Monokultura

Nevíte, co mají občané stále s tím mícháním kultur? Proč proti multikultuře všichni tak protestují a proč se jí tak bojí? Naším cílem přece není žádná multikultura, ale monokultura. Po totalitě, po jednolité monokultuře, všichni přece tak převelice touží. A multikultura je pouze prostředkem, jak monokultury dosáhnout. Chceme přece, abychom byli všichni šťastní. Jásejme a těšme se s básníkem života!

Podle názorů a řečí občanů se nelze vůbec řídit. Směrodatné jsou jejich činy, jednání a chování. Toto určuje, co chtějí a po jakém štěstí touží. Tak proč jim to nevýslovné dobro nedopřát? Nejsme přece tací nelidové. Jsme demokraté a ctíme svobodu, osobní vlastnictví a zákony.

Mnozí občané se například rozčilují, že „až to přijde“, že se nákupní haly supermarketů promění v detenční zařízení, kde budou shromážděni všichni evakuovaní občané před likvidací. Tito občané se asi v pozdních nočních hodinách moc dívali na film Spalovač mrtvol. A nyní se té noční můry nemohou zbavit.

Na tom přece není nic špatného, když občané milují supermarkety, a že se tam cítí velice dobře a že se tam dobrovolně shromažďují již nyní, „než to přijde“. Je jim tam dobře. Je tam demokracie, blahobyt a svoboda. Především svoboda volby a výběru zboží a hlavně jsou tam plné regály. Přece byste nechtěli, aby ty regály zase zely prázdnotou, jako to bylo za těch škaredých komunistů?

Přece byste nechtěli, abyste nemohli cestovat? Řekněte sami, co byste si počali, kdybyste nemohli cestovat za slevami od supermarketu k supermarketu. Většina slušných, poctivých a poslušných občanů, kterým leží blaho naší svobody, demokracie a ekonomiky na srdci, přece navštěvuje supermarkety zcela dobrovolně a v době svého pracovního volna. Nelitují ani víkendy a svátky.

Supermarketů, kde můžete strávit celou dovolenou i s plnou penzí a ubytováním, je stále více. Dokonce i o děti se vám tam postarají. Je tam vše, co občan chce a potřebuje, včetně příjemné klimatizace a hudby. Dokonce jim i rádi půjčíme na nákupy peníze. Můžete tam i klidně umřít.

Občanskou návštěvností supermarketů se vytváří podmíněný reflex. A „až to přijde“, tak v nastalém rozrušení budou poděšení občané hledat záchranu a útočiště tam, kde jsou na to zvyklí, a kde se cítí tak bezpečnými a šťastnými – totiž mezi regály a plastovými obaly. Jako kuřátka budou hledat bezpečí v kurníku pod křídly své supermarketové kvočny.

Vždyť supermarkety vlastně rodí občany. Nebýt supermarketů, nemohli bychom nijak žít, oblékat se, jíst, pít a těšit se z drobných radostí všedního života. Vždyť je tam tolik nepotřebných a roztomilých věcí, jejichž nákup doporučují všichni psychologové. Musíte se přece odměňovat za to, že jste tak poslušní.

Nevidíme na tom nic špatného a nechápeme, proč se někteří škarohlídi tolik rozčilují nad tím, že máme pro nové zboží připraven dostatek regálů a úhledných plastových hygienických obalů?

Občané bytostně vyžadují monokulturu. Vyžaduje to jejich hmotné založení. Jejich názory, myšlenky a vědomí jsou pouze nepodstatným projevem hmoty. Což není v Bibli psáno již prvními kvantovými fyziky, že hmotou jsi a ve hmotu se obrátíš?

Prvním projevem bytostné touhy být monokulturou je touha být jiný než druzí, kteří touží přesně po tom samém. Jedině toto zbožné přání všech jedinců umožňuje růst vyrovnaného porostu monokultury. Jedině touha být jiný než ostatní umožňuje srovnaně sázet jednoleté obilí nebo občany do přesných geometrických řádků monokulturních lánů a plánů. Sklizeň a vymlácení dozrálých makovic občanů či obilí není jinak možné provádět průmyslovým způsobem pomocí kombajnů řízených satelitní navigací.

Podívejte se, jaké neštěstí nám přineslo rozlišení prvků v Mendělejevově periodické tabulce. Nic dobrého z toho nevzešlo. Jenom samé trápení, mučení, vraždění, okrádání, podvádění, smilstvo, nemoci, volby, karbanátky, kola a jiná hrozná neštěstí.

Považte, jaké to bude štěstí, až se všechny vaše prvky a prvky celého Vesmíru zase rozloží do jediné subatomární částice a tato zmizí, protože samo jedinká nemůže nijak existovat. A pak nastanou šťastné chvíle, jak netušil ani Marx ve svém díle. (Ani svatého Petra z toho pak nemůže trefit šlak.)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Kropac
Kropac
2. 7. 2016 10:05

Nelze souhlasit s tím, že za vývoj zodpovídají supermarkety. Tito světlonoši absolutní pravdy jenom usměrňují výsledek digitalizovaných informací, upravenými vhodnými statistickými operacemi. Při tom se musí vyrovnat s ortodoxními názory občanů, odvolávajícími se na selský rozum. Je notoricky známo, jak dopadli sedláci u Chlumce. Stačí přece vytvořit vhodné digitální dotazníky, jejichž zpracování vyjde nepopiratelně najevo, co potřebujeme ke štěstí. Je to jen v ovládání SMART přístrojů a Win 10.

