Zlý Ivan: Pařížský bumerang

Den před teroristickými útoky v Paříži varovalo francouzské velvyslanectví své občany před teroristickými útoky …v Rusku.

Překlad a titulky: V. Kostik

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
M.C.
3. 12. 2015 9:01

Iděs opět zaperlila. http://zpravy.idnes.cz/ruska-cirkev-je-hlasnou-troubou-kremlu-veli-ke-svate-valce-proti-is-1pi-/zahranicni.aspx?c=A151202_132823_zahranicni_ert Původní název článku se jim zdál asi málo průrazný a tak ho vylepšili: Putinovi popi vyhlásili svatou válku, žehnají bombám padajícím na Sýrii Načež se v článku píše, že boj proti terorismu je svatou válkou a o kus dále zmínka o žehnání bombám svrhávaným v Sýrii. Ale bez odkazu. Jako největší autorita je v článku citován Putna. Nevím jestli kvůli podobnosti příjmení s Putinem, nebo proto že církev římskokatolická, ke které se hlásí, má s kritizovanou činností tisícileté zkušenosti. Přiznám se, že mě to žehnání vojskům a zbraním poněkud připomíná feldkuráta Katze a zajímalo by mě,… Číst vice »

Béda
3. 12. 2015 9:40

Ruský prezident Vladimir Putin se obrací na Federální shromáždění. ŽIVĚ „Není možné porazit světový terorismus sílami jedné země, zvlášť v situaci, kdy jsou hranice ve světě fakticky otevřené a svět navíc zažívá nové stěhování národů, kdy teroristé dostávají stálou finanční podporu,“ řekl Putin ve svém poselství. Rusko znovu navrhuje světovému společenství založení protiteroristické fronty, která bude působit na základě mezinárodního práva, Víme, kdo si v Turecku vydělává peníze z uloupené ropy a verbuje žoldáky „Zřejmě pouze Alláh ví, proč to udělali Alláh se zřejmě rozhodl potrestat turecké úřady tím, že je připravil o rozum“,… Více: http://cz.sputniknews.com/politika/20151203/1833295/poselstvi-putin-federalni-shromazdeni.html#ixzz3tFUpVdv6 Putin: Ať si ale… Číst vice »

Béda
3. 12. 2015 9:56

…Nedočkají se od nás nervózní, hysterické, nebezpečné pro nás samotné a pro celý svět reakce…Tohle se nestane. Základem našich akcí bude především odpovědnost vůči vlastní zemi a vlastnímu lidu,“ řekl prezident. „Avšak myslí-li si někdo, že po tom, co spáchali podlý válečný zločin, vraždu našich lidí, vyváznou z toho rajčaty nebo jistými omezeními v stavební či jiných sférách, pak se hluboce mýlí. Nejednou ještě jim připomeneme to, co provedli. A ještě nejednou si budou litovat toho, co spáchali. Přitom víme, co je třeba dělat,“ prohlásil prezident. „Turecký lid je ale dobrý, pracovitý a talentovaný. V Turecku máme mnoho dlouholetých a… Číst vice »

Sio
Sio
3. 12. 2015 17:37

Irena napsal

http://politikus.ru/video/64627-ezhegodnoe-poslanie-vladimira-putina-federalnomu-sobraniyu-pryamaya-translyaciya.html

BOMBA!!! TOHLE BY NEMĚLO ZAPADNOUT. PUTIN (39:30 – 40:00) NAVRHUJE NĚCO NA ZPŮSOB POZEMKOVÉ REFORMY. A TO ODEBRAT ORNOU PŮDU VLASTNÍKŮM, KTEŘÍ JI NEPOUŽÍVAJÍ K ZEMĚDĚLSTVÍ.

Béda
4. 12. 2015 1:03

Odjinud z diskuse: – https://www.youtube.com/watch?v=-FJIvFa4Qn0 Americký senátor odhalil, že USA souhlasily s tím, aby Turecko provedlo téměř 300 náletů proti Kurdům! [CZ Titulky] Schizofrénní rozhodování v americké politice není nic zvláštního. USA mají mnoho podivných spojenců, a tak dochází často k bizarním situacím, že jeden spojenec USA je vlastně nepřítelem jiného spojence USA a ve Washingtonu se potom musí rozhodovat, který ze spojenců má větší strategickou hodnotu. Přesně k tomu došlo ve chvíli, kdy Turkové nabídli USA zapojení se do bombardování „teroristů“ v Sýrii. Stalo se však přesně to, k čemu muselo dojít. Turkové z celkem 300 náletů jich 297… Číst vice »

Béda
4. 12. 2015 1:04

– Přichází zlom v Sýrii, letiště T-4, íránské bombardéry a syrský S-300

Vysoce postavený důstojník ze společného operačního centra v Damašku, kde jsou zastoupení zástupci Ruska, Íránu, Sýrie a Hizballáhu, řekl: „Damašek obdžel protivzdušný komplex S -300, který je připraven pro vstup do aktivní služby. Brzy Sýrie oznámí, že každý cíl ve vzdušném prostoru bez koordinace s Damaškem bude považován za nepřátelský a bude se na něj střílet bez varování. Těm, kdo chtějí bojovat proti terorismu a koordinovat akce s vojenským velením budou poskytnuty bezpečné koridory“.

Béda
4. 12. 2015 1:12

http://www.eurasia24.cz/zpravy/266-ukrajina-je-zhroucena-vladu-je-treba-svrhnout-vyzyva-general-ktery-presel-na-stranu-dlr

Barevná „revoluce“ přinesla své tradiční ovoce – další zhroucený stát, ze kterého už i myši utíkají.

Béda
4. 12. 2015 1:16

!!! Zaznobin o budúcej úlohe Turecka (16.5.2013) video – sk.titulky
http://pravdive.eu/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=293