Na pováženou: Ředitel WHO dělá reklamu nové knize Billa Gatese o „příští pandemii.“

 

Tedros Adhanom Ghebreyesus, ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) prezentuje novou knihu samozvaného „experta na pandemie“, miliardáře Billa Gatese. Tedros nachází se zakladatelem Microsoftu shodu v tom, že se musí poznatky získané z Covid-19 uplatnit v praxi, aby se zabránilo příští pandemii.

Tedros na Twitteru publikoval fotografii Gatesovy knihy doplněnou příspěvkem, v němž tuto knihu jednoho z největších sponzorů WHO chválí. Gates sice není žádným expertem na medicínu, ale jeho enormní majetek mu umožňuje dominovat globální zdravotní politice.

Nedávno prohlásil, že chce sestavit speciální tým, který bude činný v případě nějaké epidemie. Skupina bude složena ze 3000 lékařů, epidemiologů, politických expertů, diplomatů a řízena bude WHO.

WHO připravuje ze své strany „Pandemickou smlouvu“ , která se zaměří na dozor, očkování a „obnovení důvěry v mezinárodní zdravotní systém“.

Ještě důležitější je, že jakmile bude dohoda dokončena, WHO určí, jak by se měla každá země vypořádat s budoucími ohnisky.

(Dnes jsem si přečetl rozhovor s ministrem Válkem pod titulkem „Očkování proti covidu bude pravidelně“ a k tomu jmenovaný, mj. dodává: „Musíme se psychicky připravit na to, že se budeme každý rok pravděpodobně přeočkovávat.“ Rozpor mezi titulkem článku a vyjádřením ministra přímo bije do očí, ale nikoliv redaktorku, která se navzdory tomu už připravuje na 4. jehlu. – pozn. překl.)

Zdroj: Uncut-News, odkazy na Tedrosův tweet ve zdroji

Překlad: malymax

4.6 18 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alva
Alva
26. 4. 2022 19:51

„…..chce sestavit speciální tým, který bude činný v případě nějaké epidemie“.

Před časem informoval, že by to mohly být pravé neštovice.
Sice to maskoval „psychopatem“, který by mohl nějaký virus rozšířit a způsobit plándémii a aby na ni byla bigpharma připravena, státy musí mohutně investovat do nových technologií.

O psychopaty na planetě nouze není, ti se snad množí dělením, ale – varoval, nebo vyhrožoval?
A jde mu opravdu jen a jen o peníze, nebo se už vidí samotným Bohem?

Honza999
Honza999
Reply to  Alva
26. 4. 2022 21:55

Neštovice?
Někde jsem četl, že virus neštovic byl již vyhuben a že podle mezinárodních dohod jsou jeho poslední vzorky uloženy na dvou místech na světě, v USA a v Rusku. Pandemie neštovic by potom bez pochyby musela znamenat únik viru z některého z těchto dvou „úložišť“. Když o tom tedy informoval, asi ví že unikne.

Standa1
Standa1
Reply to  Honza999
27. 4. 2022 11:22

Kdo ví co dělali s neštovicemi na Ukrajině ?

Bety
Bety
Reply to  Alva
27. 4. 2022 8:47

Myslím, že se vidí Bohem. A co udělá Bůh, když se lidstvo nechová podle jeho představ? Sešle na něj trest v podobě morové rány.

Alva
Alva
Reply to  Bety
27. 4. 2022 12:06

U nás mu v tom roste silná konkurence.
Gates sešle na lidstvo mor, Jurečka pracuje na vynálezu, jak jednou rybou to lidstvo nasytí.
Zatím trénuje na náhradě plynu něčím, čeho máme a budeme mít čím dál míň.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-politika-kdyz-putin-zavre-kohoutky-s-plynem-pomuze-kravsky-trus-navrhuje-jurecka-199941#source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest189_panel_sluzeb_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
„Česko by mělo k výrobě plynu využívat chované krávy. Přesněji řečeno, jejich trus.“

Skutečný Bože (jsi-li), proč nás trestáš takovými génii?

idiotronic
26. 4. 2022 20:08

Hlavně aby to nebyla vzteklina, tam se očkovací látka jmenuje Vnukovo 32 a dováží se z nějakého fujtajblstánu, se kterým se kvůli tomu bratříčkovat nebudeme a raději chcípneme proti němu, než přežít s ním…

Alva
Alva
Reply to  idiotronic
27. 4. 2022 14:29

:-)))

PPK
PPK
27. 4. 2022 3:49

Nevím, zda následující odkaz, který mi přišel mailem, tu možná někdy v minulosti již byl, ale zdá se mi natolik zajímavý, že jej sem dám ještě „pro jistotu“: Je to názor novinářky z Ameriky, a mimo jiné i o tom, proč asi Rusové tak přesně věděli, kde jsou na Ukrajině umístěny ty nebezpečné biolaboratoře (a mnoho dalších informačních postřehů). 

https://www.topcz.net/videos/pravda_o_ua_lara_laugan_x264.mp4

orinoko
27. 4. 2022 10:08
Last edited 2 let před by orinoko
Alva
Alva
Reply to  orinoko
27. 4. 2022 12:08

Stránka je nedostupná. Asi je blokli, zas si dovolili mít jiný názor. :-)

Standa1
Standa1
27. 4. 2022 11:22

Hlavní je nenechat se očkovat ! Každé očkování přinese snížení imunity, což se potvrdilo a potvrzuje se, takže očkovaného může zabít později i obyčejná rýma.

kolokol
kolokol
Reply to  Standa1
27. 4. 2022 14:29

Jasan, nenechat se. Ale na takové určitě bude platit mezinárodní pandemická smlouva. Bill Gates slibuje, že tentokrát to zvládnou a nebude to trvat 2 roky, ale pár měsíců. To znamená, že to ale nemůžou spustit dřív, dokud není schválena ta smlouva pro řádění WHO. A ta má být k dispozici až v roce 2024. Takže vlastně klídek, ještě máme času dost!