Křížová cesta statisíců poutníků za mír na Ukrajině

Bída vyhání lidi, aby se vydali na Kyjev! Začne kyjevská vláda do lidí střílet?

Západní média mlčí jako zařezaná. Projděte si videa z on-line sledovaného křížového tažení za mír, které právě probíhá na Ukrajině a je aktualizováno zde .

Těžko říct, zda nakonec dorazí 27. 7. 2016 do Kyjeva milion nebo půldruhého milionu poutníků, kteří se vydali 11. 7. na Křížovou cestu za mír. Proti této mase modlících a zpívajících poutníků, nesoucích v ruce ikony, kříže, obrazy carů a růžence, vazalská vláda pod taktovkou Viktorie Nulandové a spol. těžko něco zmůže.

Co je důležité?

Především, že se sjednotili ortodoxní křesťané obou církví – ukrajinské i ruské ortodoxní církve. Až do roku 1992 existovala na Ukrajině pouze ruská ortodoxní církev. Po úspěšném působení peněz z USA byla nainstalována na Ukrajině ukrajinská ortodoxní církev. Její představitelé, spolupracující s kyjevskými pučisty ji vyhlásili „za jedinou svatou“.

Po puči v roce 2014 zašly události dokonce tak daleko, že ukrajinský patriarcha vyzval Ukrajince, aby zabíjeli obyvatele Donbasu, poněvadž jsou to spojenci samotného satana. Pikantní je, že on sám pochází také z Donbasu. V roce 2014 letěl do Washingtonu a žádal od Spojených států zbraně, aby mohli být zlikvidováni obyvatelé Donbasu. Hecoval proti ruské ortodoxní církvi, mnoho kněží a mnichů bylo povražděno a kostely poničeny.

Ke zvratu došlo poté, co se na jaře uskutečnilo setkání představitelů obou církví s Vladimirem Putinem. Co jim řekl, nevíme.

Jedno je jisté: Kyjevská vláda je v pěkné kaši. Na sociálních sítích pravých extremistů se šíří výzvy k zabíjení poutníků. Aktuálně se na Kyjev šíří proudy poutníků ze tří stran:

Křížová cesta 1: Charkov – Poltava – Kyjev

Křížová cesta 2: Pochajiv – Rovno – Žitomir – Kyjev

Křížová cesta 3: Oděsa – Uman – Kyjev

S každým kilometrem proud sílí. Někteří lidé stojí na chodnících se slzami v očích, jiní si berou ruksaky a přidávají se.

Podle zdroje na quer-denken kyjevská vláda vyhlásila pohotovost pro Národní gardu a stahuje část vojska z Donbasu. Těžko věřit, že by vojáci začali do poutníků střílet, spíše je pravděpodobné, že se přidají na jejich stranu. Nyní pochodují za mír a skutečnou demokracii statisíce lidí, které nikdo neplatí jako na Majdanu, kam byli posláni v Polsku vycvičení a USA a EU financovaní extremisté, kteří usínající Majdan probudili střelbou do vlastních řad, aby mohl být svržen Janukovyč.

Jsou snad tito všichni poutníci Putinovými agenty a jsou zaplaceni? Připravme se na reakce mediálních prestitutek.

A vy, všichni západní křesťané, se také probuďte a žádejte mír a odstoupení všech válečných štváčů, kteří nás chtějí poslat na jatka III. světové války!


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
40 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
15. 7. 2016 19:23

To je síla!

zajoch
15. 7. 2016 19:45

Až neuvěřitelné. Možná se Ukrajinci vzchopí, jak ráda bych tomu věřila. Snad si uvědomí, že jsou ve skutečnosti také Rusové, anebo přinejmenším Slované. I Bulhaři si to uvědomují, i když ti mají slovanský spíš jen jazyk, jen ti zapropagandovaní a „hrdí“ Poláci mají patrně hodně rusofobů i mezi obyčejnými lidmi. O elitách netřeba mluvit, to je po celé Evropě s malými výjimkami svoloč.

