Rodina je základ státu

Jestliže rodina má být základem státu, pak by zde měla existovat – přinejmenším a alespoň – nějaká základní podobnost ve znacích, jež charakterizují a definují národ, tvořený normálními manželskými rodinami a jejich společným státem. Je to dnes přesně tak? Není. Také by tu měla existovat podobnost a vztahově funkční propojení mezi rodinami a státem v podmínkách a podpoře organizace života jich obou. Rovněž by zde měl být soulad ve vlastnostech těchto entit. V náležitostech, jež rodiny i stát nejen nenarušují a nerozbíjí, ale naopak rodiny, národy a jejich státy sjednocují. Je tomu tak ještě dnes? Už ani zdaleka.

Kým je vytvořena správná a normální rodina? Je tvořena otcem, matkou a dětmi, pokud to příroda dovolí. Kým a čím je vytvořen stát? Je tvořen pevně stanovenou demokratickou strukturou a společným úředním jazykem. Dále je ustaven zejména těmi občany, kteří pro svůj stát v produktivním věku aktivně pracují. Pracují fyzicky, pracují duševně, pracují smysluplně a cílevědomě. Těmi, kteří pro svůj stát – podobně jako i pro své rodiny – nové hodnoty tvoří a těmi, kteří to tvoření poctivě organizují.

Bude to ještě civilizačně normální rodina, pakliže bude „vytvořena“ buď jenom muži anebo jen ženami a nějakým zvrhlým právem pak bude navíc taková pseudo-rodina i „obdařena“ úředně adoptivními dětmi? Bude to ještě funkčně normální rodina s dětmi, prožívajícími svůj normální psychický vývoj, který ke každému šťastnému dětství nedílně patří? Může existovat ještě nějak normálně funkční stát, jestliže se jeho národ bude lidsky a sociálně skládat z „rodin hrdě elitního druhu“ homosexuální „sexuální specializace“?

Co to bude, jestliže tradice manželských rodin bude rozbíjena ideologiemi typu homosexualismu a děti vzdělávány v prostředí nenormální mentální školské inkluze? K čemu bude budoucnost zdegenerovaného národa, jenž nebude schopen obnovovat svou nejzákladnější zcela přirozenou životní existenci v dalších generacích? K čemu bude atrapa „národa“ a jeho státu, pokud jeho občané nebudou jednotni v tom základním, v definici a smyslu své původní jednotné národní lidské, rodinné, životní a vzdělávací kultury, jednoho jazyka a nezfalšovaných dějin a rodinných tradic?

Jakou budoucnost mohou mít národy, občansky rozdělované zločinností hamižnosti, lakoty, elitářské přetvářky a pokrytectví, zlodějen a úpadkových ideologií nenormálního homo-sexu či militantně vražedného a civilizačně nesnášenlivého kultu náboženských řezačů hlav žen bez nikábu či hlav bezvěrců a jinověrců? Co může čekat národ, zákeřně ideologicky vykrmovaný importovanými a mediálně prosazovanými zlozvyky, návyky a světonázorově úpadkovými ideo-výmysly, falešně vydávanými za nejvyspělejší civilizační lidská a občanská práva?

Jak skončí dosud civilizované evropské národy, zfanatizované mediálními morálně zvrácenými legislativními paskvily propagandistů budoucnosti vlády NWO? Paskvily, které už dnes nejsou ničím jiným, než záměrně vymyšlenými tržně ideologickými, sexuálními a náboženskými novo-konstrukty euroatlantických militantně homosexuálních a pedofilních elit, satanisticky rozbíjejících tradiční manželské rodiny a jejich státy?

