Nakažení po očkování? Poslední údaje z 16. ledna 2022

Jaké je riziko nákazy po 1 nebo 2 dávkách? Je to lepší než nebýt očkován? V tomto videu se zabýváme nejnovějšími vědeckými údaji o účinnosti vakcín. Věcné, vědecky podložené a nezkreslené informace o infekcích, příznacích, ochraně před očkováním a další.

Přepis a zdroje: https://otevrisvoumysl.cz/nakazeni-po-ockovani-posledni-udaje-z-16-ledna-2022

Děkuji za podporu: https://otevrisvoumysl.cz/prispevek

  1. Přihlašte si odběr na email: https://otevrisvoumysl.cz/email
  2. Sledujte na Telegramu: https://t.me/otevrisvoumysl
  3. Sledujte na Gab: https://gab.com/otevrisvoumysl
  4. Sledujte na NášFace: https://nasface.cz/@otevrisvoumysl
  5. Sledujte na VK: https://vk.com/otevrisvoumysl
  6. Sledujte na MeWe: https://mewe.com/join-front/tvurcinovedoby

Překlad: David Formánek

Původní zdroj: Must Watch


Stanův komentář: A jak je to teď u nás?


Zdroj: COVID očkování

A poměry se stále zhoršují v neprospěch očkovaných. 

Jak už jsem kdysi napsal, tak poprvé v dějinách vědy byli z neúspěchu vědeckého experimentu obviněni nikoliv ti, kteří ho schválili, vytvořili a zrealizovali, ale ti, kteří se ho odmítli zúčastnit.

4.9 14 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
27. 1. 2022 12:34

Stan napsal: „poprvé v dějinách vědy byli z neúspěchu vědeckého experimentu obviněni nikoliv ti, kteří ho schválili, vytvořili a zrealizovali, ale ti, kteří se ho odmítli zúčastnit.“ Ano, ten neúspěch je imho celkem logický a jen dokazuje fakt, že pojmenovat to jako „vědecký experiment“, je vůči pachatelům toho mocensko genocidního podvodu až příliš ohleduplné ohodnocení. Nicméně buďme rádi, že to končí fiaskem a zopakovat to už jen tak snadno nepůjde. Pud sebezáchovy těm hloupějším a proto obětem sice zůstane, ale získaly už zkušenost. A snad se z ní i poučí v tom, že kapitalismus se za 30 let změnil na… Číst vice »

Last edited 1 rok před by PPK
Irena
Reply to  PPK
27. 1. 2022 12:51

A snad se z ní i poučí v tom, že kapitalismus se za 30 let změnil na korporativismus a ten pomalu přešel v korporátní fašismus. Pan Umlauf se nezmýlil! Já bych chtěla vědět, čím se liší kapitalismus od korporativismu? Ten v něm byl obsažen vždy a fašismus jakbysmet. Jen to teď nabylo ostřejších forem, které už jsou pro mnohé růžobrýláče nepřehlédnutelné. (Navíc ty ostré formy tu byly vždy, jen je období existence SSSR a setrvačnost procesů po jeho pádu zmírnila – socialismus u nás a nuceně /kvůli existenci SSSR/ zformovaný sociální stát na Západě). A tak, aby si vysvětlili svoji… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Irena
27. 1. 2022 13:30

Podle mne v ranném kapitalismu vlastnil výrobní prostředky jednotlivec, který měl jméno a jeho činy byly činy osobními a bylo tedy možné ho označit za ty činy zodpovědným. Akciový korporativismus však už záměrně PRÁVNĚ vytvořil soukromé vlastníky nadnárodně elitářsky anonymními a tím prakticky osobně nepostižitelnými. Střední podnikající třída tak naivně zůstala stále v kapitalismu a elita korporací ji nyní pohodlně ekonomicky likviduje bez rizika konkurence a právního postihu.

