Migrace

Zatímco našinci poslouchají Jamaturu s čínskou čelenkou, který jako moravský nacionalista burcuje lidi proti uprchlíkům, pilní lupiči vedení Babinským, známým to lotrem ze Špilberku, vzali kontrolu nad veškerou ornou a využitelnou půdou, tedy tou co zbyla, když Kablousek, kající se hříšník, dal naší církvi za odpustek to, co bylo naše.

I já mám problém s migrací. Jako ten starý indián mezi dvěma puky z dýmky míru… Taky jsme to podcenili… Mám problém s migrací těch, kteří začali před léty v Americe vyměňovat sklíčka a whisku za zlato a v tom procesu vyvraždili původní obyvatelstvo. Následovně zničili v té zemi, co se dalo, a jejich země se stala perfektně organizovaným militaristickým státem a pod ideologií bourání států (kromě ovšem jejich vlastního) začala pronikat zpět do Evropy pomocí té samé finty. Vyměňuje potištěné papírky za naši půdu, za naše pracovní místa a za naši budoucnost.

Zatímco našinci poslouchají Jamaturu s čínskou čelenkou, který jako moravský nacionalista burcuje lidi proti uprchlíkům, pilní lupiči vedení Babinským, známým to lotrem ze Špilberku, vzali kontrolu nad veškerou ornou a využitelnou půdou, tedy tou co zbyla, když Kablousek, kající se hříšník, dal naší církvi za odpustek to, co bylo naše. Mezitím Monsanto vlastní téměř celou ornou půdu Ukrajiny a brzy budou u nás. A naše děti budou ještě více nemocné ze všech těch herbicidů. Náš jediný omnipotentní Protektor Šapéro, dejž mu křesťanské nebe život věčný, buduje hradby proti našim odvěkým nepřátelům – Slovanům – které budou průchodící jenom pro vyvolené.

A my si fandíme, jak jsme moudří a jak opravdu nemáme rádi ty muslimy a jiné pronárody. A jak ubráníme náš stát proti všem, stát, který jsme si však dávno nechali ukrást. A až budu stavět za pár dní betlémek, nezapomenu na 5 minut nenávisti ke všem uprchlíkům ze Středomoří.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde , nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Vlastimil
Vlastimil
5. 12. 2015 12:18

Aleši, jak se tomu všemu bráníš? Já například odhlásil televizi a internet mi poskytuje s dalšími „službami“ sousedka. Sice jí za internet platím, ale v případě potřeby to svorně zapřem. Občanský odpor v mezích zákona. A jde to. Já bych na tvém místě toli nelkal na zkažeností světa. Víš, kdyby lidi nebyli hloupí ,a když jim nedají v práci plat, hned by si měli vzít do zástavy, (ne ukrást! ) klíčovou součástku technologie a vrátit ji až po výplatě. Jen se domluvit. Takových možností, jen mobilů je v republice víc než je obyvatel – a nic!

Sio
Sio
5. 12. 2015 15:46

Pokud článek (a vzhledem k jeho lehké myšlenkové rozplizlosti není tak úplně jisté) považuje za problém nenávist Čechů proti muslimům, tak je vedle, jako když Britské listy tisknou. Drtivé většině Čechů jsou muslimové u .. no, nejblíže k tomu místu, kam Kablouskovi lezou jeho věrní alpinisté.

Sio
Sio
5. 12. 2015 15:50

Češi jsou prostě sekulární a ve své většině nemusí žádné „kněze a ímámy“, natož ty cizí. Mají i těch svých (s vyjímkou asi 15% církevních oveček) plné zuby. Tak nás nechte, Aleši, Ameriku jsme nedobývali, Libyi ani Irák nebombardovali a ropu tam ani nenakupujeme ani nekrademe.

Irena
5. 12. 2015 15:57

Sio napsal
Ameriku jsme nedobývali, Libyi ani Irák nebombardovali a ropu tam ani nenakupujeme ani nekrademe.

