Krávy a volové se ozývají

Souhlasím, rozesílám a přeposílám níže otevřený dopis. Napsala jej, s odpuštěním, kráva. Ale dobře, že se ozývá. Je to skvělý výtvor, který běhá po internetu. Nutí k zamyšlení.
—————————————-
Oni – tmaví a ukřičení – dostanou nový byt, sociální dávky, nové zařízení bytu a ochranu policie. A budou vykřikovat, že pro ně stát nic nedělá. Náš slavný státní rozpočet nemá peníze na centra pro slepé, vozíčky pro postižené, lůžka pro staré a nemocné. Kolik peněz z naší práce stojí taková „normální romská rodina“? Nestydíte se, páni a dámy tam „nahoře“, kdo o nich rozhodujete?! Kdo Vám dal právo určit, že z mých daní budu živit dvě cigáňata a můj soused bude nucen shánět sponzory na výcvik psa pro svého postiženého syna? Asi tedy jsem rasista. Cítím obrovský vztek a beznaděj. Proč jsem vlastně tenkrát chtěla tu demokracii a svobodu? Aby se Ti, kteří poctivě pracují a žijí, měli dobře. Čeho jsem já, a mně podobní, dosáhli? Ti, kdo poctivě pracují a žijí, živí líná, sprostá a primitivní prasata a ještě se bojí, aby jim nebylo vyčteno, že je živí špatně. Před rokem 1989 policie chránila politiku jedné strany. Dnes chrání ty, jež by měla sama trestat a zavírat. Kdybych vylovila zlatou rybku, přála bych si, aby se Vaše ženy z nákupu vracely uličkou černé většiny po pokálených schodech a zavřely za sebou počmárané a poničené dveře. Abyste stáli oba za rozbitým oknem, poslouchali hluk, nadávky a řvaní – toto lidové umění naší utiskované menšiny – a pozorně hlídali, kdy se za rohem objeví Vaše ratolest, plížící se se strachem ze školy. Opravdu si to neumíte představit, nebo máte pocit, že Praha je daleko?  Co takhle detektor lži a otázka pro Vaše muže, kteří v Janově zasahovali? Kolik z nich, myslíte, bylo přesvědčeno o správnosti svého jednání? Kolik z nich by šlo bydlet do služebního bytu, který by byl v Janově? Děkuji za JASNOU odpověď, jaký rozdíl je mezi právy a povinnostmi „bílých“ a „černých“?  Po přečtení změň a přidej o jeden stupeň vyšší číslo, ale musíš kliknout na přeposlat a pak přepsat číslo!!

Souhlasím 2 090 804.

Jestli Ti to VŠECHNO NEVADÍ…… NEPŘEPOSÍLEJ.
—————————————-
Souhlasím, vadí a přeposílám na OM. Ta kráva zapomněla na všechno možné. I například na bezdomovce, kterými také brzy budeme, nebo vlastně již dávno jsme, neboť protektorát, kde rozhodují jiní, není jistě domovem. Jednou budou bezdomovci stejně všichni. Smrt se o to postará.

No, nejsou ti utečenci sympatičtí, že se berou za svá lidská a občanská práva? Nikdo, než my sami, obyčejní občané (volové a krávy), jsme přece nebránili tomu, abychom si za těch 26 let nevynutili lepší podmínky. A také nepřipustili všemožná zvěrstva u nás, v Africe a potažmo i jinde. Nechtěli jsme o nich pro samé kraviny a voloviny ani slyšet. Nebyl o to zájem, nepálilo to, a tak se to nehasilo.

Nyní je pozdě hloupě bučet a rozčileně křičet. Chytří hoši, které milujeme a dáváme jim moc, a kteří tomu všemu dávají průchod, a vydělávají na tom moc a peníze, myslí daleko dopředu. Zatímco většinový občan myslí pěkně pozadu. A ještě si na tom ten hlupák tolik zakládá.

