P. C. Roberts: Federální soudy USA Bidenovu tyranii odmítly, zato nacistické barvy vystavilo Rakousko

Americký politický systém založený na oddělení pravomocí vydržel až dodneška odolávat současnému tyranickému vývoji odvrhujícímu do zapomnění občanské svobody „svobodného Západu“. Americký Nejvyšší soud pohřbil Bidenův návrh, podle něhož měli být zaměstnanci soukromých společností a podniků povinně očkovaní nebezpečnou kovidovou „vakcínou“. A to samozřejmě bez ohledu na důkazy o tom, že tato vakcína proti kovidu nechrání, ale způsobuje onemocnění i smrt. V souladu s tímto faktem se Nejvyšší soud USA vyslovil tak, že prezident nemá k vydání takovéhoto nařízení žádnou úřední pravomoc. Ta je totiž, dle amerických zákonů, jedině v rukou a odpovědnosti Kongresu. (ZDE)

Jak jsem už dříve oznámil, odmítla britská vláda pokračovat s tyranií a skoncovala jak s kovidovými pasy, tak i s­ povinností nosit roušky i s pracovními restrikcemi, zdůvodněnými neochotou nechat se naočkovat. (ZDE)

Avšak mimo USA, Británie a Švédska upadá zbytek svobodného světa do tyranie. Austrálie posílá lidi do koncentračních táborů a Kanada se na to chystá. Německo, Itálie a Rakousko, někdejší fašistické státy Druhé světové války, znovu a beze zbytku ruší občanské svobody svých ujařmených obyvatel. Vládnoucí němečtí nacisté se chystají na neočkované uvalit domácí vězení.

Avšak je to Rakousko, někdejší součást nacistického Německa, které v likvidaci lidských svobod zašlo nejdále. Rakouští nacisté vydali zákon, podle něhož všichni občané Rakouska musí být očkováni nebezpečnou „vakcínou“. Takže reprezentanti rakouského lidu hlasovali proti svému lidu a uvalili na něj tyranii. Sám rakouský parlament a nikoli nějaká odnož výkonné moci, z nichž téměř všechny bývají podplaceny farmaceutickými společnostmi, učinil očkování povinné pro všechny rakouské občany. A ti, co se očkování vzepřou, budou pokutováni částkou 3 600 euro. (ZDE)

Ta otázka se nabízí sama sebou: Proč Rakušané nepovstali a nesvrhli tuto nacistickou tyranii?

Ale možná je dobře, že se tak nestalo. Obyvatelstvo, které je tak stupidní, že zvolí takovéto poslance a takovouto vládu a dá jim moc škodit a zabíjet, má schopnost přežití rovnou nule.

Zdroj: PCR

Vybral a přeložil Lubomír Man

5 13 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
27. 1. 2022 9:04

Dnešního dne uplyne 77 let od osvobození Sovětských vojsk přeživších vězňů nacistického vyhlazovacího tábora Osvětim, kde civilizovanými skopčáky bylo zavražděno 1,5 milionu lidí. Tolik činí obyvatelstvo celé dnešní Prahy… Také dnešního dne, 27.ledna, ale o rok dříve, v roce 1944, po 872 dnech definitivně skončilo německé obležení Leningradu. Stalo se tak při leningradsko-novgorodské ofenzívě Rudé armády, započaté 13. ledna 1944. Rumuni, Finové, skopčáky, Španěle, Maďaři, Slováky, čeští Sudeťáky, Bulhaři, Chorvaty, Rakušany… A víte, že se od této doby nic nezměnilo? Tehdejší „spojenci“ a dnešní „partneři“ zůstali stejné zákeřné, nenažrané a prolhané krvelačné svině. Jen Rusko už není Sovětský svaz a… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Botičky od Diora
27. 1. 2022 11:25

Nemá to Rusko lehké. Zase to všechno visí na něm jako na hřebíku jak říká Pjakin.
A Putin má oproti Stalinovi jednu výhodu – armádu stihl vyzbrojit dokonale.
Potíž se všemi nacistickými vrtichvosty je v tom, že pojem vlast a národ jim nic neříká,
naopak se ze všech sil snaží, aby zmizely lidem ze slovníku i z vědomí. A proto nejsou ani schopni pochopit, co pro Rusy odjakživa znamenají. Mimo jiné za žádnou cenu nechtějí být otroky. A já taky ne.

Irena
Reply to  Bety
27. 1. 2022 13:16

Putin není Stalin, ale velice těží z toho, co Stalin dokázal. Doufejme, že to jím bude umocněno, ne jen využito…

Last edited 1 rok před by Irena
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Irena
29. 1. 2022 11:05

Ольга Берггольц. Стихи о блокаде Ленинграда …Я говорю с тобой под свист снарядов, угрюмым заревом озарена. Я говорю с тобой из Ленинграда, страна моя, печальная страна. Кронштадтский злой, неукротимый ветер в мое лицо закинутое бьет. В бомбоубежищах уснули дети, ночная стража встала у ворот. Над Ленинградом – смертная угроза… Бессонны ночи, тяжек день любой. Но мы забыли, что такое слезы, что называлось страхом и мольбой. Я говорю: нас, граждан Ленинграда, не поколеблет грохот канонад, и если завтра будут баррикады – мы не покинем наших баррикад. И женщины с бойцами встанут рядом, и дети нам патроны поднесут, и надо всеми нами… Číst vice »