Kongresová zpráva o mučení dokazuje, že Al-Kajda do útoků 11. září zapletena nebyla

…Aby bylo jasno: senátní výbor neříká, že přiznání vězňů CIA jsou právně nekorektní, protože byla získána mučením, uvádí, že CIA vězně nevyslýchala, ale uzpůsobovala je tak, aby se přiznali k činům, o kterých nic nevěděli. Komise uvádí, že agenti CIA se ani nedívali na to, k čemu se vězni přiznali během předchozích výslechů úřady, které je zatkly. Jinými slovy, nejen, že CIA nešetřila, jestli do útoků byla zapletena Al-Kajda, nebo ne, ale její akce měly jen jediný účel, a to vytvořit falešné důkazy, dosvědčující zapojení Al-Kajdy do útoků 11. září.

[Martin Seligman, autor uzpůsobovacího programu CIA]

Senátní výbor neprobíral, jestli přiznání lidských pokusných králíků byla vynucená nebo dobrovolná, ale po vysvětlení, že dozorovateli byli experti na mentální uzpůsobování a nikoliv vyšetřovatelé, výbor dlouze vysvětluje fakt, že ani jedno z těchto „přiznání“ nám neumožnilo předjímat cokoliv. Demonstruje to, že CIA lhala, když tvrdila, že tato přiznání pomohla zabránit dalším útokům. Komise nepíše, že informace o Al-Kajdě v těchto přiznáních jsou vymyšlené, ale poznamenává, že vše bylo prokazatelně nepravdivé. Tím komise explicitně odmítá argumenty, které byly použity k ospravedlnění mučení a implicitně ruší výpovědi, které byly použity k vytvoření spojitosti mezi Al-Kajdou a útoky 11. září.

Tato zpráva potvrzuje, oficiálně, několik informací, které jsme předložili našim čtenářům a které jsou v rozporu a zneplatňují práci atlanticistkých mozkových trustů, univerzit a médií od 11. září, jak co se týká útoků r. 2001 samotných, tak Al-Kajdy.

Po uveřejnění výňatků z této zprávy se zdá, že veškeré důkazy uvedené ve zprávě Prezidentské vyšetřovací komise útoků z 11. září spojující je s Al-Kajdou jsou falešné. K dnešnímu dni již neexistuje sebemenší důkaz přisuzující útoky Al-Kajdě: Neexistují žádné důkazy, že 19 lidí obviněných ze vzdušného pirátství se onoho dne nacházelo v nějakém ze čtyř letadel, a žádná výpověď bývalých členů Al-Kajdy, přiznávajících se k útokům, není pravá (2)…

Celý článek najdete na Zvědavci

Zdroj: Voltairenet

Stanův komentář: Další přeměna konspirační teorie v konspirační praxi v přímém přenosu…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
20. 12. 2014 11:04

Us.kladivo na čarodějnice dokáže krmit veřejnost zaručenými důkazy ze svého matrixu. Kam však zmizely stovky cestujících z
letadel „účastnících se“ 11/9 ? Kam zmizelo 300 cestujících z malajského Boingu 777 z 8. března 2014 ? Taková “ anihilace“ by
mohla postihnout kohokoliv ,kdo v důvěře v lidské chování dopravců a technického dohledu nasedne do letadla. Zločiny s geopolitickou motivací včetně odhalení vraždy cestujících nad Ukrajinou bude mít jednou za následek izolaci USA od většiny lidstva na světě.

Sio
Sio
20. 12. 2014 11:17

Dobrá otázka. Nějak se o nich nemluví, podstatní jsou přece jen pindosové. Ale ve wiki jsou zahrnuti do počtu obětí. Mělo jich být ve 4 letadlech „jen“ 246.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ob%C4%9Bti_teroristick%C3%BDch_%C3%BAtok%C5%AF_z_11._z%C3%A1%C5%99%C3%AD

Béda
20. 12. 2014 16:57

http://www.stripkyzesveta.cz/cz/media/935/glenn-greenwald-hillary-jeb-a-pluralitni-maskarni

…Jeb Bush ohlásil prezidentskou kandidaturu. Pokud ho republikáni nominují, utká se zřejmě s Hillary Clintonovou. V tom duelu vidí perverzi i Glenn Greenwald, mediální terminál Edwarda Snowdena:

Rozdá-li si to „bratr jednoho a syn druhého amerického prezidenta s drahou polovicí toho třetího“, bude to „pikantní ilustrace vší té degradace a iluzorních stránek amerického života“. Zvláště pak „meritokracie“ a „třídní mobility“, na jejichž vrcholný kousek se Amerika pasuje…

Dana
Dana
20. 12. 2014 21:33

Tato cast zpravy senatniho vyboru je naprosto nepodstatna, Al-queda znamena zakladnu, sitovy zdroj, nasledne toto volne teroristicke uskupeni souzene neni, jen jejich clenove a to za jejich ciny..
Ale mam radost, jak rychle se stavaji oficialni zdroje, mainstreamova media , duveryhodnymi… :-)

.

