Nacistycke Norsko krade děcka na převychovu. To je přece normalni

Děcka určene pro nacistycku převychovu

Nechapu, čemu se divite. To je přece stara znama věc. Dnešni nacistycke Norsko se vraca ke stare dobre tradyci Vidkuna Quislinga, stareho milovnika nacyzmu a podobnych oplzlych režimu. Už jakusik dobu kolaborantšti multykulturni levicovi polityci lifruju do Norska milijony lidi z Afriky a Azyje, od kerych si slibuju, že budu ve volbach hlasovat pro tuto kolaborantskou sebranku. A tyto praktyky funguju velice dobře.

Ma to samozřejmě aji negatyvni stranky, třeba kriminalitu, zločinnost, znasilňovani bab a podobně, ale nejhorši na tym je, že noršti zaměstnanci musi robit dluho do noci, aby mohli imigranty živit a tym padem nemaju čas na to, aby po nocach robili děcka, bo unavenym chlopum nepřichazi erekce, že?

Proto Norsky nacistycky stat našel levnu a rychlu metodu, jak nahradit ubytek norskych děcek. Děcka se prostě ukradou rodičum, keři su třeba v Norsku na navštěvě. Duvod se dycky najde, ve videu dole je popsany připad – třeba to, že mama pomohla synkovi s vytrženim mlečneho zuba, nebo třeba to, že idete s kočarkem a zapalite si cigaro, nebo naplacate fakanovi na holu dupu, nebo prostě proto, že je vaše děcko smutne. A pak stači, aby vas jakysik zodpovědny narodně socialistycky uvědoměly občan udal.

Je to normalni a přirozene, robil to tak aji Hytler s děckam z Lidic, z Polska nebo Ruska. Všimněte si, že ten norsky nacystycky uřad pro převychovu – Barnevernet – si velice rad vybira blonďate, modrooke děcka. Aji Adolf měl modrooke blonďačky v lasce.

Pokud tedy mate doma jakesik modrooke děcko, a už vas nebavi se o něho starat, pošlete ho na norsku ambasadu v Praglu, oni se už vam o něho postaraju.

Anebo jim napište mejla, oni si už radi přijedu sami. Tady je: emb.prague@mfa.no

Ladislav Větvička, Gruppenführer Barnevernetu, Oslo

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
tatar
tatar
9. 12. 2014 13:42

A co ten jejich otec? O tom se tu nějak nemluví. Přitom podle toho obvinění měl zneužívat děti on, ne. Celý mi to přijde podivný, jako bychom věděli jen půlku příběhu.

Irena
9. 12. 2014 14:18

Že se ale těch „půlek příběhů“ nasbíralo.

GRENZER
9. 12. 2014 14:21

Pravda. Takové svinstva se naposledy ve velkém odehrávaly v dobách velkoněmecké Třetí říše. Ovšem, v dnešní zglajchšajtované Evropě nemůžeme doufat ve světlo na konci tunelu a ani žádný novodobý Norimberský proces s dnešními nacisty se konat nebude.
Juvenilní justice v Norsku:
Teror byznysu s dětmi a stát ve státě – BARNEVERN http://www.zvedavec.org/komentare_6253.htm

fajt
9. 12. 2014 14:31

tož nejznámnějším a zatím to vypadá, že i nejslavnějším občanem Norska ( a tím i na dlouho zůstane) je Breivik, který má po svém činu od státu více zajištěných prav a dostatečné justiční nestranné pozornosti než poškození rodiče i s ukradenými dětmi…to je myslím docela dostačující vizitka tehle země. ..)

Sio
Sio
9. 12. 2014 17:49

Prý nemáme na velvyslanectví nadávat, tak jsem jim poslal zdvořilý dotaz s žádostí, ať to dementují v našem tisku. Jistě by v takové vyspělé, kulturní zemi, nebylo něco podobného možné, ne?