Martin (už bez taky m)
15. 7. 2016 19:53

S tím mohou presstitutky udělat jediné: pokusit se ukrást smysl celého pochodu proti válce tím, že budou tvrdit, že „pochodují proti Ruské agresi“ na Ukradině… Držím těm lidem palce, a přeji jim z celého srdce spolu s námi mír. Válka je strašná. Válka je vůl. Ale lidé se musí začít bránit proti „státní“ moci, kterou na Ukradině ukradli lidu hajzlové. Nic jiného mne totiž při pohledu na fotografie Klička, Poroše a Tjahnyboka nenapadá… to je opravdu výkvět… A když si vzpomenu na tu jejich posran.kyni jménem tuším „Farion“, co chtěla Moskvu bombardovat atomovkami… Tenhle Ghándíovský styl je na začátek výborný… Číst vice »

Bety
Bety
15. 7. 2016 20:36

Zdá se, že je vždy možné něco podniknout. Přála bych si, aby tenhle pochod probral celou tu omámenou Ukrajinu. A jestli to zabere, už si o Ukrajincích nebudu myslet, že jsou to lidé s nevratně vymytými mozky.

aram
aram
15. 7. 2016 20:45

Mimo téma, ale jen trochu – pokus o vojenský převrat v Turecku!
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/409368-turecky-premier-cast-armady-se-pokusila-o-prevrat.html

Martin (už bez taky m)
15. 7. 2016 20:56

aram napsal

Mimo téma, ale jen trochu – pokus o vojenský převrat v Turecku!
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/409368-turecky-premier-cast-armady-se-pokusila-o-prevrat.html

Někdy je zábava sledovat ty země NATO – rozvědky, tajné služby, nejvíce prachů na zbraně i zbrojení, média…podpora USA… a „najednou“…
Je to zvláštní, jak se někdo dokázal domluvit a vedení nic nevědělo… bez domluvy a koordinace se nic udělat nedá… zajímavé po všech těch Erdoganových čistkách v armádě…
?kdo, proti komu, za co…?

aram
aram
15. 7. 2016 21:08

https://lenta.ru/
Turecký gen. štáb oznámil, že vláda v zemi byla převzata? a vedení zajato.
Podle slov vojáků veškeré mezinárodní vztahy po převratu zůstanou zachovány.

aram
aram
15. 7. 2016 21:12
Rado Miko
15. 7. 2016 21:18

Pochod za mír organizuje pravoslavná církev Ruského patriarchátu (což je největší konfese na Ukrajině) každý rok. Pochod byl vloni. Pochod byl předloni a nikdo tomu nevěnoval pozornost. Myslíte že letos se něco stane? Nestane se nic, špatně sledujete události na Ukrajině.

orinoko
15. 7. 2016 21:30

Asi budu prudit.
Kavova sedlina svetovych mocenskych silocar mi duverne sdelila, ze ve slovutne Emerice dojde k pokusu o statni prevrat ve chvili, kdy Hitlery Cilnton se stane cow bell skou prezidentistkou a zahaji tazeni na Rusko.
Emerika ma problem a nevnima … polocas jejiho rozpadu je roven urovni rozkladu zvaneho britsky definitif.
Velka valka nebude.
Vasek Veskrna je v tezke defenzive.
War Pigs odchazeji do zatisi.

aram
aram
15. 7. 2016 21:37

K dění v Turecku:
Erdogan prohlásil, že je stále u moci. Armáda má TV, ale v gen. štábu jsou údajně rukojmí snad i genrál, který by měl být hlavou převratu. Lidi přes zákaz vycházení jsou v ulicích, vybírají peníze a nakupují.

Bety
Bety
15. 7. 2016 21:41

V článku se píše, že se pochodu účastní obě církve společně. Tak jak to tedy je?
Na Zvědavci zase píší, pod titulkem Mnichov 2016, že na summitu ve Waršavě přítomným předložili podmínky vzniku Evropského superstátu, jsou otřesné. Prý to vysílala polská TV. V Turecku je pokus o převrat, nebo už hotový převrat, zatím zřejmě nic není jisté, do toho Nice. Italské banky jsou zadluženy daleko více, než se čekalo.
To je takový galimatyáš, že by se z toho i Pjakin zbláznil.

Bety
Bety
15. 7. 2016 21:51

Orinoko, vy jste balzám na duši.