Irena
27. 1. 2022 13:04

„Poprvé v dějinách vědy byli z neúspěchu vědeckého experimentu obviněni nikoliv ti, kteří ho schválili, vytvořili a zrealizovali, ale ti, kteří se ho odmítli zúčastnit.“

To je pěkně řečeno, ale já bych to rozvedla:

To by mohlo být pravdivé, pokud by to nebylo tak, že jsme vlastně všichni neustále nevědomými (kvůli své slepotě) účastníky experimentů řídící „elity“ nad námi, přičemž je to vždy podáváno tak, že to vlastně my můžeme za vše, co se jí nepovede, neboť se těm jejím experimentům odmítáme správně podřídit (i když nezřídka je to „nepovedené“, zač jsme káráni, cílem jejího řízení).

Irena
27. 1. 2022 13:56

https://galileo.news/w/689e5fb2-80ae-42d6-b978-a0c09e54b7d9

1. Československá odborná konference lékařů (27.01.2022 od 08:55)

PPK
PPK
Reply to  Irena
28. 1. 2022 18:04

Záznam je na galileo.news, nastub i na Youtube technicky i administrativně nepřístupný. Korporace zřejmě mají strach z informací od skutečných odborníků.

Bety
Bety
27. 1. 2022 19:12

Já myslím, že video – ačkoli ne naplno – říká toto: ať máte “ vakcínu“ nebo ne, je z hlediska onemocnění covidem naprosto a úplně jedno.
Druhá věc je ta, že pod záminkou ochrany našeho zdraví je na lidech prováděn experiment,
který za a) testuje podvolení se propagandě a poslušnost, za b) testuje bůhvíjaký sajrajt,
c) je ekonomicky mimořádně lukrativní.
.

Alva
Alva
27. 1. 2022 20:09

Není to k vakcínám, ale přesto zajímavé a hodně vypovídající.

„V německých nemocnicích je stále více pacientů, kteří trpí jinými obtížemi, než je koronavirus, přesto jsou započítáváni do statistiky hospitalizovaných kvůli covidu, píše ve svém čtvrtečním vydání deník Bild. Na kliniku dorazí se zlomenou nohou nebo infarktem, ale na místě jsou pozitivně testováni a ihned započítáni do koronavirové statistiky,…….

Všechno do jednoho pytleProblém je, že mnohé spolkové země nedělají rozdíly mezi hospitalizací „kvůli“ koronaviru nebo „s“ koronavirem a házejí je všechny dohromady.“

To je tedy po dvou létech úspěch. Alternativa to věděla už dávno, ale tehdy to byla konspirace. :-)))

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/zkreslena-data-v-nemecku-vetsina-covidovych-pacientu-je-v-nemocnici-kvuli-necemu-jinemu-40385284#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=BTvatkQw9gq-202201271612&dop_id=40385284&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

PPK
PPK
27. 1. 2022 21:03

Jsem toho názoru, že lidská společnost byla odjakživa řízena, přičemž to platí už od úrovně rodin v pravěku. Rozdíly v metodách a v úrovni síly řízení jsou přitom určovány podmínkami života, počtem členů celku a jejich ochotou to řízení akceptovat. Ostatně, v přírodě žijí v přísných systémech sociálního řízení i zdánlivě „mnohem nižší“ společenství živočichů a nikomu z lidí to divné nepřipadá.  –  Co řídí lidskou společnost? Povrchně můžeme mít dojem, že je to právní řád. Čím je dán ten právní řád? Je dán právě platnými majetkově vlastnickými poměry, určenými momentálně silově nejmocnější entitou, event. její nejmocnější podporou od velmocenského… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
28. 1. 2022 8:59

Zrovna čtu knížku – napsal mladý americký Žid (ale to je nepodstatné). Z nečekaného pohledu na podnikání dochází k závěru, že kapitalismus se v tomto stadiu naprosto zpronevěřil svému původnímu poslání – co nejefektivněji vyrábět a tím uspokojovat potřeby lidi. Už před dlouhou dobou jsem psal, že zde (celosvětově) nenápadně proběhla „Velká finančnická revoluce“. A k moci se dostala tradičně ta nejméně produkční třída, která si ovšem nárokuje největší výhody a zisky. Podobně jako dříve uvadající feudálové. Jejich moc je pouze a jen ve TVORBĚ NEKRYTÝCH PENĚZ. Stačí přestat akceptovat ty vykouzlené nekryté peníze a celý systém se shroutí jak… Číst vice »

Alva
Alva
Reply to  Gatta
28. 1. 2022 10:37

Žádný strom neroste do nebe, ani ten kapitalistický.

