Kurňa! Žeby (restituční, fotovoltaičtí, OKD) sosáci (ČSSD)připravovali další podraz?
„Marková se bojí privatizace nemocnic
„…Ve druhé polovině pořadu se věnovala otázkám zdravotnictví. Šéf resortu Miloslav Ludvík představil ve sněmovně zákon o univerzitních nemocnicích a Marková se obává, že by časem mohlo dojít i k privatizaci těchto nemocnic. „Já jsem to i říkala na výboru sněmovny. Tento návrh zákona má podporu TOP 09, protrože hodně připomíná zákon, který TOP 09 kdysi připravovala, ale sněmovna ho odmítla. Odmítla ho i hlasy ČSSD,“ podotkla Marková.
Tímto zákonem dochází k odstátnění deseti nemocnic, což je podle jejího názoru ohrozí. Jde o nemocnice fakultní a dále vyjádřila velké obavy z toho, co bude s těmi špičkovými nemocnicemi dál. Každý občan může někdy potřebovat jejich péči, protože nemoc si nevybírá. KSČM proto bije na poplach.“
2 komentáře
Kurňa! Žeby (restituční, fotovoltaičtí, OKD) sosáci (ČSSD)připravovali další podraz?
„Marková se bojí privatizace nemocnic
„…Ve druhé polovině pořadu se věnovala otázkám zdravotnictví. Šéf resortu Miloslav Ludvík představil ve sněmovně zákon o univerzitních nemocnicích a Marková se obává, že by časem mohlo dojít i k privatizaci těchto nemocnic. „Já jsem to i říkala na výboru sněmovny. Tento návrh zákona má podporu TOP 09, protrože hodně připomíná zákon, který TOP 09 kdysi připravovala, ale sněmovna ho odmítla. Odmítla ho i hlasy ČSSD,“ podotkla Marková.
Tímto zákonem dochází k odstátnění deseti nemocnic, což je podle jejího názoru ohrozí. Jde o nemocnice fakultní a dále vyjádřila velké obavy z toho, co bude s těmi špičkovými nemocnicemi dál. Každý občan může někdy potřebovat jejich péči, protože nemoc si nevybírá. KSČM proto bije na poplach.“
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/My-komuniste-mame-budoucnost-ujistila-poslankyne-Tvaruzkovou-A-spustila-kanonadu-na-Brusel-485205
https://www.facebook.com/KMKCh/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf – něco z pustiny, tedy periferie české kolonie ( je asi velká škoda, že při škubání československa se Morava netrhla taky ) – Karviná, město, které chcíplo . ..)