Kdysik bylo BBC a Svobodna Evropa, dneska su blogy a fejkoweby

Dostal sem dopis od čtenařa a uvědomil sem si, že tajak sem si kdysik po zhlednuti Televiznich novin pustil polske zpravy, BBC a Svobodnu Evropu, tak dneska uplně stejně si v autě pustim zpravy Raďožurnalu a na šichtě, než dopiju kafe s rumem a začnu cosik robit, si z odkazu znamych na fejsbučku přečtu odkazy, kere je zaujaly.

Z osumdesati procent to su odkazy na sukrome blogy nebo na weby, kere su darmožroutama pracujicima za naše prachy v ramci minysterstva vnitřku označovane za „konspiračni“ nebo fejkove.

Že dneska musite davat pozor na to, co čtete a ověřovat si to z ruznych zdroju, neni nic noveho. Propaganda se robila za Hytlera, za Husaka, za Havla a nemožete se divit, že se robi aji dneska.

Tuž, potěši pak taky dopis:

Vážený pane Větvičko,

při letošní letní dovolené v srpnu, ještě se dvěmi dalšími rodinnými příslušníky, jsme se rozhodli kromě jiného navštívit i hrob Immanuela Kanta v Kaliningradu. Už s předstihem někdy v květnu jsem se začal o věc zajímat a zjistil jsem, že musíme mít víza, že podmínkou jejich vydání je existence pozvání (nemá nás kdo pozvat) a že to lze celé pořídit i s pozváním za 2.600,- Kč na osobu. Jsou potřeba fotky a pas. Tento týden jsme usoudili, že je nejvyšší čas to zaplatit a podat. Asi již tušíte kam mířím...

Současně konstatuji, že jsem vcelku pravidelným čtenářem tzv. „desinformačních webů“. A to především z toho důvodu, že tam prezentované informace mají často k realitě blíže než média česká, veřejnoprávní. Že mi ovšem takový desinformační web i ušetří významnou částku, jsem opravdu netušil. Včera jsem si totiž na jednom z nich přečetl Váš oprávněný povzdech, že i když Rusko zavedlo pro české občany od 1.7. pro Kaliningrad víza bezplatná, pro česká (veřejnoprávní media) to není důvod tuto informaci českým občanům přinést.

To považuji za zlovolné, skandální a velmi tímto děkuji tzv. desinformačním webům, že píší pravdu o důležitých tématech. Tato „desinformace“ mi skutečně reálně ušetřila 8.000,- Kč.

Děkuji Vám a zůstávám s úctou k Vaší práci

xxxx

Asi se nebudete divit, že jmeno pisatele nezveřejnim. Žijeme ve zvlaštni době. Nikdy jsme nebyli svobodnějši, a zaroveň za našimi zady, za naše penize, skryti za statni uředniky pracuji ve stinu odporne osoby, Bretschneideři, Čurdi a Minařici dneška, keři cenzuruji, vytvařeji seznamy nepřatel, udavaji, nechavaji vyhazovat z prace…

A robi to samozřejmě v dobrem umyslu, aby prospěli lidstvu… tajak ti Bretschneideři, Čurdi a Minařici.

Ladislav Větvička, Elfotrol Minysterstva vnitřku

Zdroj: https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=722191

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
29. 7. 2019 5:37

Poprvé také malajská vláda odhaluje, jak se postavila do cesty pokusům, které USA organizovaly během prvního týdne po havárii s cílem zahájit vojenský útok NATO na východní Ukrajinu. Krycím příběhem bylo zachránit letadlo, těla cestujících a důkazy o tom, co způsobilo havárii. Tato operace byla ve skutečnosti zaměřena na porážku separatistických hnutí v Donbasu.

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/dokument-malajci-zabranili-fbi-ukoristit-cerne-skrinky-letu-mh17/

koloděj
koloděj
29. 7. 2019 11:45

Ta, demokracii už konečně máme … Teď ještě najít nějaké demokraty. Po dlouhé době si uvědomuji určité významné rozdíly, které oddělují tzv Západ a Východ. Je toho ale hodně, na jeden příspěvek .. Všechno to soudobé dění – jak na východě, tak na západě – ( míním tím tzv. civilizaci severu -převážně Slovany a atlantskou civilizaci ) má jednoho jmenovatele, jeden společný kořen pro každou sféru vlivu. Je to jako fluidum, jako prvotní zárodečná buňka, ze které plyne vše ostatní. Slované – zejména východní – hledající za každé okolnosti cestu spolupráce ( velmi drsné klima k tomu jistě přispělo )… Číst vice »