Rado Miko
15. 7. 2016 21:57

Sleduji jen Ukrajinské zdroje a to přímo zdroje.
Kdyby tam byla účast také druhé církve, nebylo by tam kolem toho takové dusno.

orinoko
15. 7. 2016 22:32

Musime si zvyknout na sifrovane informace. Bety – valka nesmi byt!! Prave jsem bral 35 tis hrubeho. U nas v praci se lidi obavaji projevit politicky osobni nazor nikoli z duvodu nejake perzekuce, ale proto, ze vsechno je v takovem pohybu, ze pozitri uz bylo predevCIREM, a dneska je vsechno Mobilis in mobili. Vubec netusim , kam vede cesta „moji“ firmy, ale ta firma patri Nemcum. Velmi svetovym, a velmi informovanym. Teziste svoji produkce stehuji cilevedome a nepretrzite do Ceska. Proc? Mozna vedi, ze Andela prohnala NEMECKO emericko-turko-izra filtrem, a nadchazejici casy budou pro Nemecko nemecko-nemeckym brexitem. Jak to cele… Číst vice »

orinoko
15. 7. 2016 23:24

Nebudme sloziti.
Turek je v rozkladu, do nehoz ho privedla logicky emericka verchuska a pocit vyvolenosti.
Neverim na prevrat v Turecku, ale skutecnou smrt soudruha Erdragona sj soukrome uziji.
Pamatujme – do Stredozemniho more vplouva rusky kriznik , ktery nese zaroven stihacky a bombardery .
Co rikat vice?
,

fajt
16. 7. 2016 6:16

vidím to na masakr, o kterém se nebude aktuálně psát a nakonec se v podivné verzi přičte Moskvě … doba, kdy autentická ulice měla významný hlas pro udílení reálné moci je dávno pryč, společenské systémy lidí už dávno předběhly lidství i duševní schopnosti lidského jedince a světu plně vládnou organizovaní psychopati s posluhou špinavých užitečných idiotů, kteří neochvějně míří na větev, či rovnou pod drn. ..)

aram
aram
16. 7. 2016 7:27

No jo, v Ankaře je zřejmě vymalováno. Zdá se, že pravdu měli ti, co se nevzrušovali.

bbb
bbb
16. 7. 2016 8:09

Krásné snímky z cesty poutníků. Účastnice mají zásadně šaty a sukně, což se u nás skoro nevidí.

fajt
16. 7. 2016 8:33

aram napsal

No jo, v Ankaře je zřejmě vymalováno. Zdá se, že pravdu měli ti, co se nevzrušovali.

ale i tak dobrý, bez krytí ( neříkám, že o tom nevěděli) Moskvy a Bílé chýše šli do toho, to by se v Klausolandu rozhodně nestalo ( přitom pár psychopatů horších tureckého paši tady taky vládlo, tedy protektorsky, země je více vyrabovaná než proslulá turecká gospodárka, přesto si švejk jede radostně svůj klídeček a smrádeček …neskutečně otrlá ovečka ) . ..)

fajt
16. 7. 2016 8:54

comment image?oh=64aa9a0c36922fb31d2b133ac9a26e40&oe=57F223FD

fajt
16. 7. 2016 11:38

comment image?oh=3ab59a1f5937ddd4c8a2ba815cc00624&oe=57EF06A0

Sio
Sio
16. 7. 2016 15:25

fajt napsal vidím to na masakr, o kterém se nebude aktuálně psát a nakonec se v podivné verzi přičte Moskvě … doba, kdy autentická ulice měla významný hlas pro udílení reálné moci je dávno pryč, společenské systémy lidí už dávno předběhly lidství i duševní schopnosti lidského jedince a světu plně vládnou organizovaní psychopati s posluhou špinavých užitečných idiotů, kteří neochvějně míří na větev, či rovnou pod drn. ..) Aha, jenom mi není jasné, proč se stále vede ta informační válka. To jako ti psychopati a a idioti střílejí těmi informacemi jen po sobě navzájem anebo by také rádi nějak ovlivnili… Číst vice »

peter.
16. 7. 2016 16:26

fajt napsal

comment image?oh=3ab59a1f5937ddd4c8a2ba815cc00624&oe=57EF06A0

Náš pán prezident je „ohanbie“!
(ohanbie podľa necyklopédie je:“kompletný k…t aj s vajcami)