J. W.
J. W.
2. 7. 2016 11:18

Pane Kropp Apači, všiml jste si u svého příspěvku, že máme 2. ČERV-naec? Červ se zavrtává do mrtoly zapadající kultury. My vědci hodnotíme technický a jiný vývoj jako výtvor hmoty (nebo boha, chcete-li). Rozum je výtvorem přírody ať kdo chce nebo nechce, musí jí sloužit, je jejím projevem. Proto vědecko-technický zánik lidstva a světa, je naprosto správný, je v souladu s naším vědeckým poznáním. Čím dříve k tomu dojde, tím lépe, tím méně to bude bolet. Selský rozum je POPLATNÝ přírodě (hmotě/bohu) zvlášť, což můžeme vidět již jenom na výrazu SELSKÝ, což jestli se nemýlím SELL-ský (angl. prodejný?) či SELO… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
2. 7. 2016 12:25

Gratuluji autorovi „negativistické strany“ k dalšímu kvalitnímu textu! Vpravdě perlami lze nazvat některá slovní spojení! V mém okolí se nyní „monokultury jinakosti“ snaží systémově poslušní ovčané dosáhnout zejména sekáním té zlotřilé trávy- která si dovolila tak nemístně neustále růst! Plejáda technických udělátek od strunových sekaček až po traktory, uspokojivě tupý výraz obsluhy ve tváři… A ten lahodný zpěv jejich motorů! Přehluší i odporné skřeky tvorů kteří se vyvinuli z přerostlých ještěrek- jež před 65 miliony let zahubil jeden vesmírný šutr (jistě je to jen zlá propaganda, nic takového se přece poslušným systému nemůže stát)… Co na tom že má platit… Číst vice »

J. W.
J. W.
2. 7. 2016 12:56

Zřejmě bydlíme ve stejné zaprodané (zkorumpované) obci (sellu), páč tady na ulici právě vrtají nějací pitomci se zbíječkou (správně zabíječkou) do zdi baráku, abychom nemohli spát už ani ve dne, když v noci to nejde kvůli nočním pajzlům otevřeným do pozdního rána, aby se nepracující demokratická mládeže mohla svobodně bavit za peníze rodičů a svobodně si vožírat držku a fetovat, co zahulený rypák a popraskané žíly snáší. Proto se raději věnuji OMové diskusi, než vypustím duši…. Mohou za to ti komunisté, jak zplundrovali republiku, a teď tu musí gastarbeitři makat o víkendu za nezaměstnané. A budou za to ti nepřevlečení… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
2. 7. 2016 14:18

J.W. – asi nebydlíme, u nás zatím žádný pajzl není, ani hospoda, nejbližší 3,5 km. Zato ta mládež co o ní píšete – ta tady do jednoho „objektu“ za nedalekým potůčkem občas přijede… No a pak je v noci veselo, a „muzika“ řve na celou vesnici přeměněnou na soudobý lufťákov… Já to zmínil proto, že pokud vím, měl by snad víkend (i o počínajících „prázdninách“) být něčím trošku jiným než pracovní den – tedy „nebýt monokulturou“… a že to má jakési – dokonce i kulturní a historické -konsekvence „civilizační“… Že se občas sousedi o víkendu domluví a pokácí či ořežou… Číst vice »

Bety
Bety
2. 7. 2016 16:36

DM – zde jsem ČLOVĚKEM, zde NAKUPUJI!

Kropac
Kropac
2. 7. 2016 18:36

J. W. napsal Pane Kropp Apači, všiml jste si u svého příspěvku, že máme 2. ČERV-naec? Červ se zavrtává do mrtoly zapadající kultury. My vědci hodnotíme technický a jiný vývoj jako výtvor hmoty (nebo boha, chcete-li). Rozum je výtvorem přírody ať kdo chce nebo nechce, musí jí sloužit, je jejím projevem. Proto vědecko-technický zánik lidstva a světa, je naprosto správný, je v souladu s naším vědeckým poznáním. Čím dříve k tomu dojde, tím lépe, tím méně to bude bolet. Selský rozum je POPLATNÝ přírodě (hmotě/bohu) zvlášť, což můžeme vidět již jenom na výrazu SELSKÝ, což jestli se nemýlím SELL-ský (angl.… Číst vice »

LF
LF
2. 7. 2016 18:44

Hleďte, pánové, kdy tu trávu mám sekat, do zdi bušit a dřevo řezat :-) ?
Brzy ráno v pracovní den s tím má problém sousedka s malým děckem, a ano, uznávám, že mezi 6-7 by se mohl dodržovat jakýs takýs klid. Přes den se živím prací, málokdy z domova, vracím se kolem osmé večer a bych zase rušil sousedy u televize. :-)
Zbývá tedy ten víkend.