Nemocní by se měli léčit. Když je pacient nemocný, choroba, která jej vyléčí nebo dorazí, se vždycky najde. Ten pacient si myslel a stále myslí, že je zdravý, jinak by se tak neprojevoval. Budiž mu země lehkou.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
22 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
18. 6. 2015 13:48

jak jsme podřadní občané, je patrno již jen z hospodářské převahy.
http://cz.sputniknews.com/byznys/20150618/567875.html
jo, co si to ti Bulhaři dovolili, pěkně se jim to zatrhlo. Plynovod z Ruska se bude stavět do Německa. Nikdo neprotestuje.
Co je nadirigováno, to se musí splnit. Plní se to způsobem, že je založeno mnoho neziskovek na podporu Romů a nově imigrantů.
Proč rozebírat krávy jako jsem já apod.,pane Wascheku, když bychom měli rozebrat reálný dopad – kladný či záporný- stěhování národů a následně konečně po vzoru Islandu uzákonit referendum k závažným otázkám žití či nežití našeho národa?

Alena
Alena
18. 6. 2015 13:56

reálný dopad imigrace národů dokládají přirozeně nejlépe ti, kdo žijí v místech s velkým výskytem Islamistů, jako např. český doktor v Anglii
http://www.czechfreepress.cz/evropa/britanie-ocima-lekare.html
pozn:nadirigovaní pravdoláskaři jsou se svými názory pro mne bezcenní

lubajs
lubajs
18. 6. 2015 16:37

Stát že nemá peníze? Předevčírem se předseda KDUČSL Bělobrádek chvástal, že jsme schopni klidně přijmout každý rok přes tisíc uprchlíků aniž by to ohrozilo náš sociální systém. Tak jak to vlastně je?

zart
zart
18. 6. 2015 17:10

Peněz, bytů, jídla, šatů a práce je pro všechny dost. Víte co je u nás miliardářů a milionářů?

Alena
Alena
18. 6. 2015 18:22

miliardáři jsou, ale neplatí takové daně vzhledem k svému obratu jako méně majetní, takže starost o imigranty bude z peněz té nemajetné 90-ti% většiny

mirror
mirror
18. 6. 2015 18:35

Zajímavost z internetu
http://aeronet.cz/news/sbirejte-vicka-na-nemocne-deti-cesi-sobotkova-vlada-na-ne-nema-penize-plati-vzdelani-madeleine-albrightove/
Madeleine studuje na univerzitě v Glasgow, kde učí i Čulík. Více netvrdím, ale studium je čtyřleté a stojí více než milion ročně.

mirror
mirror
18. 6. 2015 19:24

mirror napsal studium je čtyřleté a stojí více než milion ročně Madla nebude asi studovat osobně. Peníze jsou určeny pro dva Madlou vybrané doktorandy. Na jednoho je půl milionu Kč ročně. Připomeňme, že český doktorand dostává po dobu 10 měsíců jen 6 tisíc měsíčně, tj. 60 tisíc za rok. Britské univerzity jsou podle Čulíka mlýnky na peníze. Co s nimi univerzita, jmenovitě sekce bohemistických studií, udělá, ví jen Bůh. Český doktorand s 6 tisíci měsíčně nevyžije, musí přivydělávat a na dívání se na prsty a spolupráci se svým školitelem ve vědě nebude mít čas (doporučení prof. Zahradníka). Udržování nízké úrovně… Číst vice »

Alena
Alena
18. 6. 2015 19:46

úroveň školství a české společnosti mne mrzí. To, co se na nás valí, nás může i zničit. Ovšem myslitelé a vzdělaní lidé, kteří se jinak na tomto webu vyjadřují k tisícům problémů, mlčí. Ono něco jiného je slovní ekvilibristika a něco jiného čin vlastenecký.Tento problém imigrantů se dotýká bezprostředně každého z nás. Reakce- nereakce vypovídá mnohé o naší zbabělosti a nicotnosti Co by asi řekl Komenský „Na tebe národe český a moravský, vlasti milá, zapomenouti nemohu, nýbrž tebe pokladů svých, kteréž mi svěřil Pán, dědicem činím. Věřím i já Bohu, že po přejití vichřic hněvu, na hlavy naše uvedeného hříchy… Číst vice »