Stanův komentář: Omlouvám se autorovi za redakční úpravy v předposledním odstavci, ale za obsah jsem jako vydavatel odpovědný. S postavením svazků homosexuálních osob na roveň manželství a možností adopce dětí homosexuálními páry nesouhlasím, i když to na rozdíl od autora nepovažuji za hlavní důvod současné krize rodiny. Ta tu byla už dávno předtím, než se o nějakém registrovaném partnerství vůbec začalo uvažovat. Stejně tak se mi při vší úctě k autorovi zdá nefér spojovat v jedné větě „ideology homo-sexu“ a náboženské řezače hlav. Lidé s menšinovou sexuální orientací mají právo demokratickými prostředky hájit to, co považují za svá práva. Na moudrosti a toleranci většiny by pak ve skutečné demokracii mělo záležet, jaké mantinely ve vztazích, především s ohledem na ochranu dětí a jejich práv, vymezí. To, že si současné euroatlantické elity počínají nemoudře, je zřejmé, a že to u nich může souviset s vysokým výskytem přiznané či latentní promiskuity, homosexuality, pedofilie a vyznavačství různých obskurních kultů, může být jedním z vysvětlení jejich už na první pohled nelogického a škodlivého rozhodování. Házet je takto šmahem do jednoho pytle bych si však netroufal.

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
53 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
lomikel
lomikel
15. 7. 2016 6:51
lomikel
lomikel
15. 7. 2016 8:15

http://zpravy.idnes.cz/zastupce-verejne-ochrankyne-prav-krecek-se-zastal-poslankyne-nytrove-1zr-/domaci.aspx?c=A160714_191814_domaci_kop
Homosexuální lobby má vliv daleko přesahující reálný význam problému, pokud nějaký problém zde je. Diskriminace homosexuálů je uměle vyvolaný a mediálně udržovaný mýtus a kdo se odváží proti němu namítnout, je obratem označen za homofoba,“ píše se v textu, který dal Křeček na Facebook.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/zastupce-verejne-ochrankyne-prav-krecek-se-zastal-poslankyne-nytrove-1zr-/domaci.aspx?c=A160714_191814_domaci_kop

to bude sabatova prskat :)

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 8:20

LBGT aktiviste prepinaji strunu, dokud slo o to aby nebyly pronasladovani za svoji orientaci tak nemam namitek. pokud se z toho dela trend, propaguje se jako norma ci neco lepsiho, zakazuje se o nich mluvit jinak nez pozitivne, aplikuje pozitivni diskriminace a pouziva k rozkladu spolecnosti tak tim pro me konci i jakakoli podpora v teto otazce, podej prst prijdes o ruku.

cnemo
15. 7. 2016 10:11

>Omlouvám se autorovi za redakční úpravy v předposledním odstavci, ale za obsah jsem jako vydavatel odpovědný.

To není fair. Když se bojíte, tak článek neotiskujte (na to máte právo) a pokud máte jiný názor napište svůj vlastní. To se nedělá, vzít něčí výtvor, předělat ho podle sebe a pak vydávat za článek někoho jiného. Strach Vám blokuje mozek a ztrácíte vazbu na základní pilíře lidské komunikace.

Je to stejně bizarní, když se někdo po čtvrt století od pádu bolševika opět skoro hystericky bojí byť jen otisknout něčí nekorektní názor. Jsme tam, kde jsme byli.

Admirál
Admirál
15. 7. 2016 10:40

Ano – rodina je základ státu. A útok na rodinu a její funkce je útok na stát. Rodina je po staletí státy podporována jako instituce reprodukce a výchovy dětí a tak by to mělo i zůstat. Plodit děti může pouze žena v přirozeném spojení s mužem. Muž s mužem nebo žena s ženou nikoli postižení od přírody úchylkou orientace nikoli. Příroda to tak chtěla, nechť si tedy v klidu provozují neheterosexuální praktiky, žijí neformálně v párech, ale ať se tyto vztahy nemotají s rodinou. nevidím jediný důvod, proč by měly požívat podpory a ochrany totožné s rodinou. Ta jediná, má… Číst vice »

peter.
15. 7. 2016 10:50

No ale vo Francúzsku,ak propagujete tento symbol tradičnej rodiny:
http://www.lamanifpourtous.fr/wp-content/uploads/2016/04/mdk.jpg
tak riskujete basu,v lepšom prípade pokutu.

