)

Gatta
Člen
Gatta

Re fajt¨- Stejnými slovy, kterými jsem ráno začínal dnes i skončím:

„Tak nějak pořád čekám, že se probudím …“

fajt
Člen
fajt

Gatta napsal

Re fajt¨- Stejnými slovy, kterými jsem ráno začínal dnes i skončím:

„Tak nějak pořád čekám, že se probudím …“

no a já když ráno kouknu z vokna a vidím tohle http://images.vfl.ru/ii/1413976573/8c5daaff/6718163.gif
su spokojen. ..)

peter.
Člen

fajt napsal
no a já když ráno kouknu z vokna a vidím tohle http://images.vfl.ru/ii/1413976573/8c5daaff/6718163.gif
su spokojen. ..)

Kde bývate? Hneď sadám do auta!!!

fajt
Člen
fajt

:-) ano, pěkný výhled na moře, které je čisté, nezkažené a vlny přiměřené – ale ne, Pieniny jsou u mne stále číslo jedna … tam jsou i ženy krajšie a slanina šmrcovnější . ..)

Béda
Člen
Béda

Po internetu kolují zvěsti o tom, že za Clintonovic klanem se vrší hromady mrtvol z okruhu stážistek, blízkých spolupracovníků, správců volebních fondů etc. Údajně má jít celkem o 81 osob z nichž většina provedla sebevraždu anebo umřela za velice zvláštních okolností. Nechápu proč se tohoto vděčného tématu ještě nechytl Hollywood.

Viky
Člen
Viky

Pan Roberts je na Morella ještě hodný. Ten pořad jsem viděl. On byl i Ch. Rose docela vyvedený z míry slovy Morella. Několikrát se ptal, jakoby špatně slyšel, nebo blbě rozuměl. A Morell mu s úsměvem vysvětloval, že ano, že zabíjet. V tichosti, pod cizí vlajkou. Samozřejmě bez nějakého oficiálního postoje Pentagonu. Je potřeba zabíjet Rusy a Íránce v Sýrii… (Morell byl ve vedení CIA, ale mimo hru nejvyšších špiček země rozhodně není. Jinak by se v Roseově pořadu nevynořil)