Jakov Kedmi: Útok na ruské lietadlo bola premyslená provokácia

Hosť relácie, bývalý šéf izraelskej špeciálnej jednotky „Native“, sa vyjadruje k zostreleniu ruského SU-24M tureckou stíhačkou F-16.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
2. 12. 2015 19:53

Я не Шарли, я Су-24 Мне небеса вдруг обернулись пеклом, Предательский удар из-за угла… Я — самолёт с душою человека С особой геометрией крыла. Когда бьют в спину, знают — не промажут, Какие уязвимые места… И боль, начавшаяся где-то в фюзеляже, Пронзает от кабины до хвоста. Что, чёрт возьми, творится в этом мире?! Не разглядеть мне сквозь огонь и дым. Я не Шарли, я — Су-24, И где таблички с именем моим? Пике затянет… Головокруженье Перемешает всё в калейдоскоп. Мне не дано ни шанса на спасенье, Я неизбежное встречаю прямо в лоб. Земля обнимет, чтоб принять навеки, Мой самописец пусть… Číst vice »

mm
mm
2. 12. 2015 20:52
slava
slava
2. 12. 2015 21:12
Béda
3. 12. 2015 5:00

Tiskový přidělenec iráckého ministerstva ropy Asem Džihad agentuře Sputnik oznámil, že jeho země hodlá požádat Radu bezpečnosti OSN, aby zřídila výbory pro vyšetřování krádeže a pašování irácké ropy bojovníky Daiš.
Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20151202/1831939/irak-prosi-osn-vybory-pasovani-ropy.html#ixzz3tEMeGl59

Brigádní generál Svobodné syrské armády (SSA) Hosam Al-Awak potvrdil Sputnik Arabic, že SSA má k dispozici kopie ropných smluv na nákup ropy u teroristické organizace Daeš.
http://www.zvedavec.org/vezkratce/11873/

Béda
3. 12. 2015 5:07

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7044-svobodna-syrska-armada-zverejnime-ropne-smlouvy-mezi-tureckem-a-isis „Máme kopie smluv týkajících se transakcí s ropou, uzavřených mezi tureckou stranou a Daiš… Kromě toho máme i fotografie, potvrzující to, že automobily Toyota, zakoupené v Kataru, se dostaly do Sýrie spolu s obrněnou technikou, používanou bojovníky k převážení svých vůdců“, řekl Al-Awak. „Turecká rozvědka využívá těchto smluv (uzavřených s extremistickými skupinami) i k dosažení jiných cílů: získali možnost přivlastňovat si závody a laboratoře v Aleppu a využívat je tak, aby přinášely prospěch tureckým společnostem“, dodal brigádní generál. Rusko předneslo důkazy z družice. Erdogan má problém. Hlavním odběratelem ropy kradené Daiš v Sýrii a Iráku je Turecko Kromě toho… Číst vice »

Béda
3. 12. 2015 7:14

http://www.hlavnespravy.sk/americka-kongresmanka-tulsi-gabbardova-turecko-v-boji-proti-islamskemu-statu-mu-skor-pomahalo/716327 „Turecké vedenie oveľa viac podporovalo Islamský štát, ako bojovalo proti nemu,“ vyhlásila kongresmanka Tulsi Gabbardová…„Otvorená hranica, ktorú Turecko má so Sýriou, jeho priama a nepriama pomoc Islamskému štátu a iným extrémistickým skupinám dokazuje to, že Turecko nie je naším spojencom. V boji proti Islamskému štátu urobilo oveľa menej, ale naopak veľa toho urobilo pre Islamský štát,“ povedala pre CNN. „Hlavnou prioritou Turecka je potláčanie a snaha zbaviť sa Kurdov, ktorí sú tou najefektívnejšou silou na bojisku a víťazia nad Islamským štátom a v Iraku. Druhou prioritou Turecka je zbavenie sa sýrskej vlády a prezidenta Bašara Asada. Robia všetko možné,… Číst vice »

Béda
3. 12. 2015 7:18

Béda napsal

http://www.hlavnespravy.sk/merkelova-apelovala-na-utecencov-aby-odmietli-antisemitizmus/716501

Naivní anebo blbá?

Na šariátníky a západní politikou frustrované vyznavače Koránu její apely zajisté budou mírt velký vliv. Zvlášť poté co většina z nich zůstane nezaměstnaná v ghettech.

Béda
3. 12. 2015 7:40

Server iDnes.cz informoval, že americká policie na tiskové konferenci potvrdila, že usmrtila dva podezřelé ze střelby, osmadvacetiletého Syeda Rizwana Farooka a sedmadvacetiletou Tashfeen Malikovou.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Masakr-v-USA-14-mrtvych-Udajni-utocnici-Syed-Rizwan-Farook-Tashfeen-Malikova-411101

Vaska
Vaska
3. 12. 2015 9:18
PPK
PPK
3. 12. 2015 11:08

Vaska napsal ???–http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/ Zdá se, že události přinejmenším posledních dvou měsíců jsou jedním gigantickým, sociálně inženýrským a neuvěřitelně informačně prolhaným politickým představením typu 911. Představením, plně profesionálně provedeným podle scénáře dohodnutého v období řádově již před více měsíci až roky. Představením, tentokrát s o mnoho větším množstvím starých i nových režisérů plus dobrovolných a nedobrovolných komparsistů, za hřmění mohutné dezinformační propagandy na všech stranách. Příznačné přitom je, že při tom všem trpí, je vykořeňováno a umírá mnoho nevinných obyčejných lidí, ale újmu na vlastní fyzické osobě neutrpěl zatím ještě žádný na tomto projektu aktivně přítomný herec – politik. Odpověď na… Číst vice »