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 10:56

jako treti sloup destrukce spolecnosti – k LBGP, Islamizaci bych doplnil cilene programovani a lamani deti. Kam az to muze zajit viz. praktiky zde:

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/2552-barnevernet-odporna-norska-zlocinecka-organizace-stale-pri-sile-fasisticky-stat-ve-state-lovi-deti-vlastni-zakony-a-vliv-na-justici-rodice-jsou-bezmocni-do-jake-miry-se-budeme-inspirovat-norskem.htm

kazdy ustupek neormarxistickym inovacim jen otvira pole pro dalsi urovne perverzit

Gatta
Gatta
15. 7. 2016 11:25

Možná by stálo za to, vůbec definovat pojem „rodina“ – a to nejen jako nějakou „populační buňku“, ale i po stránce sociologické a ekonomické. Rodina v tradičním pojetí byla dříve vždy do značné míra autonomní entita na sobě vzájemně závislých lidí. Což, jako život v každé komunitě, přinášelo své výhody a současně značná omezení. Rodinám tedy nepřeje především dnešní neomezený individualismus podporovaný nejen ideologicky, ale i finančně prostřednictvím některých zákonných a sociálních zajištění. Co se týká „homo“ a jiných „menšin“. Nemyslím si, že naše společnost není tolerantní a určitě zde nikdo nechce jejich problém řešit jako to dnes dělají v… Číst vice »

peter.
15. 7. 2016 11:25

cnemo napsal
To není fair.

Čo by nebolo!Aj môj komentár čaká na schválenie a niet v ňom jediné politicky nekorektné slovo.

Sio
Sio
15. 7. 2016 11:33

Chci jen, aby tu zaznělo to, na čem se asi mnozí shodneme. Není problém v ženách ani v tom, že se snaží emancipovat. Není problém v homosexuálech a tom, jak své problémy řeší oni sami. Ba ani v samotných uprchlících, kteří jdou převážně za lepším, není problém. Stejně tak není problém v Romech. Problém je, že někdo ty problémy uchopil a překroutil tak, jak se mu to hodí. Všechny ty menšiny jistě mají důvod se domnívat, že mají nelehký život. Jenže se staly nástroji, řízenými někým, komu na nich absolutně nezáleží k něčemu, co se hodí těm, kdo je řídí.… Číst vice »

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 11:38

Stan napsal

Pokud někdo takovou snůšku hovadin dobrovolně veřejně čte, patří do blázince. Koukám, že čerpáte informace z opravdu povedených zdrojů.

neco konkretniho nemate ?

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 11:46

Stan napsal

Konkrétně mi vadí, že tady šíříte odkazy na weby a projevy šířící rasovou, národnostní a náboženskou nesnášenlivost.

co je v clanku na ktery odkazuji to sireni ?
povazujete sam projev pany Samkove za hodny cenzury ?

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 11:48

nebo myslite aeronet ci paragrapos ?

zajoch
15. 7. 2016 12:06

Cnemo, vaše reakce na zásah Stana, za který se Stan autorovi PPK omlouvá, je zvláštní. Myslím, že byste takto nehorlil, kdybyste přečetl originál a srovnal jej se Stanem redakčně upraveným článkem. Tam totiž došlo jen k nepatrnému zestručnění, přičemž obsah není nijak dotčen. Po omluvě Stan předložil svůj vlastní názor, jehož sdělení mu zde doporučujete, takže podle mne se dopustil právě toho co považujete za správné, a to ještě před vaším rezolutním doporučením. PPK zde předložil dobrý článek s dobrým rozborem situace. Dovolím si k tomu dodat jen to, že takto adoptované děti mohou klidně být oběťmi, neboť byli strčeni… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
15. 7. 2016 12:28

