Kapitalismus hnízdící

Kauza Čapí hnízdo. Víc říkat netřeba, všichni vědí, všichni znají, a kdo neví, ten se dozví, protože před ní není úniku. Firma spojená s Babišem se na čas účelově formálně zmenšila, aby dosáhla na dotace pro malé firmy, a pak se zase vrátila do lůna Agrofertu. Kouzlo. Šikovný trik. Nebo také svého druhu daňová optimalizace, prostě něco, co je v kapitalismu běžné a co dělá kapitalismus kapitalismem. Kapitalismus je systém preferující predátory, systém, kde dravější, rychlejší, silnější, šikovnější a chytřejší (či spíše zchytralejší) vítězí a kde je základem etiky úspěch. Kauza Čapí hnízdo není anomálie, není to selhání jednotlivce, je to systémový rys. Nelze mít kapitalismus a nemít Čapí hnízda. Je dobře, že lidem takové praktiky, jaké byly použity pro financování Čapího hnízda, vadí, ale je pokrytecké skončit u kritiky Babiše a nepokračovat kritikou kapitalismu jako takového. Čapí hnízdo je špatně z principu, ne proto, že v něm figuruje Babiš. Kde byli jeho kritici, když se u nás podobnými metodami budoval kapitalismus? Mlčeli, budovali.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
56 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
17. 3. 2016 18:22

Kratke, vystizne, jdouci po jadru. Jak Lenka Prochazkova.
Tribun v tomto pripade za jedna.

peter.
17. 3. 2016 19:48

Aký ekonomický systém uprednostňujú Rusi?
http://kolybanov.livejournal.com/13927646.html

Béda
17. 3. 2016 20:11

http://www.rukojmi.cz/novinky/9472-fico-na-summitu-nadnese-protest-v4-proti-plynovodu-nord-stream-2 „Země V4 poslaly nejvyšším představitelům Evropské unie dopis, který podepsaly i další země, Rumunsko, Chorvatsko a pobaltské státy. Žádáme v něm Evropskou unii, aby v jakýchkoli energetických projektech byly respektovány principy energetické unie a současně legislativa Evropské unie,“ řekl Fico. „Máme na mysli projekt Nord Stream 2, o kterém si stále myslíme, že je v rozporu s principy energetické unie a současně je v rozporu s dosavadní politikou, kterou vedeme vůči Ukrajině,“ doplnil. Už loni v listopadu protestovaly proti projektu Nord Stream 2 u Evropské komise země východní části EU. Nevoli na východě Evropy vyvolal už první plynovod Nord… Číst vice »

Béda
17. 3. 2016 20:17

http://www.rukojmi.cz/novinky/9472-fico-na-summitu-nadnese-protest-v4-proti-plynovodu-nord-stream-2

Dovětek: …Podle kritiků by projekt výrazně ovlivnil situaci na poli energetické bezpečnosti. Zvýšil by totiž závislost Evropy na ruském plynu a zároveň by mohl mít negativní dopad na vztahy s Ukrajinou, přes jejíž území se nyní transportuje do EU část ruského plynu…

Kterýpak plyn Slováci dostávali v čase, když UkraDina kradla plyn pro Evropu? Kterýpak plyn je přeprodáván přes Slovensko UkraDině?

Béda
17. 3. 2016 20:22

Čím UkraDina, která nemá na přímé nákupy ruského plynu platí zanákupy ruského plynu z Evropy? Jak může být ruský plyn proudícící velkou oklikou na UkraDinu z Evropy levnější než ruský plyn, který by na UkraDinu proudil přímo z Ruska?

