Krym: Turisté zmizeli?

Novinky.cz: Když Rusko anektovalo do té doby ukrajinský poloostrov Krym, slibovalo jeho dvěma miliónům obyvatel světlé zítřky pod ochrannými křídly Moskvy. Tamní obyvatelé ale nyní z počátečního opojení krutě vystřízlivěli, píše agentura Reuters. Podle ní se z Krymu stále častěji ozývají stížnosti na prudký vzestup cen, stagnaci mezd a penzí, úprk turistů a nezájem Kremlu.

Pocházka večerní Jaltou 20. 8. 2016

9
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Autoři komentářů
lehofajtGattaorinokolubajs Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
hudryper
Člen
hudryper

Jasně ! Mrtvolné ticho,nehne se ani lístek na stromě. Ze strachu ze svého prezidenta Putina.

fajt
Člen
fajt
lubajs
Člen
lubajs

To už se na mainstreamu jednou řešilo. Zpravodaj ČT Miroslav Karas nás ve své reportáži přesvědčoval, že Krym krachuje o přidal k tomu pár záběrů prázdné pláže. http://www.paratdnes.cz/2015/04/Karas-CT-24-Na-Krym-uz-ani-turiste-nejezdi-plaze-jsou-prazdne.html

orinoko
Člen
orinoko

Muze byt , ze v tomto pripade jde o naaranzovanou propagandu . Ale k cemu? Jako opak zapadni propagandy? Nic by to nenaplnilo. Vcera jsem tu cetl neci reakci, kterou chvalil Gatta. To bylo opravdu dobry. Zapad pravda nezajima. Zije v paralelnim svete infokyborgu a do oci bijici rozdil ani nehodla jakkoli reflektovat. Zapad je proste Zapad , a to jeste divocejsi , nez v dobe Calamity Jane. Proste – H..O..V..N..O se dosadilo do role Svateho gralu a nebeske many … Jak napsal klasik Vrchlicky … “ at ho vy…l v haji cikan , nebo slavny general, h..o..v..n..o podrzi svou… Číst vice »

Gatta
Člen
Gatta

Z jiného soudku – skoro doslova – také o jednom turistovi … :-)
Doporučuji nejdřív podívat ty obrázky s popisem ….

http://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=547899

fajt
Člen
fajt
leho
Host
leho

Noční záběry z ulic Jalty vůbec nic neukazují, žádná statistika o počtu turistů a počtu letů a plaveb turistických lodí. Kdyby byl Krym opravdu zavalen turisty, statistiky by byly uveřejněny.

Tohle je opravdu naivní a stupidní propaganda, nic jiného.