Gatta, Sio: v podstatě se vším napsaným souhlas. Naopak zcela na roveň rodině bych postavil soužití muže a ženy například s dítětem z dětského domova, podporu by si pak zasloužili i samostatně žijící, pokud přijmou za své dítě/děti z domova… K tomu „rozhodnutí“ Admirále- někdy život rozhoduje „za Vás“, nemusí to vždy znamenat, že člověk bez vlastních dětí netouží po rodině, či chce nějaké osobní výhody… Dnešní „stát“ a „společnost“ u nás vytváří takové podmínky „života“, že v některých oblastech a v některých profesích… je pro „nedostatečně flexibilní“ jedince klasická rodina buď nedostižný sen, či nedosažitelný přepych. Tohle by měl… Číst vice »

PPK
PPK
15. 7. 2016 12:40

Admirál napsal Ano – rodina je základ státu. A útok na rodinu a její funkce je útok na stát. Vřele souhlasím, Admirále! A teď ještě pár slov pro admina: Vážený Stane, ta Vaše drobná korekce textu mi nevadí, protože smysl článku nezměnila. Je mi jasné, že homosexuálové a lesby existovali jako sexuální úchylka odedávna. Tolerovat je u věku nad 18 let, však ještě neznamená, přijímat je s „politicky korektním“ nadšením při oslavování jejich veřejných projevů hrdosti a pýchy nad tím, že normální přirozenou rodinu nikdy schopni vytvořit nebudou. Nicméně … Jako bývalý učitel mám v této otázce především na zřeteli… Číst vice »

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 12:47

Stan napsal

Považuji projev panny Samkové za blbý. A Vy dobře víte, který z těch 3 odkazovaných webů jsem myslel. Stačí?

snad jsme to zpravne precetl mezi radky :o)
mel jste tam plural …

trosku mi to pripomina absurdni drama vecni lahvace:

..Ostre svetlo do oci..
“ .. vy dobre vite co jste udelal!!! Priznejte se !!! ….

Ok nebudu vam sem ten webik uz dava, i kdyz by me preci jen zajimalo co tam zavadne, procetl jsem par clanku a ne a ne najit cim se zasadne lisi od jinych webu .. :)

merlin
merlin
15. 7. 2016 14:21

Stan napsal

Pokud někdo takovou snůšku hovadin dobrovolně veřejně čte, patří do blázince. Koukám, že čerpáte informace z opravdu povedených zdrojů.

mi se od ní nejvíce líbilo veřejné proklínání tureckého velvyslance, patrně se v tomto př. u paní doktorky probudil jakýsi atavismus střihnutý značkou dávkou histrionství :-)
https://www.youtube.com/watch?v=qTzfQ6M6duw 4,05 kdybyste se někdo chtěli kochnout a neztrácet drahocenný čas zbytkem

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 14:41

merlin napsal
mi se od ní nejvíce líbilo veřejné proklínání tureckého velvyslance, patrně se v tomto př. u paní doktorky probudil jakýsi atavismus střihnutý značkou dávkou histrionství
https://www.youtube.com/watch?v=qTzfQ6M6duw4,05 kdybyste se někdo chtěli kochnout a neztrácet drahocenný čas zbytkem

proc ne, je to takove rudimentalni a k islamu to patri :),
to proklinani.

http://www.e-islam.cz/content/od%C5%A1t%C4%9Bpenci-kte%C5%99%C3%AD-jsou-prokleti-rozplynou-se-jako-s%C5%AFl-ve-vod%C4%9B

btw tohle me pobavilo:
Vlednu 2015 vyvolala mnoho reakcí fatva salafistického učence (ulamá) Muhammada Sáliha al-Mindžedy zakazující stavbu sněhuláků. Podle fatvy není dovoleno vytvářet sochy lidí či zvířat, čehokoli s duší, a to ani za účelem hry, ledaže by objekt měl zcela nezřetelné lidské (zvířecí) rysy.[3][4]

