Jakub Janda: Nekončíme. Začínáme

Poslouchám od mnohých kecy o emigraci. Reálné, nebo duševní.

Ani náhodou. Naše země v minulosti zvládla mnohem těžší zkoušky. Rusové vyhráli úřad prezidenta, nikoliv hlas skoro poloviny Čechů, kteří přišli volit.

Na co se musíme zaměřit:

1) nyní: pečlivě rozkrýt všechny Zemanovy (Nejedlého) sponzory. Zatím neznáme skoro žádné, část z těch deklarovaných jsou evidentně nastrčení prostředníci. Jasně to ukáže, kpmu bude v dalších letech zavázán.

2) krátkodobě: udržet energii tisíců lidí, kteří se naplno zapojili do prodemokratické kampaně. Nesmí to vyšumnět jako po prohře Karla Schwarzenberga. Naše síla je v tom, že budeme dál pokračovat společně. Debaty v regionech, zapojení mojí mladé generace do dlouhodobých smysluplných projektů. Rozkrývání vazeb a aktivit českých kolaborantů a extremistů, aby byly veřejně známy. Náš horizont je 3 – 5 let.

3) krátkodobě: zabránit tomu, aby Martin Nejedlý a jeho skupina protlačili odevzdání strategických zakázek na české jaderné elektrárny Rusům. Tím by si nás jako stát výrazně podvázali, jako to udělali třeba v Srbsku.

4) střednědobě: zabránit vystupovaní ČR z EU, pro které tu existuje výrazný potenciál a další migrační vlna nás k němu mohou rychle přiblížit.

5) střednědobě: ubránit nezávislost veřejnopravních médií jako hlídacího psa proti zneužívání moci.

6) střednědobě: spojit energetické politiky s budoucností v něčem, co do budoucna bude umírněná demokratická pravice.

7) dlouhodobě: udržet euroatlantické směřovaní Česka, nedovolit kolaborantům a extremistům obsadit silové složky nebo změnit jednání ČR vůči našim spojencům.

Nekončíme. Začínáme. Chci mít děti v týhle krásný zemi. Budoucnost patří nám, tak na ní pojďme pracovat. Čas hraje pro nás.

Zdroj: FB profil Jakuba Jandy

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
30. 1. 2018 9:13

J.Janda (nie skokan na lyžiach) má súdiac podľa jeho presvedčenia že cit. „Rusové vyhráli úád presidenta,nikoliv hles skoro poloviny Čechů“ kon.cit. natrhnutý nie
len zadok.
http://www.rukojmi.cz/clanky/5415-toto-nesmi-zapadnout-kuras-pred-lidmi-vazne-varoval-pred-islamem-a-predcital-z-projevu-o-kterem-se-u-nas-nevi

peter.
30. 1. 2018 9:14

peter. napsal
úád presidenta

opr.
úřad prezidenta

fajt
fajt
30. 1. 2018 9:42

musí být na tom demokraturníci s pražskou kavárenskou svoloči docela špatně, když musí do čela postavit někoho takového, už jenom chybí, aby mu KC posvětila jeho nástroje a údy a středověk bude opět dokonalý. ..)

Ladislav Hinner
Ladislav Hinner
30. 1. 2018 13:28

Masturbuje v úřadě i v médiích, jak to on nejlépe umí. Nechme jej na pokoji, jeho výplody vhodné k použití pro zvýšení sebevědomí každého ze zdejších čtenářů, ačkoli jej (žel) platíme my, a to k smíchu už není .

kysarg
kysarg
30. 1. 2018 13:39

Tento druh lidí je ochoten se za peníze propůjčit k čemukoliv.
1) zavést zákon, obdobný jako je v USA FARA
2) odstřihnout pochybné neziskovky ala Janda a Pánek od státních dotací
a budou mít po ptákách. I Janda.

