K diskusi: Zelený certifikát, Health Passport čili covid pas a bonusy za očkování

Ačkoli se v ČR v tento moment za pomoci vakcín proti onemocnění covid-19 imunizovalo zatím jen něco přes půl milionu osob, znovu začíná zaznívat téma covid pasů. Než přistoupíme k jejich vydávání, měli bychom mít jasno, zda je skutečně budeme potřebovat.

Celý článek najdete na webu Advokátní deník

Stanův komentář: Vím, že přesvědčené neobrátím, přesto mi to nedá. V tomto článku jsou shrnuty všechny argumenty proti lockdownům, „nuceně-dobrovolnému“ očkování, kontinuálnímu testování „bezpříznakových“  a covid pasům. Průšvih je, že za vším je hlubší agenda. Pravdu o skutečných autorech, pozadí a cílech „Covert Operation of Virtual ID“ se buď dozvíme, až už bude pozdě, anebo nedozvíme nikdy.

5 10 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Kristek
Jan Kristek
9. 4. 2021 16:57

Proč se dnes říká místo tetování testování?

PPK
PPK
10. 4. 2021 0:02

Už i jen pouhé přistoupení na diskusi v právní rovině na téma „Covid-pasu“ logicky implikuje ochotu připustit absurditu zvůle. Zvůle pokusů byznys elit světa zasahovat nucenými testy a vakcínami do integrity těla lidí bez důkazů a jen na základě tak neskutečně BLBÉ právní domněnky, že jakýkoliv zdravý člověk může (a nejraději prý i musí) už i jen tím svým zdravím nějak ohrožovat zdraví ostatních. Zde je možný jediný přístup k jakékoliv „právní debatě“ o tom: Odmítnout a nediskutovat.

Last edited 1 rok před by PPK