Co se týká peněz, ty nadále nejspíš nebudou třeba. Výhledově se přemění se na čísla.a „sociální kredity“. Taky řešení. A bohužel, lidé to uvítají – vždyť to bude tak pohodlné. Žádný zloděj jim neukradne peněženku a žádný hacker jim nevyluxuje účet. Že ani nebude co krást či luxovat, to jim nedojde – buď vůbec, nebo definitivně pozdě.

https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/catherine-fittsova-vzhuru-do-digitalniho-koncentracniho-tabora/

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
28. 1. 2022 11:59

My exoti, odkojení analogem, poslem s přehledem do ANALu i DIGIonana. Napadla mě jakási hasičská zkratka na základě výroku Miloše Dodo Doležala. – Studiově všechno začínám s analogovým vstupem. Digitál používám na závěrečné zpracování. Ten je dobrý, ale také se jim dá všechno dost zkurvit. Proto dodávám: Digitál je dobrý sluha, ale zlý pán. Aby prasata s digiteletem ovládla svět, tak musí zkrotit výdělky narkomafie v rovině cash a Pentagramu nasadit ohlávku na černe ksefty se syrskou naftou, na černý prodej emerickych zbraní každému, kdo ukáže babky ve dlani, a na těžbu digitálního nic, které se kupodivu zcela vážně počítá… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  orinoko
28. 1. 2022 15:38

Pro orinoka sem dám trochu Retra o digitálu od pamětníka: V šedesátých letech jsem byl coby muzikant jedním z prvních členů čs.Hi-Fi klubu, spatřujících vrchol kvality záznamu zvuku v analogovém „pětikanálovém stereu“ pražského kina Alfa v systému Cinerama a toužících alespoň po analogových mechanických stereo gramodeskách bez šumu a praskotu. Protože však digitalizace dat pomocí pamětí CD-ROM tehdy sloužila jen k řízení letů amerických raket Polaris, tak u nás českých civilů se čekalo dlouhých dvacet let, než u Domu umělců zastavil japonský autobus fy Sony se záznamovým zařízením k prvnímu digitálnímu nahrávání koncertu České filharmonie v rámci Pražského jara.  – … Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  Alva
28. 1. 2022 14:06

Zdravím! Podle mého názoru, sociální kredity mohou být jak věc tyransky šikanózní, tak i nástroj výchovy ke slušnosti a spravedlnosti. Myslím si, že jde jen o motivaci vládců a míru a způsob použití v rámci PRÁVA zákonů. Osvícená spravedlivá společnost by ale musela začít své reformy především znárodněním bank. 

PPK
PPK
Reply to  Gatta
28. 1. 2022 13:56

Zdravím, ale souhlasit nemohu. Nežiji představou, že posláním kapitalismu někdy bylo uspokojovat potřeby lidí všech. Leda tak těch, kteří kapitál vlastnili a své potřeby si uspokojovali vykřisťováním života a práce druhých. Rovněž nesdílím ani Vaši důvěru ve zlato, jakožto jistotu v obchodování. Ostatně, před několika dny jsem poslal Stanovi článek mj. i o tom, jak se dá na byznysu se zlatem pěkně prodělat. A vůbec to není jen o humanitárně demokraticky zavražděném Kaddáfím…

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
28. 1. 2022 19:02

Re – když jsem to odeslal, tak jsem tušil námitky. Jasně kapitalismus není charita, ale z principu bezohledná tvorba zisku – tvorbou skutečných hodnot (výrobků, potrsvin, infrastruktury …) Na druhou stranu je to systém, který tvorbu hodnot zvládal nejefektivněji. Jak jsem psal – postupně se to nějak zvrtlo. Zvlàště potom, kdy je výnosnější půjčovat na úrok, nebo spekulovat, než něco potřebněho tvořit. Nejde přímo o zlato, to je kapitola sama pro sebe. Dnes by to měla být měna podložžená nějakým mixem podstatných komodit + i nějaké to proklínané zlato. Jde o to vyřadit z platebního oběhu – odmítnout – nekrytou… Číst vice »