Aleš
Aleš
2. 7. 2016 18:50

Jiné cesty z toho není, jde o NATO rozpuštění. Czexit se do toho opře z plna hrdla, frontální útok na krysařící agentury. Guvernér národní banky, nové koště naší staré demokratury by mohl zapracovat na posílení koruny. Prý dostáváme pětinu HDP z úúnie. Kolik toho promrháme intervencemi a kolik přiškrcujeme ekonomiku snižováním kupní síly obyvatel? Kolik promrháváme sponzoringem komplexní teroristické organizace NATO? Výraz monokultura předpokládá existenci kultury. Pan Waschek jako český Borat poodhaluje roušku euroatlantické civilizace směle kráčející k rituální sebevraždě – sepuce. Monokultura Sepultura. Rozvinu Vaše postřehy o mládeži i té co jsou mladí.,ale již nějaký ten rok navíc…. Jak… Číst vice »

Aleš
Aleš
2. 7. 2016 18:53

Kaufland – Z lásky k Česku. Z lásky ke Slovensku.
ARBEIT MACHT FREI!
Kdo pracuje, život si zkracuje.
Vadí vám pití při práci? Tak nepracujte.

Sio
Sio
2. 7. 2016 19:13

V smrádku
a teploučku
našli jsme shodu
že svět se vrací
do singlebodu.

Sio
Sio
2. 7. 2016 19:15

Už vidím šťouraly
jak nahlas křičí
kdeže ten bod
se vlastně týčí

Sio
Sio
2. 7. 2016 19:17

Kdo to tu vykecal?
pohleďte na sketu
že ten bod bodů je
v supermarketu?!

peter.
2. 7. 2016 20:29

Treba si uvedomiť,že bez toho aby sme to sami chceli,ocitli sme sa v novej dobe,dobe postmodernizmu.V tejto dobe vzhľadom na rozmach relativizmu zisťujeme,že absolútna pravda sa vyčerpala,relatívnu pravdu nemožno za pravdu považovať takže musíme žiť bez pravdy aj keby to nebola pravda.O pohlaví človeka už nerozhoduje to,či sa narodí s vtákom alebo dierkou.O tom,či je mužom alebo ženou rozhodne až jeho vnútorný pocit a výchova.Boli zrušené ľudské rasy a ak je kultúra funkciou neexistujúcej rasy tak neexistuje ani kultúra,lebo všetko je relatívne.Preto treba nevyhnutne zaviesť multikulturalizmus aby z neho mohla vzniknúť monokultúra.Takto vzniknutá monokultúra však nesie riziko,že sa stane tiež… Číst vice »

J. W.
J. W.
2. 7. 2016 20:51

Ty jo, pěkná báseň, Sio.

Sio
Sio
3. 7. 2016 0:36

J. W. napsal

Ty jo, pěkná báseň, Sio.

Ale je ti jasné, že ten, kdo to vykecal, jsi ty? :-)

J. W.
J. W.
3. 7. 2016 6:58

LF napsal Hleďte, pánové, kdy tu trávu mám sekat, do zdi bušit a dřevo řezat ? Brzy ráno v pracovní den s tím má problém sousedka s malým děckem, a ano, uznávám, že mezi 6-7 by se mohl dodržovat jakýs takýs klid. Přes den se živím prací, málokdy z domova, vracím se kolem osmé večer a bych zase rušil sousedy u televize. Zbývá tedy ten víkend. Je jasné, že konec světa, poslední soud (polední?), bude o víkendu, jindy na tu žeň není čas. Ten nás osvobodí od sekání trávy (konopí), bušení hlavou do zdi a řezání do sebe (dřeva). Sousedku… Číst vice »

LF
LF
3. 7. 2016 14:31

J. W. napsal Sakra, to už ani o víkendu není pracovní volno? Za co jsme tak hrdinně bojovali klíči od králíkových paneláků na barikádách na Letné? Jak to, že je hůře než bylo a dobrovolně makáme až do 20.00 hod. a i o víkendech. Dříve občan prásknul v 14.30 hod. v práci dveřmi a v létě šel sebou praštit k řece, kde byla milá a umylá (nikoliv unilá) společnost. Dnes maká jako debil, Asi budu za exota nebo za debila, ale dělám práci, která mě naplňuje. Jistěže bych mohl prásknout dveřmi už v poledne a jít se válet k řece,… Číst vice »

Lena
Lena
4. 7. 2016 17:32

Pane autore, kvůli jednomu „i“ nebo „y“ je celý článek špatný. Vezměte si příště raději brýle o jednu dyoptryjy silnější…Jinak souhlasím, kdo chce být z kvádrů (žuly), ten chce být jako její materiál jiný a proto je stejný jako všichni ostatní „jiní“. Je to vlastně záležitost „molekulární mříže“.