Komentář Valerije Viktoroviče Pjakina k výzvě o pomoc

Překlad a titulky: Irena

Vzkaz překladatelky: Prosím všechny, kteří chtěli přispět na mé překlady, aby místo toho pomohli Valeriji Viktoroviči Pjakinovi v jeho těžké životní situaci. Děkuji.

Zde najdete pod originálním videem účty, na které je možné přispět:

https://www.youtube.com/watch?v=wZy7K…

http://leva-net.webnode.cz/products/v…

!!!POZOR!!!
http://leva-net.webnode.cz/products/k…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
2. 2. 2017 23:32

Ten clovek je na pokraji naprosteho zhrouceni, dusevniho i fyzickeho.
Tam jde o neco daleko vice, nez co verejnosti znamo.
Neznam detaily, ale jen z analyzovani videa, takto se chovaji lide, kteri jsou vydirani nejakym prisernym zpusobem, at uz jsou sami rukojmi ci je nekdo vydira ohledne blizke osoby.
.

Stan
Admin
Reply to  Dana
3. 2. 2017 7:46

Tak se chová člověk, kterému tragicky zahynula manželka. Jestli v tom je ještě něco dalšího a jestli jsou nějaké podezřelé okolnosti její nehody, to jsou všechno jen spekulace, které bych za sebe ponechal vyšetřovacím orgánům v Altaji.

Petrpavel
Petrpavel
3. 2. 2017 4:11

Snad poprvé se Dano přikláním k vašemu pohledu na věc.
Dokonce tuším která vzdálená síla ho může vydírat. Tuším, ale právě pro to tušení tuším, že nikdo z nás nemůže a nezmůže nic …

zajoch
3. 2. 2017 5:43

Opravdu věrohodný pohled značky Dana na případ Pjakinova neštěstí. Nejde v první z reakcí na Irenin překlad náhodou o snahu znejistit případné dárce a odvrátit je od jejich ušlechtilého úmyslu Valeriji Viktoroviči pomoci? Já to tak vidím.

hudryper
hudryper
3. 2. 2017 6:07

Divné je,že přerušení vysílání Pjakinova pořadu trvalo už od poloviny prosince a byla vysvětlována nedostatkem peněz.K tomu se tehdy vyjadřovala řada posluchačů s tím,že to nemůže být pravý důvod,protože náklady na natočení a vysílání jsou marginální. Přestávka po jednom pořadu, asi tak 19.12.2016,pokračovala až do včerejšího oznámení dopravní nehody jeho ženy. Jakoby došlo ke skutečnému naplnění předchozích hrozeb. Otázka bytu se přece neřeší těsně po takové tragedii, důvod vyhlášené sbírky musí být jiný. Možná ani nejde o peníze,nýbrž o způsob volání o pomoc a upozornění co největšího počtu lidí na to,co hrozí jeho dětem a jemu osobně. Je jasné,že Pjakin… Číst vice »

Aleš
Aleš
3. 2. 2017 10:42

Jsem v šoku. Síly, které se nezastaví před ničím, musí být zastaveny. Klidně silou. Upřímnou soustrast, pane Pjakine, Vám i Vaší rodině a děkujeme, že jste nás po celém světě, varoval. Také nemám účet v bance a tak bude krapet potíž s posláním byť symbolické účasti. Ale předpokládám, že Vás teď tíží hlavně něco jiného, než peníze. Jsem myšlenkami s Vámi.

peter.
3. 2. 2017 10:46

hudryper napsal upozornění co největšího počtu lidí na to,co hrozí jeho dětem a jemu osobně Predovšetkým chcem vyjadriť p.Pjakinovi sústrasť. Je faktom,že na videu pôsobí dojmom,že je pod veľkým tlakom.Zamýšľam sa nad tým,čo sa mohlo stať,že sa p.Pjakin po smrti svojej manželky dostal do tak zlej situácie,že súhlasil s „návrhom svojich kolegov“ na usporiadanie finančnej zbierky.Predpokladám,že žil a žije so svojou rodinou v meste Barnaul.Toto mesto má 650 tisíc obyvateľov a sídli tu vyše 2800 zväčša strojárenských podnikov.Leží v Altajskom kraji ktorý je súčasťou sibírskeho federálneho okruhu.Na ruské pomery je tu relatívne vysoká životná úroveň,aj vďaka rozvojovým plánom ktoré tu… Číst vice »

