Jaký je rozdíl mezi teroristou a šíleným střelcem?

Terorista je muslim.

Šílený střelec je Američan.

Nějaké další otázky?

Převzato z ostrova Janiky.

Stanův komentář: Podle těchto záběrů mám velké pochybnosti, že údajný střelec byl schopen z hotelového pokoje někoho zasáhnout. Další pochybnosti najdete ZDE. Bylo to jen další „cvičení“ s přesně určenými cíli?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
4. 10. 2017 5:42

Je to celé nějaké divné …

Alena
Alena
4. 10. 2017 6:26

https://aeronet.cz/news/nove-video-z-las-vegas-potvrzuje-ze-utocili-minimalne-dva-strelci-ze-dvou-ruznych-mist-v-celem-clark-county-byl-vyhlasen-vyjimecny-stav-v-ulicich-hlidkuje-narodni-garda-teror-jako-zaminka/ dovoluji si citovat z diskuse xxyymoba Jako jeden z českých dobrovolníků jsem bránil Donbas před ukrajinskými židofašisty. Tu paseku ani zvuk nenadělá samopal,ale protipěchotní kulomet.Na pár stovek metrů to rvalo drny ze země.Tohle neudělá ani protipěchotní automatická puška v žádné “úpravě”. Střelec nebyl rozhodně sám a vůbec ne důchodce,po střelbě po takových dávkách bolí člověka rameno a tělo tak,že má problém se bolestí postavit. Nemohl to na takovou vzdálenost spáchat jeden člověk,navíc důchodce,prostě ho vzali,stříleli a popravili ho. Je mi blbě,dívat se na to,ale je to práce CIA a Mossadu. Pro rýpaly,je mi 41,92 kg a sloužil jsem v… Číst vice »

Gatta
Gatta
4. 10. 2017 6:41

… že by konečně pořádný motiv pro odzbrojení američanů ??

Alena
Alena
4. 10. 2017 6:48

Gatta napsal

… že by konečně pořádný motiv pro odzbrojení američanů??

zřejmě ano

senil
senil
4. 10. 2017 7:22

Tohle dopadne hodně špatně. Situace se bude jenom zhoršovat. Bude víc teroristů. Obyčejní Evropané tyhle lidi samozřejmě nechtějí, ale elity ano, rozpor mezi názory elit a obyčejných lidí bude narůstat až to přejde v krvavou revoluci.

http://www.epshark.cz/clanek/116/evropska-masova-migrace-lidri-versus-verejnost

fajt
4. 10. 2017 7:44

tohle je hodně nepovedená a zbrklá akce i na samotnou CIA, a možná o to taky jde, že akce zpravodajců je namířena proti samotným zpravodajcům a někomu umožní hloubkovou kontrolu i živých věcí, které by jinak nikdy neměly kontrolu – ale jinak je to standardní kultura těch za oceánem, když si neví sami se sebou rady, krom toho tyhle emoce svět už neberou, amíci to ale prostě milují, a když jim došli indiáni, tak si střílejí do vlastních. ..) https://www.youtube.com/watch?v=4Px_T1igy1o – je fakt k popukání, když tahle neurotická žlutá přehazovačka mluví o duševně narušených jedincích, tohle je ošklivá parodie, kterou… Číst vice »

fajt
4. 10. 2017 8:41

…aneb vloupání do CIA ( a jiných informačně-silových struktur us)za bílého dne, mocenský boj o americkou korporaci na vyšším levelu, odvedení pozornosti severní koreou a pak po velmi zdařilém útoku neoconů na ruské válečné vedení v Sýrii, konečně nekompromisní palba do „vlastních“ řad, to se jeví jako dost mazané – krom toho doník určitě nechce být americkým jaderně-válečným prezidentem, na to má svůj majetek, tedy i rodinu, dost love … a možná doníka jenom přeceňuji, možná mu z celé akce budou stačit pouze americké konsekvence. ..)