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 15:10

Mustafa Kemal Atatürk, první turecký prezident:
„Islám je dobrý nanejvýš pro změkčilé Araby, nikoli však pro Turky, kteří jsou dobyvatelé a muži“ nebo také: „Islám, tato absurdní teologie nemorálního beduína, je mršinou, která otravuje naše životy.“
Turecký velvyslanec bude muset ještě zažalovat posmrtně i vlastního prezidenta Musatfu Kemala Ataturka.
Turecký velvyslanec v Praze Ahmet Bigali chce trest pro JUDr Kláru Samkovou
https://www.youtube.com/watch?v=Xpx255RWlSs

ja bych ho proklel taky
kazdopadne pani Samkova vystihla duch doby

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 15:19

https://www.youtube.com/watch?v=4azOIed__is
i v ct bylo ukazano

humorna je diskuse pod clankem, Martin Hekrdla tam ze sebe dela v*o*l*a
jinak hlas lidu jednotny ..

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 15:23

tim bych to tak nak uzavrel, vystupeni pani Samkove je dulezite prave proto ze do zmanipulovaneho ne nevyvazeneho verejneho diskursu vetkne i uvahy jinak nevidane, cimz jednak ho lehce vrati do stredu a zaroven unozni se lidem sjednotit nad ideou,
bravo a jen tak dale!

to ze slunickari a agenti NWO ( coz nemusi byt to same) maji z toho pupinky je super kolateralni bebefit.

Admirál
Admirál
15. 7. 2016 16:49

Martin (už bez taky m) – Psal jsem „I na úkor všech ostatních, přírodou nebo svým rozhodnutím vyloučených z reprodukce.“

Je mi samozřejmě jasné, že někdy nejde o rozhodnutí ale o souhru nešťastných okolností, které brání mít rodinu a děti. Nicméně i přesto si myslím, že není nikterak nemorální chtít solidárnost s rodinami s dětmi po těch, kteří cítí bezdětnost jako křivdu přírody či osudu.

Podpořil bych i znovuzavedení tzv, volské daně.

lomikel
lomikel
15. 7. 2016 18:46

Stan napsal

Jo, klidně jí postavte pomník v nadživotní velikosti. Navrhuji, aby v ruce držela konvičku a nad sebou měla nápis: „Islám je zlo a Samková je náš prorok!“ Ale nestavějte to z žádného příliš trvalého materiálu, počítám že tak do roka udělá obrat jinam. Sníh by nebyl špatný, když ten islámský učenec zakazuje stavět sněhuláky. To by mohlo džihádu ublížit ještě víc, než proklínání tureckého velvyslance…

:)

jogín
jogín
15. 7. 2016 19:07

Hlavně nepropadejte panice a nenávisti. Nechte se v klidu masakrovat.

cnemo
15. 7. 2016 19:11

Stan napsal

Respektuji i ty zákony, se kterými nesouhlasím. A autorovi můžete doporučit Váš web, jistě rád využije možnost publikovat bez redakčních zásahů.

No, když to nevadí autorovi, je to asi OK, neviděl jsem originál.

Pokud jde o zákony norimberského typu, na ty si ve svém věku nebudu zvykat. Špatné zákony jdou někdy zlikvidovat jejich nerespektováním, ale opakem nikdy:)

cnemo
16. 7. 2016 9:40

Stan napsal Vaše označování zákonů o odpovědnosti nakladatele za nenávistný obsah za zákony norimberského typu se mi v tomto kontextu zdá, mírně řečeno poněkud scestné. Nikoli, je přesné. Dnes jsou v roli židů většinoví občané. Buzny nechce nikdo zlikvidovat, naše zákony směřují pouze k likvidaci normálně žijících občanů. NZ nezabíjeli proto, že kdosi předtím štval, ale proto, že umlčel druhou stranu a jejich přijetí je lidé Vašeho typu (konformní spořádaní občané) „respektovali“ jako zákon s nímž nesouhlasí, ale je platný. Nejde o žádnou nenávist k buzíkům, ti spíš generují pohrdání a politování. Nenávist obvykle patří těm profesionálním šiřitelům této zvrácené… Číst vice »

cnemo
16. 7. 2016 9:55

cnemo napsal
Podpořil bych i znovuzavedení tzv, volské daně.

