Je čas na smeč?

To, co udělali Američané v Paříži – vyvraždění redakce jim nepohodlného časopisu, je nepochybně strašné a je otázkou, jestli a jak na to reagovat.

Píšu Američané, protože například už dlouhou dobu nazývám jedince naverbované, vycvičené, vyzbrojené a placené SS (Spojenými státy) pro zjednodušení americkými vojáky, a považuji za irelevantní, jestli mají nebo nemají americké občanství, a jestli jejich jednotka oficiálně je nebo není součástí americké armády.

Píšu Američané, protože všechny dosud známé teroristické činy byly spáchány pod americkou vlajkou, třebas někde v koutku plápolala ještě nějaká ta vlajka falešná. Každý, pokud nechce nechcevědět, například ví, že al-Cia-da je dceřinou organizací CIA. Znáte snad nějaký teroristický čin, který by Američané nespáchali? Neznáte, co?

Píšu Američané, protože islamismus je americký výtvor. To oni jej vytvořili, to oni jej naimplantovali muslimům. Do té doby byl islám tolerantnější než katolictví. Islámské státy byly sekulárnější než země dnes ovládané katolickou církví, a pro evropské sekulární státy nebyl problém s nimi spolupracovat. (Islamismus je de facto jednou z amerických verzí katolicismu.) Máte snad nějakou jinou teorii ohledně vzniku islamismu? A pokud ano, jste si jisti, že je pravdivá?

Samozřejmě, že se někteří ozvou a budou namítat, že za tím nejsou Američané, protože mnozí z těch, co ovládají Ameriku, mají v občanském průkazu zapsáno jako místo trvalého bydliště Temži. Ale ani ti nejsou „konečnou instancí“, ale zase jenom loutkami, kterým tahá za špagát někdo jiný.

Američané vyvraždění redakce provedli zrovna v době, kdy Francie začala reptat na jimi nařízený zákaz obchodu s Ruskem. …Na zákaz obchodu s Ruskem vydaný Američany pro Evropu, během kterého oni sami zvýšili svůj vývoz do Ruska o desítky procent. (Což je dáno i poptávkou, neboť Rusko se v očekávání zhroucení dolaru zbavuje dolarů, a nakupuje za ně, dokud ještě platí, v Americe vše, co je možné.)

Jedná se tedy o jasnou mstu za neposlušnost vazalské země a o vyhrožování všem dalším, co by chtěly také reptat.

Zločin sám je však dvojsečný – ohrožuje americké dlouhodobé plány na likvidaci Evropy její islamizací, neboť vyvolá větší odpor veřejnosti, vyprovokuje větší odezvu novinářů a médií, ať už probuzením jejich „spící“ odvahy, či jen z komerčních důvodů, neboť dosavadní propagandě už lidé nevěří a nebudou si ji v takové míře kupovat, a může vést i k větší neposlušnosti politiků, kteří budou cítit větší podporu vlastního obyvatelstva, dosud plně ovládaného médii. Což se může obrátit i proti americkému krátkodobému plánu likvidace Evropy jejím vehnáním do konfliktu s Ruskem.

V dnešní době, kdy již Američané propagandistickou bitvu prohrávají, a už velká část lidí jim přestala věřit, je tento zločin nahráním na smeč – umožňuje s odvoláním se na svobodu slova naopak rozjet rozsáhlou kampaň proti americkým zločinům a proti jejich nadvládě.

Své dlouhodobé plány už asi Američané tak jako tak opustili, neboť cítí, že jim nezbývá čas, a soustřeďují se už jen na krátkodobý plán, navíc způsobem, který ohrožuje i ten.

Přijde koordinovaná mezinárodni akce, která se jim postaví? Nebo se bude opět jen čekat, z obav, že by v případě takového smeče mohli Američané vzteky dupat po svých raketách a způsobit tak větší škody, než kdyby je vypálili na Rusko, které by jim je sestřelilo? Vyplatí se čekat, jak se víc a víc odkopávají? Počítají s tím, že jim opět všechno projde, že se lidé čelící americké destrukci spokojí s tím, že čas hraje proti Američanům, nebo se už přepočítají?

…Samozřejmě nemáme tolik informací jako například FSB, a tak se můžeme jenom ptát

9. ledna 2015 ▓

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Velekněz Ratata
Velekněz Ratata
10. 1. 2015 18:36

Béda napsal

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byvaly-zpravodaj-k-obavam-z-terorismu-problemu-Ukrajiny-i-vyznamne-roli-Ruska-353554

Kdyby takhle referovalo víc zpravodajů.

Jo.

