Kdo ohrožuje naši bezpečnost

Opravdovým nebezpečím pro naši republiku není ani Čína ani Korea ani Rusko, dokonce ani migrační krize.

Jsou jím lidé, kteří působí v naší domácí politice a hlava nehlava ženou naši zemí do pozice vazala určeného pro špinavou práci. Vazala, který slouží velkému bratrovi a to bez ohledu na zájem i na bezpečnost vlastní země i lidí.

Částečně jsou to tzv. „všehoštonti“, které známe z dob minulých. Jednou se objeví na pozici ředitele televize, podruhé v pozici důstojníka, který přísahal oddanost hned dvěma znepřáteleným stranám a pak se hlásí o funkce atd…

Prostě jsou to lidé bez jakékoli morálky a hrdosti, kteří ale budou a jsou všudypřítomní. Jsou v každé společnosti a zemi, bez ohledu na řád či letopočet. Jsou odhodláni sloužit komukoli výměnou za vlastní výhody.

Pak jsou ale lidé, kteří byli přímo vyškoleni v zahraničí a teď plní své poslání. Jejich úkolem je nepřipustit klid v naší zemi a především zpracovávat veřejné mínění v neprospěch kohokoli, kdo je označen. Jsou to lidé školeni pro diverzní práci. Mají kdykoli přístup do médií a v podstatě neomezené materiální i mediální možnosti. Jejich úkolem je jednak naši republiku definitivně rozeštvat s Ruskem a jinými nepohodlnými státy a jednak zajistit tok našich peněz do té velmoci, které zrovna slouží. (Dnes jde asi o dostavbu jaderných bloků.)

Tito lidé o sobě dali viditelně vědět během kolapsu p. prezidenta. Prezident Zeman je dnes jedinou pojistkou toho, aby v naší zemi nebyly umístěny jednotky cizí armády a zbytek průmyslu nebyl „převeden“ zahraničním vlastníkům. Naše republika by tak ztratila i zbytky suverenity.

Pokud by zde byla umístěna základna cizí armády, je v podstatě jisté, že například volby už by nikdy nepřinesly neočekávaný výsledek a tento stav by byl v podstatě nevratný.

Pokud by se podařilo této páté koloně odstranit prezidenta, nestálo by jim nic v cestě. Současná vláda je složena i z lidí, jejichž jedinou kvalifikací byla často systematicky budovaná nenávist k Andreji Babišovi.

Jen těžko lze doufat, že někteří z těchto politiků pochopí, o co všechno se dnes hraje a kam nás jimi zvolený diskurz může zavést.

Ministryně obrany navrhla, abychom poskytli Ukrajině jako „dar“ dělostřeleckou munici.

Jako dar bych si představoval spíše (skutečně) humanitární pomoc či vybavení sloužící civilistům, a ne munici k jejich zabíjení.

A i když tato munice, existuje-li vůbec, jistě nebude hrát rozhodující roli při možném konfliktu, je to ukázka vazalství naší vlády. Říká tím „my sice do věci nezasáhneme přímo, vždyť ani nevíme proč a jak, ale jsme připraveni alespoň trošku se vám zalíbit a zalichotit“ (bez ohledu na možné oběti, který tento „dar“ přinese civilnímu obyvatelstvu na Ukrajině i v Rusku).

A také bez ohledu na vlastní bezpečnost i ekonomický zájem našich lidí, kteří si nepřejí, abychom posílali zbraně kamkoli nám naznačí či nařídí.

Je jasné, že současní politici, kterým byla či bude jistě poskytnuta odpovídající péče a stipendia, se zasadí o to, abychom nemohli normalizovat vztahy s Ruskem a dalšími zeměmi.

4.9 29 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
26. 1. 2022 14:58

Současní politici? Nevšimla jsem si, že by tu od roku 1989 byli jiní…Babiš ty vztahy s Ruskem normalizoval? Jak? Tím, že dosáhl toho, že jsme vedle největší světové špíny na jejich seznamu nikoliv přátelských států, kde jsou jen dvě položky? Nenechte se vysmát. A Zeman neměl koule, aby se zúčastnil Vojenské přehlídky Vítězství, přestože byl v Moskvě.

jan123
jan123
Reply to  Irena
26. 1. 2022 19:55

To co píšeš sdílím, ale politici které uvádíš,dle mého názoru nedělali jen to co dělali,ale především co v dané situaci mohli.I nejzásadovější politik musí své postoje měnit dle nové situace,která se mění ne ze dne na den,ale z hodiny na hodinu.Krátce řečeno neplati co chci,ale co mohu.Zpravidla vžy nejde o dodré či špatné,ale lepší a horší..

kolokol
kolokol
Reply to  jan123
27. 1. 2022 7:54

Babiš totiž žádné hodnotové postoje nemá. Je to prostě a jen oportunista.