Bety
Bety
9. 12. 2014 20:32

Někde v předešlé diskusi na toto téma jsem narazila na obrázky ze slabikáře, které schválil norský ministr školství. Nemohu to teď najít, ale písmena pro prvňáčky tam byla tvořena obrázky nahých mužů s notně předimenzovanými vztyčenými penisy a nahých žen ,které měly červenou barvou zvýrazněné „pussy“. Rodiče odmítli tento slabikář používat a ministr jim odpověděl, že se na to dívají dospělýma očima a že děti to vnímají jinak. No jistě, např. zhruba půlmetrový penis vykukující s pootevřených dveří u skříně – to mají hned děti zaděláno na „zajímavé“ sny.

r.m.
r.m.
9. 12. 2014 22:50

U nás se to chystá taky. Je to prý nutné napodobit. Stát vyrobil zákonem hromadu pěstounů a nemají dost dětí. Pěstouni ale už berou plat jako by je měli…to není sranda, opravdu.
Právě teď se zoufale snaží splnit kvóty nebo je zrušej.

mirror
mirror
9. 12. 2014 23:10

Proč rodiče do takové kriminální země vodí děti, když se už všeobecně ví, že se tam děti kradou?

kchodl
kchodl
10. 12. 2014 2:11

Tohle není u těch hovad nic nového, dělali to za nácků, dělali to po válce imigrantům z Východu zcela běžně – až do konce 60. let. A nejen ti norští vypatlanci, ale i Švédové. Normální náckovská eugenika – brali hlavně modrooké a blonďaté, stejně jako dnes – Čechy, Slováky, Rusy především, ale jak se to tam rozjelo, tak se začalo nedostávat dětí a tím pádem berou všechno. Nakonec, program Lebensborn jel ve skutečnosti jen ve Švédsku a Norsku. Ta blondýnka z ABBA byla z Lebensbornu. Občas to brobleskne i v literatuře, třeba v tom švédském cyklu Milénium tohle byla ta… Číst vice »

PPK
PPK
10. 12. 2014 5:15

Stratégové neoliberální pravice vědí, že klasická témata levice, tj. sociálně pracovní vydírání a vykořisťování, jsou stále příliš silná a denně se opakující. Ani soudobé české strany typu KSČM a ČSSD je ze země dosud moc nezdvihly (proč?), ale časem by i jinde mohla vlevo vzniknout politická síla, která by to mohla udělat. Proto světová neoliberální pravice již nyní postupně a strategicky otevírá a legislativně zavádí nové, falešné a uměle vytvářené občanské problémy, které později hodlá mocensky využít, některé až fašistickými metodami. A jaké problémy? Inu, například právě to obnovování starých náboženství a import jiných kultur – a tím i produkty… Číst vice »

mirror
mirror
10. 12. 2014 7:55

kchodl napsal
U nás to také zavádějí, už je „vyškoleno“ asi 1900 pěstounů, jen se nedostává dětí – takže po exekutorech přijde zabavování dětí. Už brzy, chybí už jen pár maličkostí do zákonů a vyhlášek. Sviní, co budou tohle provozovat, máme už z těch humanitních pseudo-škol dost. Jo, a prý do toho hodně investuje exekutorská mafie.

V práci mi dali drobnou odměnu a já v euforii Vodičkové (FOD) něco poslal (stejně jako OM). Vodičková v tom doufám nejede. Slyšel jsem ji kritizovat nový občanský zákoník, který, jak se zdá, otvírá možnost kšeftování s dětmi.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 12. 2014 9:56

Předem se omlouvám ze nevhodný příspěvek ale já to těm Skandinávcům nezazlívám – co s takovým genofondem…

https://www.youtube.com/watch?v=o17sCBvgU00 :-) :-)

r.m.
r.m.
10. 12. 2014 13:31

kchodl napsal Tohle není u těch hovad nic nového, dělali to za nácků, dělali to po válce imigrantům z Východu zcela běžně – až do konce 60. let. A nejen ti norští vypatlanci, ale i Švédové. Normální náckovská eugenika – brali hlavně modrooké a blonďaté, stejně jako dnes – Čechy, Slováky, Rusy především, ale jak se to tam rozjelo, tak se začalo nedostávat dětí a tím pádem berou všechno. Nakonec, program Lebensborn jel ve skutečnosti jen ve Švédsku a Norsku. Ta blondýnka z ABBA byla z Lebensbornu. Občas to brobleskne i v literatuře, třeba v tom švédském cyklu Milénium tohle… Číst vice »