pacifista
pacifista
3. 2. 2017 23:22

Také se mi to zdálo divné, ale nyní už vím. Zemře-li jeden z manželů, banka zamezí přístup k účtům až do vyřešení dědictví. Zde navíc ještě jsou nezletilé děti, kterým bude ustanoven „někdo“ kdo bude spravovat jejich dědictví až do doby jejich plnoletosti. To může trvat strašně dlouho. Takže najednou je pozůstalý manžel bez financí. Poslední rozloučení, inkaso, různé platby jako například nájem nebo hypotéka, půjčka, školné, stravné a další živobytí, nepočká. Co pak?

pacifista
pacifista
3. 2. 2017 23:28

Dana napsal

Ten clovek je na pokraji naprosteho zhrouceni,dusevniho i fyzickeho.
Tam jde o neco daleko vice,nez co verejnosti znamo.
Neznam detaily,ale jen z analyzovanividea, takto se chovaji lide, kteri jsou vydirani nejakym prisernym zpusobem,at uz jsou sami rukojmi ci je nekdo vydira ohledne blizke osoby.
.

Mě kdyby zemřela milovaná osoba, a zůstaly mi po ní tři malé děti, tak se zblázním.

Béda
4. 2. 2017 5:54

http://www.novarepublika.cz/2017/02/vyzva-valerije-viktorovice-pjakina-k.html
Výzva Valerije Viktoroviče Pjakina k ukončení pomoci určené pro něj osobně

Bety
Bety
4. 2. 2017 9:12

Pjakinova výzva k ukončení pomoci nám říká, že je čestný člověk – děkuje, stačí to.

Martin (už bez taky m)
4. 2. 2017 9:14

Upřímnou soustrast. Po mém soudu zřejmě přišel o dosavadní finanční zajištění (zaměstnání), a potřebuje drobnou ale stálou na systému nezávislou pomoc. Je to tak se všemi těmi, které „systém“ (v podstatě stát) ponechá bez pomoci či „propadnou soc. sítí“ z různých důvodů, ačkoliv jejich činnost mnohdy zachraňuje stát samotný, či jeho funkce… Je možné že mu vyhrožovali ohledně dětí ve smyslu že svou činností je ohrožuje. Mafie zájmových skupin v pozadí dnes vraždí zcela bez skurpulí. ZCELA… Držím palce. Pořad „Otázka – odpověď“ – byť případně i s menším jeho osobním nasazením by měl pokračovat. A lidé v RF -nejen-… Číst vice »

Bety
Bety
4. 2. 2017 10:09

pacifista napsal Také se mi to zdálo divné, ale nyní už vím. Zemře-li jeden z manželů, banka zamezí přístup k účtům až do vyřešení dědictví. Zde navíc ještě jsou nezletilé děti, kterým bude ustanoven „někdo“ kdo bude spravovat jejich děd Pacifista má pravdu. Stalo se mi to také a musím říct, že když vám banka odepře přístup k jedinému a společnému účtu, je to jako rána palicí. Projevují naprostý nezájem, z čeho má pozůstalý platit účty. V době, kdy je člověk z emočního hlediska téměř neschopný cokoli řešit, se na něj sesypou byrokratické požadavky ze všech stran. Korunu tomu dodalo… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
4. 2. 2017 10:32

Bety napsal Pacifista má pravdu. Stalo se mi to také a musím říct, že když vám banka odepře přístup k jedinému a společnému účtu, je to jako rána palicí. Projevují naprostý nezájem, z čeho má pozůstalý platit účty. V době, kdy je člověk z emočního hlediska téměř neschopný cokoli řešit, se na něj sesypou byrokratické požadavky ze všech stran. Korunu tomu dodalo prohlášení notáře, který mě po vyřešení téměř všech problémů informoval, že k obstavení účtu nemá banka žádné právo a nikdo to po ní nevyžaduje. Souhlas, mámě se stalo po tragickém úmrtí mého otce totéž, dtto k tomu otcovy… Číst vice »