nikdo
nikdo
17. 3. 2016 20:56

Béda napsal Čím UkraDina, která nemá na přímé nákupy ruského plynu platí zanákupy ruského plynu z Evropy? Jak může být ruský plyn proudícící velkou oklikou na UkraDinu z Evropy levnější než ruský plyn, který by na UkraDinu proudil přímo z Ruska? Někde (v ruském internetu) jsem narazil na tyto informace: – ten plyn není levnější, naopak, že se to neříká je jiná věc – v obchodech s Gazpromem se používá princip odebírej nebo plať, ale odebírat není vždy možné, tyto objemy se realizují na Ukrajině, nikoli zdarma ani za sníženou cenu – Ukrajina může platit buď z úvěrů, nebo z… Číst vice »

Dana
Dana
17. 3. 2016 21:22

Kapitalismus, jak si predstavuje pan Babis, tak takovy kapitalismus zde v Emerice nezname.. Zaplatpanbu. Mame kapitalismus 21.stoleti a ne, jako v Cesku, kapitalismus 19.stoleti. Podvody a la Capi hnizdo zde neexistuji. . Vite proc ? Za prve, nelze osobne podnikat v oblasti, ktera je pod vladni juristikci. Bud politik anebo podnikatel, aby se nedel stret zajmu. Zvoleny politik se musi stahnout z jeho firmy a musi, nekdy sice i naoko, predat firmu treba clenum rodiny. (J.Kerry, D.Trump).. Coz mozna udelal i Babis, ovsem „zatajil to“…To by byl velky pruser v USA, prave to zatajeni. Za druhe, dotace z Washingtonu neexistuji… Číst vice »

Béda
17. 3. 2016 21:25

Dana,

v USA máte oligarchostan (diktaturu oligarchie) kvalitně ošéfovaný.

Béda
17. 3. 2016 21:30

Béda napsal http://www.rukojmi.cz/novinky/9490-sobotka-cr-navrh-na-zruseni-viz-s-ukrajinou-vita-neni-to-riziko „Podporujeme, když se země ucházejí – ať je to Gruzie, Ukrajina, i Turecko má zájem – o vízovou liberalizaci,“ uvedl Zaorálek. Zdůraznil, že země musí splnit požadované náležitosti i technická kritéria. Podle mluvčího Svazu průmyslu a dopravy ČR Milana Mostýna by se zrušením víz padla bariéra, která podnikání zatěžuje. Zaměstnavatelé proto návrh vítají… ČSSD, podporujeme víza (pro Ukrajinu, Turecko) a musejí splnit určitá kritéria (škoda že neuvedl jaká) – třeba nebýt fašistické a nacistické anebo nepodporovat genocidu vlastních menšin a terorismus – že vy dva socdmáčtí (**** píp autocenzura). Hlavně že se korporace již třesou na levnou… Číst vice »

fajt
17. 3. 2016 21:35

Enron: the smartest guys in the room … muhehe. ..)

Béda
18. 3. 2016 4:50

Sobotka se Zaorálkem podporují bezvízový styk s Ukrajinou a Tureckem. Samozřejmě při zachování určitých pravidel (to jsem se nasmál). Zaorálek zvlášť oceňuje, že se „českým“ firmám dostane chybějící pracovní síly.

Koho zájmy vlastně hájí „levicová“ ČSSD? Snad cizích korporací? Jaká pravidla by chtěl Zaorálek pro fašistické státy, které utiskují vlastní menšiny a podporují terorismus, totalitu a násilí?

hudryper
hudryper
18. 3. 2016 6:47

Přišlo mi dnes ze země,kde pozítří už je předevčírem :

http://www.huffingtonpost.com/entry/donald-trump-arrest-petition_us_56eaeb94e4b084c6721f9b83

Chteji Donalda zatknout, tak by si mel vybrat, kulku mezi oci, nebo radeji si odsedet ty volby pod slibem, ze ho po zvoleni Hillary propusti,tuto demokracii bude chlapec pamatovat do konce zivota