peter.
16. 7. 2016 16:51

fajt napsal

comment image?oh=64aa9a0c36922fb31d2b133ac9a26e40&oe=57F223FD

http://www.rouming.cz/upload/13754199_1360224320659961_4655090492041598873_n.jpg

fajt
16. 7. 2016 17:21

Sio napsal Aha, jenom mi není jasné, proč se stále vede ta informační válka. To jako ti psychopati a a idioti střílejí těmi informacemi jen po sobě navzájem anebo by také rádi nějak ovlivnili ten „hlas ulice“? o manipulaci s realitou půjde vždycky, to je opičákovi tak nějak vlastní ( ani raději nevědět, na čem opičák vyrůstal, než došel ke známému krutému feudalismu, kterému hrdě říká civilizace), psychopat bude lhát i sobě, natož aby šetřil okolí, to informační seno, kterým futrují ovečky v základě je žádané anestetikum, bez kterého by většina příjemců byla totálně zmatena, pravda by drtivé většině otroků… Číst vice »

fajt
16. 7. 2016 17:28

peter. napsal
http://www.rouming.cz/upload/13754199_1360224320659961_4655090492041598873_n.jpg

comment image?oh=4fcafff626ffa9462806c86aa22c0c41&oe=582DAC9E

Sio
Sio
16. 7. 2016 17:34

fajt napsal o manipulaci s realitou půjde vždycky, to je opičákovi tak nějak vlastní ( ani raději nevědět, na čem opičák vyrůstal, než došel ke známémukrutému feudalismu, kterému hrdě říká civilizace), psychopat bude lhát i sobě, natož aby šetřil okolí, to informační seno, kterým futrují ovečky v základěje žádané anestetikum, bez kterého by většina příjemců byla totálně zmatena, pravda by drtivé většině otroků v podstatě nevratně ublížila na duševním zdraví – no a zeptám se vás, opravdu si myslíte, že v dnešní době by mohlaprostá ulice něco významného změnit, máte za to, že by psychopati dovolili , aby i ta… Číst vice »

fajt
16. 7. 2016 17:47

Sio napsal „Prostá ulice“, jak ty lidi nazýváte si nikdy sama o sobě nediktovala nějaké podmínky. Ale jakmile se vytvořily podmínky (Pjakin tomu říká informační pole) a někdo se do čela „prosté ulice“ postavil a nasměroval ji, tak to už bylo jiné kafe, že? No a na konkurzu na vůdce „prosté ulice“ stojí dlouhé fronty adeptů … myslíte tím manipulační pole se silovým potenciálem – prostá ulice nemá žádoucí strategii, taktiku a ani komplexní vizi pro změnu, či požadavky, aby mohla vyzbrojeným a systémově zvýhodněným psychopatům účinně čelit – které bude bude připraveno ke špinavé práci pro dalšího, třebas konkurenčního… Číst vice »

@@
@@
16. 7. 2016 18:28

Rado Miko napsal

Pochod za mír organizuje pravoslavná církev Ruského patriarchátu (což je největší konfese na Ukrajině) každý rok. Pochod byl vloni. Pochod byl předloni a nikdo tomu nevěnoval pozornost. Myslíte že letos se něco stane? Nestane se nic, špatně sledujete události na Ukrajině.

Díky za informaci. Člověk opravdu nestíhá všechno sledovat.

Sio
Sio
16. 7. 2016 18:31

fajt napsal myslíte tím manipulační pole se silovým potenciálem –prostá ulice nemá žádoucí strategii, taktiku a ani komplexní vizi pro změnu, či požadavky, aby mohla vyzbrojeným a systémově zvýhodněným psychopatům účinně čelit– které bude bude připraveno ke špinavé práci pro dalšího, třebas konkurenčního psychopata, pak opravdu stačí do čela dát toho nejsilnějšího křiklouna, aby bylo prefabrikovaným emocím učiněno zadost … ale zase se ptám, kde zůstala autentická ulice se svojí evoluční šancí v dnešní době školených politických zabijáků a jejich páníčků, kteří pro svojí chamtivost kurví celý svůj druh, opravdu si myslíte, že ve svém prostém a čistém entuziasmu mají… Číst vice »