Jenom jsme k tomu všemu dělali demokratické křoví, pokud jsme tedy ovšem neposílali zrovna pomocné jednotky do Iráku, Afghánistánu, neotvírali své nebe bombardérům letícím se svými dárečky do Jugoslávie, neposílali své demokratické zástupce podporovat cizí majdany apod. My nic, my andělíčkové.

K. J.
K. J.
5. 12. 2015 17:11

Se stejnou rozplizlostí s jakou děláme to demokratické křoví a kupujeme plastové výrobky z kradené a krvavé ropy, budeme volit stále stejné Sobotky a Babiše, kteří dočasně předvolebně patřičně pootočí názorové kormidlo, pro získání potřebných hlasů. Společně se pak můžeme ubírat k myšlence, že to nějak dopadne v rámci možností, jako vždy… Pouze konstatuji, že je to náš oblíbený a neměnný národní folklór, ulehčující současným a budoucím Šapérům jejich práci.

Sio
Sio
5. 12. 2015 21:28

Irena napsal Jenom jsme k tomu všemu dělali demokratické křoví, pokud jsme tedy ovšem neposílali zrovna pomocné jednotky do Iráku, Afghánistánu, neotvírali své nebe bombardérům letícím se svými dárečky do Jugoslávie, neposílali své demokratické zástupce podporovat cizí majdany apod. My nic, my andělíčkové. No, nemyslím, že jsme měli moc na výběr. Dokonce ani naše naše věrchušky. Svět sestávající ze zón vlivu je realitou a my sami jsme gubernií západních elit. Většina národa může v klidu prohlásit totéž co já. Neotevíral jsem nikomu nebe a neposílal nikam naše vojska. Nepodporoval žádné cizí majdany. A nejsem spasitelem lidstva, není ani povinností českého… Číst vice »

Sio
Sio
5. 12. 2015 21:44

K. J. napsal Se stejnou rozplizlostí s jakou děláme to demokratické křoví a kupujeme plastové výrobky z kradené a krvavé ropy, budeme volit stále stejné Sobotky a Babiše, kteří dočasně předvolebně patřičně pootočí názorové kormidlo, pro získání potřebných hlasů. Společně se pak můžeme ubírat k myšlence, že to nějak dopadne v rámci možností, jako vždy… Pouze konstatuji, že je to náš oblíbený a neměnný národní folklór, ulehčující současným a budoucím Šapérům jejich práci. No, jistě máte v záloze ještě nějaký realistický scénář, který nás udělá lepšími. Třeba je ten národní folklór jen mechanismem přežití. S Čechy je to tak. Je… Číst vice »

Alena
Alena
5. 12. 2015 22:00

Irena napsal Jenom jsme k tomu všemu dělali demokratické křoví, pokud jsme tedy ovšem neposílali zrovna pomocné jednotky do Iráku, Afghánistánu, neotvírali své nebe bombardérům letícím se svými dárečky do Jugoslávie, neposílali své demokratické zástupce podporovat cizí majdany apod. My nic, my andělíčkové. náš politický systém spočívá v předvolební kampani a pak povolební koalici, která neplní ani své sliby, týkající se vnitrostátní politiky. I kdyby se občané rozkrájeli, nejsou schopni prosadit ani referendum, abychom vystoupili z NATO. Po ekonomické stránce máme postavení kolonie, a tudíž žádnou manévrovací schopnost, jinak zde zemřeme hlady. Prostě přestanou navážet markety. Nejsme andělíčkové, pouze otroci,… Číst vice »