A jak my tu už na OM víme, celý problém je v poslední zcela pravdivé Syručkově větě:

„…teprve tehdy, kdyby se spojil ruský přírodní potenciál, zejména Sibiře, s evropskými vyspělými technologiemi a manažerskými know-how, pak by se zrodila ekonomická velmoc, která by překročila rámec Euroasie a byla by opravdu světovou.“

Takže radši nám zatrhnout TTIPec.

zedd
zedd
10. 1. 2015 18:52

Kupodivu ústavy nabourávající „smlouva“, o které oficiálně víme jen to, že je tajná, naše kované demokraty nijak nepobuřuje. Mají totiž plno práce s vývozem „demokracie“ kamkoliv, kam strýček Sam zrovna ukáže.

PPK
PPK
10. 1. 2015 19:06

Moc dobrý článek!

leho
leho
10. 1. 2015 19:08

Autor napsal: „Píšu Američané, protože islamismus je americký výtvor“

To je fakt dobrý vtip! To jsem nevěděl, že USA už existovaly v 7. století n.l. Já bláhový myslel, že tu jsou až od roku 1776…

ducatista
ducatista
10. 1. 2015 19:41

kdy má prosím dojít k tomu očekávanému zhroucení dolaru? Že bych na tom něco trhl, pár milionů by se šiklo…

324
324
10. 1. 2015 20:25

leho napsal

Autor napsal: „Píšu Američané, protože islamismus je americký výtvor“

To je fakt dobrý vtip! To jsem nevěděl, že USA už existovaly v 7. století n.l. Já bláhový myslel, že tu jsou až od roku 1776…

Autor nenapsal islám, on napsal islamizmus a to je lehounký rozdíl.

Neználek
Neználek
10. 1. 2015 21:46

http://www.hlavnespravy.sk/komisar-ktory-vysetroval-utok-na-charlie-hebdo-bol-najdeny-mrtvy/499993

Když už seš tady Leho, nevíš o tom něco??? Kde ses v tu dobu pohyboval?

aram
aram
10. 1. 2015 21:56

Obávám se, že taháme za kratší konec. Jsme stále se svými úvahami o krok pozadu zatímco oni už jdou zřejmě do finále. Ať si myslí kdo chce co chce, já třeba budu dalších x let za troubu, jako s 11. zářím, ale jsem skoro přesvědčena, že události v Paříži, s následným svoláváním a okamžitým nástupem evropských představitelů jednotlivých zemí (včetně té naší a mohli by si hoši zkusit nepřijet) k projevení jednotných postojů spolu se znovu rozhořením bojů na Donbasu (s předcházejícími událostmi tamtéž – Batmana myslím) nebudou náhoda ani vymknutí situace zpod kontroly. Nerada to říkám, ale smrdí to.… Číst vice »

hudryper
hudryper
10. 1. 2015 22:04

Proklatě mnoho věděl ?

Francúzsky policajný komisár Helric Fredou, ktorý vyšetroval okolnosti napadnutia satirického týždenníka Charlie Hebdo, bol nájdený mŕtvy, informujú internetové stránky televízie France 3 s odvolaním sa na informácie poskytnuté políciou.

Podľa France 3 vo večerných hodinách 9. januára spáchal Helric Fredou samovraždu vo svojej kancelárii. Strieľal zo služobnej zbrane. Podľa polície 44-ročný komisár v poslednom čase trpel depresiami a cítil sa unavený.

Helric Fredou spolu s ďalšími policajnými dôstojníkmi vyšetroval útok na vydavateľstvo časopisu Charlie Hebdo

ad

leho
leho
10. 1. 2015 22:19

Neználek napsal

http://www.hlavnespravy.sk/komisar-ktory-vysetroval-utok-na-charlie-hebdo-bol-najdeny-mrtvy/499993

Když už seš tady Leho, nevíš o tom něco??? Kde ses v tu dobu pohyboval?

Neználku, neboj se, v tu chvíli jsem seděl v hospůdce na Montmartru, mám alibi a účet…

Hamilbar
Hamilbar
10. 1. 2015 22:25

No jasně, vždyť on se přeci střelil se třikrát do zad.
Takže my ti to věříme leho.