S tím naprosto souhlasím. Ale musí být navržena, tak aby vyloučila účelovou produkci parazitů. Jeden takový systém jsem navrhl v tomto článku. Prostě součástí Vašeho důchodu bude přímý podíl z daní, odváděných Vašimi potomky. https://nautilus2.wordpress.com/2011/02/06/881718-retro-pomuze-nam-sporeni-k-dustojnemu-stari/

Prostě, spravedlivé, funčkní, motivující.

Martin (už bez taky m)
16. 7. 2016 10:08

Nepřátelství je jedna věc, ale NENÁVIST druhá.
„Kvalitativně“ jiná…
Osobně si na ni snažím dávat velký pozor.
Svět není rozhodně „samá láska“, ale –
nenávist je cesta do pekel…
Proto pozor prosím.
Soudím, že správnou reakcí na nenávist není „také nenávist – jen „symetricky“ z druhé strany…
Svět je všechno, jen ne zcela „symetrický“, skoro bych tvrdil, že ta asymetrie (byť někdy i jen nepatrná) je prostředkem pokroku, vývoje…
Ostatně ani ta homeostáza či harmonie není zdaleka jen výsledkem symetrie, často naopak…

peter.
16. 7. 2016 10:18

Stan napsal
iného je přijmout zákony, které udělají z národnostně, rasově či nábožensky definované menšiny lovnou zvěř.

A ešte sú zákony,ktoré prikazujú väčšine nastaviť druhé líce a do toho,kto do nej hádže kameňom hádzať chlebom.

peter.
16. 7. 2016 10:22

peter. napsal
A ešte sú zákony,ktoré prikazujú väčšine nastaviť druhé líce a do toho,kto do nej hádže kameňom hádzať chlebom.

http://www.hlavnespravy.sk/uspech-peticie-ideologicky-prenasledovany-kardinal-nepojde-do-vazenia-za-kazne-o-normalnej-rodine/808351

cnemo
16. 7. 2016 11:42

Stan napsal Něco jiného je stanovovat meze tolerance k určitému typu chování, což je úkol, který zákonodárcům vůbec nezávidím, něco jiného je přijmout zákony, které udělají z národnostně, rasově či nábožensky definované menšiny lovnou zvěř. Pokud dáváte mezi tyto dvě věci rovnítko,tak jste vedle jak jedle. Nikoli, je to vcelku jednoduché, meze stanoví demokracie. Stačí se držet toho, co daná společnost považuje většinově za morální. Expanze homosexuality = buzerantismus, je prostě pro většinu nepřijatelný. K morálce teto společnosti také patří možnost skrývat své neřesti, které nikomu jinému neškodí. Když to spojíte: ve své ložnici si dělejte co chcete ale na… Číst vice »

Aleš
Aleš
16. 7. 2016 13:50

PPK: Dobrý článek. Nemyslím si sice, že homosexualita je nemoc v užším slova smyslu, některých lidí s homosexuální orientací si vážím a beru je takové, jací jsou. I tak to nemají v životě jednoduché, asi bychom sami pochopili, kdyby se někdo takový vyskytl v našem příbuzenstvu. Ale kladení překážek v jejich životě nelze odstranit tím, že se začnou klást DALŠÍ překážky v životě „normálních“ rodin. Stane: Nicméně mám jednu připomínku na Stanův komentář: Homosexuálové (ale to platí pro kohokoliv bez rozdílu) mají právo hájit to, co jejich právo skutečně je, ne to, co se domnívají, že je. Rozhodování závislé na… Číst vice »

Sio
Sio
16. 7. 2016 15:41

cnemo napsal
S tím naprosto souhlasím. Ale musí být navržena, tak aby vyloučila účelovou produkci parazitů. Jeden takový systém jsem navrhl v tomto článku. Prostě součástí Vašeho důchodu bude přímý podíl z daní, odváděných Vašimi potomky. https://nautilus2.wordpress.com/2011/02/06/881718-retro-pomuze-nam-sporeni-k-dustojnemu-stari/

Prostě, spravedlivé, funčkní, motivující.

