Kanál Maryško, skutečný kanál hodný toho jména

Kanál Maryško: Zeman pořád dokola lže a honí další body popularity. Babiš krade ve velkým, zavádí elektronický šmíráky, a navíc chce cenzurovat ty naše internety. Je třeba o tom mluvit, i když to ostatní vzdali.

Že si pražská kavárna pořídila svůj internetový kanál, přemisťující stejný materiál, jaký přemisťuje pražský kanalizační systém, je její povaze přiměřené a tedy vcelku v pořádku, ale nepochopitelné je, že tak tak příšernou, prvoplánově sprostou a dryáčnickou špínu, moderovanou frackem, který jako by každým svým pohybem a grimasou vyčítal tatínkovi, že mu nikdy nedal pár facek, propagují – a to dokonce i s použitím fotografie – Novinky CZ. Cožpak si neuvědomují, že kusy té špíny a smradu z Kanálu Maryško zasahuje i je? Či byla snad odměna, jež za tu reklamu na dlaň Novinek padla, tak fenomenálně vysoká, že za tak citelnou úhonu na pověsti stála?

Anebo už u nás pokročily věci tak daleko, že hodnota pověsti – ve srovnání s hodnotou peněz – je rovna právě tomu materiálu, se kterým Kanál Maryško pracuje?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
asym
asym
6. 3. 2016 10:01

Maryško je doopravdy KANÁL se zvratky a splašky které produkuje pražská kavárna. Ovšem ten co ho pase se jmenuje Ivo Lukačovič. Zřejmě i on je její součástí.