P. C. Roberts: Washington se pokouší zardousit Sýrii

Richard Black, americký senátor za stát Virginia, označil Obamovu snahu zardousit Sýrii za extrémně bezohlednou a šílenou. Ve svém projevu v senátu k problému dále řekl: „Nikdy jsme nepodnikli nic odpornějšího a ničemnějšího, než to, co právě teď podnikáme v Sýrii.“

K Sýrii se na svém populátním serveru vyjádřil i známý levicový novinář Stephen Lendman, když odsoudil Obamovy plány „na zlikvidování syrské státní suverenity, na rozparcelování Sýrie na malé kousky, které by se daly snadno ovládat, na zmocnění se přírodních syrských zdrojů a na vytvoření totálního chaosu a lidské bídy v zemi.“

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Martin (už bez taky m)
16. 7. 2016 8:08

Nezbývá než věřit, že je tam podobných dost, aby si zametli před vlastním prahem…

hudryper
hudryper
16. 7. 2016 8:31

Jen tak dál ! Každým podobným „krokem k demokracii“ se urychluje postupně stále neudržitelnější pozice USA coby diktátora poměrů na zeměkouli. Zbývá už jen odhalit skutečné autory stále častějších a krvavějších operací pod cizí vlajkou a pak to nabere rychlý spád.

fajt
16. 7. 2016 8:35

hudryper napsal
Zbývá už jen odhalit skutečné autory stále častějších a krvavějších operací pod cizí vlajkou a pak to nabere rychlý spád.

hmm, historie to vidí jinak, příjde pouze nový kabát starých hovad. ..)

peter.
16. 7. 2016 10:49

http://politikus.ru/events/80632-erdogan-myatezhniki-poluchali-prikazy-iz-ssha.html
Neviem,či na to má Erdogan aj dôkazy.Ale myslím,že na vyriešení sýrskej krízy začne spolupracovať s Ruskom a k návrhom USA už bude nedôverčivý.Z tohoto pokusu o puč,by mohlo profitovať Rusko aj Asadova Sýria.

M.C.
21. 7. 2016 19:48

Pánové si USA zbytečně idealizují.
To samé co v Sýrii páchá americká administrativa posledních sto let někde ve světě téměř pořád. Akorát se o tom dřív tak nepsalo a nebyl internet, tak bylo lehčí filtrovat informace do médií.