K. J.
K. J.
10. 1. 2015 23:32

Někde v Jemenu ve výcvikovém táboře dává instruktor poslední radu džihádistům, kteří se právě chystají na svojí první a zároveň poslední misi:
A hlavně si nezapomeňte s sebou vzít doklady totožnosti!!!
Jsou vyrobené ze speciálního nehořlavého a nezničitelného papíru. Pro jistotu jsou ještě zalaminované v průhledné azbestové fólii…

leho
leho
11. 1. 2015 1:32

Neználek napsal http://www.hlavnespravy.sk/komisar-ktory-vysetroval-utok-na-charlie-hebdo-bol-najdeny-mrtvy/499993 Když už seš tady Leho, nevíš o tom něco??? Kde ses v tu dobu pohyboval? Takže moji snídani na Montmartre necháme stranou a podívejme se na zprávu, jejíž titulek zní: Komisár, ktorý vyšetroval útok na Charlie Hebdo, bol nájdený mŕtvy Paríž 10. januára 2014 (HSP/Ria Novosti/Foto:TASR) Aha, takže zpráva je přebrána z ruských zdrojů. Linka na zdroje? Samozřejmě chybí. A linka na původní článek či videoklip z TV kanálu France 3? Že tam také není? Hmmm. Projel jsem zběžně web France 3 a nějak nemohu zprávu najít. Asi špatně hledám. Může mi někdo pomoci, prosím? Jinak bych… Číst vice »

leho
leho
11. 1. 2015 2:00

Dobře tedy, upřesním: mýlil jsem se, komisař Helric Fredou skutečně spáchal sebevraždu, ale ne ve večerních hodinách 9. ledna, ale v nočních hodinách ze 7. na 8. ledna, pravděpodobně v 1:00 ráno 8. ledna. Zpráva France 3 dále zmiňuje, že komisař měl už v minulosti problémy a trpěl depresemi. Řekl bych, že atentát na Charlie Hebdou ho dorazil. Nikde nevidím náznak, že by byl odpraven agentem CIA nebo MOSSADu…

Linka na článek France 3 zde: http://france3-regions.francetvinfo.fr/limousin/2015/01/08/limoges-suicide-d-un-commissaire-de-police-626916.html

Béda
11. 1. 2015 7:43

To, že komisař, který vyšetřuje klíčovou politickou kauzu své země s mezinárodním přesahem spáchá sebevraždu (z osobních jak jinak) důvodů, je přece úplně noumání, uďo. Asi nesnáší krev. Jako správný sebevrah zajisté zanechal dopis na rozloučenou. To přece sebevrazi běžně dělají. Jeho nástupce, krom vyšetřování zapeklitého případu si musí dávat velký pozor, aby taky nespadl do nezvladnutelné depky.

radyss
radyss
11. 1. 2015 21:54

„Do té doby byl islám tolerantnější než katolictví. Islámské státy byly sekulárnější než země dnes ovládané katolickou církví, a pro evropské sekulární státy nebyl problém s nimi spolupracovat. “ – Pane autore, vy jste se asi uhodil do hlavy, když jste spadl z višně, že ano? Prosím vás, které země jsou dnes ovládány katolickou církvíí??? Snad jedině Vatikán, což ale bude asi přirozené, že? Od dob Karla Martela, tedy od roku 732, svádí Evropa obranné boje s expanzivním islámem, což je bezmála 1300 let. A před tímto datem už Evropané ve Španělsku s islámem dávno bojovali, jenže prohrávali, až Karel… Číst vice »

bbb
bbb
12. 1. 2015 6:51

Béda napsal
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byvaly-zpravodaj-k-obavam-z-terorismu-problemu-Ukrajiny-i-vyznamne-roli-Ruska-353554

Kdyby takhle referovalo víc zpravodajů.

Ovšem Milan Syruček, bývalý dlouholetý novinář, hned v úvodu něco nedomyslel:
„Spojené státy byly v podstatě vytvořeny přistěhovalci z celého světa a ohrozilo to jejich existenci? Právě naopak. Zjednodušeně řečeno, bez nich by dnes ani nebyly. Všechny koloniální mocnosti otevíraly dveře přistěhovalcům ze svých kolonií, což byly především africké a asijské státy, z nichž i dnes pochází většina přistěhovalců.“
Spojené státy přistěhovalectvím ohroženy nebyly, ale Amerika ano. Civilizace zanikla, tedy těch prérijních indiánů. Takže přece jen přistěhovalectví není jen tak.

Honza999
Honza999
12. 1. 2015 11:05

radyss napsal „Do té doby byl islám tolerantnější než katolictví. Islámské státy byly sekulárnější než země dnes ovládané katolickou církví, a pro evropské sekulární státy nebyl problém s nimi spolupracovat. “ – Pane autore, vy jste se asi uhodil do hlavy, když jste spadl z višně, že ano? Prosím vás, které země jsou dnes ovládány katolickou církvíí??? Snad jedině Vatikán, což ale bude asi přirozené, že? Od dob Karla Martela, tedy od roku 732, svádí Evropa obranné boje s expanzivním islámem, což je bezmála 1300 let. A před tímto datem už Evropané ve Španělsku s islámem dávno bojovali, jenže prohrávali,… Číst vice »