Křížová cesta statisíců poutníků za mír na Ukrajině

Bída vyhání lidi, aby se vydali na Kyjev! Začne kyjevská vláda do lidí střílet?

Západní média mlčí jako zařezaná. Projděte si videa z on-line sledovaného křížového tažení za mír, které právě probíhá na Ukrajině a je aktualizováno zde .

Těžko říct, zda nakonec dorazí 27. 7. 2016 do Kyjeva milion nebo půldruhého milionu poutníků, kteří se vydali 11. 7. na Křížovou cestu za mír. Proti této mase modlících a zpívajících poutníků, nesoucích v ruce ikony, kříže, obrazy carů a růžence, vazalská vláda pod taktovkou Viktorie Nulandové a spol. těžko něco zmůže.

Co je důležité?

Především, že se sjednotili ortodoxní křesťané obou církví – ukrajinské i ruské ortodoxní církve. Až do roku 1992 existovala na Ukrajině pouze ruská ortodoxní církev. Po úspěšném působení peněz z USA byla nainstalována na Ukrajině ukrajinská ortodoxní církev. Její představitelé, spolupracující s kyjevskými pučisty ji vyhlásili „za jedinou svatou“.

Po puči v roce 2014 zašly události dokonce tak daleko, že ukrajinský patriarcha vyzval Ukrajince, aby zabíjeli obyvatele Donbasu, poněvadž jsou to spojenci samotného satana. Pikantní je, že on sám pochází také z Donbasu. V roce 2014 letěl do Washingtonu a žádal od Spojených států zbraně, aby mohli být zlikvidováni obyvatelé Donbasu. Hecoval proti ruské ortodoxní církvi, mnoho kněží a mnichů bylo povražděno a kostely poničeny.

Ke zvratu došlo poté, co se na jaře uskutečnilo setkání představitelů obou církví s Vladimirem Putinem. Co jim řekl, nevíme.

Jedno je jisté: Kyjevská vláda je v pěkné kaši. Na sociálních sítích pravých extremistů se šíří výzvy k zabíjení poutníků. Aktuálně se na Kyjev šíří proudy poutníků ze tří stran:

Křížová cesta 1: Charkov – Poltava – Kyjev

Křížová cesta 2: Pochajiv – Rovno – Žitomir – Kyjev

Křížová cesta 3: Oděsa – Uman – Kyjev

S každým kilometrem proud sílí. Někteří lidé stojí na chodnících se slzami v očích, jiní si berou ruksaky a přidávají se.

Podle zdroje na quer-denken kyjevská vláda vyhlásila pohotovost pro Národní gardu a stahuje část vojska z Donbasu. Těžko věřit, že by vojáci začali do poutníků střílet, spíše je pravděpodobné, že se přidají na jejich stranu. Nyní pochodují za mír a skutečnou demokracii statisíce lidí, které nikdo neplatí jako na Majdanu, kam byli posláni v Polsku vycvičení a USA a EU financovaní extremisté, kteří usínající Majdan probudili střelbou do vlastních řad, aby mohl být svržen Janukovyč.

Jsou snad tito všichni poutníci Putinovými agenty a jsou zaplaceni? Připravme se na reakce mediálních prestitutek.

A vy, všichni západní křesťané, se také probuďte a žádejte mír a odstoupení všech válečných štváčů, kteří nás chtějí poslat na jatka III. světové války!


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Přejít do diskuze k článku 40 komentářů