Kanál Maryško, skutečný kanál hodný toho jména

Kanál Maryško: Zeman pořád dokola lže a honí další body popularity. Babiš krade ve velkým, zavádí elektronický šmíráky, a navíc chce cenzurovat ty naše internety. Je třeba o tom mluvit, i když to ostatní vzdali.

Že si pražská kavárna pořídila svůj internetový kanál, přemisťující stejný materiál, jaký přemisťuje pražský kanalizační systém, je její povaze přiměřené a tedy vcelku v pořádku, ale nepochopitelné je, že tak tak příšernou, prvoplánově sprostou a dryáčnickou špínu, moderovanou frackem, který jako by každým svým pohybem a grimasou vyčítal tatínkovi, že mu nikdy nedal pár facek, propagují – a to dokonce i s použitím fotografie – Novinky CZ. Cožpak si neuvědomují, že kusy té špíny a smradu z Kanálu Maryško zasahuje i je? Či byla snad odměna, jež za tu reklamu na dlaň Novinek padla, tak fenomenálně vysoká, že za tak citelnou úhonu na pověsti stála?

Anebo už u nás pokročily věci tak daleko, že hodnota pověsti – ve srovnání s hodnotou peněz – je rovna právě tomu materiálu, se kterým Kanál Maryško pracuje?

Přejít do diskuze k článku 1 komentář