Last edited 2 let před by kolokol
orinoko
Reply to  jan123
27. 1. 2022 10:44

Haličská směska by mohla. To by ovšem musela také jednou sundat svoje pemrpsky. Vedle Orbána je ušaté torpédo jen otřesný zmetek třesoucí se o svoje impérium, které už delší ovšem ovládá docela podmíněně.

Alva
Alva
Reply to  Irena
26. 1. 2022 22:17

Souulasím.
Mám jen jisté, ale zato velké pochybnosti o těch zbytcích suverenity. Myslím, že už dávno žádnou nemáme a dokonce si ji už ani nemůžeme namlouvat.

Co se týká prezidenta, nevypadá to, že by měl šanci nějak výrazněji ukormidlovat pětikolku. Ale každé zrnko písku hozené pod kola pětikolky dobré.

Mimochodem, asi před 2 dny jsem někde četla, že snad v prezidentských volbách bude kandidovat i Alena Vitásková. Zatím mezi avizovanými hejny supů, by se mi zdála nejpřijatelnější.

Gatta
Gatta
26. 1. 2022 15:17

Uvidíme jak bude pan Fiala mluvit a činit až se vrátí z povinné přátelské návštěvy USA.
Pár rozhovorů a taková závěrečná fotka v sombreru před Bílým domem zatím každému udělala jasno v hlavě, aby doma politicky netápal.

jan123
jan123
Reply to  Gatta
26. 1. 2022 20:10

….fotku jsem neviděl,ale v tomto případě je mi už teď jeho postoj jasný.Zde neplatí nechceš můžeš,ale musíš nesmíš…

Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 1. 2022 9:13

Jaké neuvěřitelné nestvůry se mezi nás, Čechy, zamíchaly… Ty po dobrém nezmizí..

orinoko
27. 1. 2022 10:40

Pro,Petera:
“ Konec konců i Babiš, jehož otec pochází z Ukrajiny, se snaží privatizovat naši republiku jako svoji soukromou firmu. Kam taková privatizace státu vede, vidíme ilustrativně právě na Ukrajině. “
Čili – Haličská směska.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
27. 1. 2022 11:25

Česko jako gesto solidarity daruje Ukrajině čtyři tisíce dělostřeleckých granátů za asi 37 milionů korun.
Včera, na středečním jednání o tom rozhodla vláda. Česká vláda.

zart
zart
27. 1. 2022 10:59

Ten článek jsem pro jeho ideovou slabost a bídu nemohl dočíst.
Naši bezpečnost ohrožujeme my sami. Měli bychom se bát především sami sebe a nikoho jiného. Měli bychom se bát sebe, protože vůbec nevíme, jak se v určitých situacích zachováme, co vyvedeme, nebo jaký průser uděláme.
Nejlepším indikátorem našeho povšechného labilního stavu je to, jak se strachy klepeme, jak si neustále stěžujeme na druhé, jak jim nadáváme, jak je nenávidíme atd.. Pokud tak dělají na daném území všichni občané, nazýváme je Čechy.
Není snad nijak nutné tuto tezi jakkoliv obhajovat.

zart
zart
27. 1. 2022 11:03

Bratře Žižko Jane, ještě že jsi se toho nedožil, jak dopadli pohrobci Husitů, jak Čechy krásné a milené zaplavil zrádný měšťácký ksindl.

orinoko
28. 1. 2022 13:01

Východní část se Zachudu nějak nepovedla. Tedy až na dočasné výjimky. Bratr Vlad Tepes čerstvě ohlásil, že chazarum kašle na jejich ruské záměry a nikam nepůjde. Od Chorvatska jsem to nečekal, Slováci jdou do toho s překvapivou vervou a slavná CAnuda je přetažená kolonou camionu tak, že vládní sony boy nejdříve prohlásil, že jde o vražedné spiknuti antivaxeru, načež se rychle zdecoval kamsi za českým fialovým hnusem.

orinoko
28. 1. 2022 13:36

Přichází jaro. V Germanii se vzbouřili podnikatele a chtějí přímo za Putinem. Mají na háku svoje vlastní vládní kreteny. Hele. Vlado, my to zkusíme vyřešit sami. A když se to nepovede, tak ti ještě pomůžeme. Miluju svět, ve kterém koníci neustále připravují svoje vlastní řešení dávných šachových partií.

Last edited 2 let před by orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
28. 1. 2022 13:45

Trubka mi pravé oznamuje, že soudruh Kameňák Stoltenkopec bude mít tiskovku. Tak NATO se jen trepu.