Aleš
Aleš
18. 3. 2016 6:50

Vynikající Tribune. Souvisí to s naší mediální scénou. Ta si dovolila nazvat oligarchou právě jen Babiše. Toho s největší pravděpodobností nejslušnějšího a nejschopnějšího z nich. Kolikrát jste slyšeli sousloví oligarcha Bakala, oligarcha Klaus, oligarcha Schwarzenberg, oligarcha Kalousek, oligarcha Havel, oligarcha Komárek, oligarcha Kellner, oligarcha Roman, oligarcha Tykač? Bylo to víckrát než 0krát? Bédo: Pokud v nejbližší době ČSSD nezruší bohumínské usnesení, půjde cestou k postupné změně voličské základny a postupné vlastní anihilaci, něco jako Slota se svojí SNS před lety. A co se týče mezinárodní podpory TERORISMU A FAŠISMU, jdou Zaorálek a Sobotka téměř nejhorší možnou z cest a jejich… Číst vice »

peter.
18. 3. 2016 7:13

hudryper napsal
Chteji Donalda zatknout, tak by si mel vybrat

p.hudryper:
Je to len prejav paniky ktorá zavládla v židovských organizáciách z toho,že D.Trump sa im vymkol z rúk.Mohlo by sa totiž stať,že sa prezidentom stane človek,ktorého nebudú mať pod kontrolou.

Aleš
Aleš
18. 3. 2016 7:23

http://www.novinky.cz/domaci/397964-nemcova-protestuje-proti-seminari-o-vztazich-ceska-a-ciny-ve-snemovne.html
Tady se povedlo kompetentně Hamáčkovi udělat strašáka do zelí z Němcové…

ducatista
ducatista
18. 3. 2016 7:59

Tuhle jsem četl, že prý v případě zvolení Trumpa nastane pokles světové ekonomiky. Spočítal to nějaký hrozně chytrý ekonom. Teď už jen čekám, kdy DT obviní z globálního oteplování. Každopádně americký politický establishment by se měl mít na pozoru – tak dlouho budou jim spřízněná média do Doníka šít, až nastane efekt Zeman a Trump bude v Oválné pracovně.

Béda
18. 3. 2016 9:01

Skvělý článek (s řadou fakt) o tom, jak se postupně mění pozice států z hlediska kapitálových toků: http://svobodnenoviny.eu/parazitismus-na-treti/

Admirál
Admirál
18. 3. 2016 9:50

Ano, je to zabudováno v systému, žádná nahodilá záležitost. Nejlepší je, že prstem na Babiše ukazují ti, kteří jsou omočeni v mnoha předcházejících kauzách, zloděj křičí „chyťte zloďěje“. Je možné vyjmenovat desítky kauz, kdy byli namočeni a nebo taktně mlčeli. Pro mně je vodítkem mainstrém a mí oblíbení komentátoři. Ti vyhlásili na Babiše velkou naháňku, zní halali, střílí se ze všech stran a úhlů. K Babišovi jsem měl neutrální vztah, to se však mění. Je zcela jasné, že nepatří mezi naši „elitu“, že jim vadí, tudíž je hoden mé podpory. A nejsem to jen já, kdo se na to takto… Číst vice »

Vlastimil
Vlastimil
18. 3. 2016 10:09

Kvalitně vystiženo. Poznámka pro nick Dana: Viděl(a) jste film Dokonalý gentleman, hlavní role Eddie Murphy? Dokonalá ukázka toho jak to funguje. Co například kniha Hloupí bílí, muži autor Michael Moore, případně film Vrtěti psem,či Erin Brockovich. Myslíte, že kdyby podklad k filmu či knize neexistoval, že by to někdo psal a točil?

cnemo
18. 3. 2016 10:14

Bohužel Tribuna nepochválím. Skočil na špek stejně, jako mnoho dalších. Předesílám, že agent Bureš není můj favorit. Ať je to jak chce, je to účelově nafouklá lapálie, které je dáván globální význam. Všimněte si, že kdesi jako by na „pozadí“ se řeší „lapálie“ typu privatizace OKD, v níž má své premiérské prstíky Slávek, škody v řádu desítek miliard (nikoli jen 6, jak se řeší u soudu, co třebas jen ušlý zisk státu, který Bakala z OKD vyvedl, restrukturace regionu, ekologické škody…). O zastavení církevních restitucích, na čemž ČSSD založila volební vítězství, raději ani nemluvit. Před branami stojí armáda muslimských teroristů,… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 3. 2016 10:16