hudryper
hudryper
4. 10. 2017 9:10

fajt napsal tohle je hodně nepovedená a zbrklá akce i na samotnou CIA, a možná o to taky jde, že akce zpravodajců je namířena proti samotným zpravodajcům a někomu umožní hloubkovou kontrolu i živých věcí, které by jinak nikdy neměly kontrolu – Velmi pravděpodobné vysvětlení.Za dané situace v USA k válce policajtů muselo už konečně dojít. Skoro bych řekl,že „globální prediktor“, řečeno s Pjakinem, vzal a trhnul opratěmi ve prospěch svého nebohého „samotného vojáka v poli“ Trumpa,toho času soucítícího s nebohými Portoričany. Myslím,že to bylo řešeno tak,aby i vygumované mozky pochopily,o co ve skutečnosti jde,respektive aby přinejmenším hledaly viníky správným… Číst vice »

jknovak
jknovak
4. 10. 2017 9:13

Mysterium ve stylu: pád 7.budovy 11.9.2001, střelecky mistrná vražda JFK pacifistou Oswaldem a Oswalda Rubym , masakry v Chicagu 1. a 4. 5. 1886

I příprava k akci hromadným vrahem má svou logiku – včetně výběru zbraní. Ta různorodá sbírka na fotce – viz web activistpost.com, je nelogická – patrně více ráží u kulovnic,a z nich asi půlka je bez optiky. Obstarožní nekvalitní (viz vypracování pažby)brokovnice dvojka se zalamovacími hlavněmi – to už je daleko za čarou.2 kulomety M249 (xxyymoba – Aeronet) nejsou na fotce – proč? No, ty si nekoupíte ani v USA.

fajt
4. 10. 2017 9:47

hudryper napsal
hudryper

uvidíme co na to protihráč(i) ( všemi možnými masakry mazaný), bude nějaké veřejné pálení čarodějnic přímo v doníkové family ? ( prostý atentát las vegaskou akci už nezastaví – tedy pokud se doník jenom neveze, pak by byl sám v přímém ohrožení , a to od svých současných chlebodárců, kterým by se tak otevřely nevídané možnosti řešení amerického problému ). ..)

peter.
4. 10. 2017 10:55

Sám som zvedavý na to,ako sa ten lasvegaský masaker napokon vyfarbí.
Celkom do pozadia sa dostali teroristické útoky aláhakbaristov v Kanade a útok nožom v Marseille,kde boli obohatené dve ženy.Jedna dobodaná a druhá s prerezaným hrdlom.Stalo sa to 30.9.2017.No ale chápem,že 59 zabitých ľudí je viac ako 6 či 8.

Slobo
Slobo
4. 10. 2017 11:43

Komentář čeká na schválení. (U Janiky 4.10.2017 – 5.50)

http://www.yaplakal.com/html/emoticons/moderator.gif

▬►
▬► ▬►

comment image?w=220&h=126&crop=1

stopa vede k Rudy Dutertemu

http://cdn.newsapi.com.au/image/v1/0de874e862272c02dfa9e70e7ed0e689?width=650
Stephen Paddock, sharing a meal with Marilou Danley’s family in Manila in 2013
(publi
The Australian; October 4, 2o17)

PPK
PPK
5. 10. 2017 14:00

Už v článku o politických partajích jsem psal o zásadě tuhého kolektivismu uvnitř elit a v jednání elit všech historických vykořisťovatelských společenských řádů. Vnitřní kolektivismus elity nutně potřebují, aby mohly vládnout. Zato u sociálního protipólu elit – u střední a nižší sociální třídy – elity naopak potřebují, aby tam lidé žili světonázorem hloupého sobectví a individualismu, anebo alespoň nezájmu o politiku. Proto v případě potíží ve vnitřní politice kapitalismu, elity vždy a především sahají k vytváření chaosu a k fikci hrozeb. Např. k překvapení lidí z islámské imigrace a k bezpečnostnímu ohrožení i za cenu akcí typu false flag. K… Číst vice »