Otázka – Odpověď V. V. Pjakina ze dne 17. 1. 2022

Knihu V. V. Pjakina Svět křivých zrcadel si můžete objednat na webu zakazanevzdelani.cz

Nová kniha O světě křivých zrcadel: Fleet is being * FKT pod tvrdým tlakem * Konkuruje si Rusko a Čína v Kazachstánu? * Můžeme v nejbližší době čekat vyřešení otázky Donbasu? * Hluchým mši nikdo dvakrát sloužit nebude * Potřeba státního internetu

K dispozici je nový web Koncepce sociální bezpečnosti https://kob-forum.eu/

Překlad a titulky: Irena

5 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
25. 1. 2022 21:36

Je vidět a hlavně slyšet,že rozvázané ruce má nejen Putin a jeho nejbližší spoluprcovníci, ale i samotný Pjakin.O Kazachstanu jsme se od něho dnes dověděli podstatné informace,jež doplnily více či méně informované články na síti. Je s nynějším stavem věcí evidentně spokojen a popravdě řečeno se tomu ani nedivím. Přiznání,že Rusku pomáhá GP není novinkou,tou se mi dnes zdál Pjakinův humor ,když jmenoval své „oblíbence“ z řad podpindosniků. Ruské šachy v současné evropské situaci vysoce přehrávají americký poker i s jeho esy v rukávě.Když si otevřete video s dnešní tiskovkou SPD zjistíte asi jako já,že kdosi jim vymazal zvuk z… Číst vice »

fajt
fajt
26. 1. 2022 7:24

měla by si Čína nechat od svého největšího dlužníka, americké korporace, okamžitě vyplatit svoji pohledávku – samozřejmě ne v baxech, ty jsou dnes toxické a bezcenné – ale v ve skutečné hodnotě, třebas by mohla exekučně zabrat Aljašku ( tam se je snažil biden poprvé ponížit, důvodné zabrání tohohle místa by bylo velmi symbolické gesto ). ..)

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
26. 1. 2022 12:22

Propad kurzu RUB – USD tedy i ruských akcií. Viz AK nebo zde https://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&to=RUB&view=1Y Po dosavadních nespěšných pokusech další pokus o nátlak na Rusko. Invaze se nějak nekoná a už i ministr zahraničí UK konstatoval, že 100 000 ruských vojákú je pro tento účel málo a že se ze strany Ruska jedná spíše o dlouhodobou vyčkávací taktiku destabilizace UK. Viz AK. pozn. – k tomu už ovšem dávno došlo díky sebedestrukčnímu chováni posledních vlád UK. Na AK je obsáhlý článek o tom jak se Juan stáva v Asii postupně a často i nechťeně náhradní měnou za dolar. Čína má ovšem… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  Gatta
26. 1. 2022 12:58

Piš UA, ne UK (united kingdom), nestraš zbytečně královnu
I když 100 tis. soldatů na hranici UK… God save the queen! :-)

Gatta
Gatta
Reply to  Botičky od Diora
26. 1. 2022 13:52

Sorry – zkusím se polepšit, ale neslibuji.
A královně se omlouvám za jednu probděluu noc :-)

Gatta
Gatta
Reply to  fajt
26. 1. 2022 15:25

Jinak Bitcoinu se taky „nedaří“ – to víte, poslední dobou nevynášel a už prostě dozrál do stadia dalšího pravidelného škubání hejlů.
https://coinmarketcap.com/cs/currencies/bitcoin-cash/

PS
Kdych myslel UK tak bych psal GB :-)

Botičky od Diora
Botičky od Diora
26. 1. 2022 12:12

Červený šátečku, kolem se toč, my táhnem na Rusy, nevíme proč. Červený šátečku, kolem se toč, kolem se toč, kolem se toč, senátor Fischer se hněvá, já nevím proč, já nevím proč, já nevím proč. Jen se mně Fischerku dobře chovej, dobře chovej, dobře chovej, koupim ti prov…, :-) šateček kašmírovej, kašmírovej, kašmírovej. P.S. Rok 1914…Následující verše napsal v 60. letech 20. století veterán první světové války Hanuš Entner: Přišel befél z lontu na sedláky, aby pochovali ty vojáky… … v tom přiletí koule olověná, vyrazí mě z klýdu ven. Když mě z klýdu vyrazila, do špitálu mě vzali. Pojď, má… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  Irena
26. 1. 2022 14:16

Už před lety jsem psal, že třídní boj nezmizel, jen ho právě vedou bohatí proti chudým. A tak se o tom nesmí mluvit.

Hudryperman
Hudryperman
Reply to  Irena
26. 1. 2022 22:49

Výborná analýsa aktuální globální politické situace . Výborně osvětlena figura Schwaba a úloha zejména Rockenfellerové nadace nejen v dnešní operaci covid,ale v celé válce proti lidstvu.

Mirek
Mirek
26. 1. 2022 13:50
Botičky od Diora
Botičky od Diora
26. 1. 2022 15:29

Chorvatský prezident Zoran Milanovič v úterý řekl, že tamní úřady stáhnou své vojáky ze sil NATO ve východní Evropě v případě konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou.
Totéž i Bulhaři.
Sorry, Mr. Stoltenberg :-)

PPK
PPK
Reply to  Botičky od Diora
26. 1. 2022 23:06

To nebude třeba. Putin už je na Ukrajině.

Putin už je na Ukrajině.jpg