Jihlavský seminář Nové republiky 2017: Kolonie nemůže mít svou zahraniční politiku

Vystoupení bývalého ministra české vlády a velvyslance Jaroslava Bašty, které mj. obsahuje návod, jak posílit naši suverenitu.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
28. 4. 2017 8:34

Vytkl bych jen několik požitých formulací a frází, pozastavil se nad jednou myšlenkou. 1. O jaké další privatizaci zdrojů tady ještě může být řeč ví už jen zasvěcení praktici. V podstatě by se jednalo o totální refeudalizaci a rozpad státu i společnosti. 2. O jakém narušení „sociálního smíru“ formou zvýšení minimální mzdy v této zemi ještě může být řeč? Nemalá část obyvatel je již dávno mimo většinu možností důstojného života, propadli „sociálním sítem“. Ke škodě nejen jich samotných, ale zejména ke velké škodě společnosti jako celku… 3. V případě rozhodování o naší bezpečnosti a zahraničních vojácích, základnách s tvrzením že… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
28. 4. 2017 8:53

V tomto smyslu pokládám projev Ivana Davida za vynikající a přesně formulovaný.

Béda
29. 4. 2017 2:45

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/rozkol-v-ceske-diplomacii-unikla-depese-kritizuje-ambasadu-v-syrii-30750?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Zpráva vysoce postaveného českého diplomata při NATO kritizuje a zesměšňuje raporty, které do Prahy posílá zastupitelský úřad v Damašku. Podle dokumentu, který má k dispozici Česká televize, tyto zpráv často kopírují linii Moskvy a odporují informacím aliančním tajných služeb….