Massimo Mazzucco: Zajímavé „náhody“ kolem koronaviru

Všechno je jinak…

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
7. 4. 2020 6:48

Bylo by toho na článek, ale zkrátím to … V podstatě v celé „coronavirové cause“ se těžkoko hledå něco, co by bylo logické a jednoznačné – něco co není podivné. Od údajného (tentokrát pr změnu) špatně uvařeného netopýra, přes zprávy o předčínském výskytu nemoci, přes načasování a místo vypuknutí „čínského viru“ , přes následný přístup politiků, vlád a různých „autorit“, WHO, EU a EK zvláště, necěkaný výskyt nových ohnisek (Irán, Itálie), nezájmu neziskovek, různě míry uváděné infekčnosti a míry smrtelných následků pouze pro staré a jinak nemocné nebo naopak i pro „zdravé mladé“, absolutní nezájem o nemocnost v Africe, nejednotné… Číst vice »

hudryper
hudryper
7. 4. 2020 11:32

Když dostal Stan toto video,měla už řada z mých přátel problém ho otevřít.Dovídali se,že není možné ho najít a pod.Někomu v Česku nejspíš vadilo,že se jeho autoři vyjadřují jasně a nekompromisně .Všimněte si rozdílu mezi podobnými videi v Česku a třeba v Itálii.U řady lidí,kteří takovou zprávu obdrží ,se projevuje předběžná obava z kontrolované internetové pošty a oni zaujímají pozici mrtvého brouka.Nejen že nepošlou informaci svým adresátům a nepotvrdí jejímu odesílateli její příjem,ale vystříhají se k ožehavým problémům vyjádřit i v diskusi na svém oblíbeném webu. Jde přitom mnohdy o informace,jež mají přímý vztah k jejich zdraví a zdraví jejich… Číst vice »

leviathan
leviathan
7. 4. 2020 18:34

To máte tak: Ona úzká skupina globálních psychopatů má své preláty ve většině západních zemí. To jsou ti, o nichž hovoří Massimo jako o úzké skupince psychopatů v USA. Jelikož vrána k vráně sedá, ti národní psychopaté v USA se tak snažili zavděčit těm globálním, až to více než přehnali a nyní jsou v nemilosti globální elity. Přesněji, jsou využíváni pro tu špinavou práci, která je součástí globálního cíle redukce globální populace, ideálně na známou „zlatou miliardu“. Nějak se to ale nedaří, odolnost lidí je zjevně vyšší než s jakou v předpokladu se bereberky rozšířily. Globální elitě totiž roste silný… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  leviathan
7. 4. 2020 18:50

Tak já tomu nerozumím. Myslíte že ta „… úzká skupina globálních psychopatů …“ má nějaký společný jmenovatel. By se v tom člověk aspoň trochu orientoval. Černoši z Bronxu nebo z Alabamy to asi nebudou, a ani opravdu velmi bohatí oligarchové z Ruska do toho klubu nikdy nezapadnou – tedy zemí původu, ani bohatstvím v tom samo o sobě není.

Bety
Bety
7. 4. 2020 21:06

Z hlediska detektivek bych to vyjádřila takto: Pro obvinění je indicií dost a dost, ale státní zástupce do toho nepůjde, neboť by se to neblaze
podepsalo na jeho kariéře.

Bety
Bety
7. 4. 2020 21:28

Bill Gates – Bez očkování proti coronaviru nesmí nikdo překročit hranice, ani sehnat práci. (A aby byla kontrola, tak budou muset být
všichni očipováni.)

hudryper
hudryper
Reply to  Bety
7. 4. 2020 22:07

Ten profláknutý dobráček se dnes nechal hlasitš slyšet,že financuje stavbu sedmi továren na vakcíny.“Ví,že příjde přitom o miliardy!“ ale nešť,co by neudělal pro blaho lidstva,že ? Je si zřejmě naprosto jistý,že donutí kohokoliv na světě podrobit se vakcinci o jejímž obsahu a účincích bude rozhodovat jak Pánbůh jen on sám ! Hraje si na Boha a to by si ten pravý Bůh nemusel nechat líbit,co říkáte:? Vzhledem k jeho veřejně formulovaným přáním dosáhnout depopulací kýženého počtu obyvatel na zeměkouli v počtu 1 tzv.zlaté miliardy /to prý na obsluhu a zabezpečení totálního komfortu pro vyvolené stačí/ je zřejmé,že toho chce dosáhnout… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  hudryper
8. 4. 2020 8:07

Nebo jen poslouchá někoho ještě jiného.

Se mi asociovalo: “ … kdo první z nás byl kràlem a kdo se chtěl stát Bohem …“
https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/c-k-vocal/chorovod-420016

Gatta
Gatta
Reply to  Bety
8. 4. 2020 7:55

Můj katolický přítel to očekàvá už velmi dlouho. Vychází z Nového Zákona – ze Zjevení sv. Jana.
Volně řecěno “ …všichni budou označeni znamením šelmy a bez něj nebudou moci nic kupovat …“

Trochu nepřehledné a plné skrytých významů, ale jinakm moc zajímavé čteni, keré sv. Jan psal možná „pod vlivem“ nejen Božím – rozhodně stojí za přečtení jako součást všeobecného vzdělání.

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
8. 4. 2020 9:25

Pritel je slabingr. To nas neceka, uz jsme se dockali. Carkovy kod je onim gralem selmy. A trojice car ve dvojici , prave tech , ktere ostatni precnivaji, znamena 666 stejne jako www /world wide web/. Soucet veskerych cisel v magickem slunecnim ctvrerci je 666, pricemz soucet vsech sousednich cisel vsemi smery dava cislo 111. To je Slunce. Zacalo to v roce 2001. Hovada spustila NWO. Od 11.9. do konce roku zbyvalo 111 dni. S prictenim prizemi mely obe veze 111 pater. TEHDY byle porusena rovnovaha sedmi, coz se zidem nema nic spolecneho. 7=rovnovaha. Hovada chtela dostat veci pod kontrolu.… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
8. 4. 2020 10:13

2001 NWO
2019 Covid
——————————-
2020 LL
))

Soucet pocatecnich dvojek dava cislo 666. Soucet vsech zbylych jednomistnych cisel dava cislo 13. Trinactka je symbol nestesti. Pujde kazdy trinacty?

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
8. 4. 2020 14:33

Jo něco takového říká – ty dvě čárky – tedy oficiálně že to je orientační bod pro čtečku – ale že v tom je vyjádřeno to šestkové znamení šelmy.
A taky podle jakési předpovědi by tohle měk být poslední Papež. On to říkal, když měli zbývat ještě 3.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Proroctv%C3%AD_svat%C3%A9ho_Malachi%C3%A1%C5%A1e

orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
8. 4. 2020 16:27

Pokud se krestansky Papez klani pred islamem, tak je vymalovano. Urbi et orbi /ci jak to je/ proslo bez povsimnuti. KALICH je prave ted napul plny a napul prazdny. A nad vodami se misto Ducha svateho vznasi virus Covid. A nad vsim Matka Nut klene svuj oblouk, pricemz Buh svetla drzi sve ruce na jejich prvotnich i druhotnych sexualnich znacich.
A moje hlava je vcelin. Pokud preziji vcely, prezije i clovek.

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
8. 4. 2020 17:23

Dobrý – hele, až budeš v dobrém rozmaru, tak bys mohl napsat nějaké „Orinokovo Zjevení 2020“.

Do Bible se to asi nadostane, ale na OM by to určitě zveřejnili. A to myslím dnes čte víc lidí než tu Bibli.