Stan
Admin
Reply to  Dana
20. 12. 2014 22:51

Dano, je nepodstatné, že záminka pro války v Iráku a Afghánistánu byla vylhaná? Je nepodstatné, že zpráva tvrdí, že účelem mučení nebylo dostat z mučených přiznání, ale vytvořit potřebnou legendu? Je nepodstatné, že více než polovina údajných teroristů z 11. září byli Saúdové a že mezi nimi nebyl ani jeden Iráčan či Afghánec? Je nepodstatné, že celé osazenstvo saúdského velvyslanectví po 11. září v klidu odletělo, přestože nad celými USA byl zastaven civilní letecký provoz? Je nepodstatné, že tehdejší saúdský velvyslanec byl osobní přítel G. W. Bushe? Je nepodstatné, že 2 letadla shodila 3 budovy? Je nepodstatné, že budovy padaly… Číst vice »

Sio
Sio
20. 12. 2014 22:32

Dana napsal

Tato cast zpravy senatniho vyboru je naprosto nepodstatna, Al-queda znamena zakladnu, sitovy zdroj,nasledne toto volne teroristicke uskupeni souzeneneni, jen jejich clenove a to za jejich ciny..
Ale mam radost,jakrychle se stavaji oficialni zdroje,mainstreamova media , duveryhodnymi…

.

Taky se divím, že tu o tom někdo dikutuje. Sbor zaprodaných, zkorumpovaných milionářů není hoden toho, aby se někdo jeho vejšplechty na objednávku vydolované z konečníků jejich skutečných pánů někdo bral vážně. Je jasné, odkud ty rozumy berou, smrdí to až tady.

Dana
Dana
21. 12. 2014 0:48

Nu. bavime se o teroristicke siti Alkajde, ktera byla informacnim cinitelem mezi jihadisty.. Na Guantanamu jsou teroriste, nikoli Al Kajda.. Saudove jsou obchodni partneri a pratele Bushu, co je na tom divneho ? Bush starsi byl pritelem i V.Putina, Vladimir byl na navsteve jeho ranche v Texasu, vzpominam si na Putina, jak do kamer prohlasil, ze si takove ohromujici pohostinstvi nezasluhuje, pac on je jen rusky obcan a ne nejaky car… Donucovaci prostredky nemely za cil priznani se ke zlocinum, tech dukazu o nich je nespocetne. Mimo toho vynucena priznani nejsou u soudu akceptovana ani pripustna. Vyslechy mely za cil,… Číst vice »

Stan
Admin
Reply to  Dana
21. 12. 2014 0:56

Takže pravdu nemá oficiální zpráva amerického Senátu, ale islamisté? Dano,s tímhle myšlením se neprodleně hlaste na nejbližší základně al-Kájdy.

Viky
Viky
21. 12. 2014 5:35

Dano, celému Vašemu příspěvku se věnovat nebudu, ale pár „špeků“ v něm je. Začnu demagogickým úšklebkem – jsem rád, když říkáte, že na Guantanámu jsou teroristé. Ten kdo mučí dopouští se teroru. takže jsem rád, když emerická občanka označí am.vojenskou přítomnost na Guantanámu tím správným způsobem. “ Mimo toho vynucena priznani nejsou u soudu akceptovana ani pripustna.“ SOUD? o čem to sakra melete? jaký soud? Vždyť ti lidé jsou drženi na Guantanámu právě proto, aby se nedostali před řádný soud! Protože jsou buď zajatci, potom mají právo na status zajatce (a kromě jiného na neprodlenou repatriaci), ale to samozřejmě není… Číst vice »

Sio
Sio
21. 12. 2014 7:02

Dana napsal Nu. bavime se o teroristicke siti Alkajde, ktera byla informacnim cinitelemmezi jihadisty.. Na Guantanamu jsou teroriste,nikoliAl Kajda.. Saudove jsou obchodni partneri a pratele Bushu, co je na tom divneho ? Bush starsi byl pritelem i V.Putina, Vladimir byl na navsteve jeho ranche v Texasu, vzpominam si na Putina, jak do kamer prohlasil, ze si takove ohromujici pohostinstvi nezasluhuje, pac on je jen rusky obcan a ne nejaky car… Donucovaci prostredky nemely za cilpriznani se ke zlocinum,tech dukazu o nich jenespocetne. Mimo toho vynucena priznani nejsou u souduakceptovana ani pripustna.Vyslechymely za cil, mimo jine,ziskavat informace o jinych teroristech, kteri… Číst vice »