PPK
PPK
18. 6. 2015 20:42

Povaha sociálního soužití lidí v soudobé kapitalistické pseudo-demokracii se postupem času mění. Společensky přizpůsobiví nezaměstnaní a přizpůsobiví bezdomovci byli původně elitami systému vytvořeni proto, aby přizpůsobivým a zatím ještě zaměstnaným občanům ukázali, co je čeká, když nebudou na slovo poslouchat domácí podnikatelskou, manažérskou, finanční a realitní buržoazii. Pak ale servisní politické elity zjistily, že tím si jejich systém vygeneroval občanské voliče, kteří už dál nechtějí autory systému ve volbách volit. Vykořisťovatelská elita se proto rozhodla vytvořit proti takto celkem pasivně protestujícím a přizpůsobivým vlastním lidem novou další asociální společenskou třídu těch, kteří je naopak volit rádi budou. Nejprve proto vojensky… Číst vice »

mirror
mirror
18. 6. 2015 21:47

Příchod uprchlíků se ve Švédsku rovná dovozu voličů sociální demokracie. Tady je žertovné video
https://www.youtube.com/watch?v=3KSJY0c8QWw
Ve velkém švédském městě Malmö žije více imigrantů než Švédů. Představte si, že by takto dopadla Ostrava nebo Olomouc?

mirror
mirror
18. 6. 2015 22:17

O Švédsku
https://www.youtube.com/watch?v=dlG75wb7lLw
Poraďte někdo Zemanovi, aby nás do Švédska netáhl.

J. W.
J. W.
19. 6. 2015 7:36

PPK napsal Povaha sociálního soužití lidí v soudobé kapitalistické pseudo-demokracii se postupem času mění. Společensky přizpůsobiví nezaměstnaní a přizpůsobiví bezdomovci byli původně elitami systému vytvořeni proto, aby přizpůsobivým a zatím ještě zaměstnaným občanům ukázali, co je čeká, když nebudou na slovo poslouchat domácí podnikatelskou, manažérskou, finanční a realitní buržoazii. Pak ale servisní politické elity zjistily, že tím si jejich systém vygeneroval občanské voliče, kteří už dál nechtějí autory systému ve volbách volit. Vykořisťovatelská elita se proto rozhodla vytvořit proti takto celkem pasivně protestujícím a přizpůsobivým vlastním lidem novou další asociální společenskou třídu těch, kteří je naopak volit rádi budou. Nejprve… Číst vice »

Gatta
Gatta
19. 6. 2015 8:29

Dva nexenofobní odkazy k tématu které stojí za pozornost. Krátké video a dlouhý Kotrba:

https://www.youtube.com/watch?v=HxoFtSjjMCU

http://www.novarepublika.cz/2015/06/stepan-kotrba-uprchlici-museji-dozit.html

zart
zart
19. 6. 2015 9:18

Něco z entomologie hmyzu: Ke konkurenci dochází při shodných nárocích na potravu, prostor nebo jiný zdroj prostředí. Konkurence omezuje oba nebo jeden ze zúčastněných druhů, klesá vitalita jedinců a jejich natalita, roste mortalita, zkracuje se délka života a zvyšuje se podíl emigrujících jedinců. Po radostném a naivním přivítání konkurence (kapitalizmu, demokracie, tržní ekonomiky atd.) nadchází její účinek. Hlasatele konkurence (nesnášenlivosti, egoizmu, vlastnictví, zkaženosti aj.) nikdo za celých těch 26 let nevypískal, ale naopak oni se tetelili v obdivu davu a placených médií. Před moudrostí dědů a babiček, že dva se perou, třetí se směje, čiň čertu dobře, peklem se ti… Číst vice »

Kropac
Kropac
19. 6. 2015 10:26

Souhlasím s tím, že bych nechtěl za sousedy t.zv. nepřízpůsivé. Ani bych nechtěl, aby se nepřizpůsobivými stali moji potomci. Podmínky pro to ve zdejší společnosti existují. Jenže, navíc, hladový jih se sem přichází nasytit. Asi nejen nasytit, ale též změnit zdejší životní styl, podle svého. S využitím našich demokratických zásad. Změnit životní styl i těch našich nepřizpůsobivých. Ti z jihu se stanou nutně mými sousedy, pokud nezemřu. To jsem ale zas vůl, co?