Ještě jednou připomínám, že za Kalouskovou naháňkou na Babiše stála i Kalouskova psychopatie, kdy záměrně chtěl pokazit Babišovi rodinnou dovolenou. Deprivanti by však měli končit v nápravných zařízeních, za škody, které páchají společnosti i za trestné činy, které se jim podařilo ututlat. Většinou je to u takových víc než o nemoci o životní strategii. Vhodnost ambulantní psychiatrické léčby uprostřed nápravně výchovného procesu ve vězení, kde by měla být povinná práce, nevylučuju. (Její výtěžky by platily jak pobyt ve vězení, tak by se podílely na odškodnění obětí či pozůstalých.) Kolik lidí napojených na politiky TOP 09 sedí u různých dotačních penězovodů?… Číst vice »

Aleš
Aleš
18. 3. 2016 10:36

cnemo: Máte pravdu v tom, kde je jedno z jader pudla. Zaprodanost našich (i evropských elit). Bakala byl šikovným prostředníkem NWO.
Honem na muslimy a sluníčkáře však dokážete pravý opak. Podívejte se za oceán.
Co když TRUMP dojede na to, že vsadil vše na jednu kartu? Nepostaví se za něj černoši ani přistěhovalci… Je vidět, že šance, aby byl zvolen, je. Ale je to taky velká šance pro Hitlary, amerického Zadolárka…

hudryper
hudryper
18. 3. 2016 11:08

Aleš napsal Co když TRUMP dojede na to, že vsadil vše na jednu kartu? Nepostaví se za něj černoši ani přistěhovalci… Aleši,Trump řeší aktuální situaci všestranného útoku na něj po Zemanovsku ! Zrušil své vystoupení ve Fox News a místo toho naklusal coby fanoušek AIPAC a nepřítel Palestinců do kuloárů s kipama na hlavách. A ani to není Trumpova jediná karta. Existuje údajně vážná obava z celonárodní reakce v případě,že mu bude zabráněno kandidovat ať už administratívně,nebo fyzicky. Přistěhovalci, ti bez papírů,nejsou elektorátem a černoši také nejsou jenom paka,což bylo vidět na výsledcích z Floridy,kde tvoří spolu s Kubánci silnou… Číst vice »

Béda
18. 3. 2016 11:12

http://www.zemavek.sk/articles/view/narodne-vlady-tercom-sorosovej-siete-organizacii-a-globalistov Keď jediný multimiliardár ovláda nielen operácie amerických rádií Slobodná Európa, Slobodná Ázia a rádio Sloboda v Mníchove a Prahe, ale aj prakticky vlastní a prevádzkuje také neziskové mimovládne organizácie (NGO) ako Human Rights Watch a Amnesty International, poškodzované národné vlády by si tieto hrozby mali všímať a agresívne reagovať. George Soros bude aj naďalej dominovať línii zahraničnej politiky Hillary Clintonovej, ktorej nedávno daroval 8 miliónov dolárov na podporu prezidentskej kampane. Sorosova „mäkká sila“ (koncept opísal vedec Joseph S. Nye ako „schopnosť dostať to, čo chceš, vďaka svojmu pôvabu, a nie na základe donútenia“), ktorá útočila a aj bude útočiť… Číst vice »

Bety
Bety
18. 3. 2016 11:23

Dana napsal
V kapitalismu se musi prumerny obcan neustale prosazovat. Kdyz ale Cesi proti Babisum remcaji jen virtualne, nic se nezmeni. . Musite se take jednou zvednout ze zidli a jit si zademonstrovat, vy internetovi borci

Copak? Že bychom měli kvůli Babišovi udělat český Majdan? Nevládky by dodaly jednotná trička či deštníky, kníže s Topolánkem by rozdávali sušenky a sendviče,
kdosi by zaplatil pojízdná WC, případně stany, sem tam nějaký Molotovův koktejl a pár ostřelovačů a do vlády bychom pak dosadili Bakalu a spol., případně bychom je mohli doplnit jistým politikem co ohryzává kravaty. Tak jste to myslela?

