Jakov Kedmi: Útok na ruské lietadlo bola premyslená provokácia

Hosť relácie, bývalý šéf izraelskej špeciálnej jednotky „Native“, sa vyjadruje k zostreleniu ruského SU-24M tureckou stíhačkou F-16.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
2. 12. 2015 19:53

Я не Шарли, я Су-24 Мне небеса вдруг обернулись пеклом, Предательский удар из-за угла… Я — самолёт с душою человека С особой геометрией крыла. Когда бьют в спину, знают — не промажут, Какие уязвимые места… И боль, начавшаяся где-то в фюзеляже, Пронзает от кабины до хвоста. Что, чёрт возьми, творится в этом мире?! Не разглядеть мне сквозь огонь и дым. Я не Шарли, я — Су-24, И где таблички с именем моим? Пике затянет… Головокруженье Перемешает всё в калейдоскоп. Мне не дано ни шанса на спасенье, Я неизбежное встречаю прямо в лоб. Земля обнимет, чтоб принять навеки, Мой самописец пусть… Číst vice »

mm
mm
2. 12. 2015 20:52
slava
slava
2. 12. 2015 21:12
Béda
Béda
3. 12. 2015 5:00

Tiskový přidělenec iráckého ministerstva ropy Asem Džihad agentuře Sputnik oznámil, že jeho země hodlá požádat Radu bezpečnosti OSN, aby zřídila výbory pro vyšetřování krádeže a pašování irácké ropy bojovníky Daiš.
Více: http://cz.sputniknews.com/svet/20151202/1831939/irak-prosi-osn-vybory-pasovani-ropy.html#ixzz3tEMeGl59

Brigádní generál Svobodné syrské armády (SSA) Hosam Al-Awak potvrdil Sputnik Arabic, že SSA má k dispozici kopie ropných smluv na nákup ropy u teroristické organizace Daeš.
http://www.zvedavec.org/vezkratce/11873/

Béda
Béda
3. 12. 2015 5:07

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7044-svobodna-syrska-armada-zverejnime-ropne-smlouvy-mezi-tureckem-a-isis „Máme kopie smluv týkajících se transakcí s ropou, uzavřených mezi tureckou stranou a Daiš… Kromě toho máme i fotografie, potvrzující to, že automobily Toyota, zakoupené v Kataru, se dostaly do Sýrie spolu s obrněnou technikou, používanou bojovníky k převážení svých vůdců“, řekl Al-Awak. „Turecká rozvědka využívá těchto smluv (uzavřených s extremistickými skupinami) i k dosažení jiných cílů: získali možnost přivlastňovat si závody a laboratoře v Aleppu a využívat je tak, aby přinášely prospěch tureckým společnostem“, dodal brigádní generál. Rusko předneslo důkazy z družice. Erdogan má problém. Hlavním odběratelem ropy kradené Daiš v Sýrii a Iráku je Turecko Kromě toho… Číst vice »

Béda
Béda
3. 12. 2015 7:14

http://www.hlavnespravy.sk/americka-kongresmanka-tulsi-gabbardova-turecko-v-boji-proti-islamskemu-statu-mu-skor-pomahalo/716327 „Turecké vedenie oveľa viac podporovalo Islamský štát, ako bojovalo proti nemu,“ vyhlásila kongresmanka Tulsi Gabbardová…„Otvorená hranica, ktorú Turecko má so Sýriou, jeho priama a nepriama pomoc Islamskému štátu a iným extrémistickým skupinám dokazuje to, že Turecko nie je naším spojencom. V boji proti Islamskému štátu urobilo oveľa menej, ale naopak veľa toho urobilo pre Islamský štát,“ povedala pre CNN. „Hlavnou prioritou Turecka je potláčanie a snaha zbaviť sa Kurdov, ktorí sú tou najefektívnejšou silou na bojisku a víťazia nad Islamským štátom a v Iraku. Druhou prioritou Turecka je zbavenie sa sýrskej vlády a prezidenta Bašara Asada. Robia všetko možné,… Číst vice »

Béda
Béda
3. 12. 2015 7:18

Béda napsal

http://www.hlavnespravy.sk/merkelova-apelovala-na-utecencov-aby-odmietli-antisemitizmus/716501

Naivní anebo blbá?

Na šariátníky a západní politikou frustrované vyznavače Koránu její apely zajisté budou mírt velký vliv. Zvlášť poté co většina z nich zůstane nezaměstnaná v ghettech.

Béda
Béda
3. 12. 2015 7:40

Server iDnes.cz informoval, že americká policie na tiskové konferenci potvrdila, že usmrtila dva podezřelé ze střelby, osmadvacetiletého Syeda Rizwana Farooka a sedmadvacetiletou Tashfeen Malikovou.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Masakr-v-USA-14-mrtvych-Udajni-utocnici-Syed-Rizwan-Farook-Tashfeen-Malikova-411101

Vaska
Vaska
3. 12. 2015 9:18
PPK
PPK
3. 12. 2015 11:08

Vaska napsal ???–http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/ Zdá se, že události přinejmenším posledních dvou měsíců jsou jedním gigantickým, sociálně inženýrským a neuvěřitelně informačně prolhaným politickým představením typu 911. Představením, plně profesionálně provedeným podle scénáře dohodnutého v období řádově již před více měsíci až roky. Představením, tentokrát s o mnoho větším množstvím starých i nových režisérů plus dobrovolných a nedobrovolných komparsistů, za hřmění mohutné dezinformační propagandy na všech stranách. Příznačné přitom je, že při tom všem trpí, je vykořeňováno a umírá mnoho nevinných obyčejných lidí, ale újmu na vlastní fyzické osobě neutrpěl zatím ještě žádný na tomto projektu aktivně přítomný herec – politik. Odpověď na… Číst vice »