Vaska
Vaska
30. 1. 2018 15:07

jo pánové mě to připomíná agitku z padesátejch lel

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
30. 1. 2018 18:25

Věřím, že každý z nás jednotlivých voličů Miloše Zemana se nějak někdy někde postará, aby budoucnost této země nepatřila MENTÁLNÍM A CHARAKTEROVÝM ZMETKŮM jako je autor těchto kidů a la „Dullesova doktrína 2.0“.
Pol Pot by měl z tohoto smrada radost…
„Myšlenková“ úroveň „ISIL univerzity“ Pražské cvokárny…

Gatta
Gatta
30. 1. 2018 19:06

kysarg napsal Tento druh lidí je ochoten se za peníze propůjčit k čemukoliv. 1) zavést zákon, obdobný jako je v USA FARA 2) odstřihnout pochybné neziskovky ala Janda a Pánek od státních dotací a budou mít po ptákách. I Janda. Ano – protože dokud budou mít peníze (z našich daní), potud budou mít i moc a stále a stále budou vykazovat činnost aby obhájili svoji „důležitost“ a svoji pohodlnou zbytečnost. Ať už bruselští byrokraté nebo nesmyslné neziskovky. Jde o možnost rozhodovat o výši a využití svých daní … třeba i jen částečně. Tedy zrušit, či podstatně snížit přidělované dotace všem… Číst vice »

racek
racek
30. 1. 2018 19:25

… chci mít děti v této krásné zemi …. ehhhh to se tedy povedlo. Je to ubohý chcípák.

Dana
Dana
30. 1. 2018 20:39

peter. napsal Ten zoznam pomenovali „Putinov“…prečo ? http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Americania-zverejnili-tzv-Putinov-zoznam-Dosledky-budu-toxicke-zareagovala-tvrdo-ruska-protistrana-297412 Tohle je politika lidi, co se snazi podryvat Trumpovu administrativu v jednani s Ruskem, vyuzivaji zakon o registraci cizich agentu a utoci v dobe, kdy se D.Trump pripravuje hodnotit svuj presidentsky rok v projevu „State of the union address“, kde bude mit DT dost prikladu pro svuj uspech. Uz ted z toho maji oposicni media koprivku. Protitrumpovci po roce usilovneho a frantickeho hledani zadnou zavaznou konspiraci Trumpa s Putinem nenasli, tak aspon prudi se seznamem ruskych miliardaru, aby kalili vodu. Prece je uz davno zname treba ze seznamu na Forbes, kdo je… Číst vice »

Amenre
Amenre
30. 1. 2018 21:04

Tohle je taky borec, ten by to měl dát s Jandou dohromady.
https://www.youtube.com/watch?v=AmuYBpY1QC4

peter.
30. 1. 2018 22:26

Dana napsal Pan Kuras je inteligentni Zid, narozeny v ceske kotlince a ma to v mysli perfektne srovnano.. Dana: Áno. p.B.Kuras je OK a rád ho čítam. Čo sa toho zoznamu týka,tak v tom jasno nemám.Som však presvedčený,že sa jedná zo strany USA o pokus ovplyvniť blížiace sa voľby prezidenta RF v neprospech Putina.Do úvahy prichádzajú v tomto okamihu dve možnosti ktoré ma napadajú. 1 – Je to snaha poukázať Rusom na to,že Kremeľ – to je spolok protiľudovo zameraných oligarchov a predajných liberálov na čele s Putinom.To by malo pomôcť znížiť podporu národa pre Putina a možno zvýšiť rating… Číst vice »

peter.
30. 1. 2018 22:41

peter. napsal
bolo by čudné,keby sa USA nezačali angažovať proti Putinovi,ktoý sa pre ne stal tŕňom v riti najmä po udalostiach v Sýrii

K tomu prikladám obrázok z ktorého musí byť každému,aj tomu najväčšiemu proamerickému „demokratovi“jasné,o čo Amerike ide a kto je hrozbou pre svetový mier.
comment image?w=800&h=831

PPK
PPK
30. 1. 2018 23:48

Ad obrázek: Co dnes mají USA kromě armády bojující za žold? Svalnaté řeči politiků a rotačku na zelené papírky pro Saudy. Co má Rusko a Čína? Vedle také kvalitních zbraní mají především suroviny, inteligentní a skromnou pracovní sílu a dnes už i soběstačnou technologicky výzkumnou základnu a schopnost nejen zásobovat obyvatelstvo potravinami, ale obilí i vyvážet. Je pouze otázkou času, až přestanou i Saudi mít o „hodnotu“ toho zeleného papíru zájem. Pak je USA budou muset vojensky obsadit. Jenže, jak už ukázal Irák, vojáci umí sice střílet, ale neumí vládnout. Chlapci mají problém. Ekonomové tomu říkají krize.