Béda
18. 3. 2016 11:33

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/merkelova-ano-mam-prazdny-dum-ale-uprchliky-tam-neubytuji/ Angela Merkelová má rekreační dům v Hohenwalde, během roku většinou prázdný, ale jak řekla, nedovedu si představit, že bych je ubytovala… Západní média jsou plná zpráv o návštěvě Angeliny Jolie v uprchlických táborech v řeckém přístavu Pireus a v Libanonu, kde jsou ubytováni syrští uprchlíci. George Clooney se setkal v USA se syrskými uprchlíky. Zde byli oba sledováni smečkou fotografů, takže fotografie se rozletěly po celém světě. Známý herec je zároveň zvláštním vyslanec OSN pro uprchlíky UNHCR a panenky NWO…I když oba herci projevují okázale vážné znepokojení nad osudem Syřanů, ve svém soukromí nenabízejí uprchlíkům žádnou pomoc. Dohromady mají… Číst vice »

Béda
18. 3. 2016 11:36

Dovětek: Jak je vidět ti, kteří druhým vnucují multikulturní islámské „obohacení“
sami sebe ani omylem „obohacovat“ tímto způsobem nemíní. Vodu druhým kážou ale sami pouze víno pijí.

Béda
18. 3. 2016 11:45
Aleš
Aleš
18. 3. 2016 11:51

hudryper: Říkal jsem si, jestli si toho cnemo všimne. Viděl jsem výsledek Trumpa na Floridě 99:0 a národnostní strukturu si také +- autobus vybavuju. Myslím, že se však tím povedl nástin i českého Matrixu. Soudy o soudech vyvolané na základě mediálně pokřivených realit.
Však den, kdy jsem se o tom volebním podvodu dočetl v LIDOVÝCH NOVINÁCH (tenkrát se občas daly číst), jsem se začal víc zajímat o politiku. Byl jsem tehdy v
druháku na vysoké…
Nenapadlo mne, kam až ta mezinárodní situace zajde, přestože jsem hned za studií geografie ostře kritizoval vpády do Afghánistánu a Iráku.
http://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/ekonomika/Ilona-Svihlikova-Prijdou-zmeny-ktere-ve-svete-nenechaji-kamen-na-kameni-Znovu-opakuji-tohle-neni-bezna-krize-426659

Béda
18. 3. 2016 11:59

Aby tp nebylo tak jednoduché: http://www.denik.cz/z_domova/kuta-u-soudu-fond-byl-pouhym-administratorem-privatizace-okd-20160318.html

Bývalý místopředseda Fondu národního majetku Pavel Kuta dnes u soudu v doplňujícím výslechu uvedl, že fond byl pouhým administrátorem privatizace OKD. Odpovědnost za cenu prodávaného státního podílu podle něj nesla ministerstva financí a průmyslu… (Bohušu, Bohušu – na každou sv… se někde vaří voda – pravil klasik)

Alena
Alena
18. 3. 2016 12:14

O co jde?
Buď budou spravedlivě souzeni všichni, kdo se podíleli na zlodějně po roce 89, to jest od Klause, přes Babiše jako tehdy lobbistu, přes Kalouska, přes Zemana, nebo se přikloníme k současné situaci a oceníme bývalé- současné politiky hájící české zájmy- Klaus, Zeman ( imigranti). Hry rozehrávané proti jednotlivým současným politikům mají za účel zviditelnit pouze jiné politiky( bývalé ?) zloděje, viz Kalousek.
A k těmto hrám, čili mohutným mediálním útokům ( Čapí hnízdo) se nemíním připojovat

fajt
18. 3. 2016 16:38

peter. napsal

Zoznámte sa s fašistom Kotlebom:
http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html

mluví hezky a srozumitelně, že ho nwo nazývá fašistou je pochopitelné – ale stále se neví, jak by se zachoval ( nebo už možná zachová ) až by se skutečně dostal k moci, na revolucionáře, který by se velmi radikálně postavil světovým banksterům a jejich servisní chásce moc nevypadá. ..)

