Kdo nemá rád Babiše?

Po neděli na Letné je to otázka logická a nabízí celkem snadnou odpověď. Jsou to ti, kteří nejsou s vládou premiéra spokojeni. Ale – je to snad většina lidí národa, i když se jich na jedno místo Prahy sjelo ze všech koutů státu prý až čtvrt miliónu? Není. Je to jen početní menšina těch, kteří ve všeobecných volbách prohráli a nyní se o to hlasitěji vydávají za „občanskou společnost“, údajně bojující za demokracii. Je to jen menšina občanských pokrytců, kteří se v době předchozích vlád měli dobře bez ohledu na poctivost svého statusu „mít se dobře“. Mít se dobře bez ohledu na ty druhé sociálně slabší, kteří na nepoctivé zisky a nepoctivý luxus dnes demonstrujících pokrytců dosud vždy jen dopláceli svou pracovní dřinou a nízkými mzdami.

Takže, řečeno na rovinu a ještě jednou: Na Letné to byla demonstrace za návrat korupčních svobod dnes demokraticky poražených menšin, které dosud vždy žily v nepoctivosti na úkor občanské volební většiny. Většiny, která jim až dodnes všechny ty jejich svobody nesvobodně daněmi platila a nyní zvolením vlády Babiše jim však řekla DOST! Má se tedy většinový národ nyní divit dotačním hereckým celebritám, že jsou rozzlobené? Má se snad divit nedostudovaným a dosud ničemu produktivnímu nevyučeným parazitům ze samozvaného mediálního a „neziskovkářského“ sektoru, které dosud také živil stát jen za jejich řeči?

A ještě na jeden druh demonstrantů dnes nezapomeňme: Na politicky významnou středostavovskou menšinu těch „lepšolidí“, kterým volební občanská většina právem říká církevní, bankovní, pojišťováčtí, právničtí a solární baroni, obchodníci s chudobou, spekulantští rentiéři, EU-dotační nezemědělci, političtí a hospodářští šmejdi, zkrátka podvodníkatelé a příživnostníci, kterým Babiš obzvlášť leží v žaludku jak kámen. A proč? Inu proto, že jim do finančních povinností už konečně zavedl pro všechny stejný a rovnoprávný pořádek – tedy poctivé daně, digitální finanční dohled a systém EET.

Jo, všichni se celý život učíme. Dříve si marxisté vždycky mysleli, že schody se zametají jenom odshora. A teď najednou to tu sice máme obráceně, ale funguje to také. A proč ten nenávistný odpor kavárny? Inu možná proto, že si vrchní zametač vzpomněl na své začátky a rozhodl se vzít sám do ruky koště. Zajímavé… Uvidíme, zda se mu to podaří. Jednoduché to mít ale nebude, protože velcí kluci v tuzemském a zahraničním pozadí, kteří dosud tak tučně financovali investice typu „šlechta“, „církve“, „Václavák“, „Sudety“ a „Letná“ mu to neodpustí, že je třídně zradil, když se vrátil ke kořenům poctivého života nás – lidí většiny.

A proto: Občanská většino obyčejných lidí, podporujme svého Babiše a svého Zemana, dokud budou při nás stát!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
29. 6. 2019 12:44

Je zvláštní, jak někdo je ochotný a schopný sledovat děje typu Letna , Vaclavak. Přiznám se, já to nezvladam. Ztracený cas, defile těch samých kretenu, jak na Pražském orloji. /Orloji se ale omlouvam./ Nejen PPK , ale spousta dalších lidí se te akci venuje. Například nehavloidni Zantovsky zveřejnil svoji sms komunikaci s Jarkem Nohavicou, ale i další a další to rozebiraji. Já to řešil formou SMS s mými kamarády v Praze. Myslim, že nic nepochopili, jsou jen jaksi zneklidneni , že většina občanů této země jaksi nesdílí jim sympatický emericko-bolsevicky komplot, jemuz oni tak horlivě pritakavaji. Oni jsou ti dobri,… Číst vice »

Admirál
Admirál
30. 6. 2019 14:59

Souhlas a PPK. To, co stojí za „miliony chvilek“ není alternativa. Tudy cesta nevede. Než se objeví někdo/něco lepšího, Je nutné držet palec Ježeibabišovi a Zemanovi.