Sio
Sio
19. 6. 2015 11:18

Inu, první věc, co pořád říkám je zakázat matiku. Krávy a volové, co umí počítat jsou v podstatě nešťastné kusy. Čistě matematicky a samozřejmě ze sociálních důvodů se bude muset posunout hranice odchodu do důchodu ještě o deset let a pak důchod definitivně zrušit.
Takže první důkaz toho, jak neznalost počtů vede k moudrým rozhodnutím. Asi tak od roku 2020 (možná dřív) NEPOČÍTEJTE S DŮCHODEM.

J. W.
J. W.
19. 6. 2015 11:54

Nejsou vidět důvody, proč dávat pracujícím důchody. Vždyť oni je nechtějí. Jim přece stačí, že mají práci, a že nejsou nezaměstnaní. Abychom vylepšili tu ekonomiku, tak stále bez patřičného ohlasu navrhuji, že kdo chce pracovat, měl by za to platit. Ano, plat by neměl dávat zaměstnavatel zaměstnanci, ale naopak, zaměstnanec zaměstnavateli. Kde na to vezme, je jeho věc. Může si přece vzít výhodné půjčky, dát věci, ženu a děti do zastavárny atd. Též je možné prodat orgány. Řada z nich je zcela zbytečná, například orgány hlavní (mozek) a pohlavní. Jiné jsou párové, takže stačí jen jeden nebo vůbec žádný. Myslím,… Číst vice »

Petrc
Petrc
19. 6. 2015 13:35

Nějak se ten vývoj k lepšímu nepovedl:

Loučení se světem
Josef Frankovský (1886)

Až kdys daně budou menší,
chleba větší, dluhy tenčí
k tomu činže laciné;
až se orba, obchod zvedne,
blahobyt nám na krk sedne,
přestane „ach jemine!“:
potom pá – buď zdráv, buď zdráv,
ty krásný světe náš!

Až se lidé více vraždit
nebudou, i v Praze dláždit
přestane se na ten čas;
až tam na Příkopech hezké
budou firmy jen a české,
Česky se tam mluvit zas:
Potom pá – buď zdráv, buď zdráv,
ty krásný světe náš!

mirror
mirror
21. 6. 2015 10:07

Sio napsal
Inu, první věc, co pořád říkám je zakázat matiku.

Co nejpřísněji by se měla zakázat procenta a výpočet úroku. Řešit parciální diferenciální rovnice a sčítat nekonečné řady bych povolil, protože neohrožují autoritu Sobotkovy vlády.

Musíte Sio uznat, že odbornice na lidská práva může být školství velmi prospěšná. Snem antikomunistů je postupovat z ročníku do ročníku bez ohledu na obsah vysvědčení. Beztak se všichni demokraté chlubí, že v hodinách matematiky nedávali pozor.

Sio
Sio
21. 6. 2015 10:25

mirror napsal
Co nejpřísněji by se měla zakázat procenta a výpočet úroku. Řešit parciální diferenciální rovnice a sčítat nekonečné řady bych povolil, protože neohrožují autoritu Sobotkovy vlády.

Musíte Sio uznat, že odbornice na lidská práva může být školství velmi prospěšná. Snem antikomunistů je postupovat z ročníku do ročníku bez ohledu na obsah vysvědčení. Beztak se všichni demokraté chlubí, že v hodinách matematiky nedávali pozor.

A tož differenciální počet vyučovati možno, když nebudou znát procenta. Stejně to nepochopí, takže nebudou dávat v hodinách pozor. :-)

Sio
Sio
21. 6. 2015 10:27

J. W. napsal Nejsou vidět důvody, proč dávat pracujícím důchody. Vždyť oni je nechtějí. Jim přece stačí, že mají práci, a že nejsou nezaměstnaní. Abychom vylepšili tu ekonomiku, tak stále bez patřičného ohlasu navrhuji, že kdo chce pracovat, měl by za to platit. Ano, plat by neměl dávat zaměstnavatel zaměstnanci, ale naopak, zaměstnanec zaměstnavateli. Kde na to vezme, je jeho věc. Může si přece vzít výhodné půjčky, dát věci, ženu a děti do zastavárny atd. Též je možné prodat orgány. Řada z nich je zcela zbytečná, například orgány hlavní (mozek) a pohlavní. Jiné jsou párové, takže stačí jen jeden nebo… Číst vice »