peter.
18. 3. 2016 17:06

fajt napsal jak by se zachoval ( nebo už možná zachová ) až by se skutečně dostal k moci, na revolucionáře, který Neviem,čo by sa vo svete muselo stať,aby sa strany podobne zamerané ako tá Kotlebova,dostali k moci.Mne bráni v tom,aby som ho volil moja osobná zaujatosť súvisiaca s postojom Kotlebu k Povstaniu a k Tisovmu režimu.Keby ale takto hodnotili naše postavenie a ekonomickú situáciu komunisti v parlamente alebo na mítingoch(lebo to patrí do ich agendy),tak si trúfam povedať,že by sa ich preferencie dostali minimálne na úroveň soc.demokratov.Hovoriť otvorene pravdu,ktorú poznáme všetci,sa dnes nenosí.Ľudia ktorí to robia sa stanú terčom… Číst vice »

Clair
18. 3. 2016 17:21

je tady vynikajici odkaz dokonce v cestine: http://czechfreepress.cz/emil-kalabus/donald-trump-muz-urceny-k-likvidaci.html jen tak mimochodem, Eric, syn Donalda T. dostal dneska vyhruzny dopis s jakymsi praskem, ve kterem je uvedeno, ze jestli se jeho otec nevzda presidentske kandidatury, dalsi dopis pry nebude uz takto pratelsky http://www.startjuno.com/news/read/article/the_associated_press-ap_source_threatening_letter_sent_to_trump_sons_ho-ap NEW YORK (AP) — Police and the FBI are investigating a threatening letter sent to the Manhattan apartment of Donald Trump’s son Eric that contained a white powder, two law enforcement officials said Friday. Preliminary tests on the substance in the envelope sent to Eric Trump’s apartment Thursday indicated it was not hazardous, according to the officials, who… Číst vice »

fajt
18. 3. 2016 17:24

peter. napsal Je mnoho iných spôsobov ako zničiť človeka.Som rád,že Kotleba v tom parlamente je.Lebo vládne strany budú nútené k väčšej opatrnosti a k ráznejším krokom vo všetkých svojich rozhodnutiach přesně, Peter, tuhle ( tedy podobnou) roli na české mocenské politické scéně odváděl Rath, než ho celá armáda policajtů, operativců a hnědých soudních skautíků zkriminalizovala, dnes jsou prasata v poslanecké sněmovně bez přirozeného oponenta a tak se bezmezně přežírají a degradují česko na ještě otřesnější kolonii bez národní a státní budoucnosti, jediný, kdo jim trochu kalí jejich žranici je Miloš Zeman, jenže to je na skutečnou změnu k lepšímu zatraceně… Číst vice »

peter.
18. 3. 2016 17:58

fajt napsal
v poslanecké sněmovně bez přirozeného oponenta a tak se bezmezně přežírají a degradují česko na ješ

Sám som zvedavý,ako sa tá likvidácia uskutoční.Musia sa poponáhľať,lebo Kotlebova popularita rastie.Predpokladám rozsiahlu diskreditačnú kampaň,v ktorej preperú nie len členov strany ale aj ich rodinných príslušníkov.Spočítajú mu každý cent,každú tehlu na jeho dome(ak nejaký má),budú odpočúvať každý jeho telefonát a vyhodnotia každé jeho slovo,či niečim neporušil zákon.Žalovať ho bude kde-kto aj za krivý pohľad a na súdoch strávi poriadne dlhú dobu.Ak nič nenájdu,obvinia ho z týrania,z pomeru s maloletou…všetko sa bude hodiť.