Drak
Drak
31. 1. 2018 0:48

S kým chce mít ty děti? S Ančou Dlaňů?

Dana
Dana
31. 1. 2018 2:37

Tu mapu americke vojenske pritomnosti splodil nejaky ustrasenec, ktery se boji Amiku a legracne zvelicoval. V poradku, jen se bojte. Je tam sice plno nepresnosti, napriklad uz z prvniho pohledu tam to tululum priradilo americkou zakladnu, (nebo podle ceho to usoudil, ) do Venezuely a Chile, tam vubec Americane nejsou. Kuba je jen sediva, ale tam je prece silna zakladna Guantanamo a podobnych omylu je tam jiste vic. Zrejme autor mapy nerozeznava obchodni pritomnost od pritomnosti vojenske. Mimochodem, vetsina americkych vojenskych zakladen vznikla okolo druhe svetove valky a trva do dnesni doby. Sovetsky Svaz se taky snazil, zakladny po svete… Číst vice »

Béda
31. 1. 2018 6:35

Off topic: http://pravyprostor.cz/jak-hlasovali-nasi-poslanci-ep-o-usneseni-o-klimatickych-uprchlicich/#comment-626218

Zřejmě není náhodou, že tento návrh podala levicová švédská poslankyně Linnéa Engström.

Zmíněné usnesení EP bylo přijato v poměru 485 / 117 a 20 se zdrželo hlasování. Poslanci zvolení za ČR hlasovali podle (4) :

PRO : KELLER, Poc, Poche, Sehnalová – ČSSD
Kohlíček, Konečná, – KSČM
Niedermayer, Štětina, TOP 09
Šojdrová, Svoboda, Zdechovský, – KDU-ČSL
Polčák,- STAN
Telička – ANO
PROTI : Tošenovský, Zahradil, – ODS
Payne – SSO
ZDRŽELI SE : Charanzová, Dlabajová, Ježek, – ANO
Pospíšil, – TOP 09

(tak jak je to s vámi pane Kellere?)

peter.
31. 1. 2018 6:54

Dana napsal
Tu mapu americke vojenske pritomnosti splodil nejaky ustrasenec, ktery se boji Amiku a legracne zvelicoval

No čo už s vami Dana!?
Tam kde nežijú vtáčiky ktoré spievajú,aj riť môže byť slávikom.

zedd
zedd
31. 1. 2018 12:49

Dano, co vy na skandál se zneužitím FBI/FISA pro šmírování (nejen) Trumpa? McCabe byl donucen odstoupit a to je jen jeden z prvních náznaků, co se bude dít dál. V podstatě se ukáže, že celý „demokrtatický proces“ v USA je už aspoň 30 let podvod, strana nestrana …

zedd
zedd
31. 1. 2018 13:04

Ctěnému čtenářstvu doporučuju: https://8ch.net/qresearch/ Je to velký bordel, ale ve zkratce: Poslední 3 měsíce někdo z bezprostředního okolí Trumpa a s přístupem k hromadě skrytých informací pouští do světa kryptické náznaky co a jak se děje a na co upřít pozornost. Můj osobní miláček je Loop Capital Markets … obří pračka peněz propojující mnoho známých jmen (a jejich drahých poloviček … před soudem se nemusí vypovídat …). Zpět k Jandovi, resp. vojclovi v impériu pana Sorose. Jsou jich po světě desetitisíce a doslova dostávaj noty z ústředí. Pornoherci, sexuální pracovníci a pracovnice mi nijak nevadí, ale Janda je čistá mentální… Číst vice »

zedd
zedd
31. 1. 2018 13:06

Jde o PSYOP grandiózních rozměrů a podivuhodně dobře funguje.

Admirál
Admirál
31. 1. 2018 15:38

Jestli Donald vysuší bažiny, u nás to nepůjde utajit. Jsem pak zvědav na honicí naše psy na ruské stopě.
http://vasevec.parlamentnilisty.cz/vip-blogy/zbynek-fiala-kam-vede-ruska-stopa