Kamil Mudra
Kamil Mudra
6. 12. 2015 3:21

Irena napsal Jenom jsme k tomu všemu dělali demokratické křoví, pokud jsme tedy ovšem neposílali zrovna pomocné jednotky do Iráku, Afghánistánu, neotvírali své nebe bombardérům letícím se svými dárečky do Jugoslávie, neposílali své demokratické zástupce podporovat cizí majdany apod. My nic, my andělíčkové. A ta dlouhá doba po kterou jsme v zemích současných uprchlíků stavěli školy, nemocnice, elektrárny, vyváželi k nim naši techniku a jejich lidi tu nechávali studovat prakticky „za hubičku“ celou škálu technických oborů i lékařství se nepočítá proč? Sypte si, Ireno, popel na hlavu jak chcete, ale na mne s tím nechoďte. Patřím ke generaci která se… Číst vice »

Irena
6. 12. 2015 8:55

Kamil Mudra napsal
Sypte si, Ireno, popel na hlavu jak chcete,

Já si ho sypat nemusím, já klíči nezvonila.

K. J.
K. J.
6. 12. 2015 11:48

Sio napsal No, jistě máte v záloze ještě nějaký realistický scénář, který nás udělá lepšími. Třeba je ten národní folklór jen mechanismem přežití. S Čechy je to tak. Je to jeden z nejstarších národů Evropy, pokud pominu ty středomořské. Navíc je výběžtkem slovanské kultury na západ. Takže nijak snadná role. A přesto jsme tu už přes tisíc let. Co se týče voleb toho či onoho – najdu ekvivalentní volební omyly snad v libovolné zemi, kde se volby konají. Vy ne? Ktěm Šapérům – neměl to s námi jednoduché ani Hitler a ten měl opravdu velkou moc, navíc Čechy znal. Pátou… Číst vice »

iri
iri
6. 12. 2015 16:16

CHrastit klíči jsem kdysi považovala za předčasné. Posléze jsem s obavami sledovala, co se děje. Např.prodej Pražských vodovodů a kanalizací zahraniční firmě. Nicméně jsem věřila, že volby něco změní – to mě také později samozřejmě přešlo. Svého času jsem se snažila něco ovlivnit na komunální úrovni, jenže našinec hodí do koše žádost o prošetření toho, co za zvláštní mraky existuje v našem vzdušném prostoru. Z toho jsem si odvodila, že když jde o postavení a peníze, tak našinec nevidí a neslyší. Smůla….kde a jak to žijem a proč se vším souhlasíme?

Béda
6. 12. 2015 16:57

Luzar: Česká politika vůči kvótám není ani ryba, ani rak

Více: http://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/20151206/1862405/cr-politika-migrace-luzar.html#ixzz3tYpDO6xb

Gatta
Gatta
7. 12. 2015 7:33

Na různých, převážně ekonomických diskuzí, i zde (např Věžák), se objevuj diskutéři, kteří už několik roků pravidelně a velmi přesvědčivě předpovídají obrovskou světovou krizi všech možných podob. Běžně se jim říká „Armagedoňáci“… a jsou jinými, optimističtějšími diskutéry za své černé předpovědi stejně pravidelně vysmíváni.

Tedy otázka: „Kde je hranice takového Armageddonu ??“

Nestačí vše, co zde napsal Aleš, nebo tomu uvěříme až … až co se stane ??? !!!

Béda
7. 12. 2015 8:51

Gatta napsal Na různých, převážně ekonomických diskuzí, i zde (např Věžák), se objevuj diskutéři, kteří už několik roků pravidelně a velmi přesvědčivě předpovídají obrovskou světovou krizi všech možných podob.Běžně se jim říká „Armagedoňáci“… a jsou jinými, optimističtějšími diskutéry za své černé předpovědi stejně pravidelněvysmíváni. Tedy otázka: „Kde je hranice takového Armageddonu ??“ Nestačí vše, co zde napsal Aleš, nebo tomu uvěříme až… až co se stane??? !!! Gatta, a ona podle vás ta prohlubující se krize snad není? Státy už se vyhrabaly z dluhů anebo dluhy utíkají do stratosféry? Je snad méně válek? Jaká je perspektiva současné korporátně-oligarchické „demokracie“? Jaká… Číst vice »