fajt
18. 3. 2016 18:25

peter. napsal
peter

a možná zkusí jinou taktiku, přiváží si ho částečným přenesením moci na něj a pak ho lehce zkompromitují za nedodržení slibů a za množství kompromisů, které navíc nafoukne propaganda ( klidně i na korupci nebývalých rozměrů), pak by stačilo opravdu málo, aby se proti němu postavili i vlastní lidé … ale uvidíte, jak nakonec proti němu půjdou, ale určitě ho nenechaj v klidu a natož, aby rozvíjel svůj program a názory na činy. ..)

fajt
18. 3. 2016 18:38

Alena napsal

neustálé zlodějny
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pomluvy-nebo-dalsi-prusvih-ceskych-tajnych-sluzeb-V-pripade-Hany-a-Antonie-pry-zmizela-cast-vykupneho-426859

jestli to celé nebyla malá domů, je zajímavý jak velkou armádu parazitů dokáže podhradí rozmazlovat. ..)

Béda
18. 3. 2016 20:04
Dana
Dana
18. 3. 2016 20:19

Bety napsal Copak? Že bychom měli kvůli Babišovi udělat český Majdan? Nevládky by dodaly jednotná trička či deštníky, kníže s Topolánkem by rozdávali sušenky a sendviče, kdosi by zaplatil pojízdná WC, případně stany, sem tam nějaký Molotovův koktejl a pár ostřelovačů a do vlády bychom pak dosadili Bakalu a spol., případně bychom je mohli doplnit jistým politikem co ohryzává kravaty. Tak jste to myslela? Ne, zadny majdan, proste jen ukazat svou nevoli nad situaci, prinejmensim povolat k vysvetleni Babise a zodpovezeni otazek kladene vladnimi poslanci. . Sice si nemyslim, ze by to k nejakemu smysluplnemu reseni vedlo, – protoze vase… Číst vice »

Béda
19. 3. 2016 5:56

Dana napsal Ne,zadny majdan,proste jen ukazat svou nevoli nad situaci, prinejmensim povolat k vysvetleni Babise a zodpovezeni otazek kladene vladnimiposlanci. . Sice si nemyslim, ze by to k nejakemu smysluplnemureseni vedlo,– protoze vase opisicni elita se v tom take castecne veze, –ale aspon neco.Tohle michani politiky a podnikani je cesta do pekel. Jedine co funguje, je oddeleni moci, zde osetreno zakonem„conflict of interests“ .. (A conflict of interest (COI) is a situation in which a person or organization is involved in multiple interests, financial interest, or otherwise, one of which could possibly corrupt the motivation of the individual or organization.))… Číst vice »

peter.
19. 3. 2016 7:14

fajt napsal
mluví hezky a srozumitelně, že ho nwonazývá fašistou je pochopitelné – ale stále se neví, jak by se zachoval ( nebo už možná zachová ) až by se skutečně dostal k moci, na revolucionáře, který by se velmi radikálně postavil světovým banksterům a jejich servisní chásce moc nevypadá. ..)

http://medzicas.sk/je-po-volbach-chystajme-sa-na-utecencov/
Vždy to bude len o otrokárovi a otrokovi.A otrok môže byť vzpurný len potiaľ,pokiaľ siaha reťaz ku ktorej je priviazaný.

peter.
19. 3. 2016 7:36

peter. napsal

Zoznámte sa s fašistom Kotlebom:
http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html

Kotlebovcov splodili a porodili všetky politické strany ktoré sa za 26 rokov vystriedali pri vláde.Pred každými voľbami boli po celom Slovensku plgáty na bilboardoch z ktorých nás usmievaví politici ubezpečovali,že práve tá ich strana „zachráni Slovensko“.Zacráni pred čím?Ako?Tým,že z nás urobili toto?
http://www.novarepublika.cz/2016/03/zli-este-horsi.html