fajt
16. 7. 2016 19:31

Sio napsal Netuším, co máte na mysli pod „autentická ulice se svojí evoluční šancí“? Nějak nerozumím tomu, na co se ptáte? Jaký prostý entuziasmus? Ani revoluce v Rusky by se nekonala bez účasti vzdělaných lidí, někto se musel zabývat přípravou, pak to zorganizovat, vyřešit spoustu problémů, pak vystihnout pravý čas, provést to, a pak řešit spoustu ještě větších problémů … léta a léta intelektuální a organizátorské činnosti. Asi spousta, spíše drtivá většina lidí nechápe skutečnou roli, která byla Marxem přiřazena dělnické třídě, pokud ji ztotožním s výrazem „prostá ulice“. https://www.youtube.com/watch?v=tsvCwqF4mSQ – měl jsem za to, že ruská revoluce byla pouhá… Číst vice »

fajt
16. 7. 2016 20:20

https://www.youtube.com/watch?v=m8ZwunkZWtQ – mor, jako skutečná sociální a společenská revoluce. ..)

Sio
Sio
16. 7. 2016 22:24

fajt napsal https://www.youtube.com/watch?v=tsvCwqF4mSQ –měl jsem za to, že ruská revoluce byla pouhá false flag operation, která se vymkla kontrole a až po desítkách let a jedné světové válce byla eliminována jednou zájmovou figurou ( samozřejmě po podvratné činnosti jedné zpravodajské armády, která užitečně a inteligenčně pracovala v zájmu věčně vítězících klanových gaunerů) … otázku postavím do jiné, prostější roviny, může pravda někdy zvítězit ( nebudu polemizovat o tom, co v podstatě pravdivost znamená a nebo že jde o pouhý úhel pohledu) a má slušný člověk vůbec šanci proti gaunerovi, dokáže se někdy vymanit z jeho zvířecích majetnických spárů ( a… Číst vice »

fajt
17. 7. 2016 6:46

Sio napsal
No váš názor na ruskou revoluci je váš problém, to asi komentovat nebudu. A jestli má slušný člověk šanci proti gaunerovi? Jistěže má a slušnou. Ale statistiku vám neposkytnu. Pokud se považujete za člověka bez šance ubránit slušný život proti gaunerům, pak příjměte mou soustrast. Vzdal jste to a musíte s tím žít. Je to lepší?

no, děkuji vám za ( konečně) věcnou odpověď, sice mi lžete, ale doufám, že to matení myslíte upřímně, když ne, budu to brát jako vaší životní strategii pro dnešní nelidské časy, kdy u vás opojná naděje umírá poslední. ..)

peter.
17. 7. 2016 11:57

Bety napsal V článku se píše, že se pochodu účastní obě církve společně. Tak jak to tedy je? Bety: Na Ukrajine dnes pôsobia 3 pravoslávne cirkvi. 1 – Ruská (pôvodná)pravoslávna cirkev) – moskovský patriarchát 2 – Ukrajinská(autonómna pravoslávna cirkev moskovského patriarchátu.Zodpovedá moskovskému patriarchovi a vznikla v priebehu II.svetovej vojny 3 . Ukrajinská pravoslávna cirkev Kyjevského patriarchátu.Vznikla po rozpade ZSSR,do jej čela sa postavil samozvaný patriarcha Filaret a túto cirkev ani Filareta neuznáva žiadna zo svetových autokefálnych pravoslávnych cirkví.Táto Filaretova cirkev stojí na strane chunty,snaží sa o spojenie s haličskými uniatmi a zaberá chrámy a historické monastiere skutočným pravoslávnym cirkvám pôsobiacim… Číst vice »

orinoko
17. 7. 2016 12:35

Vec je zrejmejsi vice a vice. Operetni turecky puc by mel byt varovanim pro bitch Merkel. Kam je az Erdragon schopen zajit se svym zvadlym udem. Copa asi udela slovutna Emerika s tureckym duchovnim, jemuz chce Erdragon zavrit hubu? Mel bych radu – poslal bych ho do Bruselu. Presne tak, jak emericky dobytek resi svoje problemy – vyvazi je.
Aby brexit dostal dalsi souvislosti.