Pozoruhodné, takovými úvahami o tom, že část důchodu by měla být závislá na ekonomickém výkonu dětí se zabývám asi více, než 10 let, psal jsem to tu i někde do diskusí za obrovských protestů bezdětných a majitelů zřejmě nezaměstnaných potomků. Jenže, jako zpětná vazba je to perfektní. Odměna v důchodu za vychované děti – přispěvovatele do důchodového systému.

Sio
Sio
16. 7. 2016 15:47

Stan napsal Vždy se dostaneme k paradoxu, že absolutní tolerance znamená i toleranci netolerance a zvrácení se ve svůj opak. Něco jiného je stanovovat meze tolerance k určitému typu chování, což je úkol, který zákonodárcům vůbec nezávidím, něco jiného je přijmout zákony, které udělají z národnostně, rasově či nábožensky definované menšiny lovnou zvěř. Pokud dáváte mezi tyto dvě věci rovnítko,tak jste vedle jak jedle. Já myslím, že nejlepší, co se dá udělat, je zabránit, aby se z menšin staly jakési nadmenšiny nebo podmenšiny, snad je jasné, jak to myslím. Tedy bych to viděl jako důsledné uplatnění jednoho pravidla. Zákon platí… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
16. 7. 2016 16:11

Pozoruhodná představa diktátu těch kterým život dopřál děti ostatním, kteří třeba takové štěstí prostě neměli, či jim osud a „lidé“ nedopřál či nepřeje… Pozoruhodné vyjádření souhlasu se zřízením další „zásadní“ dělící roviny mezi lidmi i do budoucna, komentáře o dalším sdělení, kdo že jsou ti správní „zasloužilí“, a kdo už jen překáží či je jen „parazitem JEJICH sociálního systému“… Vážení děkuji, že jste mne z něčeho právě „vyléčili“… Kdybych byl jen trochu svině, gauner či jen „poctivý řadový občan“ co nehasí co ho nepálí“ a neobětoval mnohé, dávno jsem tu rodinu měl… Takto jsem se sice spoluzasloužil nejen o přírodu,… Číst vice »

PPK
PPK
16. 7. 2016 19:41

Základem práva a zákonů je sama jejich podstata = dohoda lidí na něčem! Už při prvním přiblížení se dokonce dá říci, že podstata práva a zákonů je stejná, jako podstata jakéhokoliv náboženství, které usiluje o své uzákonění jako náboženství „ústavodárné“ resp. náboženství státní. Odhlédneme-li od počátečních motivů jejich vzniku (nastolit sociální dobro či naopak zlo) tak je tu otázka: Proč právo nebo náboženství lidé ve své historii kdy vytvářeli a co oba tyto fenomény jsou? Odpovíme-li si poctivě, tak například u práva musíme přiznat: Právo není nic jiného, než uzákoněná vůle těch, kteří momentálně drží ve svých rukách moc. Moc,… Číst vice »

Sio
Sio
16. 7. 2016 22:14

Martin (už bez taky m) napsal Pozoruhodná představa diktátu těch kterým život dopřál děti ostatním, kteří třeba takové štěstí prostě neměli, či jim osud a „lidé“ nedopřál či nepřeje… Pozoruhodné vyjádření souhlasu se zřízením další „zásadní“ dělící roviny mezi lidmi i do budoucna, komentáře o dalším sdělení, kdo že jsou ti správní „zasloužilí“, a kdo už jen překáží či je jen „parazitem JEJICH sociálního systému“… Vážení děkuji, že jste mne z něčeho právě „vyléčili“… Kdybych byl jen trochu svině, gauner či jen „poctivý řadový občan“ co nehasí co ho nepálí“ a neobětoval mnohé, dávno jsem tu rodinu měl… Takto jsem… Číst vice »

idiotronic
17. 7. 2016 2:41

Sio napsal Asi je potřeba nějak lidi přimět k tomu, aby rodili děti, nebo ne? ,,Refuges“ tento problém neznají. A jsem si jist, že Evropě ani za mák nerozumějí, ačkoli jejich duchovní vykřikují hesla o neplodnosti Evropanů, zatímco sami uprchlíci nevydrží pracovat jednu směnu ve fabrice, jak můžeme nalézt na youtube. Jejich vzdělání se blíží nule, v Evropě přivodí jejich přítomnost leda hladomor, ačkoli vaše kritérium splňují (v Německu se narodilo za rok sto tisíc migrantů). K rozmnožování lidi nikdo nikdy sankcemi nenutil. Jestli se děti nerodí (řada ročníků není početně kompletní) , pak je něco v cestě. Lidé nevidí… Číst vice »

idiotronic
17. 7. 2016 3:51

Použil jsem zřejmě censurotropní výraz a tak čekám na schválení.
Dodávám tedy, že dosud nebyl vzpomenut Gay-Lussac a jeho zákon o chování ideálního plynu.Ale asi to nebyl ten správný gay…
A červenec je přejmenován na ,,červnaec“, asi taky pro svůj vulgární charakter.

Martin (už bez taky m)
17. 7. 2016 7:06

Sio, ani Vás, ani jiné jsem nechtěl urazit. To co jsem napsal berte prosím jen jako konstatování. Pokud to tak znělo, omlouvám se – velmi mne to mrzí. Rozumím, že děti jsou obrovská starost, zodpovědnost i značná omezení. Myslím, že jsem ale nikdy nic neušetřil, vše rozdal, s vědomím, že někdo někdy musí riskovat, aby ti ostatní mohli… Nakonec to tak stejně bude se vším, co „mám“…A víc jak 3/4 toho co ročně vypěstuji i tak pravidelně rozdávám či měním za chleba, dělám to tak po léta… Vážení, děti jsou ale také obrovská radost. Z celého srdce Vám je –… Číst vice »

Sio
Sio
17. 7. 2016 8:47

idiotronic napsal ,,Refuges“ tento problém neznají. A jsem si jist, že Evropě ani za mák nerozumějí, ačkoli jejich duchovnívykřikují hesla o neplodnosti Evropanů, zatímcosami uprchlícinevydrží pracovat jednu směnu ve fabrice, jak můžeme nalézt na youtube. Jejich vzdělání se blíží nule, v Evropě přivodí jejich přítomnostleda hladomor, ačkoli vaše kritérium splňují (v Německu se narodilo za rok sto tisíc migrantů). K rozmnožování lidi nikdo nikdy sankcemi nenutil. Jestli se děti nerodí (řada ročníků není početně kompletní) , pak je něco v cestě. Lidé nevidí naději, bydlení není dostupné (cikáni tento problém nemají). Naději můžete přinést , dáte-li lidem program, přesahující volební… Číst vice »

cnemo
17. 7. 2016 9:25

Martine, to jsou plky starého zbrojnoše. Kdybyste měl 1 dítě, musel byste vydělat za život přibližně o 1,5 mil víc. S tím byste vyžil minimálně 10 let. Kde máte ty peníze, co rodiče dětí museli vydělat?

Sio
Sio
17. 7. 2016 9:35

Martin (už bez taky m) napsal Sio, ani Vás, ani jiné jsem nechtěl urazit. To co jsem napsal berte prosím jen jako konstatování. Pokud to tak znělo, omlouvám se – velmi mne to mrzí. Rozumím, že děti jsou obrovská starost, zodpovědnost i značná omezení. Myslím, že jsem ale nikdy nic neušetřil, vše rozdal, s vědomím, že někdo někdy musí riskovat, aby ti ostatní mohli… Nakonec to tak stejně bude se vším, co „mám“…A víc jak 3/4 toho co ročně vypěstuji i tak pravidelně rozdávám či měním za chleba, dělám to tak po léta… Vážení, děti jsou ale také obrovská radost.… Číst vice »